X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie uwierzycie... o 2 w nocy zaczęłam wymiotować, myślę sobie KONIC JADĘ DO SZPITALA. Mamy do szpitala pol godziny zajechałam a tam dostałam od doktora ketonal i przeciwwymiotny i..wypis do domu..bo On nie wie o co chodzi i żeby teraz to załatwił doktor z kliniki skoro tak narobił.. no myślałam że sie przesłyszałam... wróciliśmy do domu, czuję się lepiej ale pewnie to zasługa podanych przeciwbólowych.. Ja się pytam, za co my płacimy składki w takim razie...

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierze... to jest skandal! A zbadali Cię chociaż? Zrobili usg brzucha?
    Te składki na NFZ powinny byc dobrowolne! Ja i tak nie korzystam praktycznie w całe z opieki państwowej - wszystko musze opłacać sobie sama! A mimo to pensji mi zabierają kawał!!! Grrr
    Jestem w takim szoku jak Cię potraktowali... koniecznie napisz do doktora.

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziewczyny nie uwierzycie... o 2 w nocy zaczęłam wymiotować, myślę sobie KONIC JADĘ DO SZPITALA. Mamy do szpitala pol godziny zajechałam a tam dostałam od doktora ketonal i przeciwwymiotny i..wypis do domu..bo On nie wie o co chodzi i żeby teraz to załatwił doktor z kliniki skoro tak narobił.. no myślałam że sie przesłyszałam... wróciliśmy do domu, czuję się lepiej ale pewnie to zasługa podanych przeciwbólowych.. Ja się pytam, za co my płacimy składki w takim razie...
    Co za jaja... aż się wierzyć nie chce .. Ale niestety większość lekarzy z którymi się spotkałam na NFZ to takie konowały!
    Daj znac co Ci dr odpisze. Trzymaj się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Kropeczko nie zrobili mi zadnego usg tylko pouciskał brzuch chwile z pytaniem gdzie boli.... Ja tez zawsze lecze se prywatnie ale pieniadze i tak pobieraja... niezłe mają koryto...

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdole... To mu się ciśnie na usta. przepraszam, nie można tak mówić brzydko, bo nam tu zarodki rosną i dzieci na świecie i w brzuszkach, ale nie mogę!! Ja bym to chciała na piśmie. Co Ci idiota napisał na karcie? Kasa na NFZ płynie z pensji strumieniami, a tu nie idź człowieku prywatnie to się wykończysz☹️Jak się teraz czujesz? Czekam na wieści.

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet zapomniałam przeczytać. Mąż wróci z pracy za godzinę (dokumenty zostały w samochodzie) to nawet wam tutaj zacytuję. Nie powiem, wcięło mnie okropnie, jesz zamiast klepać mi w ten napuchniety brzuch to uciskał tak mocno.. Tak mi się jakoś wydawało że On w ogóle nie wie co ma rObić... Nie chciałam żadnego przeciwbólowego leku by zamaskowali objawy, chciałam żeby mnie zbadali żeby nie było gorzej.. teraz jest lepiej, może przechodzi a może działają jeszcze te leki. CH ma wolne i nie ma go teraz tak mi napisał wczoraj. Ja nie wiem dziewczyny, gdybyśmy miały leczyć się NA nfz to nie wiem co by było..

  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Nawet zapomniałam przeczytać. Mąż wróci z pracy za godzinę (dokumenty zostały w samochodzie) to nawet wam tutaj zacytuję. Nie powiem, wcięło mnie okropnie, jesz zamiast klepać mi w ten napuchniety brzuch to uciskał tak mocno.. Tak mi się jakoś wydawało że On w ogóle nie wie co ma rObić... Nie chciałam żadnego przeciwbólowego leku by zamaskowali objawy, chciałam żeby mnie zbadali żeby nie było gorzej.. teraz jest lepiej, może przechodzi a może działają jeszcze te leki. CH ma wolne i nie ma go teraz tak mi napisał wczoraj. Ja nie wiem dziewczyny, gdybyśmy miały leczyć się NA nfz to nie wiem co by było..
    A pokazałas mu wypis po punkcji? Ja bym pojechala do innego szpitala. A skoro nie ma dr Ch to mogli cię z kimś innym skonsultować. Nie daj się zbyc

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Artvimedzie inny lekarz może zrobic Ci usg brzucha czy nie ma w nim wody - zadzwon może Agika do kliniki...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazałam, ale ten ginekolog drapał się po głowie i wydaje mi się że nie wiedział co ma robić. Mam w ręku wypis, nie do wiary.. Powiedzialam lekarzowi ze podejrzewam hiperstymulacje a w rozpoznaniu w pisali: BÓL W OKOLICY BRZUCHA I MIEDNICY.
    EPIKRYZA WYPISOWA: Chora w trakcie procedury do in vitro po punkcji jajników. "Zgasiła" się z powodu bólu podbrzusza. Wg chorej lekarz prowadzący kazał się zgłosić do SOR. Brzuch miękki bolesny w podbrzuszu.Objaw otrzewny ujemny, Perystaltyka prawidłowa. Zalecono zgoszenie się do lekarza prowadzącego. Chora zdolna do pracy.
    NOSZ K**WA JA PIE****E!! Co za brednie jaki ból brzucha, wymiotowała,brzuch mi się powiększał i słaniałam się na nogach. Szkoda że tego nie przeczytałam wczoraj! Jak mogą Nas tak traktować, odebrali nam refundacje In vitro a teraz nawet nie możemy liczyć na solidną opiekę.

  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Pokazałam, ale ten ginekolog drapał się po głowie i wydaje mi się że nie wiedział co ma robić. Mam w ręku wypis, nie do wiary.. Powiedzialam lekarzowi ze podejrzewam hiperstymulacje a w rozpoznaniu w pisali: BÓL W OKOLICY BRZUCHA I MIEDNICY.
    EPIKRYZA WYPISOWA: Chora w trakcie procedury do in vitro po punkcji jajników. "Zgasiła" się z powodu bólu podbrzusza. Wg chorej lekarz prowadzący kazał się zgłosić do SOR. Brzuch miękki bolesny w podbrzuszu.Objaw otrzewny ujemny, Perystaltyka prawidłowa. Zalecono zgoszenie się do lekarza prowadzącego. Chora zdolna do pracy.
    NOSZ K**WA JA PIE****E!! Co za brednie jaki ból brzucha, wymiotowała,brzuch mi się powiększał i słaniałam się na nogach. Szkoda że tego nie przeczytałam wczoraj! Jak mogą Nas tak traktować, odebrali nam refundacje In vitro a teraz nawet nie możemy liczyć na solidną opiekę.
    Szkoda teho komentować :/ mogłaś rano podjechać do kliniki to by cie ktoś zbadał

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • Ani@ Przyjaciółka
    Postów: 108 190

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, współczuję bardzo. Jednak myślę, że od razu w klinice powinni zaproponować usg przez jakiegokolwiek lekarza, a nie zbywac Cie, że dr Ch nie ma.
    Kazdy ma prawo do urlopu, zgadzam się, ale pacjentka nie powinna zostać bez opieki i bez mozliwosci konsultacji.

    Starania od 2017
    M: bardzo słabe nasienie
    Ż: TSH podwyższone - euthyrox 75

    Artvimed - Kraków
    Krótki protokół - Puregon 125, później 150.
    2 czerwiec - pierwszy dzień stymulacji
    12 czerwiec punkcja
    9 pobranych komórek
    6 kumulusów
    5 zapłodnionych
    4 zygoty

    17 czerwiec transfer 5 dniowego kropka 5.1.1.

    1 ❄️

    24 czerwca 7dpt- beta 68
    26 czerwiec 9dpt- beta 218
    28 czerwiec 11dpt- beta 629
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, zwykli ginekolodzy nie znaja sie na hiperstymulacji i innych nieplodnosciowych rzeczach. Daleko masz do Krk? Ja bym do Kopernika uderzala. A swoja droga, dobrze zrozumialam, ze napisalas dr Ch., że podejrzewasz hiperstymulacje, a on odpisał, że go nie ma? Ale co z.tego że go nie ma? Przeciez odpowiada za stymulacje, powinien Cie pokierować do innego lekarza. No, chyba, że ja zle zrozumiałam?

    Hercia35 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika masz zastrzyki przeciwzakrzepowe? To bardzo ważne.
    Poza tym wyślij męża po izotoniki. Takie najzwyklejsze napoje izotoniczne dla sportowców, i pij nawet 2 dziennie. Naprawdę pomagają.

    Hercia35 lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Niestety, zwykli ginekolodzy nie znaja sie na hiperstymulacji i innych nieplodnosciowych rzeczach. Daleko masz do Krk? Ja bym do Kopernika uderzala. A swoja droga, dobrze zrozumialam, ze napisalas dr Ch., że podejrzewasz hiperstymulacje, a on odpisał, że go nie ma? Ale co z.tego że go nie ma? Przeciez odpowiada za stymulacje, powinien Cie pokierować do innego lekarza. No, chyba, że ja zle zrozumiałam?
    Tak Pan do Ch napisał ze nie ma Go przez weekend i zebym jechała do szpitala. Jestem w stanie go zrozumiec bo mam do Krakowa 1,5 h drogi. Pije bardzo duzo wody, neoparin tez mam i czuje sie lepiej. Mam tylko żal do tego "lekarza" ze tak mnie potraktował. O kurczę nie slyszalam zeby izotoniki pomagały, zaraz wysle meza na wszelki wypadek.

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izotoniki nawadniają lepiej niż woda. Zwiększają ciśnienie osmotyczne w żyłach, ten płyn, który pojawia się w brzuchu przy hiperstymulacji, szybciej się wchłania i szybciej jest wydalany.
    Gdy 3 lata temu miałam koszmarna hiperke, jakaś dziewczyna na innym forum o tym wspomniała, znalazłam stronę jakiejś amerykańskiej kliniki, gdzie je polecali przy hiperstymulacji. Zaczęłam pić i jeszcze tego samego dnia poczułam ulgę, a następnego zaczęłam sikać na potęgę :-) brzuch powoli się zmniejszał. A było naprawdę źle, miałam już problemy z oddychaniem, spalam na siedząco itp.

    Anuśla lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Izotoniki nawadniają lepiej niż woda. Zwiększają ciśnienie osmotyczne w żyłach, ten płyn, który pojawia się w brzuchu przy hiperstymulacji, szybciej się wchłania i szybciej jest wydalany.
    Gdy 3 lata temu miałam koszmarna hiperke, jakaś dziewczyna na innym forum o tym wspomniała, znalazłam stronę jakiejś amerykańskiej kliniki, gdzie je polecali przy hiperstymulacji. Zaczęłam pić i jeszcze tego samego dnia poczułam ulgę, a następnego zaczęłam sikać na potęgę :-) brzuch powoli się zmniejszał. A było naprawdę źle, miałam już problemy z oddychaniem, spalam na siedząco itp.
    Dziekuje Ci bardzo poslalam juz meza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hercia- dzwonili z kliniki jak tam miewaja sie twoje maluszki?

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez piłam izotoniki i jadłam batoniki proteinowe :) czytałam, ze przy hiperkach dziewczyny kupują białko w sklepach dla sportowców i piją/jedzą :)

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po punkcji wpierdzielałam białko. Jadłam udka, kotlety, serki wiejskie, piłam ze dwa litry wody dziennie. Znalazłam na stronie Artvimedu, żeby po punkcji stosować dietę wysokobiałkową i dużo pić wody. Z tymi izotinikami to nie wiedziałam, ale jak mój mąż wymiotował, to mu później kupowałam, żeby uzupełnił szybko elektrolity. Warto poczytać ich skład, chyba mają sód i potas, a to one są najważniejsze.

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    hercia- dzwonili z kliniki jak tam miewaja sie twoje maluszki?
    Nie. Będą dzwonić dopiero koło wt-sr, bo czekamy czy dotrwają do blastki. Embriolog mowil ze jeśli będziemy chcieli wiedzieć jak się dzielą to możemy w niedzielę dzwonić, bo mamy embrioskop, więc oni je maja cały czas na ekranie, ale chyba poczekam cierpliwie na ich telefon.

    Kropeczka1986, Zanes, Marzena, Misia28, Rudzik1 lubią tę wiadomość

‹‹ 893 894 895 896 897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ