CLO
-
WIADOMOŚĆ
-
Aniuleczka wszystko mozliwe ja w tym cyklu miałam owulke 20 dc w 10 dc jeden mial 11 mm a drugi 12 mm ale ja teraz jestem na letrozolu tez do stymulowania owulacji ale inna substancja niz clo.
Szczerze tez nie sądziłam ze cos z tego wyjdzie ale dziewczyny na forum napisaly zeby nie odpuszczac
P.s jesli w tym cyklu nie wyjdzie zacznij brac od 2 dc clo bo u mnie jak zaczynalam od 3 dc wolno rosly i znikaly a jak zaczynalam od 2 dc to mialam owulke i bylo w miare okWiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 17:38
Jezu ufam Tobie -
blumchen30 wrote:Pionerka, Tym_janek dziekuję za info. A to się zdziwiłam!
moge spytac czy owulacje mialas potwierdzona monitoringiem ze wiesz dokladnie jaki to byl dzien? i wogole WIELKIE gratulacje!!!!!!!!!!!!
hm ja czekam jeszcze na wyniki dzisiejszej bety..musze faktycznie porozmawiac dokladniej z lekarka, czyte 10 dni duphastonu to nie za krótko..
Tak. W tym cyklu byłam na monitoringu praktycznie co 2 dzień, więc mam ten komfort, że wiem dokładnie kiedy była owu
👧🏼 wrzesień 2018
🧒🏼 sierpień 2020 -
Cześć dziewczyny
byłam dzisiaj na monitoringu jestem w 14 dc i już po owu a w 11 dc był pęcherzyk 22mm więc pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem byla owu a testy cały czas negatywne
. Czytam Wasze posty i z reguły w takich sytuacjach bierzecie jakieś wspomagacze a mi doktor nic nie zaleciła, to normalne? Głupio pytam ale naprawdę nie wiem.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 15:10
starania od 06.2015
hsg - lewy jajowód niedrożny, histeroskopia ok, czynnik męski ok
CLO (10 cykli)
IUI 03.09.2018
IVF I 10.2018 - 2 zarodki 8A CB
IVF II 02.2019 - 2 kruszynki ze mną, beta 22.02 - 4,9
❄❄ -
Też chce fasolkętym_janek wrote:Tak. W tym cyklu byłam na monitoringu praktycznie co 2 dzień, więc mam ten komfort, że wiem dokładnie kiedy była owu

:*:*:*

2ciaze stracone
17 cykl starań
16.03.2018 drugi cykl CLO -
!
13.04.2018 beta 55,56
16.04.2018 beta 221,50 -
Ok czyli jednak i beta z krwi nie jest pewniakiem zrobiona po 10 dpo..tym_janek wrote:Tak. W tym cyklu byłam na monitoringu praktycznie co 2 dzień, więc mam ten komfort, że wiem dokładnie kiedy była owu

wyników mojej bety dalej nie ma...wrr poszlam do innego niz zwykle laboratorium, na dodatek ze cena mnie powalila to jeszcze wychodzi na to ze wyniki beda jutro...zawsze mialam tego samego dnia..
nie wiem co zrobie jak wyjdzie negatywna, czy odstawic duphaston i tak jak piszesz nawet jak organizm sam nie produkuje duzo progesteronu to cialo zolte da rade i duphaston jeszcze bedzie w organizmie czy wziasc jeszcze i w sobote powtorzyc badanie. Tylko pewnie wyniki sobotniej bety to wogole beda dopiero w poniedzialek...
no nic, czekam na wynik najpierw..Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 20:55

-
Cześć dziewczyny ja byłam właśnie na wizycie i szykujemy się do IUI dostałam clo tym razem ale 2 tabletki dziennie. Zobaczymy co na tym wyrośnie. W następną sobotę mam 1 monitoring i będzie wiadomo co dalej. 3majcie kciuki
Ana ana, tym_janek lubią tę wiadomość
Cs kto by liczył
Niepłodność idiopatyczna
Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle)
06.2018 Udało się!
-->02.07 puste jajo 
Wracamy do walki !!!!
IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta
-
Pionerka wrote:Cześć dziewczyny ja byłam właśnie na wizycie i szykujemy się do IUI dostałam clo tym razem ale 2 tabletki dziennie. Zobaczymy co na tym wyrośnie. W następną sobotę mam 1 monitoring i będzie wiadomo co dalej. 3majcie kciuki

Trzymam kciuki, jeszcze dwa cykle i będę przechodzić to co Ty.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 21:38
Pionerka lubi tę wiadomość
starania od 06.2015
hsg - lewy jajowód niedrożny, histeroskopia ok, czynnik męski ok
CLO (10 cykli)
IUI 03.09.2018
IVF I 10.2018 - 2 zarodki 8A CB
IVF II 02.2019 - 2 kruszynki ze mną, beta 22.02 - 4,9
❄❄ -
Ha jak na moje warunki to byly bardzo sprzyjajace;) mam mega dlugie cyklu, owulacje potwierdzona pare razy przypadkiem w czasie wizyty. Raz to byl 32 dc a ostatnio w styczniu owulacja byla 40dc wiec ja mam duzo mniejsze szanse zajsc w ciaze niz dziewczyna ktora miesiaczkuje regularnie co 28-30dni. Lekarka sie smiala ze co do niej przyjde mam owulacje;)RedRose wrote:Blumchen opisz te warunki:) czasem tak to jest. Nie wszystko zalezy od nas.
Tym razem bylam na Clo, ladny duzy pecherzyk, pekniety ovitrelle, owulacja potwierdzona dzien po podaniu ovitrelle, duphaston, oczywiscie od poczatku cyklu regularne stosunki a tu nie wyszlo. He jak dla mnie warunki byly bardzo sprzyjajace;)
-
Anuleczka ja nie znam i moj ginekolog tylko o tych dwoch lekach mowila. Pregnylu wogole nie ma. Ovitrelle w Wawie w dwoch aptekach znalazlam ale tez jest problem..ostatnio zaplacilam 165zl!! Masakra.
Redrose mam jeszcze raz lub dwa cykle sprobowac z clo i wtedy lekarka mowila ze pasuje zrobic hsg.Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 13:19

-
Bo kiedyś ludzie mniej zmartwień mieli. Żyli chwilą a nie tym co będzie za rok czy więcej. Nie spieszyli się i jedli to co sami wychodowali. Albo mieli ze sprawdzonego źródła. Teraz wszystko faszeruja. Co z tego że warzywa jemy jak nie wiadomo czym pryskane były. Co z tego że szynkę czy schab sobie upieczemy jak nie wiadomo co świnka jadła. Itp.blumchen30 wrote:U mnie beta 0.6 wiec brak ciazy. Odstawiam duphaston.
Takie sprzyjajace warunki byly a tu nic. Ja nie wiem jakim cudem ludzie kiedys mieli po kilka dzieci jak to wcale nie taka prosta sprawa..i radzili sobie bez clo i monitoringu;)
Nawet w piśmie jest napisane że przyjdą czasy że kobiety puste łona będą miały. Czy jakoś tak. Niestety jest co raz gorzej. Nadwagi albo niedowagi. Stres to już norma. Nawet jak niby się nie stresujemy to ciągle w głebi coś nas gryzie.35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen
Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność -
Ana ana wrote:Cześć dziewczyny
byłam dzisiaj na monitoringu jestem w 14 dc i już po owu a w 11 dc był pęcherzyk 22mm więc pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem byla owu a testy cały czas negatywne
. Czytam Wasze posty i z reguły w takich sytuacjach bierzecie jakieś wspomagacze a mi doktor nic nie zaleciła, to normalne? Głupio pytam ale naprawdę nie wiem.
Dziewczyny pomożecie?starania od 06.2015
hsg - lewy jajowód niedrożny, histeroskopia ok, czynnik męski ok
CLO (10 cykli)
IUI 03.09.2018
IVF I 10.2018 - 2 zarodki 8A CB
IVF II 02.2019 - 2 kruszynki ze mną, beta 22.02 - 4,9
❄❄
Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH




