Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog Łódź
Odpowiedz

Dobry ginekolog Łódź

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Almira Nowa

Wysłany: 30 kwietnia 2018, 00:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jakiegoś czasu chodzę do Multiclinic, właśnie przede wszystkim z tego względu, że zaczęłam starać się o zajście w ciążę, a wiem, że mają świetnych specjalistów a do tego naprawdę dobre wyposażenie. Nie będę musiała biegać po całej Łodzi żeby zrobić jakieś badanie, tylko wszystko będę miała na miejscu.

• myszka2508 Nowa

Wysłany: 30 kwietnia 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie do Pani dr. Katarzyny Sender, przyjmuje w Centrum Medycznym LaVida na Retkińskiej. Jestem z niej bardzo zadowolona i co fajne Pani doktor pełni dyżur na oddziale w dawnym szpitalu Madurowicza. Więc zawsze jest szansa jeśli chcesz tam rodzić, że Pani doktor będzie przy Twoim porodzie. Ja na to liczę właśnie.

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 kwietnia 2018, 18:32

• Osetta Koleżanka

Wysłany: 3 września, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge polecić panią doktor Małgorzatę Balcerak. W Łodzi przyjmuje w Salve medica. Pani Doktor bardzo profesjonalna, konkretna, a przy tym miła i delikatna. Jak do tej pory najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Ze skupieniem wysłuchuje, udziela pomocnych porad. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Poświęca pacjentce tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Po wizycie wyszłam z gabinetu uspokojona oraz cała wizyta nie była dla mnie stresująca.

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 września, 14:04

• Esperanza Mia Autorytet

Wysłany: 3 września, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początek drogi polecam Michał Pietrzak. Super lekarz wyjaśni daje konkretne leczenie nie naciąga. Jak widzi problem z którym wie że nie da rady odsyła do kliniki

08.2019 AMH 1,89
    04.2019 AMH 1
    07. 2017 AMH 2,64
    2018 HSG ok,
    2018 histero ok,
    IO, MTHFR A1298C,
    NK 19% , KIR BX brak 2DS1 2DS5 3DS1 HLA-C : C1 i C2
1 2

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)