X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie kliniczne Novum
Odpowiedz

Badanie kliniczne Novum

Oceń ten wątek:
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ja myślę że płacimy głównie za sam proces zamrożenia i rozmrożenia, to generuje największy koszt, a nie czas przechowywania, i jakoś pewnie to uśrednili. No i trzeba jednak pamiętać że to nie są siostry miłosierdzia, tylko firma nastawiona na zysk ;)
    Dokładnie tak, zgadzam się!

  • jusi Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 12 września 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY CZY KTÓRAS Z WAS MIAŁA PROBLEM Z DOSTANIEM ZWROTU ZA DOJAZD PRZY BADANIU KLINICZNYM? ZGODNIE Z UMOWA MIELI ZWROCIC KOSZTY DOJAZDU. JA PISZE SETKI MAILI I ZERO ODZEWU A PROGRAM ZAKONCZYLAM W CZERWCU

  • Myszor Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 12 września 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, też brałam udział w badaniu, ale jeszcze nie dostałam zwrotu, ostatnią wizytę miałam w lipcu. Ciekawe czy komuś już wypłacili?

  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 13 września 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też jeszcze nie dostałam zwrotu, odpowiedź dostałam taką że zwrócą koszty jak się zakończy badanie a ono nadal trwa...

  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 4 października 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co u Was? Ja w pon zaczynam 20tydz., narazie wszystko ok. Teraz jak już emocje trochę opadły to w sumie bardzo się cieszę, że udało nam się dostać do tego badania klinicznego 😊

    Maryl lubi tę wiadomość

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 4 października 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw, Maryl, jak sytuacja? W sumie czas pędzie i już sporo czasu minęło od Waszych pozytywnych bhcg 😁

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 5 października 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    __maria__ wrote:
    Dziewczyny, co u Was? Ja w pon zaczynam 20tydz., narazie wszystko ok. Teraz jak już emocje trochę opadły to w sumie bardzo się cieszę, że udało nam się dostać do tego badania klinicznego 😊
    Płacze na myśl że mogłabym być już w połowie ciąży a dalej bujam sie od lekarza od lekarza szukając przyczyn :( masakraaaa mega dobojające ;( ;(
    Gratuluje

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 5 października 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leci już 28 tydz, nie wiem kiedy ten czas mija. Ciążę mam z "przygodami", ale jakoś dajemy z dzieciem radę:)

    Wiem, że łatwo mówić, ale wierzę, że każde kolejne badanie i każda próba przybliżają do celu, więc trzymam kciuki, żeby wszystkim na tym wątku się udało jak najszybciej ten cel osiągnąć.

    Ja jeszcze rok temu oswajałam się z myślą, że mogę dzieci nigdy nie mieć, a teraz - za 3 miesiące rodzę, więc nie znacie dnia ani godziny;)

    __maria__ lubi tę wiadomość

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 23 października 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    __maria__ wrote:
    Malaw, Maryl, jak sytuacja? W sumie czas pędzie i już sporo czasu minęło od Waszych pozytywnych bhcg 😁

    Hej! No my mamy już 22+2 :) jutro połówkowe, trochę się stresuje ale mam nadzieje ze moja panna ma się dobrze, bo tak się dziś wierci ze nie wiem. Kto u Was mieszka brzuszkach ? :) jak się czujecie ?
    Dla mnie czas leci za szybko... może zwolni jak zacznę zwolnienie ( od pon).
    Nowa, ten dzień przyjdzie! Mam nadzieje ze niedługo ale na pewno przyjdzie. Wtedy nasz mózg ma jakiś efekt wyparcia i tego gorszego się nie pamięta :)

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norwegian_forest gratulacje!! 😊😊
    Ciekawe swoja droga czy to pierwsze dziecko w Novum z badania

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
‹‹ 38 39 40 41 42
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ