X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie kliniczne Novum
Odpowiedz

Badanie kliniczne Novum

Oceń ten wątek:
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież jak ktokolwiek ma sprawdzić czy brałyście No-spę czy nie.

  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    A o dr Starosławskiej możesz coś powiedzieć?

    Bardzo fajna Pani daje swój numer i oddzwania! miałam jakąs głupote (wynik posiewu) do skonsultowania i oddzwoniła i nawet od razu mnie poznala i wiedziała o co chodzi. Jedyny minus to śmierdzi fajami... ale jakoś wytrzymam ;) Jest szybka ale dla mnie to lepiej ...

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 11 maja 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🤗 My tez podpisaliśmy umowę na badanie. Gratuluje wszystkim "ciężarówkom":) tulę te które jeszcze czekają na swoją szanse. My na wizycie też byliśmy u Staroslawskiej bardzo fajna kobietka. Wszystko dokładnie nam wytłumaczyła i myśle ze trafiliśmy bardzo dobrze. Choć troche z niej służbista kilka badań kończyło nam sie kilka dni przed wizyta i P.Agnieszka powiedziała zeby je pokazać bo to zależy od lekarza i moze je puści. Niestety nie dało rady . A co lepsze męża badania kończyły sie w dniu wizyty też ich nie przepuściła:( na to mogła juz przymknąć oko:)

    jusi36 lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 11 maja 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Hej dziewczyny 🤗 My tez podpisaliśmy umowę na badanie. Gratuluje wszystkim "ciężarówkom":) tulę te które jeszcze czekają na swoją szanse. My na wizycie też byliśmy u Staroslawskiej bardzo fajna kobietka. Wszystko dokładnie nam wytłumaczyła i myśle ze trafiliśmy bardzo dobrze. Choć troche z niej służbista kilka badań kończyło nam sie kilka dni przed wizyta i P.Agnieszka powiedziała zeby je pokazać bo to zależy od lekarza i moze je puści. Niestety nie dało rady . A co lepsze męża badania kończyły sie w dniu wizyty też ich nie przepuściła:( na to mogła juz przymknąć oko:)

    Akurat dobrze, że pilnuje badań- mi jedno kończyło się pare dni po podpisaniu umowy, a powtórzone wyszlo nieprawidłowe. Wynik był kiedy byłam już w trakcie stymulacji i caly transfer stanął pod znakiem zapytania.

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 11 maja 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Hej dziewczyny 🤗 My tez podpisaliśmy umowę na badanie. Gratuluje wszystkim "ciężarówkom":) tulę te które jeszcze czekają na swoją szanse. My na wizycie też byliśmy u Staroslawskiej bardzo fajna kobietka. Wszystko dokładnie nam wytłumaczyła i myśle ze trafiliśmy bardzo dobrze. Choć troche z niej służbista kilka badań kończyło nam sie kilka dni przed wizyta i P.Agnieszka powiedziała zeby je pokazać bo to zależy od lekarza i moze je puści. Niestety nie dało rady . A co lepsze męża badania kończyły sie w dniu wizyty też ich nie przepuściła:( na to mogła juz przymknąć oko:)
    U nas było dokładnie tak samo! Musieliśmy powtarzać drugi raz badania, które wyszły wątpliwie. Ale jakoś to poszło i już dzis mam pierwszy monitoring ...

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 11 maja 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa wrote:
    Bardzo fajna Pani daje swój numer i oddzwania! miałam jakąs głupote (wynik posiewu) do skonsultowania i oddzwoniła i nawet od razu mnie poznala i wiedziała o co chodzi. Jedyny minus to śmierdzi fajami... ale jakoś wytrzymam ;) Jest szybka ale dla mnie to lepiej ...
    Dzięki 🙂 Zdecydujemy się chyba na kriotransfer u niej.

  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 11 maja 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie bardzo słabo z pęcherzykami mam tylko 2 na jednym i 3 na drugim jajniku ...
    Dostałam dużo wiecej leków i zobaczymy ile bedzie w poniedziałek
    Ile Wy ich miałyście?

  • Igg Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 11 maja 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. No to my dziś wypadliśmy z programu. Szesc zarodkow do 4 doby bardzo ładnie, a nawet szybciej się rozwijały i stanęły. Dziś miałam transfer o 13.30 dwóch morul (Pani z laboratorium dopatrzył sie, że jedna zaczyna przechodzić w blastocyste), mam cicha nadzieje, ze cos z tego bedzie. Do poniedzialku czekamy tez czy bedzie cos do zamrożenia. Życzę Wam więcej szczęścia i mniej stresu. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Hej dziewczyny 🤗 My tez podpisaliśmy umowę na badanie. Gratuluje wszystkim "ciężarówkom":) tulę te które jeszcze czekają na swoją szanse. My na wizycie też byliśmy u Staroslawskiej bardzo fajna kobietka. Wszystko dokładnie nam wytłumaczyła i myśle ze trafiliśmy bardzo dobrze. Choć troche z niej służbista kilka badań kończyło nam sie kilka dni przed wizyta i P.Agnieszka powiedziała zeby je pokazać bo to zależy od lekarza i moze je puści. Niestety nie dało rady . A co lepsze męża badania kończyły sie w dniu wizyty też ich nie przepuściła:( na to mogła juz przymknąć oko:)
    hej to kiedy zaczynacie .
    ? my też podpisaliśmy umowę i jesteśmy u niej.

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 12 maja 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusi36 wrote:
    hej to kiedy zaczynacie .
    ? my też podpisaliśmy umowę i jesteśmy u niej.
    W środę monitoring drugiej fazy i rozpisanie stymulacji. Pózniej czekamy na @

    jusi lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • jusi Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    W środę monitoring drugiej fazy i rozpisanie stymulacji. Pózniej czekamy na @

    W którym dniu kazali Ci przyjechać (mam na myśli druga fazę )? Bo ja też muszę się pomału umawiac

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusi wrote:
    W którym dniu kazali Ci przyjechać (mam na myśli druga fazę )? Bo ja też muszę się pomału umawiac
    U mnie bedzie to 20 dc. Lekarka chciała mnie zobaczyć po owulacji wiec nie musi to być konkretny dzień cyklu.

    jusi36 lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 14 maja 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test sikany, 7dpt, jedna kreska..
    Zrobiłam go bo wszystkie dolegliwości/objawy minęły. Cycki sflaczały, kawa znowu zaczęła smakować, senność minęła, jajników już nic nie czuję, w dzień mam więcej energii. Tak że beta w czwartek to będzie formalność..
    Moje dwie najbliższe koleżanki parę dni temu powiedziały mi że są w ciąży. Jedna w drugiej, i tak jak w pierwszej pomyślała że czas na dziecko i pstryk-ciąża, druga po pierwszej iui. Cieszę się ich szczęściem, ale czuję, że będzie ciężko...

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Igg Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Zrobiłam test sikany, 7dpt, jedna kreska..
    Zrobiłam go bo wszystkie dolegliwości/objawy minęły. Cycki sflaczały, kawa znowu zaczęła smakować, senność minęła, jajników już nic nie czuję, w dzień mam więcej energii. Tak że beta w czwartek to będzie formalność..
    Moje dwie najbliższe koleżanki parę dni temu powiedziały mi że są w ciąży. Jedna w drugiej, i tak jak w pierwszej pomyślała że czas na dziecko i pstryk-ciąża, druga po pierwszej iui. Cieszę się ich szczęściem, ale czuję, że będzie ciężko...

    Przecież test sikany wychodzi dopiero po ok 14 dniach, bete robi się po 10 dniach od transferu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 10:04

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Zrobiłam test sikany, 7dpt, jedna kreska..
    Zrobiłam go bo wszystkie dolegliwości/objawy minęły. Cycki sflaczały, kawa znowu zaczęła smakować, senność minęła, jajników już nic nie czuję, w dzień mam więcej energii. Tak że beta w czwartek to będzie formalność..
    Moje dwie najbliższe koleżanki parę dni temu powiedziały mi że są w ciąży. Jedna w drugiej, i tak jak w pierwszej pomyślała że czas na dziecko i pstryk-ciąża, druga po pierwszej iui. Cieszę się ich szczęściem, ale czuję, że będzie ciężko...
    Kochana wiem, co czujesz. Ale może nutę poddawaj się. Może 7 dpt to jeszcze za wcześnie na test. Ja też czułam się tak jak Ty. Zresztą od razu miałam przeczucie, że nic z tego. Jeśli się nie uda to walcz dalej. Macie przecież jeszcze śnieżynki. Każdej z nas się w końcu uda.

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igg wrote:
    Hej Dziewczyny. No to my dziś wypadliśmy z programu. Szesc zarodkow do 4 doby bardzo ładnie, a nawet szybciej się rozwijały i stanęły. Dziś miałam transfer o 13.30 dwóch morul (Pani z laboratorium dopatrzył sie, że jedna zaczyna przechodzić w blastocyste), mam cicha nadzieje, ze cos z tego bedzie. Do poniedzialku czekamy tez czy bedzie cos do zamrożenia. Życzę Wam więcej szczęścia i mniej stresu. Pozdrawiam

    Przykro mi, że wypadliscie, ale super, że macie 2 zarodki! A jak reszta?

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Zrobiłam test sikany, 7dpt, jedna kreska..
    Zrobiłam go bo wszystkie dolegliwości/objawy minęły. Cycki sflaczały, kawa znowu zaczęła smakować, senność minęła, jajników już nic nie czuję, w dzień mam więcej energii. Tak że beta w czwartek to będzie formalność..
    Moje dwie najbliższe koleżanki parę dni temu powiedziały mi że są w ciąży. Jedna w drugiej, i tak jak w pierwszej pomyślała że czas na dziecko i pstryk-ciąża, druga po pierwszej iui. Cieszę się ich szczęściem, ale czuję, że będzie ciężko...

    Na tym etapie nie przejmuj się sikańcem i objawami, one są od leków. Idź na betę:)

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igg wrote:
    Przecież test sikany wychodzi dopiero po ok 14 dniach, bete robi się po 10 dniach od transferu.
    Jakby miało coś wyjść, to wyjdzie szybciej. A poza tym betę nie po 10, tylko klinika umawia wizytę po 9, u mnie to będzie w czwartek. 7dpt to jak 12dpo.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Zrobiłam test sikany, 7dpt, jedna kreska..
    Zrobiłam go bo wszystkie dolegliwości/objawy minęły. Cycki sflaczały, kawa znowu zaczęła smakować, senność minęła, jajników już nic nie czuję, w dzień mam więcej energii. Tak że beta w czwartek to będzie formalność..
    Moje dwie najbliższe koleżanki parę dni temu powiedziały mi że są w ciąży. Jedna w drugiej, i tak jak w pierwszej pomyślała że czas na dziecko i pstryk-ciąża, druga po pierwszej iui. Cieszę się ich szczęściem, ale czuję, że będzie ciężko...

    Mam nadzieję ze się zaskoczysz beta, naprawdę.

    Ja tez miałam wczoraj dostać leki do stymulacji ale zrobiła mi się pierwszy raz w życiu torbiel ciałka żółtego... oczywiście ze musiała być w tym cyklu ^^ Na 90% zniknie z okresem, mam przyjść po leki 2dc. tez mam takie emocje- jak to możliwe, że to cały czas nie moja kolej. Moja koleżanka też w drugiej ciąży, a my zaczęliśmy się starać wcześniej... Czasem jakoś staram się sobie tłumaczyć że taka moja droga ale czasem nachodzi pytanie ...WTF?!... i na takie dni tez trzeba sobie pozwolić chyba.

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • Igg Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    Przykro mi, że wypadliscie, ale super, że macie 2 zarodki! A jak reszta?

    Jeszcze jedna blastocysta 4AB została zamrozona w 6 dobie. Bardzo liczymy na te podane podczas transferu, że i one dały radę i nie wszystko stracone :-)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ