X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie kliniczne Novum
Odpowiedz

Badanie kliniczne Novum

Oceń ten wątek:
  • Myszor Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie po wysłaniu wszystkich badań kiedy się do was odezwali żeby umówić się na pierwszą wizytę?

    Pozdrawiam i powodzenia

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 29 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, do mnie po 2 tyg.

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • Grenia Debiutantka
    Postów: 12 25

    Wysłany: 29 marca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.

    My już po wizycie. Trafiliśmy na fantastyczną Panią Dr.
    Pobrali nam część badań, bo te które wysyłaliśmy to się zdezaktualizowały :/

    I dzień po wizycie wypadliśmy z programu :) Bo się okazało, że jestem w ciąży :D
    Po 6-7 latach starań. Po lekach, suplach, stymulacjach, po hsgx2. Po podpisaniu umowy na ivf - jesteśmy w ciąży :)

    Dziś powtórzyłam betę. Mam nadzieję, że będzie ok. Norwegian - u Ciebie beta mega w porównaniu do mojej.
    Może będą blizniaki?
    ps. napisz jak sie czujesz. Co u Ciebie.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :*

    wszamanka, nowa, __maria__ lubią tę wiadomość

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 29 marca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grenia wrote:
    Hej Dziewczyny.

    My już po wizycie. Trafiliśmy na fantastyczną Panią Dr.
    Pobrali nam część badań, bo te które wysyłaliśmy to się zdezaktualizowały :/

    I dzień po wizycie wypadliśmy z programu :) Bo się okazało, że jestem w ciąży :D
    Po 6-7 latach starań. Po lekach, suplach, stymulacjach, po hsgx2. Po podpisaniu umowy na ivf - jesteśmy w ciąży :)

    Dziś powtórzyłam betę. Mam nadzieję, że będzie ok. Norwegian - u Ciebie beta mega w porównaniu do mojej.
    Może będą blizniaki?
    ps. napisz jak sie czujesz. Co u Ciebie.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :*


    Ale wiadomość!😁 Gratulacje!

    A do ktorej dr trafiliście?

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • maklerka86 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 29 marca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grenia wrote:
    Hej Dziewczyny.

    My już po wizycie. Trafiliśmy na fantastyczną Panią Dr.
    Pobrali nam część badań, bo te które wysyłaliśmy to się zdezaktualizowały :/

    I dzień po wizycie wypadliśmy z programu :) Bo się okazało, że jestem w ciąży :D
    Po 6-7 latach starań. Po lekach, suplach, stymulacjach, po hsgx2. Po podpisaniu umowy na ivf - jesteśmy w ciąży :)

    Dziś powtórzyłam betę. Mam nadzieję, że będzie ok. Norwegian - u Ciebie beta mega w porównaniu do mojej.
    Może będą blizniaki?
    ps. napisz jak sie czujesz. Co u Ciebie.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :*
    Super wiesci! Gratulacje! Spokojnej ciąży! <3

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 31 marca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. My też jesteśmy wstępnie zakwalifikowani do programu. W środę jedziemy na pierwszą wizytę. Jestem bardzo ciekawa.

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 31 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    Witajcie. My też jesteśmy wstępnie zakwalifikowani do programu. W środę jedziemy na pierwszą wizytę. Jestem bardzo ciekawa.

    Powodzenia, ja w środę będę prawdopodobnie na ostatniej wizycie przed punkcją:)

    Dziewczyny a co u Was?

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl czyli jestes w trakcie stymulacji?
    Na ktory dzien cyklu planują punkcje? Jak rosną Ci pęcherzyki?
    I czy mowili w ktorym dniu podawanie zarodków? Bo tu ktoś napisał ze podaja w 5 dniu to chyba pozno co nie?
    JA jutro wizyta pierwsza w programie, mam nadzieje ze od razu beda chcieli ruszyc ze stymulacja ... juz sie denerwuje :)

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa wrote:
    Maryl czyli jestes w trakcie stymulacji?
    Na ktory dzien cyklu planują punkcje? Jak rosną Ci pęcherzyki?
    I czy mowili w ktorym dniu podawanie zarodków? Bo tu ktoś napisał ze podaja w 5 dniu to chyba pozno co nie?
    JA jutro wizyta pierwsza w programie, mam nadzieje ze od razu beda chcieli ruszyc ze stymulacja ... juz sie denerwuje :)


    Punkcja ma być w 12 dc, ale to chyba zależy jak urosną pęcherzyki. Dopiero kilka dni biorę leki, i wiem tyle, że są kandydaci do ładnych pęcherzyków:p
    Zarodki podają w 5tym dniu, a czemu to za późno?

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    Witajcie. My też jesteśmy wstępnie zakwalifikowani do programu. W środę jedziemy na pierwszą wizytę. Jestem bardzo ciekawa.
    Kiedy miałaś umawianą wizytę?

    Ja dalej czekam na ustalenie terminu :/ miałam mieć telefon do końca ubiegłego tygodnia, a tu dalej cisza. W piątek mam umówioną wizytę w innej klinice, pewnie tam wystartujemy, bo ileż można czekać na jakąkolwiek decyzję... Zależało mi na novum, ale jak mam płacić za całość to zdecyduję się na klinikę bliżej miejsca zamieszkania :/

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Kiedy miałaś umawianą wizytę?

    Ja dalej czekam na ustalenie terminu :/ miałam mieć telefon do końca ubiegłego tygodnia, a tu dalej cisza. W piątek mam umówioną wizytę w innej klinice, pewnie tam wystartujemy, bo ileż można czekać na jakąkolwiek decyzję... Zależało mi na novum, ale jak mam płacić za całość to zdecyduję się na klinikę bliżej miejsca zamieszkania :/


    Wszamanka to dzwoń do nich, tam jest teraz straszny młyn, ale szkoda by było stracić taką okazję.

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • __maria__ Koleżanka
    Postów: 45 7

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    Wszamanka to dzwoń do nich, tam jest teraz straszny młyn, ale szkoda by było stracić taką okazję.

    Maryl, a wiesz może jak dużo par jest w tym badaniu? Ja dotychczas sprawnie wymienialam z nimi maila z pytaniami itp, a teraz czarna dziura. Czekam poltora tygodnia na odpowiedz, dzwonilam, zeby sie przypomniec i kazali cierpliwie czekac. A chcialabym juz cos ruszyc z badaniami, ktorych wymagaja 🙉

    4 x AID :( cb :(
    1 ICSI :( zero mrozaków :(
    2 ICSI bhcg +
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdążyłam zadzwonić, pani Agnieszka sama zadzwoniła, wizyta w środę:)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nowa Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez sie tak nie mogłam doczekać i juz pozniej to byłam chamska i powiedzialam przez telefon ze jak nie bede miała terminu wizyty w tym cyklu to podchodze komercyjnie...
    No i jakoś udało nam sie wyznaczyc :) jutro jade na wizyte i chce zaczac stymulacje od nast cyklu.
    Maryl nie wiem czy 5 dzien to za pozno, ale wiem ze juz od 2 dnia podają... ale moze w 5 wieksza szansa, nie wiem :)

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria nie mam pojęcia ile jest par, ale jak byłam w sobote na wizycie to bardzo dużo osób czekało, nie pytałam ich czy sa z badania;) ale dr mówiła, że sajgon jest.

    Badania są gdzieś w tym wątku wymienione.

    Wszamanka super! Może gdzieś się miniemy w środę:)

    Nowa, w tym badaniu jest wymóg, że trzeba w 5 dobie podać. Pytalam o to, czy w razie czego można zrezygnować z programu i podać wcześniej, ale mówili, że jeśli zarodek miałby nie dotrwać do 5 doby to szanse na ciążę i tak są mniejsze. Niby logiczne, ale ja nie wiem czy faktycznie tak to działa.

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • maklerka86 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napisałam w piątek pytanie czy jest szansa się zakwalifikować jak się ma torbiele ma piersi i dwie procedury za sobą ( jedna udana) i nic nie odpisali :/

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    Powodzenia, ja w środę będę prawdopodobnie na ostatniej wizycie przed punkcją:)

    Dziewczyny a co u Was?
    Super! Ja już się nie mogę doczekać tego etapu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. U kogo się leczycie? Daj znać jak po punkcji.

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grenia wrote:
    Hej Dziewczyny.

    My już po wizycie. Trafiliśmy na fantastyczną Panią Dr.
    Pobrali nam część badań, bo te które wysyłaliśmy to się zdezaktualizowały :/

    I dzień po wizycie wypadliśmy z programu :) Bo się okazało, że jestem w ciąży :D
    Po 6-7 latach starań. Po lekach, suplach, stymulacjach, po hsgx2. Po podpisaniu umowy na ivf - jesteśmy w ciąży :)

    Dziś powtórzyłam betę. Mam nadzieję, że będzie ok. Norwegian - u Ciebie beta mega w porównaniu do mojej.
    Może będą blizniaki?
    ps. napisz jak sie czujesz. Co u Ciebie.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :*
    Gratulacje! Można wiedzieć o jakiej Pani doktor mowa?

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa wrote:
    Maryl czyli jestes w trakcie stymulacji?
    Na ktory dzien cyklu planują punkcje? Jak rosną Ci pęcherzyki?
    I czy mowili w ktorym dniu podawanie zarodków? Bo tu ktoś napisał ze podaja w 5 dniu to chyba pozno co nie?
    JA jutro wizyta pierwsza w programie, mam nadzieje ze od razu beda chcieli ruszyc ze stymulacja ... juz sie denerwuje :)
    Daj znać koniecznie jak po pierwszej wizycie. My mamy w środę i już nie mogę się doczekać.

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Kiedy miałaś umawianą wizytę?

    Ja dalej czekam na ustalenie terminu :/ miałam mieć telefon do końca ubiegłego tygodnia, a tu dalej cisza. W piątek mam umówioną wizytę w innej klinice, pewnie tam wystartujemy, bo ileż można czekać na jakąkolwiek decyzję... Zależało mi na novum, ale jak mam płacić za całość to zdecyduję się na klinikę bliżej miejsca zamieszkania :/
    Po zrobieniu i wysłaniu im wszystkich badań dostaliśmy informację, że trzeba czekać na dostawę leku. To trwało 2-3 tygodnie. Potem mieliśmy umówioną wizytę na 26 marca, ale okazało się, że moje wyniki Toxo nie bardzo im się podobają. Powtórzyłam je w innym laboratorium wysłałam i na drugi dzień dzwoniła do mnie Pani Agnieszka umówić na kolejną wizytę. Ja kontaktowałam się mailowo i zawsze odpisywała.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ