X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Długo czekalas na zarodek? przeydzielają tylko jeden czy mozesz np wziac 2 od jednej pary?
    Nam dr dopasowal od razu. Tacy jesteśmy przeciętni ze mieliśmy od dwóch par do wyboru. 😂 wybraliśmy rodzeństwo 4 blastusie😍. Po pierwszym transferze jak sie uda i będę w ciąży to możemy się zdecydować czy zostawiamy je dla siebie czy oddajemy dalej do adopcji. Chciałabym żeby z całą czwórką nam sie udało, a tu cały czas klody pod nogi, bo cytologia nieprawidłowa 😖

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, kochana, masz jeszcze dwa mrozaczki prawda?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    A Ty podchodzisz do AZ? nie probujecie jednak z dlugim protokolem?[/QUO
    Jestem w trakcie drugiego protokołu, jeśli się nie uda to jesteśmy zdecydowani na AZ.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Hmmm ja bym zadzwoniła i wyjaśniła jaka jest sytuacja, no jednak jesteś ich pacjentka i to oni wyznaczają dni, kiedy sie trzeba pojawić. Kogoś maja na dyżurach. Trzymam kciuki żeby się udało załatwić termin ✊✊✊
    Dzwoniłam przedstawiłam całą sytuację i pani mi powiedziała w rejestracji, że w tym czasie nie ma żadnego lekarza☹️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Agika, kochana, masz jeszcze dwa mrozaczki prawda?
    Tak mamy 2 mrozaki ale u mnie sprawa wyglada tak: 2 lata temu pozamaciczna po IUI teraz jestemw "ciazy" z pustym jajem plodowym, musze czekam na poronienie. Zostały 2 razodki 4.1.1 i 4.3.3 chcemy je wziac razem bo ten drugi to taki slabiutki po tym wszystkim obawiam sie czy genetycznie mozemy miec razem dzieci.. gdyby nie wypalilo nam w kolejnym transferze to chcielibysmy podejsc do AZ. Dostaliscie az 4? wspaniale wspomnial dr moze jakiej sa klasyfikacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Dzwoniłam przedstawiłam całą sytuację i pani mi powiedziała w rejestracji, że w tym czasie nie ma żadnego lekarza☹️
    Boze.. lecze sie u dr Chrostowskiego prawie 3 lata i to ze nikogo nei ma na dyzurze to jest jakas kpina, rozumiem ze kazdy ma prawo do urlopu ale nei w jednym czasie jeszcze biorac pod uwage ze to Oni ustalili termin wizyty ;/

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Dzwoniłam przedstawiłam całą sytuację i pani mi powiedziała w rejestracji, że w tym czasie nie ma żadnego lekarza☹️
    Hmmm dziwne, powinien być ktoś na dyżurze. Na kiedy potrzebujesz wizytę?

    agika88 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 15 sierpnia😞 tez jestem zszokowana, że nie ma nikogo tym bardziej, że dr zapewniał, że będą dyżury☹️

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Tak mamy 2 mrozaki ale u mnie sprawa wyglada tak: 2 lata temu pozamaciczna po IUI teraz jestemw "ciazy" z pustym jajem plodowym, musze czekam na poronienie. Zostały 2 razodki 4.1.1 i 4.3.3 chcemy je wziac razem bo ten drugi to taki slabiutki po tym wszystkim obawiam sie czy genetycznie mozemy miec razem dzieci.. gdyby nie wypalilo nam w kolejnym transferze to chcielibysmy podejsc do AZ. Dostaliscie az 4? wspaniale wspomnial dr moze jakiej sa klasyfikacji?
    Trzy zarodki maja klasyfikacje 4. Nie pamiętam co jest po kropce, ale dr mówił ze sa wysokiej klasy, jeden jest słabszy 3.1.1 chyba. Dr powiedział ze jest słabszy, ale nie tragiczny. Ja doszłam już do tego etapu, ze genetyka nie jest dla mnie ważna. Troszkę mnie gniecie w środku jak oglądam zdjęcia z dzieciństwa mojego emka, ale jedna ważniejsze dla mnie jest bycie mamą, te wszystkie odczucia, które towarzyszą byciu w ciąży. Chciałabym żeby już było pi wszystkim...

    agika88 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Trzy zarodki maja klasyfikacje 4. Nie pamiętam co jest po kropce, ale dr mówił ze sa wysokiej klasy, jeden jest słabszy 3.1.1 chyba. Dr powiedział ze jest słabszy, ale nie tragiczny. Ja doszłam już do tego etapu, ze genetyka nie jest dla mnie ważna. Troszkę mnie gniecie w środku jak oglądam zdjęcia z dzieciństwa mojego emka, ale jedna ważniejsze dla mnie jest bycie mamą, te wszystkie odczucia, które towarzyszą byciu w ciąży. Chciałabym żeby już było pi wszystkim...
    Musimu wierzyc ze bedzie dobrze inaczej nie pozostanie nam nic.. bedziecie nacinac otoczki?

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Po 15 sierpnia😞 tez jestem zszokowana, że nie ma nikogo tym bardziej, że dr zapewniał, że będą dyżury☹️
    Kurczę, wtedy wypada długi weekend... moze bedzie nieczynne, tak jak było w maju. A możesz przyjść 19 sierpnia czy to za późno?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 21 sierpnia nie ma żadnego lekarza☹️

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Musimu wierzyc ze bedzie dobrze inaczej nie pozostanie nam nic.. bedziecie nacinac otoczki?
    Nie wiem na razie nic. Muszę te nieszczęsna cytologie powtórzyć i do dr. Umówić się, Ale dopiero na październik... 😕

    Marzena lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Do 21 sierpnia nie ma żadnego lekarza☹️
    No to strasznie słabo to wygląda... jestem w szoku, bo jednak za taką wizytę nie płaci się 50 zł...

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    No to strasznie słabo to wygląda... jestem w szoku, bo jednak za taką wizytę nie płaci się 50 zł...
    Tymbardziej ze biora odpowiedzialnosc za pacjenta, najlepiej do CH zadzwonic moze odbierze. Niech to teraz odkrecaja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Boze.. lecze sie u dr Chrostowskiego prawie 3 lata i to ze nikogo nei ma na dyzurze to jest jakas kpina, rozumiem ze kazdy ma prawo do urlopu ale nei w jednym czasie jeszcze biorac pod uwage ze to Oni ustalili termin wizyty ;/
    Kpina to mało powiedziane. W głowie się nie mieści:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys tutaj pisalam ze tez w artvimedzie mialam slaba sytuacje, laborantka powiedziala ze mamy 3 zarodki 411, 411, 412 a dr powiedzial na wizycie ze mamy 411, 412,433.

  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Do 21 sierpnia nie ma żadnego lekarza☹️
    Zadzwoń do dr Chrostowskiego

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybys nie miala nr do podam Ci na riv

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Gdybys nie miala nr do podam Ci na riv
    Dziekuje, mam:-) jutro podjadę do Artvimedu osobiscie, bo na rejestracji chyba jakaś świeża osoba mam nadzieję, że niezorientowana:-)

‹‹ 947 948 949 950 951 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ