Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo jak ja bym się cieszyła z bliźniaków :) nie byłoby lekko, ale tyyyyle miłości by to wszystko wynagrodziło :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:52

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • megi331 Przyjaciółka
    Postów: 112 206

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Melduję że u mnie 11dc 3 pęcherzyki na prawym 19i 18 mm a na lewym 22mm jutro zastrzyk i działamy endometrium ok 10mm. Odrobina pozytywnej energii ;-)

    Fantastycznie :) potrójną szanse widzę :) teraz tylko odrobina magii i czekamy na efekty :) Trzymam kciuki :)

    Marryy lubi tę wiadomość

    starania od 09.2016 ( od 05.2020 - Invicta)
    IUI nr 3 - 02.06.2021 :) - [*] 8tc

    Start IVF - marzec 2022 - długi protokół
    23.03 - transfer 5.2.2
    3dpt - beta 2, prog 40,9
    6dpt - beta 14,9 prog 31,9
    10dpt - beta 8,75

    27.04 - transfer 5.1.2 (AH + EmbrioGlue) Leki: Estrofem, Luteina, Clexane, Accofil 1/5 codziennie, Progesterone Besins, Acard75 oraz kwas foliowy metylowany, Omega, Q10 i witaminki)
    04.05- beta 52.3 prog 27.7 🤞🏻🙏🏻
    07.05- beta 200.0 prog 29,4 - oby tak dalej 🤞🏻🙏🏻💪🏻🍀
    10.05- beta 808.0 prog 22.0 - cudzie zostań z nami 🤞🏻🙏🏻🤗
    14.05 - USG - jest pęcherzyk ciążowy 🫣🍀✊🏻🙏🏻
    23.05 - USG - 💗 jest
    19.06 - COVID :( - z maleństwem wszytko OK
    09.07 - 13w1- CRL -7,64mm- 150FHR- USG pierwszego trymestru, niskie ryzyka🤗
    Nifty pro - zdrowa dziewczynka 👧🏻💜🥰
    20.01.2023 - SN - 3620kg, 56cm, 10/10

    Mamy jeszcze ❄️❄️

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;23;95/st/20230120/dt/6/n/M/k/a871/age.png
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się dzisiaj śniło , że miałam bliźniaki :) dwóch chłopaków w wieku ok 2lat :)

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:52

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    A lekarz nie przepisal Ci luteiny ani duphaston po owulacji? Ja tez nigdy nie bralam i zmienilam w tym cyklu lekarza i mi przepisal duphaston bo mowil ze to moze byc przyczyna ze zarodek moze sie nie zagniezdzic a ten lek ma w tym pomoc
    Moja lekarka też nie przepisuje progesteronu. A doświadczenie ma ogromne w leczeniu niepłodności. Mówi, że jak komórka jajowa jest dobrej jakosci to progesteron też jest dobry, więc suplementacja nie ma sensu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 14:32

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czemu jest tak,że niektórzy lekarze każą brać CLO od 3dc a inni od 5dc?Jakie to ma znaczenie?Lekarz kazał mi zaufać i brać od 5dc a ja się obawiam,czy to nie za późno :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 14:48

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez biorę od 5dc i wyhodowałam ładne pecherzyki.. nie iwem od czego to zależy, a jaka masz dawkę?

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 1tabl.od 5dc do 9dc.Mam nadzieję,że to zadziała i doczekam się owulacji ok.14dc bo te późne owulacje mnie dobijają...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 14:57

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:52

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba zależy od przypadku.Ja owulacje mam i pęcherzyki pękają ale ok 18-20dc dlatego chcę spróbować jak będzie po CLO
    Nie pozostaje mi nic innego jak czekać...

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 lipca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:53

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym cyklu brałam clo od 3 do 7 i miałam owulację 15dc. W tym cyklu lekarz kazał mi brać od 2 do 6 dc, to 15 dc nie było już śladu po owulacji (jeśli w ogóle była). I w kolejnym cyklu kazał mi znów brać od 3 do 7.
    A bez clo zdarzył mi się cykl, w którym miałam owulację 26dc! I lekarz stwierdził, że jestem jakimś ewenementem medycznym :P
    Także mam nadzieję, że clo mi jakoś ustabilizuje te cykle. Ostatni teoretycznie był książkowy (tylko ciąży brak). Zobaczymy, jak będzie w tym :)

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    No raczej się mylisz, norma dla fazy lutealnej jest od 1,83 do 23,9.

    Progesteron powyżej 10 świadczy o dobrze przebytej owulacji. 15-20 to wynik idelany. Poniżej 10 może świadczyć o LUF'ie, cyklu bezowulacyjnym lub owulacji słabszej jakości.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od dłuższego czasu Przymierzałam sie zeby tu napisać . Proszę skierujcie mnie gdzieś indziej, jeśli wybrałam zly wątek.
    Mam 30 lat, badania tj , tsh, prolaktyna w normie , miałam badanie na drożność jajowodów - w normie . Nasienie u partnera - ponad normę .
    Nie mam policystycznch jajników . Cykle nieregularne odkąd pamietam , choć od kilku miesięcy a moze ponad roku sa bardziej regularne / krótsze niż dotychczas . Np w marcu , kwietniu -28 dni ( ksiazkowo , byłam w szoku ) no ale po chwili powrót do przeszłości czyli w maju 35 , w czerwcu 36. Kiedyś cykl trwał nawet 3 miesiące.
    Miesiąc temu byłam na badaniu dopochwowym ( po tym jak okazało sie ze inne badania sa Ok ). 14dzien cyklu -pęcherzyk był ale za mały wiec przepisano mi Clomid . Dodam ze cieżko u mnie ze śluzem. Mierze temp , jednocześnie w czasie skoku testy owu ktore wyszły 3 dni z rzędu negatywne .
    Myślicie ze tu jest problem ktory mozna rozwiązać Clomidem czy został mi on przepisany na „odwal sie”? Może powinnam doszukać sie czegos innego ?

    (Mieszkam w Anglii, skierowania na jakies badania graniczą prawie z cudem . Przez rok miałam robione badania na ktore byłam kierowana tylko dlatego ze popłakałam sie któregoś dnia u lekarza . Po przejściu wszystkich badań wizyty sa co 3-4 miesiące!!) . Czekam na okres i mam zadzwonić do pielęgniarki ktora powie mi kiedy mam przyjść na monitoring .

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 26 lipca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej a clomid to to samo co ten nasz clostilbegyt? Nie wiem czy to dobry pomysl ale pomyslalam zebys moze wspomogla sie zelem jesli u Ciebie słabo ze śluzem. Ja używałam conceive i w drugim cyklu z zelem i clo się udalo.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 27 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia myślę,że jak najbardziej warto spróbować.Jeżeli masz takie późne owulacje-to komorka jajowa może nie być najlepszej jakości.Lek ten ma przyspieszyć dojrzewanie komorek jajowych,więc spokojnie możesz spróbować tej stymulacji.U mnie skok temp.występuje 2dni po pozytywnym tescie e śluzem problemu nie mam ale żel Conceive plus jest przyjazny plemnikom,więc można używać :) Powodzenia :)

    Rubii jeśli clo na Ciebie nie zadziała po kilku cyklach to możesz spróbować letrozolu-czytałam dobre opinie-pomagał dziewczynom,które nie reagowały na clo.Powodzenia

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 27 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do clo ja nie reagowalam na niego za dobrze bo urosło potem krwawienie w połowie cyklu i nie było po nim pęcherzyka cykl mi się pomieszal i obecnie na aromku jest ok.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:53

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii mam nadzieje, że to Twój ostatni i akurat szczęśliwy cykl z clo :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
‹‹ 2905 2906 2907 2908 2909 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ