X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Chemia i czym ją zastąpić
Odpowiedz

Chemia i czym ją zastąpić

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako że jestem nygus i raczej nie będę sama tabletek robiła do zmywarki .. znalazłam firmę swanco zna ktoś? Tam mają płyny do zmywarki i tym podobne ponoć naturalne

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 8 marca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niektórych sklepach są już półki ze eko chemią i z naturalnymi kosmetykami ;) m.in w Carrefour więc zawsze to już mniej produktów do ewentualnego dodatkowego przeskanowania przez aplikację ;). Naprawdę można tam kupić chemię bardzo dobrej jakości , nie szkodliwą i mnóstwo naturalnych kosmetyków ;) (nawet eko płatki do zmywania makijażu) 😁

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    W niektórych sklepach są już półki ze eko chemią i z naturalnymi kosmetykami ;) m.in w Carrefour więc zawsze to już mniej produktów do ewentualnego dodatkowego przeskanowania przez aplikację ;). Naprawdę można tam kupić chemię bardzo dobrej jakości , nie szkodliwą i mnóstwo naturalnych kosmetyków ;) (nawet eko płatki do zmywania makijażu) 😁

    dzieki. wlasnie bede zamawiala z naturalnej drogerii czy jakos tak.

    Wymyłam łazienke i toalete woda z octem i jestem taka z siebie dumna xd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    dzieki. wlasnie bede zamawiala z naturalnej drogerii czy jakos tak.

    Wymyłam łazienke i toalete woda z octem i jestem taka z siebie dumna xd
    Ocet podloge domywa niesmowicie zapach jest troche kiepski ogolnie ale nawet w lidlu pojawila sie teraz seria naturalnych srodkow domowych z tego co wiem to tez yope jest dobry im mniej stosujesz tym lepiej powiem Ci szczerze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samos88 tymczasowo;) wrote:
    Ocet podloge domywa niesmowicie zapach jest troche kiepski ogolnie ale nawet w lidlu pojawila sie teraz seria naturalnych srodkow domowych z tego co wiem to tez yope jest dobry im mniej stosujesz tym lepiej powiem Ci szczerze ;)

    wlasnie myslalam ze mnie bedzie razil zapach, ale nie. Takze do mycia toalety i lazienki mam juz sprawe zalatwiona. Ewentualnie do muszli jeszzcze . Ocet mi nawet kabine ladnie umyl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    wlasnie myslalam ze mnie bedzie razil zapach, ale nie. Takze do mycia toalety i lazienki mam juz sprawe zalatwiona. Ewentualnie do muszli jeszzcze . Ocet mi nawet kabine ladnie umyl.
    Uzywamy tez octu do czyszczenia pralki swietny odkamieniacz ;) a jak zrobisz mieszkane octu z soda oczyszczona to usuniesz sielniejsze zabrudzenia na przyklad z piekarnika ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:02

    Berbeć. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co zamiast kreta do udrazniania rur??

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 10 marca 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra nawet sama robi myjki z sznurka konopnego na szydełku. Osobiście nie odpowiada mi ich wygląda Ale podobno są ok.

    A teraz dobry szampon w kostce ? Też powoli wrzucę wszystkie dziadostwa.....

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocet, kwasek cytrynowy i soda- Chciałabym przede wszystkim tego używać. Znalazłam kiedyś boraks, ale jeszcze nie wiem o co w nim do końca chodzi. Zastanawiają mnie też płatki mydlane, ciekawe jakie są po nich ubrania. Póki co używam zwykłych środków do prania, ale dozuję ostrożnie. Daleko mi do prania w orzechach;)

    Moje patenty:

    1. buteleczka z atomizerem+ wódka+olejek eteryczny (u mnie różany)- spray do odświeżenia stóp, a i pachę od biedy przetrę
    2. ocet+kwasek+soda- czyszczenie pralki, zmywarki
    3. kwasek+soda- jak braknie proszku do mycia naczyń w zmywarce
    4. ocet+olejek eteryczny+trochę wódki ( nie wiem czy jest konieczna)+ atomizer po płynie do szyb- mikstura do mycia szyby w kabinie prysznicowej, krany, umywalki, wanna, brodzik, wc w środku i z zewnątrz. Próbowałam sam ocet i olejek, ale jak wlazłam do kabiny i zaczęłam psikać, to myślałam, że się uduszę od octu, więc trzeba rozcieńczyć.
    5.podgrzany ocet- nic tak jak on nie usuwa nalotu z kamienia w wc
    6.Lustra, okna, szybki w drzwiach, ścieranie kurzy- samą ciepłą czystą wodą przy pomocy ściereczek z Tupperware ( sorry za lokowanie produktu,). Zero smug, a ja mam tendencję do mycia okien w pełnym słońcu w okularach przeciwsłonecznych xD
    7.Płytki ścienne- najpierw normalnie płynem z wodą, a żeby błyszczały to mop nasączony octem i jadę nim płytki od góry do dołu.

    Patent znajomej na mycie w zmywarce? Program typu intensywne mycie, najwyższa temp. Typu 70 stopni i ZERO detergentów. Używa soli do zmywarki, o nabłyszczacze nie pytałam.

    Co do kosmetyków to zaczęłam od.. szamponu w kostce, który jest opakowany w tekturowe pudełko. Zaczęłam używać jeszcze kosmetyków firmy Nacomi, Sylveco, ale bez wgryzania się w skład. Warto przejrzeć stronę Sroka o. i vlog Kacper Beauty Vlog.

    Edit: pana Kacpra nie polecam!!! To co nawyprawiał to jakiś szok!!

    Jest jeszcze kanał w krainie składów. Myślę, że może że być ok 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2021, 22:59

    Anuśla lubi tę wiadomość

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zmotywować się, żeby dotychczas typowo polskie sobotnie sprzątanie i robienie zakupów na tydzień przenieść na piątek po pracy. Fantastycznie obudzić się w sobotę w czystym mieszkaniu, nie tracąc weekendu na zakupy i sprzątanie. Z kolei moi znajomi bardzo chętnie robią zakupy spożywcze w poniedziałek po pracy, kiedy w markecie jest zdecydowanie mniej ludzi.

    Wygodne akcesoria domowe i do sprzątania warto jest zamawiać w sieci:
    https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/sklepy/kategoria/dom-i-ogrod

    Sporo dobrych promocji dla działu z domem jest tutaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2023, 09:40

    Misia28 lubi tę wiadomość

  • lubiekawee Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 29 czerwca 2023, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwzd wrote:
    Warto zmotywować się, żeby dotychczas typowo polskie sobotnie sprzątanie i robienie zakupów na tydzień przenieść na piątek po pracy. Fantastycznie obudzić się w sobotę w czystym mieszkaniu, nie tracąc weekendu na zakupy i sprzątanie. Z kolei moi znajomi bardzo chętnie robią zakupy spożywcze w poniedziałek po pracy, kiedy w markecie jest zdecydowanie mniej ludzi.

    dobry pomysł, spróbuje

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ