X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam testowac w przyszły weekend, ale szczerze mówiąc się w to nie wkręcam :( To znaczy zależy mi, oczywiście, ale nauczyłam się, że dwie kreski nic nie znacza przed terminem @ :(
    Bardziej nastawiam się na kolejny cykl, bo będzie histeroskopia z przepłukiwaniem jajowodów.

    A jak u Ciebie Becia?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Pastylka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj test negatywny, odstawiam Duphaston. Kończę 3 cykl z clo i szykuję się na kolejny. Jednak trochę przykro, ale od 3 dni plamię więc w sumie wiedziałam że nic z tego. O ile dobrze zrozumiałam lekarkę to mam mieć maks 6 cykli z clo, także połowa za mną...

    Starania od 01.2018
    CLO od 02.2019
    Letrox 100
    29 lat
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastylka, sciskam mocno :* Często jest tak, że zaskakuje się także po odstawieniu clo :)

    Pastylka lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • sylwiaa Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta HCG dwa dni po terminie spodziewanej miesiączki 261,63 to ciąża?

    Rubii, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaa wrote:
    Beta HCG dwa dni po terminie spodziewanej miesiączki 261,63 to ciąża?

    Tak ! Gratulacje!

    sylwiaa lubi tę wiadomość

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • sylwiaa Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierze! Dlatego musiałam Was zapytać.

  • Pastylka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje!

    Dziewczyny spojrzałam na test z rana i jest tam "coś". Widzi to ktoś oprócz mnie? Test o czułości 25 jakby co.

    https://zapodaj.net/d4474f0d1f6f1.jpg.html

    Minęło już tyle godzin od zrobienia testu, że zdaję sobie sprawę że to nie jest miarodajny wynik. Jestem jakieś 13 dpo, dzisiaj miałam już nie brać Duphastonu. Plamię 4 dzień. To pewnie jakaś nikła pozostałość po zastrzyku na pęknięcie (od zastrzyku minęło 14 dni). Jak myślicie? Nie powinnam tego brać pod uwagę prawda? Wolę to usłyszeć od kogoś dodatkowo, bo sama niby wiem że nic z tego, ale same wiecie jak to jest jak człowiek bardzo chce. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2019, 21:15

    sylwiaa lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018
    CLO od 02.2019
    Letrox 100
    29 lat
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastylka wrote:
    Sylwia gratulacje!

    Dziewczyny spojrzałam na test z rana i jest tam "coś". Widzi to ktoś oprócz mnie? Test o czułości 25 jakby co.

    https://zapodaj.net/d4474f0d1f6f1.jpg.html

    Minęło już tyle godzin od zrobienia testu, że zdaję sobie sprawę że to nie jest miarodajny wynik. Jestem jakieś 13 dpo, dzisiaj miałam już nie brać Duphastonu. Plamię 4 dzień. To pewnie jakaś nikła pozostałość po zastrzyku na pęknięcie (od zastrzyku minęło 14 dni). Jak myślicie? Nie powinnam tego brać pod uwagę prawda? Wolę to usłyszeć od kogoś dodatkowo, bo sama niby wiem że nic z tego, ale same wiecie jak to jest jak człowiek bardzo chce. ;)
    Kurczę to może być wczesna ciaza a może pozostałości po ovitrelle. Może zrób betę?

    Dziewczyny a czy robicie sobie badanie proga 7dpo czy lepiej odpuścić i czekać na @...?;)

    Pastylka lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastylka wrote:
    Sylwia gratulacje!

    Dziewczyny spojrzałam na test z rana i jest tam "coś". Widzi to ktoś oprócz mnie? Test o czułości 25 jakby co.

    https://zapodaj.net/d4474f0d1f6f1.jpg.html

    Minęło już tyle godzin od zrobienia testu, że zdaję sobie sprawę że to nie jest miarodajny wynik. Jestem jakieś 13 dpo, dzisiaj miałam już nie brać Duphastonu. Plamię 4 dzień. To pewnie jakaś nikła pozostałość po zastrzyku na pęknięcie (od zastrzyku minęło 14 dni). Jak myślicie? Nie powinnam tego brać pod uwagę prawda? Wolę to usłyszeć od kogoś dodatkowo, bo sama niby wiem że nic z tego, ale same wiecie jak to jest jak człowiek bardzo chce. ;)

    Pastylka niestety moim zdaniem to odczyn po zurzytym teście, też kilka razy takie coś mi się zrobiło.. i już się nauczyłam, że taka cieniutka kreska to właśnie po wyschnięciu się robi...

  • Pastylka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki dziewczyny. Anetka no właśnie tak się zastanawiałam dlaczego taka cienka. Nigdy mi coś takiego nie wyszło. Zawsze czysta biel, nawet po wielu godzinach. Ostatnio tylko w tym cyklu po zastrzyku zrobiłam test na szczęście i na początku też była biel, dopiero później pokazał się cień który ściemniał z czasem. No ale szeroki był właśnie. Tak podejrzewałam, że to albo po zastrzyku albo test po takim czasie zaszwankował. Mówi się trudno i stara się dalej. ;)

    Starania od 01.2018
    CLO od 02.2019
    Letrox 100
    29 lat
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastylka na prawdę mi przykro i chciałbym się mylić, ale myślę, że najgorzej jeszcze mieć nadzieję, gdy widać że nic z tego, tym bardziej że masz już plamienia, a potem podwójne rozczarowanie..
    Ściskam Cię mocno i kciuki aby w kolejnym cyklu się udało ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2019, 22:34

    Pastylka lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastylka obawiam się, że to może być evap :( Taka szara linia która się czasem pojawia na teście i wprowadza w błąd :( Może powtórz test rano dla pewności? Albo beta?

    Pastylka lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Pastylka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no ja tak myślałam, że to jakiś błąd. Także spokojnie, nie załamuję się. ;) Wolałam się tylko podpytać, bo może komuś coś takiego dziwnego już wyszło i dobrze mi podpowiedziałyście co to. Już po wcześniejszych objawach pms-owych i plamieniu stwierdziłam, że się na pewno nie udało a test robiłam na wszelki wypadek, bo mi lekarz kazał przed odstawianiem Duphastonu i nie chciałam mieć żadnych wątpliwości czy odstawiać czy nie. Nie będę robiła już testów, bo nie wierzę żeby coś z tego wyszło i nie chce mi się testu marnować. Jedynie jakby mi się okres nie zaczął to się zastanowię, ale tak jak mówię - strzelam że jutro już będę krwawić. W poprzednim cyklu też tak wszystko szło jak teraz. Tak czy siak dzięki za wsparcie. :) :*

    Starania od 01.2018
    CLO od 02.2019
    Letrox 100
    29 lat
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz na nas liczyć :*

    Pastylka lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie miałyście tak ze po owulacji miałyście silny bol jajnika, jajowodu z tej strony gdzie był pecherzyk? Ja się zastanawiam może mi nie pekl i zrobił się torbiel. Boli mnie dość mocno niewiem co robić. A lekarza mam dopiero na jutro;/

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski ,ja umieram ,kuuu....wa jak gorąco ,w domu 30 ,w pracy to samo ,nie nawidze takich temperatur bo nie mam n a nic siły , u mnie 5dc ,heh dostalm @ dość intensywną do niedzieli i wzielam sobie clo (no bo załatwiłam od znajomej ,potem jej odkupie jak bede na monitoringu ,bo musze recepty ,wszystko sie mi pokończyło ),kurdę a miałam nie brać ,i mnie pokaralo normalnie tak mnie napieprza jajnik jak diabli jak wstanę to aż mnie zgina ,boję się jakiegoś holerstwa ,w nastepnym tyg mam zamiar iść w środę do gina to się zobaczy


    a @ trwała 3 dni ,tylko wziełam clo i odrazu koniec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2019, 21:00

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pastylka podpisuje się obiema rękoma pod tym co napisala pani casio i anetkaaa87 , ja juz takich kresek też sporo przerobiłam ,ale jak tylko coś takiego mam to odrazu wyrzucam i nie doszukuje sie ,no ale nie zawsze tak bylo o nie ,ja też mam nieraz niezłą schizę :-p

  • Pastylka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becia no widzisz ty i dziewczyny już przerobiłyście dużo testów, dlatego też tu zapytałam bo wiedziałam że znajdę tu profesjonalistów w tym temacie. :D Ja przez całe swoje życie zrobiłam jakieś 6-7 testów pewnie. I to licząc razem z tymi z czasów, kiedy jeszcze nie starałam się o dziecko i liczyłam na wynik negatywny. :D Także no, doświadczenia mi zabrakło z tą wąską kreską. :P

    Ja teraz spędzam całe dnie z moim najlepszym przyjacielem wiatrakiem. :D Bez niego to chyba bym zastrajkowała i przestała pracować przez ten upał.

    Patrycja może to jeszcze po owulacji taki ból został na chwilę? A jeśli to nawet torbiel, to jutro lekarz powinien coś zobaczyć. Doczekaj do jutra do wizyty, nie ma co się denerwować na zapas. Ja np. dość często miewam jakieś bóle mocniejsze lub lżejsze i u mnie one nic konkretnego nie znaczą.

    Patrycja201501, becia1982 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2018
    CLO od 02.2019
    Letrox 100
    29 lat
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja ja mam takie bóle odkąd zastosowalam clo. Od pierwszej tabletki aż do @ jajniki mi wariowaly, tak jakby puchły, pulsowały, bolały, wszystko naraz ;) Zresztą tak miałam też w poprzednim i obecnym cyklu, mimo że mam przerwę od klomifenu. Zwłaszcza w tym ciągle czuję ból obydwu jajników, mimo że był tylko jeden pęcherzyk.

    Patrycja201501 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny aż sama się zastanawiam co to może być. Mam tak rzadko owulacje ze może ten jajnik poprostu napuchł. Mam nadzieje ze owulacja się odbyła i pęcherzyk pekl. Strasznie się stresuje bo bol jest naprawdę denerwujący, mimo ze nie jest nie do zniesienia. Czuje wogole takie zgrubienie po tej stronie gdzie miała odbyć się owu. Tak sie boje ze to torbiel, kurczę zawsze pod górkę... pozostaje mi czekać do 19:15 może wtedy się coś okaże. Jeśli to torbiel to powinien widziec.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
‹‹ 3241 3242 3243 3244 3245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ