X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie kliniczne Novum
Odpowiedz

Badanie kliniczne Novum

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 8 maja 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    Ooo, to ja muszę wniosek o zwrot napisać!😁

    Wszamanka płaciłas za mrożenie..?
    Tzn. do mnie nikt nie podszedł i nie kazał płacić, sami zapłaciliśmy, bo tak nam mówiła dr na pierwszej wizycie..
    Płaciłam, i za komórki i za zarodki 😕

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    Ooo, to ja muszę wniosek o zwrot napisać!😁

    Wszamanka płaciłas za mrożenie..?
    Tzn. do mnie nikt nie podszedł i nie kazał płacić, sami zapłaciliśmy, bo tak nam mówiła dr na pierwszej wizycie..
    Kurcze nam nikt nic nie mówił o płaceniu. W dniu transferu dwa zarodki były jeszcze do obserwacji. Dzień później zadzwonili, że ładnie się rozprężyły i dają do mrożenie. Nic o płaceniu nie mówili. Może przy kolejnym transferze się upomną.

  • Igg Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 8 maja 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też płaciliśmy za mrożenie. I potwierdzam, jeżeli zarodek będzie gorszej klasy i wypadnie się z programu to za transfer się nie płaci .
    Robiliśmy też jakieś dodatkowe badania np. ferrytyna, kwas foliowy, których program nie obejmuje i faktycznie nie kazali płacić od razu, ale gdy w późniejszym terminie poszliśmy do kasy żeby uregulować należność za mrożenie to automatycznie tamte badania wykonane wcześniej pojawiły się na fakturze.

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 9 maja 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, którym skórę udało u kogo się leczyłyście i kto robił transfer? Stoję przed wyborem lekarza prowadzącego przed kolejnym transferem i nie wiem na kogo się zdecydować. Pomożecie?

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Wszystko dobrze u was dziewczyny?

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    Co tu taka cisza? Wszystko dobrze u was dziewczyny?

    Wszystko dobrze:) o mojej lekarce już pisałam:)

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • jusi Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Hej, ja czekam na okres i bede zaczynać stymulację w drugiej połowie maja :)

    hejka
    dziewczyny jestem zapisana na program IMPLANT. Umowę podpisaliśmy, sprawa wygląda tak że mam umówić się około 21dc aby sprawdzić czy nie mam żadnych torbieli itp.
    Pytanie takie teoretyczne czy ja mogę umawiać się bezpośrednio ze swoją panią doktor? do niej odrazu dzwonić czy poprzez recepcję?

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusi wrote:
    hejka
    dziewczyny jestem zapisana na program IMPLANT. Umowę podpisaliśmy, sprawa wygląda tak że mam umówić się około 21dc aby sprawdzić czy nie mam żadnych torbieli itp.
    Pytanie takie teoretyczne czy ja mogę umawiać się bezpośrednio ze swoją panią doktor? do niej odrazu dzwonić czy poprzez recepcję?

    Ja sie umawiałam przez p. Agnieszkę. Choć na tą wizytę przed stymulacja zapisali mnie już na wizycie wstępnej, dopiero na wizytę w 6dc sama sie zapisywałam.

    jusi36 lubi tę wiadomość

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 9 maja 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    Ja sie umawiałam przez p. Agnieszkę. Choć na tą wizytę przed stymulacja zapisali mnie już na wizycie wstępnej, dopiero na wizytę w 6dc sama sie zapisywałam.
    Ja miałam tak samo.

    jusi36 lubi tę wiadomość

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 9 maja 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszą wizytę umiałam się też przez panią Agnieszkę, a na kolejne zawsze wpisywała mnie pielęgniarka z programu

    jusi36 lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nachodzą mnie myśli graniczące z przekonaniem, że u mnie się nie udało :/ całe internety piszą, że objawy hiperki nasilają się w ciąży, a moje mi przechodzą :/ i zamiast się cieszyć że czuję się dużo lepiej, to ja się coraz bardziej martwię :/

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    Dziewczyny, którym skórę udało u kogo się leczyłyście i kto robił transfer? Stoję przed wyborem lekarza prowadzącego przed kolejnym transferem i nie wiem na kogo się zdecydować. Pomożecie?
    Ja polecam Dr Obuchowską, wspaniała kobieta !
    A na każdą wizytę do tej pory umawiana jestem w IMPLANCIE u P. Agnieszki. Nawet raz sama dr. Starosławska mnie umówiła to P. Agnieszka nic nie wiedziała i musiała umawiać mnie drugi raz bo coś się pozmienialo u nich. Najlepiej kontaktować sie z nią.
    A ja mam pytanie do dziewczyn juz po wszystkim czy jak mnie podczas stymulacji bardzo boli głowa to mogę wziąć jakis Apap? Bo czasem jest to nie do wytrzymania serio... :(

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Nachodzą mnie myśli graniczące z przekonaniem, że u mnie się nie udało :/ całe internety piszą, że objawy hiperki nasilają się w ciąży, a moje mi przechodzą :/ i zamiast się cieszyć że czuję się dużo lepiej, to ja się coraz bardziej martwię :/

    Nie wymyślaj;) Skoro dopuścili cię do transferu to nie miałaś dużej hiperki, więc pewnie przeszła zanim zarodek się zagniezdził:) będzie dobrze

    wszamanka lubi tę wiadomość

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa wrote:
    Ja polecam Dr Obuchowską, wspaniała kobieta !
    A na każdą wizytę do tej pory umawiana jestem w IMPLANCIE u P. Agnieszki. Nawet raz sama dr. Starosławska mnie umówiła to P. Agnieszka nic nie wiedziała i musiała umawiać mnie drugi raz bo coś się pozmienialo u nich. Najlepiej kontaktować sie z nią.
    A ja mam pytanie do dziewczyn juz po wszystkim czy jak mnie podczas stymulacji bardzo boli głowa to mogę wziąć jakis Apap? Bo czasem jest to nie do wytrzymania serio... :(

    Można apap. Ibuprofenu nie można i aspiryny.

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Nachodzą mnie myśli graniczące z przekonaniem, że u mnie się nie udało :/ całe internety piszą, że objawy hiperki nasilają się w ciąży, a moje mi przechodzą :/ i zamiast się cieszyć że czuję się dużo lepiej, to ja się coraz bardziej martwię :/
    Współczuję Ci, miałam to samo. Natomiast informacjami z Internetu zupełnie się nutę sugeruj! Głowa do góry, musi być dobrze 🙂

    wszamanka lubi tę wiadomość

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa wrote:
    Ja polecam Dr Obuchowską, wspaniała kobieta !
    A na każdą wizytę do tej pory umawiana jestem w IMPLANCIE u P. Agnieszki. Nawet raz sama dr. Starosławska mnie umówiła to P. Agnieszka nic nie wiedziała i musiała umawiać mnie drugi raz bo coś się pozmienialo u nich. Najlepiej kontaktować sie z nią.
    A ja mam pytanie do dziewczyn juz po wszystkim czy jak mnie podczas stymulacji bardzo boli głowa to mogę wziąć jakis Apap? Bo czasem jest to nie do wytrzymania serio... :(
    A o dr Starosławskiej możesz coś powiedzieć?

  • jusi Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    A o dr Starosławskiej możesz coś powiedzieć?
    ja jestem u Dr Starosławskiej.
    narazie jedna wizyta ale jestem pozytywnie do niej nastawiona. Bardzo sympatyczana, usmiechnięta i dużo tłumaczy,spokojnie odpowiada na każde pytanie

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni po transferze nie możemy brać nospy? Przestrzega tego ktoś w ogóle, czy to tylko ja się przejęłam pilnowaniem warunków programu, bo mam wrażenie że dziewczyny z wątku z innego miasta to co chwilę ją biorą :/ na szczęście jeszcze nie odczuwam potrzeby zażywania czegokolwiek, ale tak na zaś pytam.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 10 maja 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Ile dni po transferze nie możemy brać nospy? Przestrzega tego ktoś w ogóle, czy to tylko ja się przejęłam pilnowaniem warunków programu, bo mam wrażenie że dziewczyny z wątku z innego miasta to co chwilę ją biorą :/ na szczęście jeszcze nie odczuwam potrzeby zażywania czegokolwiek, ale tak na zaś pytam.

    Wg programu chyba wcale nie można- mi nawet po becie mówili żeby nie brać. Ale raczej nikt tego nie przestrzega.

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusi wrote:
    ja jestem u Dr Starosławskiej.
    narazie jedna wizyta ale jestem pozytywnie do niej nastawiona. Bardzo sympatyczana, usmiechnięta i dużo tłumaczy,spokojnie odpowiada na każde pytanie
    Dzięki 🙂 Chyba na nią póki co się zdecyduję podchodząc do kriotransferu.

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ