Odpowiedz

bhcg

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kasia1996 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 wrote:
    przeniosę się właśnie wiesz co zmuszę Narzeczonego aby poszedł jak najszybciej

a jeżeli mogę zapytać to ile zapłaciłaś za badania nasienia ?bo mi koleżanka powiedziała że zapłace 202zł

Kasica
  • e_mil_ka Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 obyś go przekonała :) przypuszczam że nie będzie łatwe. Napisz wiadomość jak ci sie uda go przekonać ;)
    Ja tez płaciłam ok 200 zł

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 19:26

34bwqqmz9vw0hq75.png
    Emilka
    22.09.2016 r. - punkcja, hiperka, transfer przełożony- 5 *
    5 x crio = 3 x cb :(
    29.06.20 - cn - oczekiwanie na zarodek
    08.07.20 - mamy serduszko ♥️
    30.07.20 - szpital bakterie w moczu
    15.09.20 - czekamy na Igunię :)
  • kasia1996 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    kasia1996 obyś go przekonała :) przypuszczam że nie będzie łatwe. Napisz wiadomość jak ci sie uda go przekonać ;)

dobrze napisze wiem ze on też bardzo chce dziecko bo mówi mi że zostane mamą jego dzieci więc daje mi do zrozumienia że chce walczyć ze mną

Kasica
  • kasia1996 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 wrote:
    dobrze napisze wiem ze on też bardzo chce dziecko bo mówi mi że zostane mamą jego dzieci więc daje mi do zrozumienia że chce walczyć ze mną

to nie tak dużo ja za wizyty płace 150 zł

Kasica
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego