X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

bhcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 wrote:
    przeniosę się właśnie wiesz co zmuszę Narzeczonego aby poszedł jak najszybciej


    a jeżeli mogę zapytać to ile zapłaciłaś za badania nasienia ?bo mi koleżanka powiedziała że zapłace 202zł

    Kasica
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 obyś go przekonała :) przypuszczam że nie będzie łatwe. Napisz wiadomość jak ci sie uda go przekonać ;)
    Ja tez płaciłam ok 200 zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 19:26

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    kasia1996 obyś go przekonała :) przypuszczam że nie będzie łatwe. Napisz wiadomość jak ci sie uda go przekonać ;)

    dobrze napisze wiem ze on też bardzo chce dziecko bo mówi mi że zostane mamą jego dzieci więc daje mi do zrozumienia że chce walczyć ze mną

    Kasica
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 wrote:
    dobrze napisze wiem ze on też bardzo chce dziecko bo mówi mi że zostane mamą jego dzieci więc daje mi do zrozumienia że chce walczyć ze mną


    to nie tak dużo ja za wizyty płace 150 zł

    Kasica
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ