X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Olska Ekspertka
    Postów: 126 50

    Wysłany: 18 września, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estel wrote:
    Ostatni raz widziałam lekarza w dniu punkcji, mam się zgłosić dopiero w 12-13. dniu cyklu ew. transferu i to wypadnie jakoś za 2 tygodnie.

    Myślę, że u nas przyczyna degeneracji zarodków, to zła jakość plemników - u nas to wskazanie do IVF. Embriolodzy nic mi nie mówili, żeby komórki jajowe były nieodpowiednie.

    Na wyniku, oprócz "euploidalny, prawidłowy" były też chromosomy płci, XX. Embriolodzy w teorii nie mogą powiedzieć, który zarodek podali, ani nie można prosić o preferowaną płeć, ale może gdy jest jeden, to informacja jest jawna, bo i tak nie z czego wybierać.
    Ok,dziękuję za odpowiedź🙂 a ile czekaliście na wyniki po pgt, bo u nas już ponad dwa tygodnie czekania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 13:12

  • Estel Debiutantka
    Postów: 11 34

    Wysłany: 18 września, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olska wrote:
    Ok,dziękuję za odpowiedź🙂 a ile czekaliście na wyniki po pgt, bo u nas już ponad dwa tygodnie czekania

    2 tyg i 1 dzień dokładnie od zrobienia przelewu do Kliniki.

    Olska lubi tę wiadomość

    🚹
    35 lat
    Oligozoospermia
    Morfologia 2%
    Kariotyp ok

    🚺
    35 lat
    Wszystko ok

    02.2023 ciąża spontaniczna
    03.2023 poronienie zatrzymane, indukcja farmakologiczna

    08.2024 start IVF
    12 zapłodnionych komórek, 8 zarodków, 1 blastocysta -> PGTa
    ❄️ - zdrowy, XX
  • Kruszynka17 Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 18 września, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy w Artvimedzie pielęgniarka pokazywała Wam jak zrobić sobie zastrzyk do in vitro? Na następnej wizycie, jeżeli będzie wszystko dobrze, mam mieć rozpisane leki do stymulacji, ale się zastanawiam czy sobie poradzę z ich obsługą 🤣

  • EwelaKrk86 Przyjaciółka
    Postów: 193 47

    Wysłany: Dzisiaj, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kruszynka17 wrote:
    Hej! Czy w Artvimedzie pielęgniarka pokazywała Wam jak zrobić sobie zastrzyk do in vitro? Na następnej wizycie, jeżeli będzie wszystko dobrze, mam mieć rozpisane leki do stymulacji, ale się zastanawiam czy sobie poradzę z ich obsługą 🤣
    Mnie dr pytala czy kiedykolwiek mialam zastrzyki w brzuch. A ze bralam kiedys po laparoskopi to zrobila krotki instruktaż.

  • Lusille Ekspertka
    Postów: 146 96

    Wysłany: Dzisiaj, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kruszynka17 wrote:
    Hej! Czy w Artvimedzie pielęgniarka pokazywała Wam jak zrobić sobie zastrzyk do in vitro? Na następnej wizycie, jeżeli będzie wszystko dobrze, mam mieć rozpisane leki do stymulacji, ale się zastanawiam czy sobie poradzę z ich obsługą 🤣
    Mi lekarka powiedziała, że jak mam ochotę to mogę podejść pierwszego dnia to pielęgniarka mi pokaże.

  • Kruszynka17 Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: Dzisiaj, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak zrobię. Dzięki za podpowiedzi.

‹‹ 1916 1917 1918 1919 1920
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ