X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 14 marca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślę, że trzeba wyluzować. Ja bez stymulacji miałam jeden pęcherzyk dominujący rosnący do ok 30mm...niestety nie pękał. W tym cyklu po podaniu clo...też miałam tylko jeden pęcherzyk dominujacy. Czy pękł - tego jeszcze nie wiem.

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:53


  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj testowałam wg owu 10 dc, wg mnie 12 dc. Znowu negatywny:( i znowu walka od początku

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też rozpoczęłam w tym cyklu swoją przygodę z clostibegyt tylko, że wzięłam go bardzo późno bo 61 dc. Wcześniej miewałam normalne cykle i nagle coś się poprzestawiało. Moje jajniki jakby zasnęły :)
    Pierwsze wizyta u gin w 31 dc, nie było widać dominującego pęcherzyka, nie było płynu w zatoce douglasa, a endometrium bardzo marne bo tylko 5mm. Gin kazał brać inofolic 1 saszetkę dziennie (piłam inofem) i kolejna wizyta za miesiąc (chyba że przyjdzie okres to od razu). Minął miesiąc, okresu brak więc kolejna wizyta. Wciąż brak pęcherzyka dominującego, zero śladu po owulacji i endo bez zmian.
    Lekarz kazał wziąć CLO przez 3 dni po 1 tabletce i przyjść po tygodniu na monitoring.
    Po tygodniu na prawym jajniku pojawiły się dwa większe pęcherzyki z czego ten dominujący miał 15 mm- czyli CLO podziałało !!! Miałam pić inofem 2 saszetki dziennie i po tygodniu znów przyjść na monitoring.
    Przez ten tydzień obserwowałam się baaaardzo dokładnie. Nie miałam problemu ze śluzem, a wręcz odwrotnie- miałam go sporo i przez więcej dni niż w poprzednich cyklach (ale dołożyłam do diety siemię lniane więc to może pomogło). Szyjka macicy ładnie poszła do góry i się otworzyła. A testy owulacyjne wyszły tak mocne jak nigdy.
    Poszłam na wizytę po tygodniu i doktor powiedział, że jest ładny duży pęcherzyk (ale niestety zapomniałam zapytać o dokładne wymiary) i endo 11 mm !!! Pęcherzyk był taki dziwnie zniekształcony co sama widziałam na monitorze, ale powiedziałam, że dzień wcześniej wyszedł mi pozytywny test owulacyjny i zrobiłam go jeszcze raz przed wizytą u doktora i kreska testowa była jeszcze ciemniejsza (ciemniejsza od kontrolnej) więc wszystko wskazywało na to, że pęcherzyk właśnie pękał.
    Także u mnie owulacja pojawiła się dokładnie 2 tygodnie po wzięciu pierwszej tabletki.

    Na mnie CLO podziałało (doktor powiedział wręcz, że podziałało rewelacyjnie) i brałam tylko 3 tabletki. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Nie bolały mnie w żadnym dniu jajniki.
    Pierwszy raz po owulacji mam taki biały i lepki śluz i jest go bardzo dużo.

    Niestety ciąży nie będzie na 100%, ale to już inna historia. Mam nadzieję, że w przyszłym cyklu też ładnie zareaguje na CLO, mam brać od 5-7 dc. Będę od 1dc pić znowu 2 saszetki inofemu i na pewno znów włącze do diety siemię lniane.

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was staraczki :-)
    mam do odsprzedania tabletki na owulację
    clostibegyt.

    2 opak. po 10 tabletek nowe , nieużywane
    plus 5 tabl z zaczętego opakowania.

    cena za wszystko 50 zł

    nie pamiętam ile się ich brało ale na pewno kupowałam więcej opakowań więc się opłaca. Cena jednego w aptece ok 25 zł

    jestem już mamusią od kilku miesięcy, a tabl. bardzo pomogły mi stymulując owulację. Tabletki są ważne , prawidłowo przechowywane. Dodatkowo daję 7 tabl duphastonu (który się bierze na początku na podtrzymanie)

    jeżeli jest któraś z was zainteresowana proszę o kontakt na maila
    [email protected] bo już tu na OVU nie wchodzę ;-)
    w razie czego podam mój nr telefonu :-)

    pozdrawiam
    Wiola (Mila)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! Nam w lipcu miną 3 lata starań :) pięknych starań hehe:)jestem przebadana wzdłóż i w szerz:) mąż też i generalnie jest OK- hormony OK, zabieg HSG i wyniki świetne, i jestem 2 tyg po histerolaparoskopii- również OKI.
    na CLO byłam raz rok temu i miałam super pęcherzyk-jeden i miał 23 mm niestety nie pękł sam tylko po pregnylu. No ale nie udało się.Wtedy zrobiliśmy sobie kilkumiesięczną przerwę.
    Dziś zaczynam moją drugą kurację z CLO, mam 3 dc i przez 5 dni mam brać. Wcinam migdały, suszone morele, wiesiołek i czerwone winko :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:
    hej! Nam w lipcu miną 3 lata starań :) pięknych starań hehe:)jestem przebadana wzdłóż i w szerz:) mąż też i generalnie jest OK- hormony OK, zabieg HSG i wyniki świetne, i jestem 2 tyg po histerolaparoskopii- również OKI.
    na CLO byłam raz rok temu i miałam super pęcherzyk-jeden i miał 23 mm niestety nie pękł sam tylko po pregnylu. No ale nie udało się.Wtedy zrobiliśmy sobie kilkumiesięczną przerwę.
    Dziś zaczynam moją drugą kurację z CLO, mam 3 dc i przez 5 dni mam brać. Wcinam migdały, suszone morele, wiesiołek i czerwone winko :)
    Narobiłaś mi ochotę na migdały :P

    Trzymamy kciuki :)

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza zapadła... :)

    Gogola, jak tam wasze cudne momenty?

    Caroline, jaki ostateczny wynik?

    Anusi_a wszystko poszło gładko? bo kciuki trzymałam :)

    Bella96 i Morela86, co u was nowego?

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka - ja z Łodzi jestem :) więc nie polecę Ci nikogo niestety.

    U mnie już 9dpo...chyba poczekam cierpliwie na urodziny męża za tydzień z testowaniem - ale podejrzewam, że prędzej przyjdzie @ bo już czuję dziś cycki jak przed @ i ból jak przed @ :( więc pewnie nic z tego w tym miesiącu...

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 23 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:44

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:44

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bella :) Pytanie gdzie ja się nie leczyłam :) Obecnie dr. Małgorzata Perenc. Ale przerabiałam już lekarza z Medeora, z CZMP i z SALVE. A Ty? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 18:33

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja zaczęłam w weekend nowy cykl... czyli starania od początku;p

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedługo zacznę brać CLO. Powiedzcie mi Dziewczyny, czy miałyście jakieś szczególnie uporczywe skutki uboczne?

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agnieszka - u mnie w zasadzie żadnych skutków ubocznych.

  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    na wyniki moich wypocin będę musiała poczekać do 13 kwietnia, ale trzeba mieć nadzieję, że chociaż w tej kwestii pójdzie zgodnie z oczekiwaniami ;) wracam do żywych i w ramach sprawiania sobie radości kupuję kolorowe jajka (i nie tylko)

    już też zaczęłam 4 cykl z CLO ale chyba odpuszczę w tym miesiącu monitoring.

    Skutki uboczne po CLO? większość z listy- migreny, nudności, ból brzucha, a przez to pleców, senność, zaburzenia widzenia, mega bolesne miesiączki- sam miód :)

    .
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy po CLO zmienił się wam okres? Ja od 2 mcy mam bardzo słabe -skąpe miesiączki i nie wiem o co chodzi... zaczyna mnie to martwic, czy któreś tak miała?

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 23 marca 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline - przy CLO może to być normalne - i może wynikać ze słabego wzrostu endometrium. Małe endo = nie ma się co złuszczać = skąpa miesiączka. Jeśli masz monitoringi powiedz lekarzowi i obserwujcie endo. Niech da Ci coś na jego wzrost, a sama wspomagaj się migadałami, winkiem i co tam jeszcze dziewczyny polecają - ja praktykuję tylko winko :)

    Caroline lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:45

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 24 marca 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, wyglądasz tak młodo, że odjęłam 3 latka :)

    Bella93 lubi tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ