X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli widziałam stopkę. Trzymam kciuki.

    Evli lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Stefffcia88 Ekspertka
    Postów: 132 299

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Jaki miałyście poziom progesteronu w cyklu z CLO, bez duphastonu?

    Endometrioza II st
    05.2020 I Procedura ICSI, krotki protokół
    29.06 - transfer ❄️
    7dpt beta 103; 9dpt beta 249; 11dpt beta 612, beta 21 dpt 26403✊🍀
    22 dpt pęcherzyk 16mm zarodek 2,2 mm, jest tętno ❤️🤰🏼
    Zostań z nami 😘
    ❄️❄️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stefffcia ja raz mierzylam i na 2 pęcherzyka h miałam coś koło 57. Już będąc w ciąży na pregesterone bensis miałam 36,6.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Stefffcia88 Ekspertka
    Postów: 132 299

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Nobis za odpowiedz ;)
    Ja właśnie mam 42,3 i jestem ciekawa co najbliższe dni przyniosą ... ;)

    Endometrioza II st
    05.2020 I Procedura ICSI, krotki protokół
    29.06 - transfer ❄️
    7dpt beta 103; 9dpt beta 249; 11dpt beta 612, beta 21 dpt 26403✊🍀
    22 dpt pęcherzyk 16mm zarodek 2,2 mm, jest tętno ❤️🤰🏼
    Zostań z nami 😘
    ❄️❄️
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny po długim czasie 🖐🙂
    Chciałam się z Wami pożegnać, dawno się nie odzywałam i tak trochę głupio bez żadnego słowa odejść ;)

    Ten wpis niestety nie będzie pozytywny...
    U mnie sprawy się bardzo skomplikowały. W październiku poszłam na wycięcie polipa - histerosplkopia. Ten pilip mial byc powodem niepowodzeń zajscia w ciążę. Z próbek pobranych przy zabiegu wyszedł nowotwór trzonu macicy/endometrium. Druga histeroskopia po miesiącu potwierdziła. Na szczęście nie ma nigdzie przerzutow. Ten nowotwór zrobił się z polipa, który musiał być tam długo i żaden lekarz go nie zobaczył, a chodziłam na usg co miesiąc na monitoringi. Cytologia prawidłowa.
    Zaleceniem jest usunięcie macicy i jajników, na dziś 19 grudnia miałam termin, już teraz byłabym po operacji, ale w ostatnim momencie odwołałam i jestem właśnie w trakcie drogo do Polski, jadę na 3 konsultacje, trzymajcie kciuki, może uda się mnie wyleczyć bez usuwania ;)

    Pisze to aby troszkę Was ostrzec, nie dajcie się lekarzom którzy bagatelizują wasze problemy. Jeśli nie macie żadnych objawów oczywiście nie ma co panikować, ale ja miałam m.in pierwsze w styczniu, duże krwawienie miedzy okresami, gdzie byłam u lekarza i lekarz mówi że przykro mi nie wiem dlaczego i tyle.. Do tego miałam plamienia po stosunku, czasami bóle. Lekarz zbagateliziwal mówił że na usg nic złego nie widzi i dopiero po histeroskopii wyszlo co jest grane. (Polipa też nie znalazł, dopiero gdy sama powiedziałam że byłam na kontroli w Polsce i mam polipa zaczęła się akcja).

    Także pamiętajcie dbajcie o siebie i nie dajcie się zwieść gdy coś się dzieje, trzymam za Was wszystkie kciuki abyście były zdrowe i urodziły zdrowe dzieciątka ❤
    Wszystkim z fasolkami w brzszkach gratuluję🌸

    Evli kochana.. nawet nie wiem co napisać, tak strasznie mi przykro.. Tak dzielnie walczyłaś o Alice ❤ Ona była wojowniczką ale Ty według mnie jeszcze większą.
    Tak mocno wierzę że teraz się uda! Pamiętaj nic nie dzieje się bez przyczyny, w trakcie gdzie tracilaś Alice już miałaś nowe życie pod sercem, ciarki mnie przechodzą jak o tym myślę... Teraz musi być dobrze, nie ma innej opcji!
    Dokładnie, nie ma co za często biegać na usg , bo to też szkodzi, jeśli wszystko jest ok to 2-3 usg w trakcie całej ciąży wystarczą ;)
    Trzymam kciuki z całych sił ✊✊❤❤😘😘

    Wesołych i zdrowych świąt dziewczyny! 🌠🎀🎁🎄🎆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 12:38

  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa boże aż mnie ciarki przeszły, nie wierze że takie rzeczy się dzieją 😭
    Mam nadzieje że znajdziesz specjalistę w Polsce który uratuje Ci macice, nawet sobie nie wyobrażam co przezywasz.. Wróć do nas z pozytywnymi wiadomościami! Tule mocno

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli dziękuję ❤

    Teraz jest dużo lepiej, zdążyłam przez te 2 miesiące oswoić się z tą myślą. Gdy czekałam na wynik tomografi i rezonansu 13 dni czy nie ma przerzutów, to były to najgorsze dni w moim życiu...

    Teraz nie mam innego wyjścia, muszę działać, czuję że nie jest aż tak źle jak norweska lekarka mówi, może uda się nie usuwać macicy i jajników.
    W pierwszej histero wyszło że jest to stadium 2 z 3, a w drugim gdy robili ablację endomentrium, że jednak bardziej 1 z 3.
    Jeśli lekarze z Polski potwierdzą to usunę, bo muszę ratować siebie, ale jeśli jest duża szansa wyleczenia to będę próbować.
    Jutro dojedziemy do Polski, a w sobotę o 17 pierwsza konsultacja.
    Dam znać co wyjdzie z tych konsultacji, ale nie martw się, jestem silna i mam wsparcie męża ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 13:05

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa trzymam za wizyty kciuki. Mocno wierzę że jest jeszcze inna droga niż usuwanie macicy i jajników. Postaraj się znaleźć najlepszego lekarza bo wycięcie to już ostateczność. Koniecznie daj znać co się dowiedziałaś na wizycie.

    AneTkaa87, Evli lubią tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa podziwiam za podejście. Tak jak mówisz jesteś silna osobą i dasz radę 💪💪💪 Jeśli lekarz w Norwegii daje szanse to wierze że w Polsce Ci pomogą! Trzymaj się i daj znać 😘

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stefffcia88 piękny progesteron który jak narazie mówi nam tylko o odbyciu owulacji pojedynczej lub podwójnej? Kciuki !! Kiedy testujesz?

    Pani ciasio przykro mi że iui się nie powiodła :/ :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 16:19

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka myślałam o Tobie ostatnio! Trzymam kciuki i tulę, koniecznie daj znać w sobotę, co powiedział lekarz.


    Evli dziękuję. I gratuluję :)

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Widzę, ze ostatnio sporo osób tu się odzywa po kilku miesiącach nieobecności. Ja tez Was podczytuje i wszystkim kibicuje.

    Ja po kilku nieudanych cyklach z clo, zdecydowałam się na invitro. Pierwsze było totalna porażka, słabo reagowałam na stymulację, miałam podane dwa zarodki, ale beta nawet nie drgnęła. Z drugiej procedury mamy ciąże, jesteśmy bardzo szczęśliwi, ale ja cały czas boje się czy wszystko będzie dobrze. W tym tygodniu miałam krwawienie, pojechałam na izbę przyjęć i na szczęście z maleństwem wszystko dobrze.

    Trzymajcie się dziewczyny, walczcie o swoje szczęście. Anetka szczególnie teraz za Ciebie trzymam kciuki, dobrze, ze masz takie podejście o wsparcie męża, bo psychika jest bardzo ważna 💪

    AneTkaa87, Esta, Pani Ciasio, Evli lubią tę wiadomość

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka zycze ci duzo zdrowka !!! Moja kolezanka byla w podobnej sytuacji 10 lat starała sie o dziecko nawet chyba z 12. Okazalo sie ze ma raka szyjki macicy. Ona sie leczyła w Niemczech bo tam mieszka i nic jej nie usuwali na dodatek w tamtym roku została w koncu mamą. Zycze ci kochana powodzenia i zeby wszysyko sie udalo 🍀

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Mamba91 Autorytet
    Postów: 609 361

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziewczyny u Was świętujecie jeszcze czy już odpoczynek? :)
    U mnie aktualnie 6dc, pierwszy cykl na CLO 1,5tab. Monitoring mam dopiero 3 stycznia w 14dc, mam wtedy przynieść tsh (szczerze mam nadzieję, że ono tak namieszalo w ostatnim cyklu. Na letrozolu cykl 50dni jakbym w ogóle nie miała stymulacji 🤦)... Proszę 3majcie kciuki, żeby była pozytywną reakcja na ten lek.. Ja z całych sił 3mam za Nas wszystkie, Nowy Rok nowe nadzieje 😉

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    2nn33e3k7q5t268q.png

    31+0 - 1813g 😍
    21+2 - 450g szczęścia 🥰
    22.07 będzie córeczka - Amelka 🥰
    06.05 zarodek z serduszkiem 💗
    27.04 16dpo - 540,90; 18 dpo - 1238 😍
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamba trzymam kciuki :) Daj znac :)

    Mamba91 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u Was? Jak po świętach? 😗

    Mam a trzymam kciuki 🍀

    U mnie prawdopodobnie po odstawieniu clo, organizm przypomniał sobie jak ma funkcjonować bo chyba już jestem po owulacji a dziś dopiero 14dc. Wydaje mi się że owulka była wczoraj, albo środę/czwartek. Trochę poserduszkowaliśmy ale mam obawy że przegapilismy owu 😐
    A 8go stycznia mamy pierwszą wizytę w klinice i nie mogę się doczekać ❤️

    Mamba91 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Mamba91 Autorytet
    Postów: 609 361

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;) póki co chyba dzieje się dobrze, od wczoraj śluz wodnisty, dziś bardziej kremowy, a to 8dc, dziś nawet trochę pobolewały mnie jajniki (bardzo delikatnie co jakiś czas ale coś tam czućz więc jestem dobrej myśli :) jaki plany na sylwestra? :) My z mężem zamierzamy się odciąć od świata chociaż 2 dni, bo ostatnio oboje mieliśmy intensywny czas i w pracy i w domu więc należy się ;)

    2nn33e3k7q5t268q.png

    31+0 - 1813g 😍
    21+2 - 450g szczęścia 🥰
    22.07 będzie córeczka - Amelka 🥰
    06.05 zarodek z serduszkiem 💗
    27.04 16dpo - 540,90; 18 dpo - 1238 😍
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej po świętach :)
    Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia ❤
    Tak jak obiecałam zdaję relację z dwóch konsultacji. Więc sprawa wygląda tak, po pierwsze dobrze zrobiłam że zrezygnowałam z operacji usunięcia macicy bo dwóch lekarzy Powiedziało że lekarka w Norwegii nie miała racji że nie można mieć okresu z spiralą, tylko to normalne i że kwalufikuję się do leczenia oszczędzającego. Więc teraz mam zaczekać aż minie pół roku od zrobienia ablacji endomentrium i włożenia spirali i ponownie mam zrobić rezonans I histeroskopie. Jeśli wyjdzie że jest ponownie rak, to muszę usunąć macicę, ale tylko macicę, jajniki mam zostawić (A lekarka w Norwegii mówiła że też jajniki...), a jeśli będzie czysto to wyjmujemy spiralę i szybko próba zajścia w ciążę :) oczywiście różnie też w ciąży może być, ale nadzieja jest.
    Także finał może być całkiem niezły :)
    Jeśli faktycznie wszystko dobrze się skończy to nie wiem co zrobię tej lekarce w Norwegii przez którą już teraz byłabym bez macicy i jajników :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2019, 22:55

    Mamba91, Rubii, Evli, Eska, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa super wieści. Wiem że jeszcze długa i wyboista droga przed tobą ale są szanse więc tego trzeba się trzymać. Kciuki zaciśnięte.

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Kochane, jutro pewnie nie zajrzę więc piszę dzisiaj..

    Życzę Wam wszystkim by Nowy Rok przyniósł Wam wiele szczęścia. Żebyście nagromadziły mnóstwo wspaniałych wspomnień, żyły pełną piersią żeby nie żałować żadnej chwili. Życzę Wam wiele miłości i przede wszystkim zdrowia bo tego nie można kupić. Staraczkom życzę by w nadchodzącym roku znalazły szczęście w postaci ciąży. Dziewczynom w dwupaku życzę lekkiego rozwiązania, zdrowych i szczęśliwych maluszków. A mamusiom życzę tak samo jak wyżej zdrowych i szczęśliwych maluszków, przespanych nocy, żebyście mogły wypić ciepłą kawę i czasu dla siebie ❤️

    Poza tym każdej z Was życzę też aby spełniły się Wasze marzenia ❤️

    Evli, Esta, Nobis, Mamba91, AneTkaa87, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 3327 3328 3329 3330 3331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ