X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    17.12 ewa84- I wizyta usg
    17.12 Ewelina- II usg

    Jak tam dziewczyny nastroje? Udanego podglądu życzę :-) p.s.do samej kliniki nie dojedziecie, ulica w remoncie, zakaz wjazdu. My dziś maszerowaliśmy w niezłym błocie...

    Dziś plan jest taki, że biorę ostatni cetrotide, za niecałe pół godziny, a o 22:30 ovitrelle. Jutro odpoczywam od zastrzyków, co mnie cieszy bardzo no i w piątek rano venflony i głupi jasiu... Eh. My dziś o tej 15stej - 16stej widzieliśmy trzy kobiety z wenflonami... O tej porze robili im punkcje?! Masakra, to przecież na czczo. No, 6godzin, ale łatwiej być na czczo nie jedząc śniadania po prostu. Nie wiem, może jakieś inne zabiegi w narkozie miały. Hmm.
    Ja ostatnio wjechałam pod zakaz ;) pełno aut stało. Wiec tez jakoś tam dojechać musiały ;)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Kometa jutro będziesz mogła zaktualizować swój kalendarz, w moim przypadku :-D

    Mam njuuusa laski. Leżę sobie od godziny w szpitalu z hiperką, i wiecie kto tu jest razem ze mną? ?
    Ma jakieś 4mm i pan dr go dzis widział pierwszy raz; )

    Rano będę wiedziała jak wyszła beta.:))

    Sooooo happy!
    Wooow. Ti że hiperka niezbyt dobrze. Ale towarzystwo. ... super!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Vanili, fajne uczucie zobaczyć malucha co nie :) nie poryczałaś się czasem ;) <3

    A co z tą twoją hiperką, jaki masz plan działania??

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Gratulacje Vanili, fajne uczucie zobaczyć malucha co nie :) nie poryczałaś się czasem ;) <3

    A co z tą twoją hiperką, jaki masz plan działania??

    Tylko wiem ze maluch jest ma 4-5mm. Niestety nie widziałam go. Lekarz tylko mnie przyjal i powiedział, że nie umie powiedzieć co będzie dalej z małym. To dopiero 3dpt.

    Trochę się boję. Zeby mu nic nie było i żeby został.

    Wiecie cos o wplywie hiper na ciaze? Wiem ze dzidzius nakreca hiper...

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wiem, może na IVF wątku dziewczyny coś Ci podpowiedzą... :(
    Musisz wierzyć w malucha, mam nadzieję że będzie dobrze i maluszek z Tobą pozostanie mimo tych problemów <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Vanili aż mi serducho mocniej zabiło jak to przeczytałam :) to cudowna wiadomość! Mam nadzieję że maluch będzie silny i przetrwa to wszystko. Mocno ściskam i powodzenia :)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze czytając historie o hiperkach zaczynam się coraz bardziej obawiać wszystkiego. Ech. Dużo pisze o diecie wysokobiałkowej. To jest coś na kształt Dukana? Bo tak myślę może pi świętach zacznę się tak odżywiać. Jeśli to ma pomagać. .. przy okazji jak stracę kilka kg to tez płakać nie będę ;)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Tylko wiem ze maluch jest ma 4-5mm. Niestety nie widziałam go. Lekarz tylko mnie przyjal i powiedział, że nie umie powiedzieć co będzie dalej z małym. To dopiero 3dpt.

    Trochę się boję. Zeby mu nic nie było i żeby został.

    Wiecie cos o wplywie hiper na ciaze? Wiem ze dzidzius nakreca hiper...
    na watku ivf zgłos sie do shooa ona była w takiej sytuacji

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Kalendarz kciukowy:

    17.12 ewa84- I wizyta usg
    17.12 Ewelina- II usg
    ? Lonia- termin @
    18.12 Bydgoszczanka- termin @
    18.12 ComeToMeBaby- punkcja
    25.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Vanili- beta
    29.12 Ania1986- wizyta zapoznawcza
    30.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif Julita I usg ciążowe
    Nadal czekam na @ i przez to znaczne opoznienie zapewne nie wyrobie sie z transferem w starym roku hehs, do tego wraca mi angina i ledwo mowie, jakas masakra. Na pewno dam znac z konkretnym terminem jesli moja @zechce zawitac.
    Vanili trzymam kciuki za maluszka, Julita slicznego przyrostu bety :)

    Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i miłego dnia wszystkim :)

    Ewa i Ewelina trzymam kciuki i czekamy na wieści

    Lonia lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Hej dziewczyny,
    sorki że tak późno ale okropny dzień dziś miałam :(
    Gratulacja dla Comety, spisałaś się dziewczyno, no i teraz czekamy na efekty punkcji i oczywiście życzę bezproblemowej narkozy :)

    Mnie się bobas też podoba, mimo niezbyt miłej minki...ale to pewnie po mamuni ma urok osobisty :)

    Trzymajcie proszę jutro kciuki za powtórkę bety, żeby mi ładnie przyrosła :)
    Dziękuję.
    Pewnie tak, wszystkie jesteśmy urokliwe ;-)
    Trzymam kciuki :-)

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Kometa jutro będziesz mogła zaktualizować swój kalendarz, w moim przypadku :-D

    Mam njuuusa laski. Leżę sobie od godziny w szpitalu z hiperką, i wiecie kto tu jest razem ze mną? ?
    Ma jakieś 4mm i pan dr go dzis widział pierwszy raz; )

    Rano będę wiedziała jak wyszła beta.:))

    Sooooo happy!
    Vanili, wybacz, ale jestem sceptyczna. W niedzielę miałaś transfer. W środę w szpitalu widzieli zarodek na usg? nie wiem jaki sprzęt musieli mieć, skoro podczas transferu widać tylko pęcherzyk(powietrza /płynu?), w którym unosi się zarodek, a samego zarodka nie widać bo jest za malutki. To przez 3dni by tak urósł? Myślę, że w najlepszym wypadku mógł dr widzieć pęcherzyk, w którym był transferowany zarodek.
    Myślę, że na betę zdecydowanie za wcześnie. Twój termin na betę dopiero za tydzień. Teraz to może wyjść wynik po podaniu ovitrelle, on zaburza betę, czytałam. Poza tym mogło jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia przecież. No nie wiem. Za szybko na takie akcje, wydaje mi się.

    Oczywiście wiem jak bardzo się cieszysz i życzę Ci ładnej ciąży :-) a jak objawy twojej hiperki? Lepiej już? Daj znać jaka beta i wspomnij lekarzowi o tym, że podałaś sobie ovitrelle, on paręnaście dni od wstrzyknięcia zaburza wynik.

    ivf-ivf, Kayaa lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w końcu ovitrelle to nic innego jak gonadotropina czyli hcg :-) bezpiecznie lepiej poczekać 12 dni od podania.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzień dobry i miłego dnia wszystkim :)

    Ewa i Ewelina trzymam kciuki i czekamy na wieści

    Kochana GRATULUJĘ! nie miałam czasu śledzić na bieżąco forum. Dbaj o siebie i oby wszystko przebiegło pomyślnie do samego porodu. :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa, a u ciebie już dobrze?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Vanili, wybacz, ale jestem sceptyczna. W niedzielę miałaś transfer. W środę w szpitalu widzieli zarodek na usg? nie wiem jaki sprzęt musieli mieć, skoro podczas transferu widać tylko pęcherzyk(powietrza /płynu?), w którym unosi się zarodek, a samego zarodka nie widać bo jest za malutki. To przez 3dni by tak urósł? Myślę, że w najlepszym wypadku mógł dr widzieć pęcherzyk, w którym był transferowany zarodek.
    Myślę, że na betę zdecydowanie za wcześnie. Twój termin na betę dopiero za tydzień. Teraz to może wyjść wynik po podaniu ovitrelle, on zaburza betę, czytałam. Poza tym mogło jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia przecież. No nie wiem. Za szybko na takie akcje, wydaje mi się.

    Oczywiście wiem jak bardzo się cieszysz i życzę Ci ładnej ciąży :-) a jak objawy twojej hiperki? Lepiej już? Daj znać jaka beta i wspomnij lekarzowi o tym, że podałaś sobie ovitrelle, on paręnaście dni od wstrzyknięcia zaburza wynik.
    No chyba lekarz powinien jednak takie rzeczy wiedzieć, tym bardziej że do szpitala zgłaszasz się z kartą wypisową, a tam jest wszystko całkiem dokładnie opisane, o Ovitrellu też pisze

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No chyba lekarz powinien jednak takie rzeczy wiedzieć, tym bardziej że do szpitala zgłaszasz się z kartą wypisową, a tam jest wszystko całkiem dokładnie opisane, o Ovitrellu też pisze
    No więc właśnie! :-) chyba, że mu koleżanka nie wręczyła hyhyhy

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Kayaa, a u ciebie już dobrze?
    Byłam na wstępnej wizycie u gina (5dc) sprawdzić jak tam po punkcji i hiper jajniki wyglądają. Są jeszcze pobudzone i mam ciałko krwotoczne ok 3cm, które nadal może produkować progesteron. Kolejna wizyta 12 dc zobaczymy czy cykl będzie owulacyjny i czy owe ciałko się wchłonęło. Jak będzie w porządku to po pęknięciu jajeczka kontaktuję się z dr Chrostowskim. Z tego co czytałam masz podobnie jak ja wysoki progesteron. Oby utrzymał się w odpowiedniej wysokości i obyś miała wykonany transfer. Takie czekanie też jest " niefajne".

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeszcze walczysz. Dobrze, że masz wszystko pod kontrolą. Czyli jak pęknie to Chrustu ustali datę criotransferu i jedziesz po malucha? A czy przez ten czas miałaś jakieś leki brać lub zastrzyki? Bo wolę się przygotować psychicznie w razie w.

    Ja odliczam czas do następnego kroku na razie, tj do jutra. Potem będę się martwić resztą. Poczytalam trochę o zależnościach pomiędzy progesteronem, endometrium i transferem. Psychicznie jestem przygotowana, że transfer może się nie odbyć tym razem, choć oczywiście chciałabym już. Ale jeśli nie to nic się nie stanie, poczekamy. Po punkcji będziemy się dopiero martwić co też uda się embriologom zdziałać. Bo od tego zależeć będzie reszta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 11:56

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak piszesz. Ten cykl ma być naturalny. A wcześniej brałam tylko Duphaston na wywołanie miesiączki i jeszcze jakiś lek na zapalenie ale nie pamiętam nazwy.
    To jest właśnie na takiej zasadzie, jak już pierwsze zmartwienie jest z głowy pojawia się kolejne. I taki łańcuszek. Np. ja z jednej stron happy że transfer może być w tym cyklu ale pojawiają się kolejne pytania "czy cykl będzie owulacyjny". Hmm... oby do celu :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ