X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam ze sie nie zgubilam podjechalam autobusem nr 152 z dworca i przeszlam kawalek ;D

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Jak ja się tu nuuuuudze :( a jednocześnie nic mi się nie chce...
    uroki szpitala ;/

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    dodam ze sie nie zgubilam podjechalam autobusem nr 152 z dworca i przeszlam kawalek ;D
    clap-smiley.gif

    ewa84 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Jestem już jestem :D właśnie wróciłam do domu :)
    A więc: punkcje mam w sobotę rano :) wizytę miałam jednak u Chruścika :D
    Doktorek jak zobaczył na usg wielkość moich jajec to aż się przeraził hyhy miałam mieć punkcje w niedzielę a będzie sobota bo grozi mi hiperka :/ z wrażenia nawet nie zapytała jak bardzo urosły ale na usg było widać że, baaardzo!
    Dziś ostatni zastrzyk cetroide, o 23.30 ovitrelle przed spaniem globulka :)
    Pytałam o transfer i Chruścik powiedział że, ze względu na święta raczej będę miała go 23.12 ( oczywiście o ile plemniczki nas nie zawiodą )

    Ewka nie martw się ja miałam tylko jedą komóreczkę 14mm a teraz o mamo 036.gif

    Cometa ja wjechałam bez problemu pod klinikę ale, od strony tego mostku :) barierka stoi ale, spokojnie można wjechać od tej strony.


    o mam nadzieje :)
    dobrze ze nie chca w wigilie jednak szalec:P


    ja dzis w nocy spalam cale 1,5 h bo mnie jajaca bolaly :P i tak sobie mysle czyzby torbiel? ale one niby bola i nic, zawsze na odwrot

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 19:44

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    clap-smiley.gif


    mialas racje ta warszawa to jakas inna rzeczywistosc:P mieszkam 8 lat pod warszawa i zawsze jak zapuszcze sie w jakis nowy zakatek to sie zgubie :P

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie na szczęście jajca nie bolą. czuję od czasu do czasu że mnie zakłuje, po tej niedrożnej stronie, ale sporadycznie.
    za to dokuczają mi cycki... mąż się nawet przytulić nie może jak zasypiamy. no uciążliwe to jest. szkoda że nie zabrałam ze sobą sportowego stanika ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    o mam nadzieje :)
    dobrze ze nie chca w wigilie jednak szalec:P


    ja dzis w nocy spalam cale 1,5 h bo mnie jajaca bolaly :P i tak sobie mysle czyzby torbiel? ale one niby bola i nic, zawsze na odwrot
    Moje jajniole mają teraz ok 8-9 cm na 5cm i przy takich gabarytach przyznaje, że ich nie czuję :| Sporadycznie zabola ale to wsio.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie jak nie bolalo to mialam piekna torbiel :D

    jak boli to rosna wolno:P

    vanilii skad u ciebie ta hiperka skoro nie mialas tak duzo pecherzykow od czego to zelezy? myslalam ze jak naprodukuje sie zaduzo to wtedy hmmmm

    i czy na kazdej wizycie badaja progesteron i estradiol?



    musze igarnac dzis jakis nocleg w krakowie szybko bo jak powiedza ze mam w pn znowu sie pojawic to nie wracam bo sie wykoncze w tych pociagach :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 20:01

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    mnie na szczęście jajca nie bolą. czuję od czasu do czasu że mnie zakłuje, po tej niedrożnej stronie, ale sporadycznie.
    za to dokuczają mi cycki... mąż się nawet przytulić nie może jak zasypiamy. no uciążliwe to jest. szkoda że nie zabrałam ze sobą sportowego stanika ;)
    to masz tak jak ja, jajca mnie nie bolą jedynie zakłują od czasu do czasu jak przed owulacją :) za to cycki a raczej sutki http://smileys.sur-la-toile.com/repository/divers/mort-de-chaud-987712.gif nigdy mnie tak nie bolały

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka mi na pierwszej wizycie pobierali krew i na tej dzisiejszej też mi pobierali na hormony.
    Aaaa zapomniałam powiedzieć że, Chruścik powiedział że, mam wysoki estradiol :/

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Ewelina, bardzo dobre wieści :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ten estradiol wysoki bo duże jajca...
    A jak wysoki to może przeszkodzić w transferze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Bete warto badać do tysiąca. Później już te przyrosty mogą zwolnić i będziesz się denerwować niepotrzebnie. Mój gin powyżej tysiąca zabrania ;-) Ja badalam dwa razy i czekałam na pecherzyk :-) moja klinika zaprasza na pierwszą wizytę 21-25 dpt. Wtedy widać na pewno pecherzyk :-)
    A widzisz :-) dziękuję za informację. No to się jeszcze wybiorę w poniedziałek powtórzyć

    ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Może ten estradiol wysoki bo duże jajca...
    A jak wysoki to może przeszkodzić w transferze?
    No właśnie nic nie wiem :( mój błąd bo nie dopytałam. Sama nie wiem co to oznacza ale, z tego co czytam to wychodzi na to że, moje komórki są już bardzo dojrzałe. Chruścik tylko powiedział że, mam wysoki poziom estradiolu hmm ... :/ mam nadzieję że, mimo to wszystko będzie o.k
    Może dlatego powiedział że, grozi mi hiperka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 20:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki za udaną punkcję, zapłodnienie i ładne podziały potem...A potem będziecie razem z Cometą odliczać dni do bety ;-)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiepsko się dziś czuję :/ chyba mnie jakiś wirus łapie. Od rana boli mnie głowa a teraz chce mi się vomit.gif uch tak bym spać poszła a tu trza czekać do 23.30 na kolejny zastrzyk

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina: dlaczego tak pozno??

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny myslicie ze mozna wziasc lactovaginal? tak sie zastanwaiam moze warto :P

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    ewelina: dlaczego tak pozno??
    Ovitrelle robi się na 36h przed punkcją. Dr. kazał go zrobić o tej godzinie :) trzy zastrzyki + pobieranie krwi to o wiele za dużo jak na jeden dzień hyhy

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha:) myslalam ze cetrotide tak pozno bierzesz

    iv094x39ir3hgbzx.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ