X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:40

    Caroline lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:28

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu mówisz że wyniki dupne, przecież praktycznie wszystko w normie masz... Też się zastanawiam czy nie poszukać lekarza gin- endo w jednym, byłoby łatwiej, taniej i szybciej

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 14 lutego 2015, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline, podpisuje sie pod tym co mowi Bella...
    Bella93 wrote:
    Jeszcze wszystko się może wydarzyć:)
    Nie ma się co smucić, tego nie przyspieszysz. Nie napiszę "w kolejnym się uda", nie warto się tak nastawiać. Ciesz się, że reagujesz na stymulację, że masz owulację, jeśli nie będzie przeszkód to będziesz w ciąży w odpowiednim czasie:*:*

    Ja tez sie nakrecam tak samo jak ty, wiec wiem co czujesz...kolejny miesiac mija i kolejne rozczarowania...ale przeciez im wiecej o tym myslimy i sie nakrecamy tym gorzej. Ty jestes w lepszej sytuacji, bo masz owulke, a ja o nia walcze. Nie lam sie, sprobuj odetchnac troszke ☺

    Co do gin-endo to sie nie zastanawiaj dluzej tylko szukaj dobrego w twoim miescie, po co wyrzucac kase na dwoch i czekac w podwojnych kolejkach. Poza tym uwazam, ze 2w1 pozwala na lepsze poznanie pacjenta, jego organizmu i reakcji na leki etc. Nie marnuj wiecej czasu ☺






  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    a czy któraś miała przygodę z Aromkiem ?
    5 dnia cyklu mam wziąć 5 tabletek, a od 8 na monitoring.
    Przeglądałam posty, tematy, ale mało o tym jest ....

    lv8pusw.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...mój pierwszy cykl z CLO. Kiedyś już miałam romans z tym specyfikiem przez dwa cykle ale nic z tego nie wyszło...potem długo długo nic aż przywieźliśmy sobie z mężem prezent z Chorwacji w postaci naszego synka :) no radość nie do opisania :) no i po czterech latach przydałoby się rodzeństwo i znów temat moich upartych jajników powrócił. Dodam , że od urodzin synka w ogóle się nie zabezpieczamy więc bez pomocy nie zajdę w ciąże a na razie na ciepłe kraje mnie nie stać ;)

    Bella93, Caroline lubią tę wiadomość

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola kiedy zaczynasz brać CLO? będziesz robic monitoringi? A w 1 ciąże zaszłaś zupełnie spontanicznie czy się czymś wspomagałaś? Dużo pytań jak na pierwszy raz ;p Powodzenia Ci życze w staraniach - ja chciałabym mieć chociaż 1 dziecko a poki co nie zapowiada się ;p

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety kolejny cykl z CLO. Tak się zastanawiam, czy nie zrobić na własną rękę badań poziomu hormonów ponieważ do chwili obecnej nie miałam żadnych badań poza usg i normalną morfologią.

    .
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 będzie dobrze, może w tym miesiącu zaskoczy coś. Skoro masz rokujący pęcherzyk to jest nadzieja:) Wszystko się może zdarzyć więc nie ma co się załamywać. Ja zaczelam dzisiaj nowy cykl i troche mi smutno, bo liczyłam na tamten miesiąc, zwłaszcza że dziś moja przyjaciółka oznajmiła mi że jest w ciąży...ehh

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline Clo brałam od 5 do 9 dnia cyklu a teraz jestem w cyklu 20. Na monitoring mój ginek w tym cyklu nie kazał przyjeżdżać tylko w następnym. Wspomagam się testami owulacyjnymi i dopiero dziś pojawiła się owulacyjna gruba krecha. Przynajmniej to funkcjonuje ale oczywiście i tak jak być nie powinno bo owulacja powinna się pojawić ponoć pomiędzy 11 a 15 dniem ja mam dziś 20 dzień cylku...wszystko na opak :/
    A w pierwszą ciąże zaszłam bez żadnych wspomagaczy- po prostu pojechaliśmy na wakacje. W międzyczasie się przeprowadzaliśmy...zmieniłam prace i bach...zrobiło mi się niedobrze. W szoku byłam jak test zrobiłam w pracy w toalecie aż z wrażenia usiadłam!!JA która czasami po 80 dni nie miała okresu...pięć lat bez zabezpieczania z nastawieniem na ciąże i tylko pół roku rewolucji życiowej że na chwilkę przestałam o tym myśleć i zaciążyłam :)
    Bella ja Wam życzę takiej pamiątki z Hiszpanii jaką my przywieźliśmy sobie z Chorwacji :)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 18 lutego 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella nic straconego...tam klimacik wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu nie tylko przez czas tam spędzony...koleznaka zaliczyła Egipt i po powrocie w domu było przytulanko i zaszła w ciąże a tez tyle lat bez zabezpieczenia i nic a tu jeden urlop i bach...organizm się przestawił i jakoś inaczej zafunkcjonował w kolejnym cyklu po powrocie....ja gdybym sama nie poczuła tego na własnej skórze to pewnie tez bym raczej sceptycznie do tego podchodziła ale to naprawdę działa...cieply klimacik sprawia cuda :)

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 19 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola wrote:
    Bella nic straconego...tam klimacik wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu nie tylko przez czas tam spędzony...koleznaka zaliczyła Egipt i po powrocie w domu było przytulanko i zaszła w ciąże a tez tyle lat bez zabezpieczenia i nic a tu jeden urlop i bach...organizm się przestawił i jakoś inaczej zafunkcjonował w kolejnym cyklu po powrocie....ja gdybym sama nie poczuła tego na własnej skórze to pewnie tez bym raczej sceptycznie do tego podchodziła ale to naprawdę działa...cieply klimacik sprawia cuda :)

    Gogola, ty miałaś szczęście, że twoj organizm zadzialal na gorace klimaty, nie wszystkich spotyka taka magia. Ja mieszkam w ciepłym kraju od kilku miesiecy i nic... :( A staram sie meeeeega bardzooooo.

    Bella, zycze powodzenia, moze akurat zaskoczy po powrocie :)

  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 19 lutego 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przesyłam Wam gorące fluidki!!!może one pomogą :)
    :) ;) ;)



    Ja dzisiaj napisałam do swojego ginka, ze już nic z tego nie rozumiem bo po clo owulacja powinna być między 11 a 15 dniem cyklu a ja pik LH miałam w 21 dniu. Na to on, że testy owulacyjne w moim przypadku nie są miarodajne :/
    to mnie pocieszył....teraz już nie wiem czy w ogóle owulka działa....dopiero następny cykl mam monitoring.....czyli jak dobrze pójdzie przy moich długaśnych cyklach to w okolicach końcach świata :/

    relgx1hplp93ekbb.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ