X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    To może któraś z was się orientuje czy od drugiego cyklu po punkcji mogę na nowo zacząć działać? Bo obecnie mam @ i jestem ciekawa czy mogę już się zapisać na wizyte do dr. Ch by od kolejnej @ zacząć z tymi ulubionymi przeze mnie zastrzykami? Mam zamiar zadzw do nich w poniedziałek ale wolałabym już teraz wiedzieć :)
    Dzwoń jutro i pytaj.
    Kayaa miała zaczynać od razu, zdaje się, a ja cykl przerwy. Zależy jaką (czym i w jakich dawkach) miałaś stymulację. My Ci nie odpowiemy na to pytanie. Czy Chrustu nie dał ci wytycznych? Mi za każdym razem pisze rozpiski, wiem co i kiedy.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Dzwoń jutro i pytaj.
    Kayaa miała zaczynać od razu, zdaje się, a ja cykl przerwy. Zależy jaką (czym i w jakich dawkach) miałaś stymulację. My Ci nie odpowiemy na to pytanie. Czy Chrustu nie dał ci wytycznych? Mi za każdym razem pisze rozpiski, wiem co i kiedy.
    Tylko, że Wy macie Transfer po przerwie. A ja muszę wszystko od nowa zaczynać. Lekarz mówił styczeń luty ale nie powiedział ile cykli przerwy.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Tylko, że Wy macie Transfer po przerwie. A ja muszę wszystko od nowa zaczynać. Lekarz mówił styczeń luty ale nie powiedział ile cykli przerwy.

    Zwyczajowo kończysz nieudany okresem i dwa pełne cykle przerwy. Muszą się jajeczka odbudować :-)

    Torunianka lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Zwyczajowo kończysz nieudany okresem i dwa pełne cykle przerwy. Muszą się jajeczka odbudować :-)
    Też tak myślę Torunianka :( tym bardziej, że miałaś po stymulacji komplikacje... może lepiej żeby organizm miał czas zregenerować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do odpisywania, to ja dostałam odpowiedź na smsa dopiero na drugi dzień rano m a pisałam w okolicach popołudnia...maili nie pisałam więc nie wiem jak z tą drogą sprawa wygląda

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Ponad 400km...Jestem z Kujawszczyzny.
    Pabelka z Kujaw nas tu sporo;) laczymy sily i damy rade ;)

    pabelka88, ComeToMeBaby, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • kattti88 Debiutantka
    Postów: 14 27

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Ja też się pochwalę. Transfer miałam 30.11. W czwartek 10.12 pojechałam do Chrostowskiego bo strasznie spuchł mi brzuch. Okazało się, że mam hiperstymulacje jajników. Już założyłam, ze wszystko stracone. Po czym on mówi, że ta hiperstymulacja to pierwszy objaw ciąży. Więc kazał mi zrobić betę + inne badania. I okazało się, że 11.12 beta 212,50 a 14.12. 615,50. :)
    Bardzo się cieszę, chociaż dalej obawy we mnie zostały. Na szczęście brzuch i jajniki się uspokoiły, więc nie musiałam jechać do szpitala. Teraz czekam na I USG w klinice 23.12. Może wtedy się już coś okaże :)
    Pomimo wszystkich stresów i zastrzyków, warto było :)

    pozdrawiam Dziewczyny :) i trzymam mocno kciuki za Was

    Torunianka, ComeToMeBaby, Bydgoszczanka, pabelka88, Lola79, Julita76, Lonia lubią tę wiadomość

    kattti88
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti, bardzo dobra nowina! :-D gratulacje! Rośnijcie zdrowo.
    Cofnęłam się w twoje posty, to było wasze pierwsze podejście do invitro, prawda? Super wynik. :-D

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Zwyczajowo kończysz nieudany okresem i dwa pełne cykle przerwy. Muszą się jajeczka odbudować :-)
    Spróbuje umówić się w styczniu i już od następnego cyklu zacząć działać.. Bo jak będę czekała do lutego to wrazie czego nie zdąże zrobić trzeciego podejścia..

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattti88 wrote:
    Hej Dziewczyny :)

    Ja też się pochwalę. Transfer miałam 30.11. W czwartek 10.12 pojechałam do Chrostowskiego bo strasznie spuchł mi brzuch. Okazało się, że mam hiperstymulacje jajników. Już założyłam, ze wszystko stracone. Po czym on mówi, że ta hiperstymulacja to pierwszy objaw ciąży. Więc kazał mi zrobić betę + inne badania. I okazało się, że 11.12 beta 212,50 a 14.12. 615,50. :)
    Bardzo się cieszę, chociaż dalej obawy we mnie zostały. Na szczęście brzuch i jajniki się uspokoiły, więc nie musiałam jechać do szpitala. Teraz czekam na I USG w klinice 23.12. Może wtedy się już coś okaże :)
    Pomimo wszystkich stresów i zastrzyków, warto było :)

    pozdrawiam Dziewczyny :) i trzymam mocno kciuki za Was


    Super gratuluję! Mnie dzisiaj ogladal lekarz od ivf i tez powiedział, że hiperstymulacja pomaga ciąży. Jest niebezpieczna ale dla mnie a nie dla rosnacego jegomościa;)

    U mnie dziś gorzej. Od 6 mam straszne mdłości a przy tym ochotę na cos kwaszonego... jestem totalnie oslabiona i mam balon zamiast brzucha, ledwo chodzę :(
    Natomiast to co się jeszcze dowiedziałam to to ze rano jestesmy szczupłe a po poludniu nas wzdyma i czujemy się gorzej to to wina hormonów, które się uaktywniaja w drugiej połowie dnia.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattti88 wrote:
    Hej Dziewczyny :)

    Ja też się pochwalę. Transfer miałam 30.11. W czwartek 10.12 pojechałam do Chrostowskiego bo strasznie spuchł mi brzuch. Okazało się, że mam hiperstymulacje jajników. Już założyłam, ze wszystko stracone. Po czym on mówi, że ta hiperstymulacja to pierwszy objaw ciąży. Więc kazał mi zrobić betę + inne badania. I okazało się, że 11.12 beta 212,50 a 14.12. 615,50. :)
    Bardzo się cieszę, chociaż dalej obawy we mnie zostały. Na szczęście brzuch i jajniki się uspokoiły, więc nie musiałam jechać do szpitala. Teraz czekam na I USG w klinice 23.12. Może wtedy się już coś okaże :)
    Pomimo wszystkich stresów i zastrzyków, warto było :)

    pozdrawiam Dziewczyny :) i trzymam mocno kciuki za Was
    Gratuluję :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili, czyli że na randki trzeba się umawiać rano, nie wieczorem :-P

    Bidoku, już myślałam, że będzie lepiej a to gorzej... Kuruj się tam.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Spróbuje umówić się w styczniu i już od następnego cyklu zacząć działać.. Bo jak będę czekała do lutego to wrazie czego nie zdąże zrobić trzeciego podejścia..
    Z tego co wiem to para zakwalifikowana musi mieć możliwość podejścia do 3 procedur bez względu na to czy wypadną do czerwca 2016 czy później. Oni mają przeznaczone środki dla pary na pełny program.

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Super gratuluję! Mnie dzisiaj ogladal lekarz od ivf i tez powiedział, że hiperstymulacja pomaga ciąży. Jest niebezpieczna ale dla mnie a nie dla rosnacego jegomościa;)

    U mnie dziś gorzej. Od 6 mam straszne mdłości a przy tym ochotę na cos kwaszonego... jestem totalnie oslabiona i mam balon zamiast brzucha, ledwo chodzę :(
    Natomiast to co się jeszcze dowiedziałam to to ze rano jestesmy szczupłe a po poludniu nas wzdyma i czujemy się gorzej to to wina hormonów, które się uaktywniaja w drugiej połowie dnia.
    ooo widzisz Vanili...i znowu coś nowego człowiek się dowiedział :)
    Ja popołudniu to wyglądam jakbym się miała do porodu szykować i ciężej mi się oddycha, już się zastanawiałam nad zmianą stylu żywienia, ale w tej sytuacji nie będę kombinowała ;)
    Ja tam na żadne konkretne smaki nie mam ochoty ;) a Ty czyżbyś już zaczynała z zachciankami ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattti88 wrote:
    Hej Dziewczyny :)

    Ja też się pochwalę. Transfer miałam 30.11. W czwartek 10.12 pojechałam do Chrostowskiego bo strasznie spuchł mi brzuch. Okazało się, że mam hiperstymulacje jajników. Już założyłam, ze wszystko stracone. Po czym on mówi, że ta hiperstymulacja to pierwszy objaw ciąży. Więc kazał mi zrobić betę + inne badania. I okazało się, że 11.12 beta 212,50 a 14.12. 615,50. :)
    Bardzo się cieszę, chociaż dalej obawy we mnie zostały. Na szczęście brzuch i jajniki się uspokoiły, więc nie musiałam jechać do szpitala. Teraz czekam na I USG w klinice 23.12. Może wtedy się już coś okaże :)
    Pomimo wszystkich stresów i zastrzyków, warto było :)

    pozdrawiam Dziewczyny :) i trzymam mocno kciuki za Was

    Gratulacje, piękne wyniki bety :) rośnijcie zdrowo i w spokoju :)

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    ooo widzisz Vanili...i znowu coś nowego człowiek się dowiedział :)
    Ja popołudniu to wyglądam jakbym się miała do porodu szykować i ciężej mi się oddycha, już się zastanawiałam nad zmianą stylu żywienia, ale w tej sytuacji nie będę kombinowała ;)
    Ja tam na żadne konkretne smaki nie mam ochoty ;) a Ty czyżbyś już zaczynała z zachciankami ;)
    Nie wiem właśnie, stawiam raczej na hormony.
    Ale już nie mogę dziewczyny, jedzenie na polnej jest dobre ale wiadomo oszczednie z przyprawami a ja mam taka ochotę na coś konkretnego, na bigosik lub sledzika w salatce.

    Mama obiecala mi cos przywieźć, oby mi to na ten mój żołądek nie zaszkodziło.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • kattti88 Debiutantka
    Postów: 14 27

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Katti, bardzo dobra nowina! :-D gratulacje! Rośnijcie zdrowo.
    Cofnęłam się w twoje posty, to było wasze pierwsze podejście do invitro, prawda? Super wynik. :-D

    Tak nasz pierwszy raz z in vitro :) no mam nadzieje, że teraz wszystko będzie dobrze :)

    Vanili lubi tę wiadomość

    kattti88
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Vanili, czyli że na randki trzeba się umawiać rano, nie wieczorem :-P

    Bidoku, już myślałam, że będzie lepiej a to gorzej... Kuruj się tam.
    Stanowczo odradzam :) chyba że wybranek ma problemy ze wzrokiem :p bądź gustuje w wielorybach.
    sorry nie mogłam się powstrzymać:)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytalam juz na innych wtkacj,ale musze zapytac i tu...powiedzcie mi jak to jest w Artvimedzie? Czy mam szanse na kwalifikacje,nie majac fo tej pory ani jednej iui? 4 lata staran,3 udokumentowane,8 stymulacji clo,laparo,2x hsg o elektropunkcja jajnikow...?

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabelka, brak iui nie dyskwalifikuje kwalifikacji.
    http://www.artvimed.pl/content/view/154/49/

    A to, czy cały czas kwalifikują (mają kasę na to) to inna sprawa, nie wiem jak sytuacja bieżąca. Mówiłaś rejestrując wizytę, że chodzi o kwalifikację do rządówki? powiedziała ci babka jakie masz mieć badania? One zawsze dyktują.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ