X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    mogłabym, ale nie przesadzałam aż tak. we wszystkim należy zachować umiar.

    Ja piłam jagodowa w udanym cyklu ;-) ale oprócz tego to mój lekarz na rzesach stawał, więc to kluczowe nie było raczej ;-)

    Ania1986, Julita76 lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    sprawdziłam nagranie- walili tylko w żyłę :P
    hihi w żyłę to ja wiem :D mi przed laparo też w żyłę walili a potem maska na pysk a potem intubacja :D

    Vanili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Nareszcie kochana sie zdecydowalas;) witamy :) ja tez nie wiem jak podolamy finansowo bo nas dojazd tez zje noi prace moge stracic ale chodzbym miala jesc chleb z margarynka caly miesiąc to dam rade bo cel najwazniejszy!
    Ja też musiałam z pracy zrezygnować z tego powodu :/ pracodawca nie chciał mi dać nawet na laparoskopię urlopu, jak przyniosłam L4 na 3 tygodnie to się wściekli bo oni myśleli że, już na drugi dzień będę mogła pracować :)... coś za coś niestety :) ale warto

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    hihi w żyłę to ja wiem :D mi przed laparo też w żyłę walili a potem maska na pysk a potem intubacja :D
    Maski nie stwierdzono :-P

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Ja piłam jagodowa w udanym cyklu ;-) ale oprócz tego to mój lekarz na rzesach stawał, więc to kluczowe nie było raczej ;-)
    podasz mi namiary na ta odzywke?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Maski nie stwierdzono :-P
    a co to Ty za kamerke miałas? :P

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Szybki komunikat: 14 jajców pobrano.
    Progesteron za wysoki (1,9), transfer odlozony. Ten cykl do końca i następny odpoczywam, w kolejnym transfer.

    Nie mogłam pisać, bo mężowi padł telefon i mu pozyczylam. Wracamy do teściów na obiad.

    Cometa gratuluję jajców ;) Napisz mi proszę, od kiedy stosujesz Estrofem, czy już na początku cyklu w którym ma być transfer? Tak dopytuje, ponieważ ja nie dostałam żadnej recepty. Do tego transfer w kolejnym cyklu po punkcji. No i po ewentualnym pęknięciu pęcherzyka mam brać wyłącznie Duphaston. Obawiam się, że doktorek coś mógł się kopnąć w mojej kwestii. A nie proponował Tobie scratchingu?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    podasz mi namiary na ta odzywke?

    A nie pamietam nazwy. Idziesz do Pana Koksa na stoisku na pasażu i prosisz PORZĄDNĄ odżywkę białkowa i po sprawie (kilkadziesiąt złotych/op.). Nawet smaki da Ci do wyboru ;-)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    A nie pamietam nazwy. Idziesz do Pana Koksa na stoisku na pasażu i prosisz PORZĄDNĄ odżywkę białkowa i po sprawie (kilkadziesiąt złotych/op.). Nawet smaki da Ci do wyboru ;-)
    no to jak przyjdzie pora przejde sie do Pana Koksa :D
    i to od poczatku stymulacji sie stosuje nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 19:03

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no to jak przyjdzie pora przejde sie do Pana Koksa :D
    i to od poczatku stymulacji sie stosuje nie?

    Tak.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie u endokrynologa...posłuchała, stwierdziłam że dobrą dawkę sobie ustaliłam, wypisała receptę i kazała kontrolować wyniki co 4-5 tygodniu (jakbym tego niby nie wiedziała)...naprawdę mogłaby spokojnie już sobie sama recepty wypisywać, bo właściwie tylko do tego się te wizyty od dłuższego czasu ograniczają

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko odnośnie okresu... Bo zgłupiałam... Mam zacząć stymulacje od 2 dc ale ale ... Wczoraj późnym wieczorem dostałam plamienia brązowego, w nocy i przez cały dzisiejszy dzień miałam plamienie ale już z krwią z tym, że było i jest ono skąpe... Czy moge uznać ten dzisiejszy dzień jako pierwszy dzień cyklu? Zawsze tak mi się okres zaczyna, że najpierw słabo plamię krwią a potem się rozkręca. Nie wiem czy jutro już się kłuć czy czekać jeszcze. Help me.

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa, od 2dc "transferowego ". Najpierw 2x 1 tabl przez 4dni, potem 3x 1 tabl przez cały czas.

    Mi dał jeden cykl na wyciszenie i wyregulowanie organizmu po stymulacji. Ale wiesz - ja miałam konkretne dawki Menopuru.

    Scratchingu mi nie proponował. U Loni ok, bo przed drugim podejściem. U ciebie, gdy jesteśmy w takiej samej sytuacji - też w końcu zrezygnował. Ja na razie przy pierwszym podejściu nie widzę takiej potrzeby. Jakby dał to bym brała, ale nie dał i jest to chyba zwyczajowa praktyka. Zazwyczaj scratching dają przy którymś podejściu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 20:01

    Lonia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a co to Ty za kamerke miałas? :P
    Hyhyhy, sprawdź moje tutejsze posty. Te z obrazkami najlepiej.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka, zasada jest taka, że jeśli wystarczy Ci wkładka to jest to plamienie. Jeśli musisz użyć podpaski to jest to krwawienie.

    Miesiączka to krwawienie, nie plamienie. Jeśli rozpoczęte wieczorem to jest to dzień zero i dopiero następny dzień to pierwszy dzień cyklu, a kłujesz się od drugiego.

    Wszystko zależy od twojej definicji.

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Bydgoszczanka, zasada jest taka, że jeśli wystarczy Ci wkładka to jest to plamienie. Jeśli musisz użyć podpaski to jest to krwawienie.

    Miesiączka to krwawienie, nie plamienie. Jeśli rozpoczęte wieczorem to jest to dzień zero i dopiero następny dzień to pierwszy dzień cyklu, a kłujesz się od drugiego.

    Wszystko zależy od twojej definicji.

    Używam tamponów. A plamienie krwią mam od nocy... Czyli dziś cały dzień. Czyli co czekać jeszcze jeden dzień?

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale gdybym miała to przełożyć na wkładki czy podpaski to wystarczyłaby mi wkładka.

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym, że to plamienie to już jest świeża krew tylko w małych ilościach

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no to jak przyjdzie pora przejde sie do Pana Koksa :D
    i to od poczatku stymulacji sie stosuje nie?
    Ja kiedyś kupowalam na stronie www.kfd costam costam
    marki KFD bardzo dobre ma opinie; super smakuje i dobrze się rozpuszcza. Kosztuje ok 45 ziko.
    Swego czasu stosowałam jak dochodzilam do siebie po laparo a potem jak się gymnastykowalam hyhyhy

    ComeToMeBaby, Ania1986 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    No ale gdybym miała to przełożyć na wkładki czy podpaski to wystarczyłaby mi wkładka.
    Jeżeli tak to uznajesz za plamienie. Czyli to nie będzie jeszcze miesiączka. Dopiero jak się rozkręci, to będzie miesiączka, bo tu o ilość chodzi, nie o to jaka to wydzielina. Cytat z ovu :

    Jak odróżnić plamienie od miesiączki, jak je zapisywać na wykresie?
    Czasami granica pomiędzy plamieniem a krwawieniem (miesiączką) nie jest do końca jednoznaczna. Kieruj się ogólną, bardzo prostą zasadą: zaznacz plamienie, jeśli zauważyłaś niewielką ilość krwi o kolorze jasno czerwonym bądź brązowym. Plamienie często występuje przed lub tuż po miesiączce. Jeśli ilość krwi jest na tyle duża, że musisz użyć podpaski lub tamponu zaznacz miesiączkę (krwawienie). W OvuFriend masz do wyboru trzy rodzaje intensywności krwawienia (lekkie, średnie i intensywne).

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ