Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨️ Ciąże i dzidziutki po IVF i nieudanych IUI ✨️
Odpowiedz

✨️ Ciąże i dzidziutki po IVF i nieudanych IUI ✨️

Oceń ten wątek:
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1120 1593

    Wysłany: 13 lipca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia Kicia dziękuję za rady 🤩

    Czyli jednak to CC nie takie straszne jak je malują i jest do przeżycia? 🥹

    Ja siedzę w pracy, ludzie mnie denerwują, ale kurde będę za tym tęsknić za chwilę 🥹

    Andzia od kiedy czuję ruchy jestem 100 razy bardziej spokojna 🤩
    Wiem że Ty też miałaś mdłości prawda?
    Dobrze kojarzę? Kiedy Ci przeszły?

    aannddzzia lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1120 1593

    Wysłany: 13 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia a jak ubranka 62 pasują na Bobaska Twojego?

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2151 4176

    Wysłany: 13 lipca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papryka, moje cięcie samo w sobie było nieprzyjemne, ale tydzień po juz nie pamiętałam że je miałam. Więc na pewno nie jest to bułka z masłem ale na spokojnie do przeżycia.

    A propos pracy, to powiem ci że dzięki temu że pracowałam do końca, mam wrażenie że mój macierzyński smakuje jeszcze lepiej. Idę sobie z małą na spacer w ciągu dnia i myślę, kurczę, ale super zyćko 😉😄

    Andzia, ja po samym cięciu miałam tylko 6 kilo na minusie 🫣 po powrocie do domu zaczęłam szczotkowanie na sucho i zeszło ze mnie jeszcze parę kilogramów wody. Na teraz mam do zgubienia jakieś 4 kilo do wagi sprzed ciąży. Najbardziej widoczne na teraz są nie tyle kg a to, że mam jeszcze trochę galaretowaty brzuch 😉 Ale to na spokojnie po połogu będzie można się tym zająć. Na tym etapie robię tylko takie proste ćwiczenia polecone przez fizjo urogin.

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 710 1439

    Wysłany: 13 lipca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia też z lekkimi wyrzutami sumienia ale dałam się wyręczać Mężowi 🙂 jesteś po cesarce i Twój organizm musi dojść do siebie. A im więcej na początku się zregenerujesz tym szybciej dojdziesz do siebie i będziesz mogła zająć się w pełni Maluszkiem. Poza tym dobrze też zaangażować Tatusia w obowiązki a nie brać wszystko na siebie 😉 teraz oddałam w pełni Mężowi też kąpanie Małego i to jest mega słodkie jak robi mu spa i budują więzi.
    Co do kichania, kaszlu i śmiechu to fizjo podpowiadała żeby łapać się właśnie za brzuch i trochę przyciskać.
    A jeśli chodzi o wagę to dopiero co urodziłaś 🫣 przez najbliższy czas wszystko jeszcze będzie z Ciebie schodzić. Ja zwazylam się pierwszy raz po tygodniu i zeszło 10 kg. Natomiast z każdym dniem jest coraz lepiej 🙂

    Daga Ty jesteś szalona z tymi wyjazdami 🤭 ale tak bardzo pozytywnie. Mam nadzieję, że wszystkie się udały 🙂

    Frajda ogólnie pozytywnie. Mały jak aniołek spał prawie przez cały czas jak siedzieliśmy i rozmawialiśmy (a nocowali u nas) a przez resztę dał się ponosić dziadkom. Gorzej bo w nocy odreagowywał i spałam może z trzy godziny łącznie 🫣 a jak Ty się czujesz?

    Kicia macie już piękną rodzinkę w komplecie 😍 moja klusia w tydzień przekroczyła już masę urodzeniową (przytył pół kilo) 🫣 naprawdę go nie przekarmiam ani nie zmuszam tylko mam pełne piersi a on lubi jeść 🫣 jak przestaje połykać to go odciagam ale i tak karmienie zajmuje mnóstwo czasu. Tym bardziej martwi mnie ostatni brak kupek i jak walczy żeby je zrobić.

    Papryka nie wiem jak planujesz karmić ale jeśli piersią też polecam kompresy multimum i lanolinę 100%. Każdy maluch jest inny ale nam sprawdziły się duże pieluchy tetrowe/i lub cienka kołderka. Mały nie chce spać w żadnych otulaczach, śpiworach ani w rożkach tylko zawinięty jak burrito wlasnie w pieluchę lub kołderkę (w zależności od temperatury). Podkłady też są super na przewijak i na gniazdko (kokon), który leży na kanapie. I bardzo polecam kupić sobie butelkę z filtrem. Nie rozstaję się z nią od szpitala. Zamkniesz I położysz wszędzie i się nie wyleje.
    Cesarka jest do przeżycia 🙂 pierwsze dni są bolesne ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Ja miałam tak jak Kicia, że po tygodniu/półtora było już ok.

    Nie wiem jak Wam ale nam schodzi naprawdę dużo ubranek 🫣 (musiałam dokupić). A to się ulewa, a to zabrudzi kupką 🫣

    Frajda lubi tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    28.06.2026 r. Synek jest już z nami 😍😍😍😍
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 1026 1193

    Wysłany: 13 lipca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papryka co do cesarki to w trakcie dla mnie ból nie do przeżycia .. dlatego na koniec mnie odcięło , ja na dzień dzisiejszy nie powtórzyłabym tego i nie wiem czy to się zmieni ale myślę że to kwestia znieczulenia 😊
    co do ubranek to tak 62 ma dobre a nawet 56 niektóre ale to zależy od firmy ja też miałam ubranka z hm , reserved a one chyba wychodzą większe

    Kicia jestem po spotkaniu z położną mały ma 4,42 czyli nie wrócił jeszcze do wagi ale w ciągu 3 dni przybrał 100 gram więc położna powiedziała że sporo i że te karmienia też spore 😅

    Lily co do ubranek to ja robię pranie nawet dwa razy dziennie , mam często wpadki z jego zasikiwaniem 🙈 podczas przebierania

    A ma któraś z was podgrzewacz do chusteczek ? Sprawdza się to?

    kicia_kocia, Lily1234 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵
    8.07.2026 - 👦 4,6 kg , 63 cm
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2151 4176

    Wysłany: 13 lipca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia, 100 g w 3 dni to super wynik 💪

    My akurat nie mamy podgrzewacza do chusteczek, bo używamy ich tylko na wyjścia. W domu używamy dużych wacików i ciepłej wody i mała je najlepiej toleruje.

    A propos ubranek, to u nas sprawdziło się to, że wybraliśmy pajacyki bez stopek, bo 56 są dobre na szerokości, ale nogawki wypadają bardziej 3/4, bo nasza gwiazda ma 59 cm i dluuugie nogi 😄

    Jeśli chodzi o tempo brudzenia ubranek, to dla nas większym wyzwaniem jest ulewanie. Niby nic, ale jakoś szkoda mi tej maluszki jak ma leżeć w mokrym ubraniu i jak zauważę to zawsze ją przebieram. Więc mimo że mamy sporo ciuszków to też co chwila puszczamy pranie 🤷🏻‍♀️

    Lily1234 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 💕

    Jesteśmy już w komplecie 💗🥰
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 1026 1193

    Wysłany: 13 lipca, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia właśnie położna powiedziała że to za dużo .. 🙄 co do podgrzewacza właśnie też ona mi pw żeby kupić bo to must have 🤔 a z ulewaniem też mi szkoda i przebieram odrazu 😅

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵
    8.07.2026 - 👦 4,6 kg , 63 cm
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 710 1439

    Wysłany: 13 lipca, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia ładnie przybiera 🙂 podgrzewacza nie mam. My używamy chusteczek nawilżanych 99% wody. W Lidlu są takie zamykane. Dokupowałam już ubranka ale zastanawiam się czy jeszcze nie dokupić 🫣 ciekawe jak szybko urośnie do 62 bo ich mam więcej. Jak się dzisiaj czujesz? Kiedy przyjdzie przewijak?

    aannddzzia lubi tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    28.06.2026 r. Synek jest już z nami 😍😍😍😍
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 1026 1193

    Wysłany: 14 lipca, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily czuję się już lepiej 😊 przewijak dotarł odrazu wygodniej 😊
    Z tym podgrzewaczem to mi położna pw wczoraj że to musi have bo dziecko powinno być przebierane na ciepło nie na zimno 🤔 że albo podgrzewacz albo waciki z ciepła woda właśnie

    Lily1234, Frajda lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵
    8.07.2026 - 👦 4,6 kg , 63 cm
  • Karolove Autorytet
    Postów: 973 2102

    Wysłany: 14 lipca, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia, my mieliśmy podgrzewacz do chusteczek i używałam go do ok. 3 miesiąca, na pewno było to komfortowe dla maluszka ale jak już był starszy to nie potrzebował.

    Pięknie Wasze maluszki przybierają 🥰 u nas też były przebierania nawet kilka razy dziennie, o siusianiu (albo więcej 🤭) w trakcie przewijania nie tęsknię 😅

    KIcia cieszę się, że u malutkiej ta żółtaczka w odwrocie, pamiętam jaki to był dla mnie stres kiedy nie chcieli nas wypuścić ze szpitala bo nie dało się zbić bilirubiny.

    Daga, Twoje wyjazdy brzmią super, korzystajcie ile się da 😃 pytałaś wcześniej o ząbkowanie- mam wrażenie, że maluszek więcej marudzi ale potem przestaje następnego dnia, a zarysy dolnych jedynek już widać 😉

    Frajda już niedługo u Ciebie wielkie odliczanie 🥰

    aannddzzia, Frajda lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2577 4434

    Wysłany: 14 lipca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lily korzystamy ile się da, mamy zaplanowanych kilka lotów na ten i następny rok 🫣🤭
    A aktualnie jestem w górach, pogoda nam dopisuje, dziś naprawdę ciepło i nawet słonecznie 🙂

    @Andzia my akurat podgrzewacza nie mieliśmy, używaliśmy wacików i do tego przegotowanej wody 🙂 a teraz korzystamy z chusteczek wodnych, teraz jej nie przeszkadzają, że są zimne 😄
    Super, że zamówiłaś ten przewijak, też uważam, że tak jest wygodniej - tym bardziej teraz 😌

    Co do przebierania to u nas też dużo ciuszków szlo 😜 teraz trochę mniej chyba, że jakos mocniej uleje.

    No ładnie wasze dzieciaczki rosną 🥰

    @Frajda już coraz bliżej do Twojego rozwiązania 😍 jak się czujesz?

    @Papryka mam nadzieję, że jednak niedługo nudności przejdą 🤞🏻

    aannddzzia, Lily1234, Frajda lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 791 1733

    Wysłany: 15 lipca, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się, kiedy się zacznie 😅
    Bardzo się cieszę, że dotrwaliśmy do 37 tygodnia, odszedł mi czop kilka dni temu, przynajmniej tak mi się wydaje, że to było to, ale pytałam położnej i mówiła, że na spokojnie, nie oznacza to, że od razu urodzę. Jestem spakowana, włączył się lekki stresik przed porodem, ten trzeci trymestr jest dość ciężki i emocjonalnie i fizycznie i teraz już rozumiem, dlaczego chciałyście przyspieszyć porody 😅 ostatnio jeszcze się zestresowałam, bo od kilku miesięcy używam olejku ze słodkich migdałów, polecany przeciw rozstępom, nie czytałam etykiety, a właśnie ostatnio rzuciło mi się w oczy, że ma witaminę A 👎🏻😞 mam nadzieję, że nie zaszkodziłam Maluchowi.

    aannddzzia, Karolove lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 1026 1193

    Wysłany: 15 lipca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda jeśli już się coś dzieje to dobry znak 😊 może chociaż Tobie się uda do terminu wyrobić 😁 będę trzymać kciuki żeby się samo zaczęło 😊
    Co do olejku to na pewno nie były to takie ilości żeby zaszkodzić więc nie przejmuj się 😊 a jak Twój maluszek stoi wagowo?

    Frajda lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵
    8.07.2026 - 👦 4,6 kg , 63 cm
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2577 4434

    Wysłany: 15 lipca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Zastanawiam się, kiedy się zacznie 😅
    Bardzo się cieszę, że dotrwaliśmy do 37 tygodnia, odszedł mi czop kilka dni temu, przynajmniej tak mi się wydaje, że to było to, ale pytałam położnej i mówiła, że na spokojnie, nie oznacza to, że od razu urodzę. Jestem spakowana, włączył się lekki stresik przed porodem, ten trzeci trymestr jest dość ciężki i emocjonalnie i fizycznie i teraz już rozumiem, dlaczego chciałyście przyspieszyć porody 😅 ostatnio jeszcze się zestresowałam, bo od kilku miesięcy używam olejku ze słodkich migdałów, polecany przeciw rozstępom, nie czytałam etykiety, a właśnie ostatnio rzuciło mi się w oczy, że ma witaminę A 👎🏻😞 mam nadzieję, że nie zaszkodziłam Maluchowi.
    Na spokojnie, też wydaje mi się, że to nie były aż takie duże ilości by zaszkodziły 🙂 ja czasem używałam maści z witaminą A do ust i smarowałam się tym olejkiem 🫣 i wszystko jest dobrze

    Frajda lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 791 1733

    Wysłany: 15 lipca, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za te słowa 🙂 wiem, że sporo dziewczyn w ciąży go używa, więc mam nadzieję, że będzie ok. Andzia, na ostatniej wizycie w 36+1 było nieco ponad 2700 g 🙂 pytałam lekarza jaka może być waga końcowa to powiedział, zależy, kiedy się urodzi 😄 ale jak w terminie to myśli, że 3500 g 🙂

    Lily1234, aannddzzia, kicia_kocia, Daga121222 lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Lily1234 Autorytet
    Postów: 710 1439

    Wysłany: 15 lipca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda skoro odszedł Ci czop to trzymam kciuki żeby poród zaczął się już niedługo 🤞🤞🤞 wiem, że to ogromny stres ale poradzisz sobie 💛 czekamy na Twoją pozytywną historię porodową 🙂

    Dziewczyny czy Wasze noworodki spały u Was albo u Tatusiów na rękach czy odkladalyście za każdym razem gdy maluch usnął?

    Frajda lubi tę wiadomość

    On & Ona 31 lat

    Starania od września 2023 r.
    Styczeń 2024 - 💔 8 tyg 4 dni

    PCOS i niedoczynność tarczycy

    Grudzień 2024 - IUI pierwsze podejście
    Luty 2025 - IUI podejście drugie
    Nieudane próby na lekach i ovitrelle.

    8.07 - podpisanie dokumentów IVF
    Od 23.07 💉💉💉 (Bemfola, cetrotide, ovitrelle)
    29.07 USG (15 pęcherzyków)
    4.08 punkcja
    6 zapłodnionych 🥚
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Lacidofil +estrofem+ Lenzetto
    2.10 transfer
    8.10 beta 33,6 🥹 11.10 beta 176 🥹 13.10 beta 480 🙂 16.10 beta 2473
    23.10 USG jest zarodek z serduszkiem 🥹
    4.11 USG 1,20 cm 🥹
    20.11 USG 9t5d 3,34 cm ❤️
    10.12 I prenatalne - niskie ryzyko, chłopiec 🥹🩵🩵🩵
    02.02 II prenatalne
    15.04 III prenatalne

    28.06.2026 r. Synek jest już z nami 😍😍😍😍
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 1026 1193

    Wysłany: 15 lipca, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily my póki co odkładamy , na rękach drzemka jedynie jak jest płacz i za żaden skarb nie da się odłożyć 😊

    Lily1234 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵
    8.07.2026 - 👦 4,6 kg , 63 cm
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2577 4434

    Wysłany: 15 lipca, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily1234 wrote:
    Frajda skoro odszedł Ci czop to trzymam kciuki żeby poród zaczął się już niedługo 🤞🤞🤞 wiem, że to ogromny stres ale poradzisz sobie 💛 czekamy na Twoją pozytywną historię porodową 🙂

    Dziewczyny czy Wasze noworodki spały u Was albo u Tatusiów na rękach czy odkladalyście za każdym razem gdy maluch usnął?
    Zawsze odkładaliśmy 🙂 ale tak jak u Andzi - na rękach tylko wtedy, gdy był płacz lub miała gorszy dzień. Czasem zdarzały się drzemki kontaktowe, dzieciaczki tego potrzebują 🥰

    Lily1234, aannddzzia lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 973 2102

    Wysłany: 16 lipca, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily u nas było dużo drzemek kontaktowych od samego początku, i u mnie i u tatusia ☺️
    Dziś maluszek postanowił przespać noc i obudzić się przed 5 🤪

    aannddzzia, Daga121222, Lily1234 lubią tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2577 4434

    Wysłany: 16 lipca, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolove wrote:
    Lily u nas było dużo drzemek kontaktowych od samego początku, i u mnie i u tatusia ☺️
    Dziś maluszek postanowił przespać noc i obudzić się przed 5 🤪
    Właśnie miałam pochwalić się, że nasza malutka już dwie noce przespała całe 😍 nie wiem czy to górskie powietrze tak na nią działa, czy po prostu tak już zostanie 🤭

    kicia_kocia, Lily1234, aannddzzia, Frajda lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ