Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 27 listopada 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Nobis, zdaje się że Ty chyba jutro masz wizytę, dobrze pamiętam? 🙂
    Tak dzisiaj miałam wizytę w klinice. Ciąża potwierdzona. Mały zarodek jest na prawidłowym miejscu co prawda serduszka nie widziałam ale jest pulsujaca kropka więc jest dobrze. Za tydzień wizyta i mam nadzieję zobaczę już serduszko.

    Oilka, MilusińskaMilena, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 27 listopada 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis będziemy chyba rodziły w podobnym terminie :) <3 który tydzień z usg Ci wychodzi ?

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 27 listopada 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka zarodek był jeszcze za mały i nie określił. Za tydzień mam wizytę i pewnie wtedy się dowiem.

    Oilka lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 27 listopada 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis, w takim razie już mogę Ci w pełni gratulować. Tobie również życzę spokojnej i nudnej ciąży 🍀❤️

    Nobis lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 27 listopada 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis 3mam kciuki :) ja też w poniedzialek lecę aby sprawdzić czy rośnie maleństwo <3

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 27 listopada 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka ja po rozmowie telefonicznej z lekarzem który będzie mnie prowadził jadę w poniedziałek zrobić betę a w czwartek będzie wizyta. Do tego dla endokrynologa muszę zrobić tsh i ft4 też na czwartek. Więc zrobię te badania za jednym kuciem. Jedynie jak będę miała wynik bety to mam zadzwonić do lekarza.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 30 listopada 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje <3 <3 <3
    Niech maleństwa zdrowo rosną :)
    Ja miałam dzisiaj inseminację i za 10-11 dni testuję :)

    Oilka, Evli, Nobis, Zozo lubią tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 30 listopada 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Gratulacje <3 <3 <3
    Niech maleństwa zdrowo rosną :)
    Ja miałam dzisiaj inseminację i za 10-11 dni testuję :)

    Powodzenia !!! Mocno 3mam kciuki :)

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio a więc trzymam mocno kciuki za to aby iui była szczęśliwa ❤️

    Ja obecnie czekam na lekarza, mam mieć monit, który mam nadzieję, potwierdzi owulacje. W kolejnym cyklu odpuszczam stymulację a w styczniu mam wizytę w klinice

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj 29 dc i zobaczylam bladziocha. Aaaa cudzie trwaj 🙏🏻 Jutro z rana jeszcze zobacze bo robilam nie z porannego moczu. 3majcie kciuki :)

    Evli, MilusińskaMilena, Nobis, Pani Ciasio, ewka111111 lubią tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Wróciłam właśnie z USG. Od zeszłego tyg zarodek się nie rozwinął. dalej ma 2 mm... echo serduszka niby widac... nie plamie, nie boli mnie brzuch. Czy myślicie, ze to koniec :( ?

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Evli Autorytet
    Postów: 3829 2518

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo gratulacje!!! Cykl naturalny?

    Zozo lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Zozo gratulacje!!! Cykl naturalny?

    Boze Evli widze twoja stopke. Bardzo mi przykro . Jak sobie dajesz rade tyle na was spadlo 😓

    Tak naturalny , dziekuje :* u mnie teraz wszystko sie pozmienialo, znalazlam wymarzona prace dzisiaj mialam podpisac umowe na stale (ale jestem na zw bo corka ma ospe) i wlasnie chcialam troche popracowac :D jeszcze do tego mamy zamiar kupic mieszkanie i urzadzac :D Po tym co mnie spotkalo nie potrafie sie do konca cieszyc jeszcze .

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka wrote:
    Hej dziewczyny,

    Wróciłam właśnie z USG. Od zeszłego tyg zarodek się nie rozwinął. dalej ma 2 mm... echo serduszka niby widac... nie plamie, nie boli mnie brzuch. Czy myślicie, ze to koniec :( ?
    Nie ma pojęcia. A robiłaś może w między czasie betę? Co lekarz mówił na wizycie?

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli rzadko tu zaglądam ale mnie zmroziło jak zobaczyłam stopkę. Trzymajcie się jakoś. Nie wiem co więcej napisać.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz idę zrobić betę. Lekarz powiedział że źle rozwija się ale serce dalej bije więc nie może stwierdzić poronienia.

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Evli Autorytet
    Postów: 3829 2518

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, moja wojowniczka dzielnie walczyła i przegrała tą walkę.. W sumie to nie wiem co się stało, w październiku miala operacyjne zamknięcie przewodu botalla, doszła do siebie, przenieśli ja na pediatrie bo było dobrze i... zmarła.. 😭

    Zozo często tak jest zmiana życia, nowe plany i.. bum ciąża :)

    Oilka dużo siły życzę, niech to będzie błąd pomiaru..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka wrote:
    Zaraz idę zrobić betę. Lekarz powiedział że źle rozwija się ale serce dalej bije więc nie może stwierdzić poronienia.
    Daj znać jaki będzie wynik.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli tak mi przykro, nawet sobie nie wyobrażam przez co przeszliście..

    Oilka Synaj kciuki żeby wszystko było dobrze 😘 najważniejsze że serduszko wciąż bije

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli strasznie mi przykro :( Tule, trzymaj się :*

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
‹‹ 3324 3325 3326 3327 3328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ