Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 15 lipca 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! 😍 Laura pisz co u Ciebie ??? Jak się macie ?

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 15 lipca 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola31 wrote:
    Dzięki dziewczyny! 😍 Laura pisz co u Ciebie ??? Jak się macie ?
    Nie plamie od wczoraj od południa, myślałam że mnie lekarz dziś wypuści ale kazał zostac🤷 mam nadzieję że jutro wyjdę bo przepadną mi prenatalne. Już 2 razy przekładałam. A poza tym chyba ok 🙂 trafiłam jeszcze na lekarza do którego kiedyś chodziłam i pamiętał mnie.. Pytał sie czemu do niego nie chodzę prowadzić ciążę. Głupio trochę wyszło...

    Pola31 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 890 656

    Wysłany: 15 lipca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura121 wrote:
    Nie plamie od wczoraj od południa, myślałam że mnie lekarz dziś wypuści ale kazał zostac🤷 mam nadzieję że jutro wyjdę bo przepadną mi prenatalne. Już 2 razy przekładałam. A poza tym chyba ok 🙂 trafiłam jeszcze na lekarza do którego kiedyś chodziłam i pamiętał mnie.. Pytał sie czemu do niego nie chodzę prowadzić ciążę. Głupio trochę wyszło...

    Laura ale się ustresowalas 😕 całe szczęście, że wszystko w porządku ☺️ dzidziuś rośnie pięknie i mam nadzieję, że te krwiaki już Cię opuszcza i teraz już będziesz się cieszyć w pełni ta ciąża.
    A gdzie jesteś w szpitalu? W KRK?

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 15 lipca 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Laura ale się ustresowalas 😕 całe szczęście, że wszystko w porządku ☺️ dzidziuś rośnie pięknie i mam nadzieję, że te krwiaki już Cię opuszcza i teraz już będziesz się cieszyć w pełni ta ciąża.
    A gdzie jesteś w szpitalu? W KRK?
    Nie, nie 🙂 ja z okolic Tarnowa jestem.🙂

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 15 lipca 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam właśnie wyniki całościowe prenatalnych i Frustratio witam w klubie 😁 wyszło mi wysokie ryzyko trisomi 21 i zalecono amniopunkcje. Oczywiście nie skłaniam.sie ku niej . Wybiorę ten test Nifty. Długo Kochana czekałaś na wynik ?

  • Madzik 1986 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 15 lipca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny :)
    Byłam u lekarza immunologa i przed pierwszą próbą in vitro po latach starań zlecił mi badania w celu dobrania leków:
    - oznaczenie autoprzeciwciał przeciwjądrowych ANA
    - przeciwciała przeciw plemnikom IIF
    - test mikrocytotoksyczny cross - match
    - ocena obecności p/ciał blokujących allow MLR dla kobiety oraz mężczyzny
    - test cytotoksyczności komórek NK.

    Niestety gdziekolwiek dzwonie to wszyscy mówią że test cytotoksyczności komórek NK nie jest nigdzie wykonywany. Jedynie w Szpitalu dziecięcym w Krakowie ale limit i termin jest bardzo odległy.

    Pomóżcie i napiszcie gdzie wykonywalyscie te badania i czy trzeba się do nich jakoś przygotowac lub trafić w jakiś dzień cyklu.

    To jest jakaś masakra :( ciągle tylko badania i nic :( a terminy przerażają

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola31 wrote:
    Dostałam właśnie wyniki całościowe prenatalnych i Frustratio witam w klubie 😁 wyszło mi wysokie ryzyko trisomi 21 i zalecono amniopunkcje. Oczywiście nie skłaniam.sie ku niej . Wybiorę ten test Nifty. Długo Kochana czekałaś na wynik ?
    No masakra jakaś. To to, że ciąża z ivf to każdej wpisują jakieś bzdury? Kochana na pewno będzie dobrze 😘 trzymam kciuki ✊ a jakie Ci wyszło te ryzyko dokładnie?

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 15 lipca 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura121 wrote:
    No masakra jakaś. To to, że ciąża z ivf to każdej wpisują jakieś bzdury? Kochana na pewno będzie dobrze 😘 trzymam kciuki ✊ a jakie Ci wyszło te ryzyko dokładnie?
    Cieszę się , że już lepiej u Ciebie 😊 dobrze, że jesteś pod opieką cały czas. A lekarzem się nie przejmuj 😊 każda ciąża jest inna i może akurat obecna Pani gin jest stworzona do Twojej ciąży 😄 ryzyko Kochana wyszło 1:239. Reszta ryzyk jest niska. Trisomia 21 głównie chyba ze względu na wiek. Bo nosek jest widoczny,przezierność też ok i wygląda na USG na zdrowe dzieciątko . Czekam na znak od mojego prowadzącego, zobaczymy co powie 🥴

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 15 lipca 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola31 wrote:
    Cieszę się , że już lepiej u Ciebie 😊 dobrze, że jesteś pod opieką cały czas. A lekarzem się nie przejmuj 😊 każda ciąża jest inna i może akurat obecna Pani gin jest stworzona do Twojej ciąży 😄 ryzyko Kochana wyszło 1:239. Reszta ryzyk jest niska. Trisomia 21 głównie chyba ze względu na wiek. Bo nosek jest widoczny,przezierność też ok i wygląda na USG na zdrowe dzieciątko . Czekam na znak od mojego prowadzącego, zobaczymy co powie 🥴
    Po tym wszystkim co Wam wychodzi z tego pappa to aż jestem przerażona co bd u mnie 🤦‍♀️🙄

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 15 lipca 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura121 wrote:
    Po tym wszystkim co Wam wychodzi z tego pappa to aż jestem przerażona co bd u mnie 🤦‍♀️🙄
    Głupie są te badania 😠 Ty jesteś młodsza o wiele z tego co pamiętam więc powinno być u Ciebie dobrze. Choć myślę, że to robią dla pewności. Przecież to tylko ocena ryzyka 🤷🏼‍♀️ która zawiera nam sen z powiek i odbiera chęć na cokolwiek 🤣

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 10:49

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 10:49

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 15 lipca 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Laura, czy nie mogą Ci w szpitalu zrobić tych prenatalnych?
    Niestety nie. Pytałam. Ten szpital to jakaś porażka 🤦‍♀️

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Pola to nie jest takie duże ryzyko, większość lekarzy zaleca amniopunkcję przy ryzyku 1:300, ale moja lekarka mówiła, że ona zleca poniżej 1:100. Na duże ryzyko najbardziej wpływa wiek i częściowo leczenie niepłodności. Ale badanie wolnego płodowego DNA warto zrobić. Podobno jest bardzo czułe jeśli chodzi o trisomię 21.
    Dzięki za odp. Czyli warto zrobić ten test Nifty? O tym mówisz tak ? 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie te ryzyka to dziwna sprawa ja miałam 1:680 w wieku 40 lat.

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 15 lipca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że usg to podstawa. Robia te testy pappa, ludzia głupoty wychodzą a potem się martwią. Nie każdego stać na Nifty albo Sanco. Powinny te testy być jakieś dokładniejsze a nie widzę takie chybil trafił. Aż człowieka nerwa bierze.
    Mam nadzieję, że te ryzyka co powychodziły to pomyłka i bd wszystko w porządku 🙂

    Pola31 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 15 lipca 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taką nadzieję ☺️

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 15 lipca 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 10:49

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 15 lipca 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 10:49

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1951 1035

    Wysłany: 15 lipca 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 10:49

‹‹ 1599 1600 1601 1602 1603 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ