Forum Starając się z pomocą medyczną CLEXANE - ZASTRZYKI
Odpowiedz

CLEXANE - ZASTRZYKI

Oceń ten wątek:
  • Jula123 Koleżanka

Wysłany: 23 września 2018, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hop czy jest tu jeszcze ktoś?? Ma ktoś na zbyciu clexane 0,4??

Gabriel 35 tc [*], listopad 2017
  • Meja Znajoma

Wysłany: 27 września 2018, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja wracam po prawie 2 latach. Za mną znowu starania ale udało się i jestem w ciąży w poniedziałek idę sprawdzić czy bije serduszko. Od zrobienia testu robię zastrzyki clexane obecnie 2 opakowania... niestety płatne 100%.

Anna1975 lubi tę wiadomość

Meja
  • Meja Znajoma

Wysłany: 27 września 2018, 08:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że 1 ciąża na clexane i córeczka zdrowa ur w 38 tv przez cc. Mimo że zastrzyki bolą to warto się poświęcić

Anna1975 lubi tę wiadomość

Meja
  • Mała8 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2018, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie: przy jakim wyniku APTT mialyscie zlecaną CLEXANE?

Wiadomość wyedytowana przez autora 26 listopada 2018, 20:53

w4sq3e3k6fb1qdox.png
  • Agxi Koleżanka

Wysłany: 16 grudnia 2018, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wita,,

Wiadomość wyedytowana przez autora 17 grudnia 2018, 19:50

• brosandi Nowa

Wysłany: 9 lutego 2019, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zostało mi trochę neoparinu po ciąży, 18 ampułek 100 mg oraz 2 ampułki 80 mg, jeśli ktoś jest zainteresowany proszę na priv ;)

• 8Róża8 Ekspertka

Wysłany: 10 maja 2019, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest tu ktoś jeszcze ?
    Jestem w 5 t.c zaszlam cudem naturalnym, zostawalo nam juz tylko iv. Dostałam też zastrzyki, 3 zrobilam juz zastrzyki i 3 siniaczki, cieszę się że się udało, ale nie ukrywam że bardzo mnie ta perspektywa przytłacza. Mam nadzieję, że przyzwyczaje się do nich, nie wyobrażam sobie kuc się do końca ciazy, boję się. Boję się, że za bardzo będę rozrzedzona, czy jakieś następstwa będą...
    Czy bierzecie też witaminy metylowane?
    Cieszę się ale jestem bardzo wystraszona.

HSG-ok
    Laparo-ok
    hiperprolaktynemia
    Mthfr- 2xhetero
    2x IUI na cyklu naturalnym przy wysokiej homo. 🙁
    Homocysteina uregulowana
    1x IUI na letrozolu.🙁
    Przerwa w staraniach z pomoca med:/
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.