X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline, widzę, że miałaś "ciekawe" dni przed weselem. Gratuluję wytrwałości. Pokazałaś innym, że optymizm potrafi zdziałać cuda i zwycięża dołki.
    Wiem to sama po sobie.
    Moja przyjaciółka miała huczne wesele niedługo po porodzie i stwierdziła, że to optymizm i szczęście sprawiło, że do tego czasu się wykurowała :)
    Tak jak mówi _sky_ - co nas nie zabije to nas wzmocni :)

    trzymajcie się :)

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88 wrote:
    Motylek niestety 1 tabletka dziennie nie podziałała w ogóle, a po 2 w 11 dc pęcherzyk miał tylko 12 mm więc mało... dlatego teraz mam brać 3 ale też jeszcze nie słyszałam żeby ktoś tyle brał :) z tym, że ja mam pcos:/

    Daj znać jak twój organizm reaguje na 3. Jestem bardzo ciekawa.

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wrote:
    _sky_ i Morela86 trzymam kciuki za te pęcherzyki. Będzie dobrze. Nawet nasz ekspert prof. Łukaszuk napisał mi, że CLO działa czasem po pewnym czasie i nie ma znaczenia tutaj dawka tego leku tylko długość stosowania, więc głowa do góry dziewczyny!!!

    Caroline, od pewnego czasu czekałam, aż ktoś to napisze :) Mówcie co chcecie, ale mnie to w pewien sposób wyluzowuje i wiem, że pomoże mi to w kryzysowych sytuacjach :)

    Więc dziewczyny, nie łamcie się, że po 1 cylku z CLO nic nie wyszło albo, ze drugi i trzeci zabija wasze nadzieje. Trzeba wierzyć i po to tu jesteśmy. Dowodem na to są ciąże innych forumowiczek, co tu daleko szukać, nasza Gogola :) Wszystkie za Ciebie trzymamy kciuki :)

    Nam też się uda :) Musi! :)

  • Morela86 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek32 wrote:
    Caroline, od pewnego czasu czekałam, aż ktoś to napisze :) Mówcie co chcecie, ale mnie to w pewien sposób wyluzowuje i wiem, że pomoże mi to w kryzysowych sytuacjach :)

    Więc dziewczyny, nie łamcie się, że po 1 cylku z CLO nic nie wyszło albo, ze drugi i trzeci zabija wasze nadzieje. Trzeba wierzyć i po to tu jesteśmy. Dowodem na to są ciąże innych forumowiczek, co tu daleko szukać, nasza Gogola :) Wszystkie za Ciebie trzymamy kciuki :)

    Nam też się uda :) Musi! :)
    Będziemy wytrwałe, w czwartek dowiem się czy coś urosło więcej.

    Nam też sie uda!

    Instruktorka fitness, Dwie dusze, jedno serce.
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na wolnym od dzisiaj ale do lekarza dopiero w piątek. Wykorzystalam opieki na dorka a dopoero w piątek bo w piątek bedzie ostatni moj dzien wolny i 44 dzien cyklu wiec dlatego tak zwlekam z tą wizytą zeby jak najwiecej bylo juz wiadc. Nie dam rady z informacją ze jescze nic nje widac i nic sie nie dzieje bo pamietam jak tamtym razem lekarz wbił mnie w ziemie zw ja tu z hcg do niego a in ....tu nie ma żadnej ciąży. Tym razem mam nadzieje uslyszec co innego wiec postanowilam isc jak najpozniej sie da a wlasnie w piatek to bedzie moj ostatni wolny dzień.

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagmatwane to co napisałam alw pisze z tel i widze trzy ekrany hahha ciezko sie tak wypowiedziec logicznie hehe

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Morela86 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 10 marca 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie czy możliwa jest tak późna owulacja np w 20dc? Jak dojrzeją pęcherzyki?

    pozdrawiam

    Instruktorka fitness, Dwie dusze, jedno serce.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:44

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela - ja już nie chcę nawet słyszeć o owulacji w 13-14-15dc! To jest bzdura. Organizm kobiety to tak skomplikowana machina, że już wielu pokazała, że robi tak jak mu się zachce. Znam przypadki owulacji w 30dniu (i ciąża!) i wczoraj się dowiedziałam, że moja psiapsióła, która jest w 3 miesiącu zaszła w 8-9 dniu cyklu, więc mając wręcz nierealnie wczesną owulacje. I co? Można :) można!

  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie test negatywny. Trochę to dziwne, ale poza pierwszym "smuteczkiem" odczułam tez ulgę :) (nie to, że się cieszę, po prostu śmieję się sama z siebie)

    Bella mi przy dupku z 32-35 dniowych skróciły się do 27-28 dni... a niby ten sam lek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 12:31

    .
  • Morela86 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę na to że będę miała w końcu owulacje. Leki też kiedyś zaczną działać. Czekam więc.

    Instruktorka fitness, Dwie dusze, jedno serce.
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia a który dzień cyklu masz? Może jeszcze będą II

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dzisiaj tempka spadła - wg mnie 7 dpo,wg owu 5dpo więc mam cichą nadzieje ze jutro znowu podskoczy

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj 24 dc. Wiem, że jeszcze trochę wcześnie, ale od jutra czekają mnie duże stresy, więc chciałam sprawdzić przed. Poza tym jak 13 dc miałam owulację to już w piątek powinno mnie zalać. i takie buty :)

    .
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 11 marca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto może niech trzyma dzisiaj jutro i pojutrze za mnie kciuki. Czas stanąć do walki.

    .
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zaciśnięte! :)

    Ja dziś o 19:15 pędzę na monitoring... :)

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia widze, ze to naprawde cos powaznego, bo juz kilka razy pisalas o tym stresie. Mam nadzieje, ze wszystko ok i trxymam monco kciuki!

    Sky jak monitoring?

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, moge wziac tabl. Anty np. na tydzien przed slubem czy musze podczas @?

    Caroline, tempka podskoczyla?

  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdaje egzaminy zawodowe... trzy dni pisania po 6-8 godzin, ośmioosobowa komisja, a wcześniej trzy koszmarne lata aplikacji :) jest o co walczyć, co jednak nie pozostaje obojętne dla całego ciała, duszy, głowy... no i męża :) ale chyba kciuki pomagają bo wczoraj poszło całkiem nieźle, więc polecam się jeszcze na dziś i jutro. Dzięki :)

    _sky_ lubi tę wiadomość

    .
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek32 anty powinnaś brać od @. Nie słyszałam żeby ktoś zaczynał brać w trakcie cyklu, ale lepiej mimo wszystko zapytać lekarza. A nie lepiej Ci zatrzymać @ luteiną albo duphastonem?

    Anusi_a ja też trzymam kciuki za egzaminy, na pewno zaliczysz wszystko i potem no stres:)

    a mi dzisiaj tempka podskoczyła z powrotem, sama już nei wiem czy jest szanasa jakaś w tym miesiącu.

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ