X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 00:59

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Misia miałaś teraz pierwsze badania prenatalne, tak? Co to znaczy, że maleństwo się nie obróciło?
    Najważniejsze, że w pomiarach wszystko w porządku.

    Tak, pierwsze. Po prostu nie chciało się pokazać przodem, takie uparte 😉 bylo widoczne tylko z profilu

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 00:59

    Misia28 lubi tę wiadomość

  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia28 wrote:
    Ja już po wizycie. Okazało się, że jest ok z tymi badaniami robionymi z krwi w 11 tygodniu, a z USG w 12+4. Na razie wszystko ok, ale maleństwo nie chciało współpracować i się nie obróciło. Jednak udało się zmierzyć wszystkie parametry i posłuchać przepływu krwi. Kolejne między 18 a 20 tygodniem. I się stresowałam i to zobaczyłam na ekranoe- w macicy pojawił się wyrzut hormonu stresu! Normalnie jak kałamarnica 😂 teraz naocznie zobaczyłam sens wypowiedzi, że w ciąży stres jest niewskazany.
    Ja progesteron biorę do niedzieli już 1 tabletkę i zobaczę czy mnie będzie "boleć brzuch jak na okres".
    To fajnie ze wszystko jest ok :) stres niewskazany ale na swoim przykładzie powiem że w 1 ciąży w ogóle nie wpłynął na syna a stresu miałam nie mało kiedy dowiedziałam się o ciężkie chorobie męża. Także nie ma się co przejmować :) a płeć jaka sugerował coś lekarz? :)

    Misia28 lubi tę wiadomość

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanes wrote:
    To fajnie ze wszystko jest ok :) stres niewskazany ale na swoim przykładzie powiem że w 1 ciąży w ogóle nie wpłynął na syna a stresu miałam nie mało kiedy dowiedziałam się o ciężkie chorobie męża. Także nie ma się co przejmować :) a płeć jaka sugerował coś lekarz? :)
    Nie sugerował płci, bo nie było widać, a nie chciałam słuchać gdybania. Zresztą powiedziałam, żeby jakby coś nie mówił, żeby się skupił na tym czy wszystko jest w porządku.

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    To chyba dobrze, że z profilu, bo można wtedy zmierzyć przezierność karkową.
    Moje uparte przez całą ciążę nie pokazało buźki.
    To na pewno, ale jeszcze chciała coś dokładniej sprawdzić z przodu, bardzo się namachala głowicą i trochę mi pomaltretowała brzuch.

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Misia ze z dzidziusiem wszystko dobrze :) ❤️ Mój za to sie tak wiercił 😍 juz odliczam do połówkowych ❤️

    Marzena lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia, a moge wiedziec ile Cie kosztowo wyszło za procedure w macierzynstwie? i czy miałaś jeszcze refundacje leków?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Hercia, a moge wiedziec ile Cie kosztowo wyszło za procedure w macierzynstwie? i czy miałaś jeszcze refundacje leków?
    Tak, mialam refundacje. Wyszło mnie około 11 500zl. Ale to już kwota z wizytami, wszelkimi lekami i badaniami, moimi i męża, a było ich sporo, w tym badania immunologiczne które kosztowały 1590 zł.

    Milka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia35 wrote:
    Tak, mialam refundacje. Wyszło mnie około 11 500zl. Ale to już kwota z wizytami, wszelkimi lekami i badaniami, moimi i męża, a było ich sporo, w tym badania immunologiczne które kosztowały 1590 zł.

    Kurcze i nas,jak się nie uda to bd już 3ivf ...; / Ale teraz nawet nie mamy na to kasy ,a jeszcze trzeba bd opłacić transfer . Oby nie było trzeba tego 3 ivf

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Kurcze i nas,jak się nie uda to bd już 3ivf ...; / Ale teraz nawet nie mamy na to kasy ,a jeszcze trzeba bd opłacić transfer . Oby nie było trzeba tego 3 ivf
    Trzymam kciuki żeby nie było trzeba 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sezon urlopowy w Artwimedzie w terminie w którym się mam pojawić żaden lekarz nie przyjmuje nie wiem co robić:-(

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakbyś omówiła się w sobotę na usg i przy okazji załatwiła wizytę? Ja tak zrobiłam teraz w sobotę, bo zależało mi na tym żeby ktoś zetknął na wyniki badań, czy niczego mi nie brakuje i żeby przedłużyć rezerwację zarodków. Przyjmowała mnie ta lekarka, ktora tam pracuję. Nie pamiętam nazwiska. Obejrzała wyniki, kazała powtórzyć cytilogie i podliczyla mnie jak za wizytę z usg.

    Przy okazji będę musiała przełożyć wizytę ch. z 10 wrzesnia na październik,

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wiecie może w artvimedzie wykonuje się AZ i jaki to wtedy jest koszt?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    A jakbyś omówiła się w sobotę na usg i przy okazji załatwiła wizytę? Ja tak zrobiłam teraz w sobotę, bo zależało mi na tym żeby ktoś zetknął na wyniki badań, czy niczego mi nie brakuje i żeby przedłużyć rezerwację zarodków. Przyjmowała mnie ta lekarka, ktora tam pracuję. Nie pamiętam nazwiska. Obejrzała wyniki, kazała powtórzyć cytilogie i podliczyla mnie jak za wizytę z usg.

    Przy okazji będę musiała przełożyć wizytę ch. z 10 wrzesnia na październik,
    Problem w tym że muszę się pojawić w konkretnym terminie, gdyż jestem w trakcie długiego protokołu:-(

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziewczyny czy wiecie może w artvimedzie wykonuje się AZ i jaki to wtedy jest koszt?
    Ja podchodzę do az, płaci sie tylko za transfer

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziewczyny czy wiecie może w artvimedzie wykonuje się AZ i jaki to wtedy jest koszt?
    Tak wykonuje się transfery z AZ koszt to cena transferu ok. 1500 zł plus wizyty i leki przed transferem.

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Problem w tym że muszę się pojawić w konkretnym terminie, gdyż jestem w trakcie długiego protokołu:-(
    Hmmm ja bym zadzwoniła i wyjaśniła jaka jest sytuacja, no jednak jesteś ich pacjentka i to oni wyznaczają dni, kiedy sie trzeba pojawić. Kogoś maja na dyżurach. Trzymam kciuki żeby się udało załatwić termin ✊✊✊

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Ja podchodzę do az, płaci sie tylko za transfer
    Długo czekalas na zarodek? przeydzielają tylko jeden czy mozesz np wziac 2 od jednej pary?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Tak wykonuje się transfery z AZ koszt to cena transferu ok. 1500 zł plus wizyty i leki przed transferem.
    A Ty podchodzisz do AZ? nie probujecie jednak z dlugim protokolem?

‹‹ 946 947 948 949 950 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ