X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa ważne że zbliżasz się do celu, wiem że to jest wykurzające kiedy jedną przeszkodę się przechodzi a pojawia się kolejna, ale trzeba wierzyć że kiedyś się te przeszkody skończą. Choć gdybym była na twoim miejscu to pewnie bym tupała nóżką, że ja chce teraz natychmiast... ;)
    Wspieram Cię razem ze wszystkim dziewczynami, będzie dobrze w końcu bo nie ma opcji żeby inaczej <3

    Cometa grunt to dobry plan i skupiać się na kolejnych krokach a nie patrzeć zbyt do przodu, już mnie życie za takie dalekosiężne zaglądanie pokarało parę razy...więc kciuki za punkcje i udany sex na szkiełku ;)

    ComeToMeBaby, Kayaa lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Ja ostatnio wjechałam pod zakaz ;) pełno aut stało. Wiec tez jakoś tam dojechać musiały ;)
    my to zrobiliśmy w niedzielę kiedy nie pracowały żadne maszyny, robotnicy mieli wolne :)

    Lola79 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    No więc właśnie! :-) chyba, że mu koleżanka nie wręczyła hyhyhy
    Wiecie co, no ręce mi opadly. Wczoraj owszem bylam nakrecona bo miałam fatalny dzień. Pol dnia przeryczalam w pracy bez większego powodu. Potem szpital. 4 razy mnie kluli i wszystkie żyły pekaly. Potem dostałem clexane -co za ból, to moj m robi perfekt te zastrzyki. Za 5 razem zalozyli mi wenflon. Wiec jak po tej traumie uslyszalam ze widac coś no to uwierzylam...

    Dziś nai badaniach na pytanie o malucha inny lekarz powiedział cytuję : "no bez jaj, jeszcze za wcześnie". Jeden szpital, dwóch lekarzy, dwie opinie.
    Endometrium ponoc b. Ładne.
    Jestem mimo to sceptyczna. Nawet jeśli coś wiedział, to wszystko może się zdarzyć.

    Hiperka: niby wody nie ma ale mam czuję się zle. Bola mnie barki jest mi bardzo słabo. Mdli mnie i mam zawroty głowy.

    Leki: Chruscik zapisał mi progesteron w żelu dopochwowo w formie aplikatora. Trzy razy tlumaczylam im tu co to jest po co i gdzie to wsadzam, po czym p.dr na ochodzie tlumaczyla innemu lekarzowi jakis crinon doustnie. Spisywali sobie z kart info co biore i takie fopa...

    Czekam grzecznie na rozwój wydarzeń. Chciałbym wyjść na weekend ale wątpię :(

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili przykro mi... no i tak właśnie wygląda nasz opieka medyczna...pożal się boże :(

    A mają jakiś plan działania? Czy czekają na rozwój sytuacji... trzymaj się kochana i wierz w swojego malucha :) silne smyki macie więc da radę <3

    ComeToMeBaby, Vanili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam swój dzisiejszy wynik bety 343,2 uff....
    Myślicie że powinnam powtarzać co dwa dni, czy teraz już czekać cierpliwie na USG??

    ComeToMeBaby, Bydgoszczanka, ewa84, Torunianka, szurusiowa lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Ovitrelle, to macie rację. Kiedyś czytałam, że może zaburzac wynik.
    Wkoncu jestem w szpitalu gin-pol więc takie njusy o Ovitrelle powinni wiedzieć. A ja wczoraj byłam w innej galaktyce :| no i nie muszę mieć w małym palcu działania wszystkich leków.

    Co by dużo nie gadać z bety nic jeszcze nie wynika; wyszla 1,6. Ale to i tak lepiej niż do tej pory hyhyhy bo zawsze miałam zero... :P

    sorry za alarm :)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili, ja rozumiem, że się nakręciłaś, ale 3dpt to za wcześnie żeby było cos widać na usg i za wcześnie jeszcze na betę, naprawdę. To, ze pęcherzyk jest jest oczywiste, bo miałaś go podanego na transferze. Inna rzecz czy się ładnie przyjmie- a wszystkie tu (chyba mogę to napisać w imieniu wszystkich) życzymy ci ładnego zagnieżdżenia i rośnięcia ciąży. Ale to trzeba jeszcze poczekać.

    Ładnie tam mają burdellos, że jedno w karcie, drugie na ustach. Ty ich tam pilnuj! :) A co z tą betą? faktycznie ci robili? czy może pobrali krew na progesteron na przykład?

    Oby ci objawy hiperki szybko minęły. Niech tam dbają o ciebie. Powinno ci niedługo przejść. Trzymam kciuki.

    Vanili, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili przykro mi... no i tak właśnie wygląda nasz opieka medyczna...pożal się boże :(

    A mają jakiś plan działania? Czy czekają na rozwój sytuacji... trzymaj się kochana i wierz w swojego malucha :) silne smyki macie więc da radę <3
    I tego się trzymam. Trochę uwierzylam bo skoro embriolog powiedział, że powinien sie wylac z tej swojej otoczki w niedziele wieczorem, to uznalam że tak się stało. Całe pogorszenie stanu nastąpiło we wtorek wiec ja gapcioch który przeżywa to pierwszy raz uznal ze dr już coś widzi.


    Julita gratuluję przyrostu.:) :) :) Trzymam kciuki!

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Sprawdziłam swój dzisiejszy wynik bety 343,2 uff....
    Myślicie że powinnam powtarzać co dwa dni, czy teraz już czekać cierpliwie na USG??
    badanie beta HCG robi się 2-3 razy w odstępie 48 godzin by potwierdzić ciążę i wykluczyć poniekąd ciążę pozamaciczną.
    tak czytałam. nie jestem jeszcze na tym etapie więc aż tak się nie wgryzałam ;) hyhy w każdym razie pięknie rośnie. możesz sobie przyrost sprawdzić na jakimś kalkulatorze beta HCG w necie.

    bardzo się cieszę :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    badanie beta HCG robi się 2-3 razy w odstępie 48 godzin by potwierdzić ciążę i wykluczyć poniekąd ciążę pozamaciczną.
    tak czytałam. nie jestem jeszcze na tym etapie więc aż tak się nie wgryzałam ;) hyhy w każdym razie pięknie rośnie. możesz sobie przyrost sprawdzić na jakimś kalkulatorze beta HCG w necie.

    bardzo się cieszę :)
    Dzięki :)

    Sprawdzałam, a jakże ...tylko właśnie nie wiem czy robić trzecią w poniedziałek czy już dać spokój tym moim żyłom ;)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzięki :)

    Sprawdzałam, a jakże ...tylko właśnie nie wiem czy robić trzecią w poniedziałek czy już dać spokój tym moim żyłom ;)
    Ja nie wiem czy nie będę miała ochoty biegać na betę co chwilę ;) W razie czego mnie powstrzymujcie hahha
    A tak na serio- jak masz problem z żyłami to może daj sobie spokój? Lekarzowi wystarczy chyba jedna- dwie bety. Może poszukaj w necie, bo nie umiem odpowiedzieć tak dokładnie. Bo ta trzecia, jeśli poprzednie dwie pięknie przyrastają to już bardziej dla ciebie samej, żeby dotrwać do usg ;)

    edit: znalazłam taki artykuł, wynika z niego w zasadzie, że potrzebne są dwa wyniki: http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-porod/ciaza/objawy-ciazy/beta-hcg-w-ciazy-co-oznacza-poziom-hcg-i-jakie-sa-normy-hcg,387_8135.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 13:26

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biegałam tak w ubiegłym roku....pięknie przyrastała, a jednak nie uchroniło mnie to przed najgorszym, dlatego teraz inaczej na to patrzę...co ma być to i tak będzie i nic nie jestem w stanie zrobić poza czekaniem i wiarą w moje maleństwa :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 14:10

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie, u mnie lipa
    5 pęcherzyków po 9-14 mm na prawym jajniku i 4 takie 9-11 na lewym :(
    W sobotę kolejna wizyta, nie zwiększono mi dawki menopuru, cetrotide od jutra

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Off top nt służby zdrowia :D

    -Panie doktorze, dzięki wielkie! To lekarstwo, co mi pan przepisał okazało się idealne! Jest pan geniuszem!
    - Bogiem a prawdą, geniuszem jest aptekarz. Pomyłkowo dałem panu karteczkę, na której rozgrzewałem długopis, bo mi się wkład zablokował.



    krycha.stara, ComeToMeBaby, Julita76, pszczółka p lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, cokolwiek można zobaczyć na usg jak beta przekroczy przynajmniej 1000. Wtedy jest szansa na mały pecherzyk ciążowy. Serduszko przynajmniej tydzień, 10 dni później niż pecherzyk.

    &&

    Julita76 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie, u mnie lipa
    5 pęcherzyków po 9-14 mm na prawym jajniku i 4 takie 9-11 na lewym :(
    W sobotę kolejna wizyta, nie zwiększono mi dawki menopuru, cetrotide od jutra
    Ewa nie martw się, popatrz na mój przykład...miałam podobnie, pierwsze usg wynik taki sobie, kolejne usg nadal nie było idealnie po trzecim usg dopiero lekarz uznał że można zakończyć i wyznaczył punkcję...a jednak się udało i beta jest pozytywna...więc głowa do góry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 14:54

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Off top nt służby zdrowia :D

    -Panie doktorze, dzięki wielkie! To lekarstwo, co mi pan przepisał okazało się idealne! Jest pan geniuszem!
    - Bogiem a prawdą, geniuszem jest aptekarz. Pomyłkowo dałem panu karteczkę, na której rozgrzewałem długopis, bo mi się wkład zablokował.
    hahaa2.gif

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Julita, cokolwiek można zobaczyć na usg jak beta przekroczy przynajmniej 1000. Wtedy jest szansa na mały pecherzyk ciążowy. Serduszko przynajmniej tydzień, 10 dni później niż pecherzyk.

    &&

    No do 30/12 to chyba będzie dużo wyższa... ;) przynajmniej cały czas w to wierzę...
    Zastanawiam się tylko czy ma sens ciągłe kontrolowanie do dnia USG...a jeśli lepiej badać, to skoro pierwszy przyrost był prawidłowy to czy robić betę co dwa dni czy można rzadziej

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie, u mnie lipa
    5 pęcherzyków po 9-14 mm na prawym jajniku i 4 takie 9-11 na lewym :(
    W sobotę kolejna wizyta, nie zwiększono mi dawki menopuru, cetrotide od jutra
    czemu mówisz, że lipa?
    porównałam u siebie- ja na pierwszym usg miałam też największe po 14mm, tyle że na obu stronach. Nie jest u ciebie znowu taka lipa. Nadgonią jeszcze. Myślę że lekarz też tak uważa skoro ci dawki nie zmienił i nic nie koryguje. Będzie dobrze, mają jeszcze czas. Ja też po pierwszym usg włączałam wieczorem cetrotide. Miłego kłucia ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ja biegałam tak w ubiegłym roku....pięknie przyrastała, a jednak nie uchroniło mnie to przed najgorszym, dlatego teraz inaczej na to patrzę...co ma być to i tak będzie i nic nie jestem w stanie zrobić poza czekaniem i wiarą w moje maleństwa :(
    czekam z Tobą <3

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ