X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia35 wrote:
    Nie. Będą dzwonić dopiero koło wt-sr, bo czekamy czy dotrwają do blastki. Embriolog mowil ze jeśli będziemy chcieli wiedzieć jak się dzielą to możemy w niedzielę dzwonić, bo mamy embrioskop, więc oni je maja cały czas na ekranie, ale chyba poczekam cierpliwie na ich telefon.

    Trzymamy kciuki za Twoje brzdące, ja tez juz nie dzwonilam, i tak nic nie zmienimy :) Jedno co jest pocieszajace to to ze gdyby coś zlego sie dzialo to powiedzieli ze beda dzwonic, wiec wszystko ok u naszych maluchow :)

    Marzena, Hercia35 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, i tak nic już nie zmienimy. Ja stwierdzam ze najlepszy sposób na przetrwanie ivf to mieć dużo zajęć i zająć czymś głowę. Dlatego ciesze sie ze teraz akurat sporo różnych obowiązków na mnie spadło bo nie mam az tak bardzo czasu myslec. Przy pierwszej procedurze, siedziałam, myslalam, czytałam, płakałam... aż wkoncu doprowadziło mnie to do naprawdę złego stanu psychicznego. A może z każdą kolejną procedura jesteśmy silniejsze 😉

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to w ogóle jesteśmy silne babki 💪 czasem się zastanawiam skąd ta siła się bierze. Myślę, że mimo pozytywnej bety leczenie i niepłodność odcisnęły się na moim życiu i już zawsze będzie jakiś cierń obecny. Zawsze myślałam, że jak zrobię test ciążowy i wyjdzie pozytywny, to będę skakać pod sufit. A tak nie było. To taka radość podszyta strachem. I wiecie co, nie chciałabym stać się taką matką z Odpieluszkowym Zapaleniem Mózgu. Podobno to straszna choroba😂 i nie chciałabym też do tego stopnia zapomnieć o niepłodności, żeby bezskutecznie starającym się o dziecko dawać złote rady.
    Tak mnie dziś na refleksję wzięło 😗

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Ani@ Przyjaciółka
    Postów: 108 190

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, czujesz sie już lepiej?

    Ps dzwonili z kliniki, na poniedzialek na godz. 16 zaplanowany jest transfer. Dwie kropeczki sie podobno super dzielą, a pozostałe dwie doganiają jak mogą. Pani embriolog powiedziala, że jest wszystko dobrze.

    sucharek85, Misia28, Kropeczka1986, Rudzik1, Hercia35, Marzena, Okebu, Wilga lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    M: bardzo słabe nasienie
    Ż: TSH podwyższone - euthyrox 75

    Artvimed - Kraków
    Krótki protokół - Puregon 125, później 150.
    2 czerwiec - pierwszy dzień stymulacji
    12 czerwiec punkcja
    9 pobranych komórek
    6 kumulusów
    5 zapłodnionych
    4 zygoty

    17 czerwiec transfer 5 dniowego kropka 5.1.1.

    1 ❄️

    24 czerwca 7dpt- beta 68
    26 czerwiec 9dpt- beta 218
    28 czerwiec 11dpt- beta 629
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani@ wrote:
    Agika, czujesz sie już lepiej?

    Ps dzwonili z kliniki, na poniedzialek na godz. 16 zaplanowany jest transfer. Dwie kropeczki sie podobno super dzielą, a pozostałe dwie doganiają jak mogą. Pani embriolog powiedziala, że jest wszystko dobrze.

    Dziękuję Aniu dziś już o niebo lepiej, piję te izotoniki, jem nabiał i jest lepiej zobaczymy jak będzie jutro, gdyby się pogorszyło to pojadę do kliniki w wproszę się :na chama" :D

    Informowali Cię czy podadzą te silniejsze czy słabsze? Zawsze wydawało mi się że lepiej podać słabsze bo mogą później nie przetrwać rozmrażania, ale to tylko dlatego że przypierwszej procedurze mój maluch się nie rozmroził. A jak jest naprawde? nie wiem

  • Ani@ Przyjaciółka
    Postów: 108 190

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziękuję Aniu dziś już o niebo lepiej, piję te izotoniki, jem nabiał i jest lepiej zobaczymy jak będzie jutro, gdyby się pogorszyło to pojadę do kliniki w wproszę się :na chama" :D

    Informowali Cię czy podadzą te silniejsze czy słabsze? Zawsze wydawało mi się że lepiej podać słabsze bo mogą później nie przetrwać rozmrażania, ale to tylko dlatego że przypierwszej procedurze mój maluch się nie rozmroził. A jak jest naprawde? nie wiem

    Agika, jestem tak zdenerwowana całą tą procedurą, że nawet nie wpadłam na pomysł żeby o to zapytać. Jutro o 9 Pani embriolog obiecała raz jeszcze zadzwonić, więc wtedy zapytam.
    I zapytam również czy "świeże"nasienie męża było wykorzystywne czy musieli skorzystać z mrożonego.
    Mam mnóstwo pytań, a jak dzwoni telefon to cała sie trzęsę i o wszystkim zapominam.
    Myślisz, że mamy wpływ na to jaki zarodek podadzą? Ja od poczatku całkowicie zaufałam lekarzowi w kwestii Invitro, nie mam takiej wiedzy jak niektóre z Was, ale przez to troche jestem spokojniejsza. Myślę, że dlatego, że to nasza pierwsza procedura. Jakby była to kolejna to bym dokształcała sie na każdym kroku.

    Ps ja nawet nie wiem kiedy powinnam zrobić pierwszy test czy iść na betę. Na zaleceniu od lekarza po punkcji jest napisane, że w 12 dobie, ale dziewczyny chyba wczesniej testuja.

    Bardzo się cieszę, że czujesz sie lepiej. Ściskam mocno.🤗🤗🤗

    Starania od 2017
    M: bardzo słabe nasienie
    Ż: TSH podwyższone - euthyrox 75

    Artvimed - Kraków
    Krótki protokół - Puregon 125, później 150.
    2 czerwiec - pierwszy dzień stymulacji
    12 czerwiec punkcja
    9 pobranych komórek
    6 kumulusów
    5 zapłodnionych
    4 zygoty

    17 czerwiec transfer 5 dniowego kropka 5.1.1.

    1 ❄️

    24 czerwca 7dpt- beta 68
    26 czerwiec 9dpt- beta 218
    28 czerwiec 11dpt- beta 629
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, cieszę się, że czujesz się lepiej ☺️

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani@ wrote:
    Agika, jestem tak zdenerwowana całą tą procedurą, że nawet nie wpadłam na pomysł żeby o to zapytać. Jutro o 9 Pani embriolog obiecała raz jeszcze zadzwonić, więc wtedy zapytam.
    I zapytam również czy "świeże"nasienie męża było wykorzystywne czy musieli skorzystać z mrożonego.
    Mam mnóstwo pytań, a jak dzwoni telefon to cała sie trzęsę i o wszystkim zapominam.
    Myślisz, że mamy wpływ na to jaki zarodek podadzą? Ja od poczatku całkowicie zaufałam lekarzowi w kwestii Invitro, nie mam takiej wiedzy jak niektóre z Was, ale przez to troche jestem spokojniejsza. Myślę, że dlatego, że to nasza pierwsza procedura. Jakby była to kolejna to bym dokształcała sie na każdym kroku.

    Ps ja nawet nie wiem kiedy powinnam zrobić pierwszy test czy iść na betę. Na zaleceniu od lekarza po punkcji jest napisane, że w 12 dobie, ale dziewczyny chyba wczesniej testuja.

    Bardzo się cieszę, że czujesz sie lepiej. Ściskam mocno.🤗🤗🤗

    Aniu każda z nas tak miała przy pierwszej procedurze, ja do tej pory zapominam pytać o bardzo nutrtujące mnie pytania podczas wizyty. Szczerze to nie mam pojęcia czy możemy wybrać zarodki, i nie wiem też które lepiej jest podać. Gdybym miała wybór wybrałabym słąbsze :) Świetnie, że masz aż 4 zarodki, niech tam grzecznie na Ciebie czekają, mi zapłodniły się 8 i czekam na telefon cp z nimi dalej, będę się cieszyła nawet z jednego:)

  • Ani@ Przyjaciółka
    Postów: 108 190

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze jedno pytanie do dziewczyn, które miały już transfer. Mam na zaleceniach po punkcji zapisane, że po transferze jeszcze jakis zastrzyk mnie czeka i to nie raz Clexane. Miałyście zapisane również? Na co on wogole jest?
    Porobny w podaniu itp do tych podczasz stymulacji?

    Starania od 2017
    M: bardzo słabe nasienie
    Ż: TSH podwyższone - euthyrox 75

    Artvimed - Kraków
    Krótki protokół - Puregon 125, później 150.
    2 czerwiec - pierwszy dzień stymulacji
    12 czerwiec punkcja
    9 pobranych komórek
    6 kumulusów
    5 zapłodnionych
    4 zygoty

    17 czerwiec transfer 5 dniowego kropka 5.1.1.

    1 ❄️

    24 czerwca 7dpt- beta 68
    26 czerwiec 9dpt- beta 218
    28 czerwiec 11dpt- beta 629
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clexane to lek przeciwzakrzepowy każda z nas chyba brała tzn ja nie Clexane tylko Neoparin :)

    Marzena lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani@ wrote:
    A jeszcze jedno pytanie do dziewczyn, które miały już transfer. Mam na zaleceniach po punkcji zapisane, że po transferze jeszcze jakis zastrzyk mnie czeka i to nie raz Clexane. Miałyście zapisane również? Na co on wogole jest?
    Porobny w podaniu itp do tych podczasz stymulacji?

    Clexane to lek przeciwzakrzepowy. Niestety to cholerstwo piecze ale przezyjesz:)

    Ani@ lubi tę wiadomość

  • Ani@ Przyjaciółka
    Postów: 108 190

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Maleństwa - wszystko.
    😊😊

    Starania od 2017
    M: bardzo słabe nasienie
    Ż: TSH podwyższone - euthyrox 75

    Artvimed - Kraków
    Krótki protokół - Puregon 125, później 150.
    2 czerwiec - pierwszy dzień stymulacji
    12 czerwiec punkcja
    9 pobranych komórek
    6 kumulusów
    5 zapłodnionych
    4 zygoty

    17 czerwiec transfer 5 dniowego kropka 5.1.1.

    1 ❄️

    24 czerwca 7dpt- beta 68
    26 czerwiec 9dpt- beta 218
    28 czerwiec 11dpt- beta 629
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny ze chyba dostałam infekcji.... jest tragedia tak mnie wszystko piecze, ze wytrzymac nie mogę :(( mam dość tej luteiny dopochwowej... Eh jutro musze iść do lekarza bo zwariuje... posiewu i tak nie zrobi bo wszędzie ta luteina grr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2019, 10:02

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka moja bratowa w ciąży po luteinę często miała infekcje, leczyła je globulkami nie pamięta nazwy:-( trzymaj sie

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie napisałam do gin i czekam na wiadomość co mogę brać... juz mnie chce trafić a jeszcze ten upał nie pomaga... :(

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze biorę w takich sytuacjach pałeczki kwasu mlekowego trochę łagodzą objawy i oczekiwanie na wizytę u ginekologa:-( aż zaaplikuje coś mocniejszego

  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka1986 wrote:
    No właśnie napisałam do gin i czekam na wiadomość co mogę brać... juz mnie chce trafić a jeszcze ten upał nie pomaga... :(
    Ja miałam pimafucin globulki one są przeciw grzybicze i drugie miałam mucovagin bez recepty one nawilżają pochwe bo luteina mega wysusza no i zmieniliśmy luteine na podjezykowa. Współczuję Ci bo wiem co to za ból :/ ja dziś się źle czuje dojze upał to znów mi nie dobrze masakra 😐

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez dzis okropnie niedobrze... i ogólnie fatalnie sie czuje plus ta infekcja... grr... miałam dzis wyjechać do rodziców żeby nie siedzieć w Krakowie a tak jutro musze pędzić do lekarza... ciekawe czy sie dostane wogole do jakiegoś.... tej mojej nie ma wiec zobaczymy... odpisała mi tylko ze maść clortinazolum mam spróbować posmarować ale ona na mnie nie działa... a wiecie co jeszcze... mam okropne zaparcie i mi wyskoczył hemoroid, ze na tyłku nie mogę usiąść... i ten upał no poprostu wspaniałe...

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zawsze uzywalam clotrimazolum...kurcze sa tez globulki ale na recepte..

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też się źle czuję. Teraz leżę i zaraz zasnę. Boli mnie głowa i jestem osłabiona. I coś jeszcze... Mam ogromną ochotę na seks.. mizaga.. Kropeczka, może umów się do jakiegokolwiek gina najszybciej dostępnego na portalu znany lekarz?

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
‹‹ 894 895 896 897 898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ