X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Mogę dołączyć? Dziś zapisalismy się wstępnie na kwalifikację na 7.01...jeszcze nie wiemy czy nam się uda finansowo wydolac,ale...
    Za wszystkie was z całej siły trzymam paluchy! <3
    Oo pabelka a tak dziś właśnie pomyślałam o tobie i czy coś działasz w tej kwestii :)
    Witamy w naszym gronie :)

    pabelka88, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Szybki komunikat: 14 jajców pobrano.
    Progesteron za wysoki (1,9), transfer odlozony. Ten cykl do końca i następny odpoczywam, w kolejnym transfer.

    Nie mogłam pisać, bo mężowi padł telefon i mu pozyczylam. Wracamy do teściów na obiad.
    Jak się czujesz Cometa? Trochę mi przykro że, transfer przełożyli mam jednak nadzieję wszystko się dobrze ułoży.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Pytanie... pewnie, że tak! :)


    A skąd jesteś? Daleko masz do Krakowa?
    Ponad 400km...Jestem z Kujawszczyzny.

    Lonia lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Oo pabelka a tak dziś właśnie pomyślałam o tobie i czy coś działasz w tej kwestii :)
    Witamy w naszym gronie :)
    :-* teraz tylko muszę błagać Boga żebyśmy podolali finansowo...ale wierzę że będzie dobrze! :-)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pabelka :) dobrze że jednak zdecydowałaś się poszukać nieco dalej...
    wiem że dojazdy mogą być kosztowne i męczące, ale nie będziesz sama z drugiego końca Polski jest tu sporo dziewczyn :)

    pabelka88, ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    :-* teraz tylko muszę błagać Boga żebyśmy podolali finansowo...ale wierzę że będzie dobrze! :-)
    Będzie dobrze. Musi być nie ma innej opcji, bardzo się cieszę że, do nas dołązyłaś. Ściskam mocno :*

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Witaj Pabelka :) dobrze że jednak zdecydowałaś się poszukać nieco dalej...
    wiem że dojazdy mogą być kosztowne i męczące, ale nie będziesz sama z drugiego końca Polski jest tu sporo dziewczyn :)
    Kochana wlasnie zauważyłam że u Ciebie kropek na dobre się zadomowił! Moje OGROMNE GRATULACJE! :-) rośnijcie zdrowo! :-*

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Szybki komunikat: 14 jajców pobrano.
    Progesteron za wysoki (1,9), transfer odlozony. Ten cykl do końca i następny odpoczywam, w kolejnym transfer.

    Nie mogłam pisać, bo mężowi padł telefon i mu pozyczylam. Wracamy do teściów na obiad.

    Cometa no ładny wynik...będzie z czego wybierać i jest szansa, że ominie Cię hiperka szerokim łukiem :)
    Jednak bardzo Ci skoczył ten progesteron... szkoda, ze będziesz musiała czekać, bo to czekanie zawsze się okrutnie dłuży.
    Z Kayaą i Lonią pewnie będziecie jedna po drugiej swoje maluch odbierały :) więc będzie Wam raźniej ;)

    ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Kochana wlasnie zauważyłam że u Ciebie kropek na dobre się zadomowił! Moje OGROMNE GRATULACJE! :-) rośnijcie zdrowo! :-*
    Dziękujemy :) taki mamy zamiar ;)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Będzie dobrze. Musi być nie ma innej opcji, bardzo się cieszę że, do nas dołązyłaś. Ściskam mocno :*
    I ja ściskam Cię słońce!!!
    Skacze po of z wątku na wątek ponad 3 lata,mam nadzieję że ten temat będzie już moim ostatnim...i w końcu będzie mi dane zobaczyć tę słynną fioletowa stronę mocy ;-)
    Wam wszystkim oczywiście też życzę szybkiego powodzenia! :-)

    ewlinaaa85, Julita76, Bydgoszczanka, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Mogę dołączyć? Dziś zapisalismy się wstępnie na kwalifikację na 7.01...jeszcze nie wiemy czy nam się uda finansowo wydolac,ale...
    Za wszystkie was z całej siły trzymam paluchy! <3
    o, cześć! widzisz, jednak Kraków?
    I bardzo dobrze, że opuściliście Bdg.

    trzymam kciuki! :)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    :-* teraz tylko muszę błagać Boga żebyśmy podolali finansowo...ale wierzę że będzie dobrze! :-)
    Nareszcie kochana sie zdecydowalas;) witamy :) ja tez nie wiem jak podolamy finansowo bo nas dojazd tez zje noi prace moge stracic ale chodzbym miala jesc chleb z margarynka caly miesiąc to dam rade bo cel najwazniejszy!

    pabelka88, ComeToMeBaby, Julita76, ewa84, Torunianka, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cometa gratuluję jajek,kura nioska z Ciebie niezła :)
    Vanili gratuluję :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Czyli co - będą chodowac, mrozic a potem tak jak Lonia, monitoring i w naturalnym cyklu?

    Grunt, że mają z czego wybierać hyhyhy
    Organizm tez wróci do normy ;)
    Teraz ważne abyś doszła do siebie po punkcji :)

    Ps Grzeczna byłaś? Nie zaczepialaś pana anestezjologa :>
    na farmakologicznym. ale podobnie dość.

    jutro powinni dzwonić i mówić ile z tych 14 było dojrzałych i się zapłodniło, w środę wieczorem jak się dzielą, ile nadaje się do mrożenia.
    oscyluję rozpoczęcie właściwego cyklu gdzieś pod koniec stycznia, a transfer pewnie w połowie lutego.

    Teraz dostałam receptę na zakończenie tego cyklu Duphaston i Unidox. Potem cykl odpoczywam, a w kolejnym cyklu Estrofem. W 10 czy 11 dniu cyklu mam iść na usg sprawdzić grubość endo i wysłać info dr smsem. Jak będzie ok biorę resztę leków (dupek, estrofem, lutka, encorton) i mówi mi kiedy przyjechać na transfer- w około 5 dni później.

    Anestezjologowi się przyznałam, że to mój pierwszy raz to się śmiał, że czeka mnie przygoda. Dostałam coś na uspokojenie a potem już narkozę. Odleciałam chyba dość szybko- nie pamiętam hehe Jak się obudziłam to miałam już gatki- położna mi założyła, miałam tylko podciągnąć, potem mi pomogła się ubrać do końca i wyszła ze mną do gabinetu na leżakowanie. Najpierw zaprowadziła mnie do jednego gabinetu, a się okazało że tam jakiś facet czeka (potem mi m mówił, że on na punkcję...0, no to mnie zaprowadziła do innego gabinetu to tylko powiedziałam, że to nie szkodzi, bo ja lubię zwiedzać :P hyhyhy mój m miał ubaw. Ułożyły mnie, miałam dreszcze przeokrutne więc mi przyniosły kołdrę, podpięły glukozę i zawołały męża, żeby mnie potrzymał za rękę :) I leżałam i leżałam i leżałam... Już mi się nudzić zaczęło. Potem na krzesełko do poczekalni i znów czekanie, czekanie, czekanie. Info jest takie, że nasienie partner oddaje po minimum dwóch godzinach od zabiegu. W końcu zrobił co trzeba i wtedy na konsulting do lekarza. Wszystko objaśnił, rozpisał plan co dalej, dał recepty i po zdjęciu wenflonu ruszyliśmy do domu. Trochę to trwało...
    Samopoczucie nawet całkiem dobre, głodna byłam już jak skurczybyk ale piguła mówiła, że z tym jedzeniem to tak ostrożnie żeby nie zemdliło. Ale musiałam pochłonąć już w samochodzie banana, takie ssanie miałam. A potem delikatny obiad, właśnie popijam koktajl truskawkowy. Nie jest źle. Po samym przebudzeniu i podczas leżakowania czułam podbrzusze, ale teraz w zasadzie prawie wcale, więc mam nadzieję na szybką rekonwalescencję :P

    ewlinaaa85, Julita76, Vanili, Torunianka lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Cometa powodzenia na jutro Ci życzę :) oby punkcja była bezproblemowa :D daj znać jak już będzie po wszystkim.
    Ps. Mam nadzieję że, tego misia z kamerką zabierasz ze sobą hyhy :P bo wiesz muszę wiedzieć czy była w końcu ta cholerna intubacja :)
    sprawdziłam nagranie- walili tylko w żyłę :P

    ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Jak się czujesz Cometa? Trochę mi przykro że, transfer przełożyli mam jednak nadzieję wszystko się dobrze ułoży.
    tak sobie wczoraj rozmawialiśmy z mężem, byliśmy już uprzedzeni przez dr, że prg wysoki i nie wiadomo czy transfer będzie możliwy- że gdyby nie to się nic nie dzieje, najważniejsze zgrać endometrium z zarodkiem, więc nie ma co transferu na hurra robić, bo być może nie miałby już szans się zagnieździć. Poczekamy, spoko.

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    :-* teraz tylko muszę błagać Boga żebyśmy podolali finansowo...ale wierzę że będzie dobrze! :-)
    to nie Boga a szefa błagaj :P

    ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Nareszcie kochana sie zdecydowalas;) witamy :) ja tez nie wiem jak podolamy finansowo bo nas dojazd tez zje noi prace moge stracic ale chodzbym miala jesc chleb z margarynka caly miesiąc to dam rade bo cel najwazniejszy!
    e- nie nie nie! to się dobrze odżywiać trzeba!
    wysokobiałkowo najlepiej :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    e- nie nie nie! to się dobrze odżywiać trzeba!
    wysokobiałkowo najlepiej :)
    To bede wciagac serki wiejskie ;) a tak Poważnie to podobno dziewczyny biora odzywke wysoko białkowa dla kulturystów ;)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    To bede wciagac serki wiejskie ;) a tak Poważnie to podobno dziewczyny biora odzywke wysoko białkowa dla kulturystów ;)
    mogłabym, ale nie przesadzałam aż tak. we wszystkim należy zachować umiar.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ