X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki - u mnie po drugim monitoringu małe zmiany :) W lewym jajniku pęcherzyki 19x15mm i 14mm. W prawym ten jeden zatrzymał się na 10mm. Endo 10mm :) Więc jest ładnie.

    Pani doktor postanowiła poczekać jeszcze dzień z podaniem pregnulu, żeby pęcherzyk jeszcze ciut podrósł, więc dziś wieczorem jadę się jeszcze podejrzeć i będzie kłucie :)

  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 12 marca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,to moj 1cykl z clo bo mialam cykle bezowulacyjne i bralam miedzy 4-8dc, miedzy 11-13dc mialam plamienia ale w 14 dc ustapily, w 13dc bylam na monitorowaniu i okazalo sie ze jest na lewym jajniku pęcherz ok 3 cm,dzis mam 15 dc i rano mierzylam temp i dalej mam niska w sumie najnizsza z calego cyklu, wiec sama nie wiem czy pęcherz nie pekl czy dopiero owulka może dzis byla? Boje sie ze jutro nie podskoczy temperatura :(. Niby mialam brac od 14dc wieczorem duphaston skuli tych plamien ale skoro ustapily postanowilam ze poczekam az temp skoczy slyszalam ze blokuje owulacje wiec nie chcialam ryzykowwac eh sama nie wiem..

    bunia211
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 13 marca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj nie wytrzymałam i zatestowałam:( żałuje bo doła załapałam tylko wg owu jest 8dpo a wg mnie 10 dpo. Już trace nadzieje że będę mieć kiedykolwiek własnego dzieciaczka:(

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w 15 dc pecherzyk 25mm endometrium 10 mm. zastanawiam się czy nie za wielki......ktoś może wypowiedzieć się w tym temacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wrote:
    dzisiaj nie wytrzymałam i zatestowałam:( żałuje bo doła załapałam tylko wg owu jest 8dpo a wg mnie 10 dpo. Już trace nadzieje że będę mieć kiedykolwiek własnego dzieciaczka:(

    według mnie nie masz się co martwić. zbyt wcześnie na test. powtórz za dwa dni. widziałam cykle gdzie 18 dpo pokazywał test dwie kreski. głowa do gory

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline - za wcześnie na testy - nawet gdyby to był 10dpo to test może nie wyjść. Głowa do góry :)

    tola - pęcherzyk i endo - idealne! Działaj :) My też dziś działamy :)

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 13 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tola - u mnie pęcherzyk 20mm w 15dc, endo 11mm - dostałam wczoraj Pregnyl.

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 14 marca 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusi_a wrote:
    zdaje egzaminy zawodowe... trzy dni pisania po 6-8 godzin, ośmioosobowa komisja, a wcześniej trzy koszmarne lata aplikacji :) jest o co walczyć, co jednak nie pozostaje obojętne dla całego ciała, duszy, głowy... no i męża :) ale chyba kciuki pomagają bo wczoraj poszło całkiem nieźle, więc polecam się jeszcze na dziś i jutro. Dzięki :)

    Kciuki trzymam dalej :) Na pewno zdasz na 5+ :)

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 14 marca 2015, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wrote:
    motylek32 anty powinnaś brać od @. Nie słyszałam żeby ktoś zaczynał brać w trakcie cyklu, ale lepiej mimo wszystko zapytać lekarza. A nie lepiej Ci zatrzymać @ luteiną albo duphastonem?


    Może i bym mogla, ale nigdy wcześniej tego nie brałam i wole nie eksperymentować :)
    Ale dzięki za rade :)
    I nie łam się testami, jeszcze troszkę za wcześnie :)

  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 14 marca 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wrote:
    dzisiaj nie wytrzymałam i zatestowałam:( żałuje bo doła załapałam tylko wg owu jest 8dpo a wg mnie 10 dpo. Już trace nadzieje że będę mieć kiedykolwiek własnego dzieciaczka:(
    Caroline głowa do góry!!mi w 26 dc testy wychodziły negatywne. Bladą kreche zobaczylam dopiero w 32 dc a wczoraj widzielismy z mężem na usg 0.385 milimetrów szczęścia :) na razie to wskazuje na 5 tydzień. Mam brac duphaston 2x1..luteine 2x1 dopochwowo i acard raz dziennie. Jestem na mega wspomaganiu dla kropeczki mojej. Ale juz ją kocham!!!!

    relgx1hplp93ekbb.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola gratulacje!! :)

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za słowa otuchy, w sumie to rzeczywiści może za wcześnie jeszcze. Spróbuje jutro z rana jeszcze zrobić i może jakiś cud się wydarzy. Już wczoraj z tego wszystkiego nawet przegląłam strony o in vitro...masakar, wole naturalnie i mam nadzieje ze nie bede musiała tyle kasy na to szykować.

    bunia21 i jak tempka? podskoczyła? 3mam kciuki:)

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykl spisany na straty :( <więcej w pamiętniku>

    :(

  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 14 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nwm niby od spadku 36.33 na 2 dzien mialam 36.47 a dzis 36.54 wuec nie wiem co o tym myslec...

    bunia211
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Staraczki,
    Do tej pory miałam owulację co miesiąc (minitoring). Ginka przepisała clo, żeby zwiększyć liczbę pęcherzyków i w tym szanse na ciąże. Byłam na monitoringu 10 dnia cyklu i ona nie widziała żadnego dominującego, Zdarzyło się którejś z Was żeby clo zablokowało owulację?? :(Czy to w ogóle możliwe? :/

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:49

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:53


  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity tak robię testy,dziś wyszedł pozytywny z tłustą krechą, temp. też mierzę na razie na nic nie wskazuje (wydaje mi się że była trochę wyższa w pierwszej fazie przez clo poźniej spadała). Mirabelko trochę mnie zmartwiłaś. a Co CI ten lekarz powiedział? Że się po prostu zdarzają cykle bez owu nawet ze stymulacją? ja mam brać zwiększoną dawkę w przyszłym cyklu, ale trochę kicham na to jak clo mnie tak załatwiło!:(

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:53


  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 14 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja powiedziała tylko, że zdarzają się cykle bez owu nawet podczas stymulacji!? no kurde jakim cudem skoro clo ma mi dać takiego kopa że ma ich dojrzeć ileś tam?!Tym bardziej że do tej pory miałam zawsze. I niestety uważam że jeśli faktycznie tej owu nie będzie to jest to wina tylko i wyłącznie clo...Daj koniecznie znać co się okazało, ja też miałam przyjść żeby zobaczyć czy jednak coś nie dojrzało, ale powiedziała że raczej w to wątpi:/

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ