X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLEXANE - ZASTRZYKI
Odpowiedz

CLEXANE - ZASTRZYKI

Oceń ten wątek:
  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 24 maja 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magot 13zl to masz na ryczalt bo bez ryczaltu 100% to cena 114zl za 10 zastrzykow

    Meja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meja wrote:
    Wlasnie jestem po wizycie nie ma ryczaltu bo mam za dobre wyniki, za granica z tymi wynikami bym dostala na ryczalt a u nas musze 100 % placic... No nic trzeba to trzeba. Eh ta Polska, place wszystkie skladki a tu takie dziadostwo ze ze znizek korzystac nie mozna
    może szukaj innego lekarza, co to znaczy, ze masz za dobre wyniki
    \gdyby było wszystko dobrze to nie potrzebowałabyś clexane
    jesteś po jakichś cb lub poronieniach?
    Idź koniecznie do iinego lekarza, albo umów się z profesorem, żeby wystawiał Tobie recepty, zawsze to taniej raz w miesiacu za wizyte zapłacić niż za clexane 400zł miesiecznie

  • Magot Koleżanka
    Postów: 51 12

    Wysłany: 25 maja 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meja wrote:
    Magot 13zl to masz na ryczalt bo bez ryczaltu 100% to cena 114zl za 10 zastrzykow

    Aha ;) dobrze wiedzieć.

  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 maja 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko bez sensu jechac do profesora i placic za wizyte 400zl zeby wypisal recepte, na to samo wyjdzie jak kupie 100% platne. Jestem po poronieniu a z moimi wynikami nire kfalifikuje sie zeby dostac na ryczalt, bo poronienie nie jest wystarczajacym argumentem dla NFZ

    Meja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meja wrote:
    Tak tylko bez sensu jechac do profesora i placic za wizyte 400zl zeby wypisal recepte, na to samo wyjdzie jak kupie 100% platne. Jestem po poronieniu a z moimi wynikami nire kfalifikuje sie zeby dostac na ryczalt, bo poronienie nie jest wystarczajacym argumentem dla NFZ
    Meja,w takim razi może udaj się do innego lekarza, to co mówisz jest dołujące strasznie :(
    trzymam kciuki za to, zeby clexane pomogła tym razem donosić ciaże, bez względu na koszty juz <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja jestem po dwóch poronieniach i lekarz powiedział że się kwalifikuje do zastrzykow z NFZ i płace ok 12 zł

  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwóch poronieniach sie nalezy? Czytalam ze to nie ma znaczenia moze wyniki masz zle i dlatego refundowane... Ja tez poronilam ale moj gin powiedzial ze tego nfz nie bieze pod uwage.

    Meja
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 21 lipca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę zastrzyki Clexane od początku ciąży i płace około 10 złoty za 10 zastrzyków i mam na ryczałt,pporonilam dwa razy a to nie dlatego mam na ryczałt, wykryto u mnie APS i dlatego mi przysługuje refundacja inaczej bym płaciła 100%. Także nieważne ile razy się poronilo, jak masz dobre wyniki badań to ginekolog nie ma podstaw by dać na refundacje.

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Franella Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, po raz pierwszy na forum. Podczytuję was trochę z krzaków ale chciałam się dowiedzieć coś o clexane. Właśnie je kupiłam i w aptece przy Ovum kupowałam bez zniżek po 10 zł. (nie mam zniżek- nie jestem ubezpieczona)
    Może komuś ta informacja się przyda.

    i jeszcze pytanko - jak sobie radzicie z pęcherzykiem powietrza w strzykawce- mnie powiedziała pani w aptece żeby się nim nie przejmować. Nie zrobię sobie krzywdy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstrzykiwałam sobie Clexane bez usuwania pęcherzyka i żyję ;-) Chociaż z tych wszystkich zastrzyków, które miałam, te były dla mnie najbardziej bolesne.

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franella wrote:
    Witam, po raz pierwszy na forum. Podczytuję was trochę z krzaków ale chciałam się dowiedzieć coś o clexane. Właśnie je kupiłam i w aptece przy Ovum kupowałam bez zniżek po 10 zł. (nie mam zniżek- nie jestem ubezpieczona)
    Może komuś ta informacja się przyda.
    ?
    Masz na myśli Novum? ???
    A to ciekawe, bo ja płacę normalnie. Myślę, ze na recepcie napisał lekarz wskazanie do refundacji a czy ty jesteś ubezpieczona to nie ma nic do rzeczy?

    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 23 lipca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mam 16 tc i od początku na clexane bylo ciezko na poczatku ale juz sire przyzwycailam, ukucia nie czuje juz tylko troszke wpuszczanie plynu. Ja najpierw dezynfekuje miejsce a pozniej schladzam kostka lodu i sie wbijam i jest spoko idzie sie przywyczaic a powietrze "wstrząsam" do gory i wypuszczam zeby nie wpuszczas go w brzuch bo z powietrzem straszne siniaki mi sie robily a bez powietrza prawie ich nie mam :)

    Meja
  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 23 lipca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i kupuje bez ryczaltu i place 100% ale nie licze kasy bo wazne zeby z dzidzia bylo wszystko dobrze :)

    Meja
  • mama aniołów Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jeśli ktoś tu jeszcze zagląda.... dziewczyny... cyz oprócz Clexane macie też acard? Ja nie mam brać i się stresuję. chyba wolałabym brać to i to...

  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie clexane samo w zupelnosci wystarczy ☺

    Meja
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie wsród rodziny/znajomych ortopedę to też może przepisać Clexane, choćby pod pretekstem skręconej kostki;-)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 10 października 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meja wrote:
    Ja juz mam 16 tc i od początku na clexane bylo ciezko na poczatku ale juz sire przyzwycailam, ukucia nie czuje juz tylko troszke wpuszczanie plynu. Ja najpierw dezynfekuje miejsce a pozniej schladzam kostka lodu i sie wbijam i jest spoko idzie sie przywyczaic a powietrze "wstrząsam" do gory i wypuszczam zeby nie wpuszczas go w brzuch bo z powietrzem straszne siniaki mi sie robily a bez powietrza prawie ich nie mam :)
    Na ulotce pisze zeby wpuszczać dawkę razem z pecherzykiem powietrza. Jak Wy robicie zastrzyki? Jak zrobilam dzisiaj z pecherzykuem to zyskalam bolacego siniaka

    Aneczka80

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wypuszczalam powietrza, zeby cala dawke zuzyc i nie mialam siniakow. Zastrzyki byly robione bardzo szybko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 22:36

    emka29 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 11 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, może mój problem polega na tym ze robię zastrzyk powoli.

    Aneczka80

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 11 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wpuszczam powoli i siniki mi sie robią

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ