X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, Ewa - trzymam kciuki :-)
    Czekam na raporty :-) Ewelina masz dyspensę czasową aż dojdziesz do siebie po narkozie.

    pszczółka p lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kometko,spis badan do wykonania na kwalifikace dostalam.Pani przez tel.mi powiedziala ze nie obiecuje ze beda jeszcze miejsca ale zapisala nas na wizyte kwalifikacyjna...

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Zwyczajowo kończysz nieudany okresem i dwa pełne cykle przerwy. Muszą się jajeczka odbudować :-)
    Właśnie odpisał mi Ch. Powiedział, że faktycznie muszą być dwa cykle przerwy między stymulacjami. Ale na wizyte mogę się zapisać kiedy chce i dostane już plan i recepty. Ehh czyli jak planowo przyjdą @ to 19.02 zacznę na nowo zastrzyki.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odebrałam telefon z kliniki. Pierwsze pytanie było jak się czuję. No ale to nie ważne, miał mi mówić o komórkach! Na 14 oocytów 3 miały coś nie tak z otoczką, jeden niedojrzały. Zostało 10, z czego jeden był nieprawidłowy, więc 9 mamy zapłodnionych. Chyba nic nie pokręciłam. W każdym razie mamy 9. W środę lub czwartek telefon będzie co z nich się uda wyhodować i do mrożenia idą wszystkie. :-D

    pabelka88, szurusiowa, Lola79, Vanili, Kayaa, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Właśnie odpisał mi Ch. Powiedział, że faktycznie muszą być dwa cykle przerwy między stymulacjami. Ale na wizyte mogę się zapisać kiedy chce i dostane już plan i recepty. Ehh czyli jak planowo przyjdą @ to 19.02 zacznę na nowo zastrzyki.
    Pomyśl, że dzięki nim się uda. To tylko środek do osiągnięcia celu. Parę zastrzyków i będziesz jechać z tym koksem. Będzie dobrze, zobaczysz.

    Torunianka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa gratuluję super wynik! Trzymam kciuki za komplet do mrozenia!

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Cometa gratuluję super wynik.
    Ja po punkcji czuję się kiepsko brzuch mnie boli tak że, nie wiem jak z tego auta wyjdę. Jeszcze nie dojechałam do domu :/ od ponad godziny szukam apteki gdzie mogę wykupić receptę. Już mnie popołudniowa dawka żelu minęła bo nie mogę recepty wykupić :(
    Ogólnie pobrali mi 15 pęcherzyków z czego stwierdzili 11 kumulusów.

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, no wynik też niczego sobie. Brawo. Kurczę, jeśli będzie Ci się pogarszać to jedź do szpitala. Co za żel dostałaś?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka pieknie!
    Cometa woow elegancko!teraz niech pięknie sie dzielą , a powiedz mi to ze wzgledu na wiek zaplodnili wszystkie jakie sie dało?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Aniu, jestem 35+.

    Heh, mieliśmy pytania do dr przed punkcją, podczas wypisywania papierów, pytam o komórki. Dr mówi: no, czy na pewno chcę zamrażać pozostałe (bo tak zaznaczylismy), bo to kosztowne jest. Ja zdziwiona, a ten, że u mnie i tak mogą sześć zapłodnić, resztę się wyrzuca. Ja na to: a nieprawda, u mnie wszystkie idą do zapłodnienia. Ja tylko tak młodo wyglądam ;-)
    On w komputer i mówi: rzeczywiście, u pani wiek pozwala na zapłodnienie wszystkich, przepraszam. A właściwie nie mam za co przepraszać ;-)

    Torunianka, Anatolka, ewa84, ewlinaaa85, Lola79, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Hej :) Cometa gratuluję super wynik.
    Ja po punkcji czuję się kiepsko brzuch mnie boli tak że, nie wiem jak z tego auta wyjdę. Jeszcze nie dojechałam do domu :/ od ponad godziny szukam apteki gdzie mogę wykupić receptę. Już mnie popołudniowa dawka żelu minęła bo nie mogę recepty wykupić :(
    Ogólnie pobrali mi 15 pęcherzyków z czego stwierdzili 11 kumulusów.

    Ooo super :)
    Ja dziś szukałam menopuru i cetrotide i dopiero w aptece na Bratysławskiej w kaufland dostałam ;/
    Kolejna wizyta w pn wieczorem :/
    Masakra dziś mieli tam mexyk znowu ze szkoda gadac i ciągle jak jestem to słyszę że kogoś wyniki im się gubią :p
    Doktor niby miał wolne dziś a pacjentów przyjmował:p
    Ja miałam kolejna wizytę znowu u innej pani doktor, trochę się na mnie wqrzyla bo był problem z receptą ehh :/ generalnie w międzyczasie mojej wizyty a czekania na receptę pani doktor punkcje też poleciała zrobić :) szaleństwo tam..

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co najważniejsze pecherzyków więcej i wieksze chyba że 4 już mają po 18mm a jeden 20 bo podpatrzylam co nakartce doktor sobie rozpisala,
    Generalnie zapytana czy mi podrosly pecherzyki powiedziała tylko tak podrosły:p
    Ale policzylam sobie co na kartce rozpisywała :p

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ewelina, no wynik też niczego sobie. Brawo. Kurczę, jeśli będzie Ci się pogarszać to jedź do szpitala. Co za żel dostałaś?
    Matwiłam się o tą receptę bo tego żelu nie mogłam dosać ale już się nie martwię bo ten żel to luteina jest, amówiłam ją na poniedziałek a w domu mam luteinę dopochwowo także sprawdze dawki i wezme ją. Co wam po punkcji przepisali? Bo mi ten żel, encorton i unidox hm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ooo super :)
    Ja dziś szukałam menopuru i cetrotide i dopiero w aptece na Bratysławskiej w kaufland dostałam ;/
    Kolejna wizyta w pn wieczorem :/
    Masakra dziś mieli tam mexyk znowu ze szkoda gadac i ciągle jak jestem to słyszę że kogoś wyniki im się gubią :p
    Doktor niby miał wolne dziś a pacjentów przyjmował:p
    Ja miałam kolejna wizytę znowu u innej pani doktor, trochę się na mnie wqrzyla bo był problem z receptą ehh :/ generalnie w międzyczasie mojej wizyty a czekania na receptę pani doktor punkcje też poleciała zrobić :) szaleństwo tam..
    Ewka tę punkcje to mi leciała zrobić hyhy :P dzisiaj byłam jedyną osobą na punkcje hehe

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe spotkania pierwszego stopnia ;-)

    Ewka - powinnaś szczegółowo się dowiedzieć od niej a nie ściągać z kartek. Chcesz wiedzieć pytaj. Fajnie, że urosły. To masz jeszcze jeden podgląd?

    Ewelina - ja po punkcji duphaston (w sumie to inna wersja luteiny, a właściwie progesteronu, więc praktycznie to samo co ty) i ten unidox - przeciwinfekcyjnie.

    Z tym, że u mnie transfer odroczony. A co tobie powiedzieli? Skoro encorton to szykują cię do transferu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 18:06

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Matwiłam się o tą receptę bo tego żelu nie mogłam dosać ale już się nie martwię bo ten żel to luteina jest, amówiłam ją na poniedziałek a w domu mam luteinę dopochwowo także sprawdze dawki i wezme ją. Co wam po punkcji przepisali? Bo mi ten żel, encorton i unidox hm
    Ten zel to crinone, tez to mam. My zjezdzilismy pol krakowa za nim ale dostalismy wkoncu w aptece na drugim końcu miasta. ..

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cometa Pani Dr. Nie była zbyt rozmowna :) ale o ile komórki się zapłodnią to nie ma żadnych przeciwskazań do transferu :) teraz tylko się modlić żeby plemniczki dały rade. Póki co czekam na telefon od embriologów :)

    Vanili, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że ja takich wynalazków nie mam i dostaję wszystko od ręki :-) jak na razie...

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ooo super :)
    Ja dziś szukałam menopuru i cetrotide i dopiero w aptece na Bratysławskiej w kaufland dostałam ;/
    Kolejna wizyta w pn wieczorem :/
    Masakra dziś mieli tam mexyk znowu ze szkoda gadac i ciągle jak jestem to słyszę że kogoś wyniki im się gubią :p
    Doktor niby miał wolne dziś a pacjentów przyjmował:p
    Ja miałam kolejna wizytę znowu u innej pani doktor, trochę się na mnie wqrzyla bo był problem z receptą ehh :/ generalnie w międzyczasie mojej wizyty a czekania na receptę pani doktor punkcje też poleciała zrobić :) szaleństwo tam..
    Ewka to przedłużyli Ci stymulacje? Bo to była twoja druga wizyta usg nie?
    Hyh moich wyników na HbS i HcV też nie było choć dawałam je Chruścikowi :) dobrze że, miałam wszystko przy sobie

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to już wiem która to Ty :p
    Nie wiem co to za pani doktor Ale faktycznie mało rozmowna:p
    No tak na to wygląda chociaż ja 2 ust miałam w 8dc a większość z was w 9 :)
    Teraz w 10dc zobaczymy co dalej...

    iv094x39ir3hgbzx.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ