X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka tak mi przykro.. Jestem z Tobą i tule mocno. I pamiętaj, dziecko nie umiera, ono czeka żeby pojawić się w Waszym życiu w najlepszym momencie ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Wróciłam do domu. Jestem po zabiegu. Czy któraś z was robiła jakieś badania genetyczne? Dwa poronienia z rzędu chyba wymagają jakiejś większej diagnostyki...

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka może na zespół antyfosfolipidowy. Brałaś acard ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka siostra Lubego po drugim poronienia robiła zespół antyfosfolipidowy, kariotyp, nadkrzepliwość wrodzoną, antykoagulant toczenia. Więcej nie pamiętam.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli no wlansie nie brałam i Pani doktor zaleciła by może zbadać to. Nobis notuje sobie Twoje podpowiedzi. Trzeba działać, póki jeszcze człowiek ma siły :)

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka strasznie mi przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2019, 20:22

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie napewno Evli
    EVLI TAK MI PRZYKRO Z POWODU TWOJEJ CÓRECZKI podczytuje na bieżąco tą grupę i koncem listopada myslalam intensywnie o tobie ale takiej smutnej wiadomości sie nie spodziewalam
    KOCHANA JESTEM CALY CZAS Z TOBĄ

    RUBI- SUPER TWOJ SYNEK MA JUZ PONAD MIESIAC IMIE MA PIEKNE TEZ MAM SYNA ADASIA

    Oilka rowniez z twojego powodu jest mi strasznie przykro ja jestem po 2 bezproblemowych porodach i teraz 2 poronienia 13 wrzesnia 2017 r i 14 stycznia 2019 r dostalam zielone światło po pierwszym okresie i zanim zrobilam jakiekolwiek badania kariplotypy i rozne inne to okazalo sie że udalo sie dopiero na clo po 3 cyklu obecnie czekam na moj CÓD 35 tc bezproblemowej CIĄŻY takze nie ma co warto wierzyc do końca DLA PRZYPOMNIENIA MAM 42 LATA NO PRAWIE 43
    POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY Z GRUPY NIE TRAĆCIE WIARY I NADZIEI ONA UMIERA OSTATNIA

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta jak ten czas leci, jeszcze chwila i rodzisz! Super ze wszystko ok, chłopczyk czy dziewczynka?

    Esta lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Madziara0208 Koleżanka
    Postów: 54 57

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli tak bardzo mi przykro! Przyjmijcie wyrazy głębokiego współczucia!
    Oilka bardzo mi przykro!


    Esta gratulacje! Ja tez Cię pamiętam 😁 szczesliwego rozwiązania!

    Zozo, a jak u Ciebie? Gratulacje!
    Nobis jeszcze raz gratuluję!

    Dziewczyny nie poddawajcie się, każdej z nas się uda. Tyle tylko,że jedne szybciej, drugie później!

    P.S. Cały czas Was podczytuję,lecz nie mam zawsze możliwości,aby odpisać. Moja Tosia bardzo lubi być przy mnie i nie mam możliwości nic zarobić,chyba ze jest w chuście,ale to też długo nie trwa 😉

    Esta, Nobis lubią tę wiadomość

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny nie poddawajcie sie
    DLA mnie nie była ważna płeć dziecka dziekowalam Bogu za kazdy tydzien i kiedys moj gin poprostu cos burknol pod nosem ja zapytalam co to znaczy a on niby nic ale sie wystraszylam a on ze to dziewczynka i tak bede miala córeczkę chcialabym aby miala na imie SARA ale jest troszke sprzeciwu ze strony corki bo ona chce KORNELIE termin na 8 styczeń

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2019, 21:33

    Evli, Rubii lubią tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:47

    Esta lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny... wszystko mi się nie układa ostatnio. Pojechałam dziś z materiałem żeby zlecic badania genetyczne... okazało się, że dali mi tkanki tylko i wylącznie moje a zarodka nic.... uwielbiam naszą służbę zdrowia :( a wiedzieli, że bardzo mi na tym zależy....

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka biednemu to i wiart w oczy. Niestety tak to już jest z naszą cudowna służba zdrowia. I niestety nic na to nie poradzisz. Trzymaj się

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Esta super że u Was wszystko dobrze! Jak ten czas leci już niedługo Twoja córeczka będzie na swiecie! Oczywiście daj znać jak już się urodzi. Bezproblemowego i szybkiego porodu kochana <3
    Pewnie że dam znać choc powiem wam ze strasznie ciezko isie czyta te wpisy bo przypominaja mi moje dlugie starania moje dwa ANIOŁKI ❤❤

  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka wrote:
    Hej dziewczyny... wszystko mi się nie układa ostatnio. Pojechałam dziś z materiałem żeby zlecic badania genetyczne... okazało się, że dali mi tkanki tylko i wylącznie moje a zarodka nic.... uwielbiam naszą służbę zdrowia :( a wiedzieli, że bardzo mi na tym zależy....
    Oilka u mnie bylo tak że przy pierwszym poronieniu nie dostalam zadnych dokumentow poprostu poronienie spadlo na mnie jak grom z jasnego nieba dopiero po fakcie dowiedzialam sie mieli mi dac dokumenty abym mogla pochowac swoje malenstwo a przy drugim jak gin zaczął cos do mnie mowic w sprawie badan to pielegniarka czy tam polozna do mojego lekarza nie nie nic juz wszystko załatwiona i znow nic z pobraniem zarodka do badan tylko badanie histopatologiczne ale tak pare dni po zabiegu śniły mi sie dwa aniolki tanczace na łące mniejszy i wiekszy byly to dziewczynki i wierze ze one teraz nad nami czuwają
    OILKA ZYCZE CI DUZO SILY WIEM CO CZUJESZ JESTEM Z TOBA

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Chciałabym się was poradzić czy po odstawieniu CLO miałyście plamienia? Ja brałam 3 cykle i lekarz kazał odpocząć i teraz nie brałam. @ powinnam dostać dwa dni temu, a od 6 dni plamię ☹️ nie wiem co to za wariacje. Przed okresem zawszę plamię 2-3dni, ale w tym cyklu rekord bo to już 6dni :///

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po clo nie maialm żadnych plamień ani typ podobnych rzeczy. @ przychodziła w terminie ale też brałam ovitrelle

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 co u Was?
    Pani Ciasio jak iui?

    U mnie nowy cykl, 1,5 roku starań.. W tym cyklu odpuściłam clo i w 25dc mamy pierwszą wizytę w klinice, więc w kolejnym mam nadzieję ruszymy pełną parą..

    Milego dnia 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena super. Trzymam kciuki za wizytę.

    Ja mam zdiagnozowaną cukrzycę ciążową. Jutro ide do ginekologa zobaczyć co się dzieje u malucha a na początku stycznia mam umówione prenatalne i test pappa. Jednym słowem żyje od wizyty do wizyty u poszczególnych lekarzy

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenia IUI nieudane, ale tym bardziej to bolesne, że miałam test fałszywie pozytywny :(
    Zrezygnowałam z abonamentu na ovufriend, w tym cyklu kompletnie odpuszczam bo muszę się psychicznie pozbierać. Na koniec stycznia mamy umówioną wizytę w Białymstoku, w Bocianie, ale jednocześnie zgłaszamy się do ośrodka adopcyjnego.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
‹‹ 3326 3327 3328 3329 3330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ