Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mówi moja mama "oj tam oj tam" może żołnierzyki są tak silne że żaden krem im nie straszny :)
    Ja w gorsecie wyglądałabym jak peklowana szynka hehe :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 14 listopada 2013, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka nawet gęsty krem nie zablokuje żołnierzyków :-)
    Akuszerka uwielbiam Cię i te Twoje poczucie humoru :-) :-) Jesteś bombą witaminowa na zły humor :-)

    akuszerka89 lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 15 listopada 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kasika8303:)
    U mnie dziś śluz jest taki jakiego nigdy do tej pory nie miałam i w ilościach takich że ho ho. Normalnie jakbym miała białko kurze w pochwie - to chyba zasługa ziółek :) Ovu pokazało mi że mam dzień płodny także u mnie staranka zaczynają się dziś :P

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatki:)

    akuszerka89 lubi tę wiadomość

  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość tych komentarzy, do pracy Rodacy :) Ja mam dziś mega pracowity dzień także będę tylko Was po cichu obserwować :)

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede Ci zawracac dupe smskami:D:)
    O 9 wchodze na monitoring...oby nie bylo juz po!:(
    lekki stresik jak przed egzaminami.

  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - piątek, piąteczek, piątunio :)

    akuszerka89 lubi tę wiadomość

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No byle do 16 i weekend :-)
    Anko trzymam kciuki z całej siły!!!!!!

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 15 listopada 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie weekend zaczyna się dopiero w sobotę po 14 także nie bardzo jeszcze się cieszę:P

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też od 14 jutro. Posłuchałam waszych rad i o 6budziłam męża :) mam nadzieję że coś z tego będzie :)
    Więc upojnego weekendu dziewczyny !! :)

    akuszerka89 lubi tę wiadomość

  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, powiem Ci, że przed wyjściem do pracy też mi taka myśl przez głowę przeszła... ale jakoś tak słodko spał.. :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro nie zastanawiaj się tylko budź, nie będzie żałował , mój jeszcze śniadanie mi zrobił więc musze zastanowic sie nad częstrzymi pobudkami nad ranem :)
    w nocy to może i paranoja wstawać, ale przed pracą czemu nie? W niedzielę się wyśpisz :)

    akuszerka89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet gin mowia ze seks w godz rannych jest lepszy niz wieczorny bo wiecej hormonow sie udziela...tzn bardziej wartosciowy ..jesli chodzi o poczecia hehe.

    Bylam dzis na monitoringu owulacja byla ..ladnie sie sklepia miejsce po peknietym pecherzyku ..i teraz brac dupek i zeby dorobic jak by ewentualnie cos wyszlo..zalecenie ...nie wychodzic z lozka do niedzieli wieczor...he he zalecenie mi sie podoba ale mezowi bardziej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 16:11

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 15 listopada 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super. Oby były II Krechy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 15 listopada 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara to extra :-) Nam zostaje tylko kciukać za 2 kreseczki :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakas nadzieja jest a juz jej nie mialam ...ale dzis milo bylo zobaczyc usmiech pana gin...bezcenne..

    Chodz dzis czuje sie nie swojo na ogol jestem osoba ktora na dupie nie usiadzie a dzis mi ciezko spac sie chce ...ja raczej nie naleze do osob ktore lubia sie nakrecac na ogol nic mi nie jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 18:01

  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już bym chciała być po owulce...
    W środę w nocy wyjeżdżam na kurs a tu pęcherzyki jeszcze nie dojrzałe...
    A jak nie zdążymy z bzykankiem?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile bedziesz na tym kursie ..bzykanko uskutecznij w srode przed wyjazdem pare godz zeby jeszcze miec czas na trzymanie nog w gorze..a moze jakis zolnierz sie zachowa...
    a poza tym przez czas kursu plemniczki beda sobie rosly dojrzeja.. A jaki seks po powrocie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 18:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akuszerko..spoko, spojrzalam na twoj wykres w srode jak dobrze patrze bedziesz miala 12 dc a np owulacje mozesz miec w srode czwartek chodz ja mialam w 10 dc bo bylam przed owulka pecherzyk mial 22 mm a w 13 dc na monitoringu.. plyn z zatoce nie wielki ale byl wiec jak pekl mogl miec 24 mm i dzis... wszystko ok.. ja Ci mowie nogi do gory w srode...a moze jak u mnie wystapi wczesniej niz moglam myslec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 18:44

  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie mam nadzieję że wcześniej będzie. na kurs wyjeżdżam w środę w nocy albo w czwartek rano jeszcze nie wiem. I nie będzie mnie do niedzieli wieczorem. A może zrezygnuje? no nie wiem...

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ