X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog Łódź
Odpowiedz

Dobry ginekolog Łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    potrzebuje dobrego ginekologa w Łodzi . Najlepiej , aby miał dobre usg w gabinecie i przy płaceniu za wizytę nie wykończył mojego portfela :D Proszę o wszelkie opinie. Mogą też być lekarze przyjmujący w ramach NFZ.

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Asiu ja chodzę do luxmedu do Jolanta Kuzmecka-Matuszewska. Byłam u wielu lekarzy ale ona ma zawsze miłe podejście. Zna się na rzeczy nigdy nie była niemiła zawsze fachowo odpowiada na pytania i pomaga w problemach.
    Przyjmuje też w darmed na piotrkowskiej i pracuje w Madurowiczu na położnictwie. Kilka tysiecy dzieci przyszło z jej rąk na świat. Nie wiem jak długo jeszcze będzie przyjmować urodziła jej się wnusia i mówiła że teraz będzie mniej pracować.
    Jak dla mnie nie znam lepszego lekarza, ale jak to bywa są różne opinie na jej temat. Mnie nigdy nie zawiodła.

    asiamar lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do gino-endo, za samą wizytę drogo 110 zł ale jest to zarazem konsultacja gino-endo, więc masz hormony zarazem. :) A usg tylko 30 zł. Sama pani dr nie bagatelizuje problemów i nie ma kłopotów z wypisaniem potrzebnych leków. Jak potrzeba jest z nią także kontakt mailowy. Przyjmuje na ul.Zacisze we wtorki i piątki, a w inne dni nie wiem gdzie, a nazywa się Jędrzejczyk Małgorzata

    asiamar, Bella93 lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo polecam dr Gottwalda. Przyjmuje w Salve i Remedium. Jak dla mnie prawdziwy lekarz z pasją. Wizyta trwa bardzo długo (choć niektórym to przeszkadza, dla mnie to ważne, by nie mieć poczucia "oby szybciej"), lekarz wszystko dokładnie tłumaczy (czasem nawet coś mi rozrysowywał). Nie przyjmuje niestety na nfz, jednak też nie "naciąga" na wizyty zbyt częste, jeśli nie jest to konieczne. Z wynikami kazał mi dzwonić albo pisać maila, żebym nie musiała płacić za kolejną wizytę.

    asiamar lubi tę wiadomość

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam polecam dr Cajdler-Łubę ! Również ma specjalizację z endokrynologii, prowadziła moją ciążę, kazda wizyta z bardzo dokladnym USG, wagę przed porodem oszacowała co do grama :) koszt 100zl

    asiamar lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 17 marca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    A ja Wam polecam dr Cajdler-Łubę ! Również ma specjalizację z endokrynologii, prowadziła moją ciążę, kazda wizyta z bardzo dokladnym USG, wagę przed porodem oszacowała co do grama :) koszt 100zl

    Cześć, a gdzie przyjmuje ta doktorowa?

  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 17 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a dobry szpital?? Zastanawiam się nad Salve bo jak czytam fora na temat szpitali funduszowych to włos się jeży :/ Jestem zielona na temat Łodzi bo od niedawna tu mieszkam.

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 17 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam dwie kobitki co rodziły w medeorze. Jedna super zadowolona druga mniej. Zależy na jaką zmianę się trafi. Ale też słyszałam dobre opinie o gameta w rzgowie i salve w łodzi. Tak naprawdę to zależy jak się trafi.

  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 17 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Dorota Wyrwas - teraz przyjmuje w Diasonie, w Gamecie możliwe, że też, bo miała przerwę na urlop macierzyński

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 marca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa- 100 zł za wizytę z usg?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łodziaczki a wy gdzie rodziłyście ??

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuje na Motylowej 4, tak 100zl wizyta z USG i to bardzo dokladnym. Kazda wizyta w ciazy trwala ok 40-50min nie krocej. Od 35tc mialam robione regularnie KTG.

    Ja rodzilam w Salve i kazdy nastepny porod TYLKO tam! Zadne inne medeory czy gamety nie wchodza w gre dla mnie, jednak u nas w Polsce nadal tak jest jesli czlowiek zaplaci to jest traktowany tak jak powinien. Miałam wymarzony poród, nie odczuwalam bólu, wspomnienia mam wspaniałe moglabym rodzic codziennie.

    asiamar lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Przyjmuje na Motylowej 4, tak 100zl wizyta z USG i to bardzo dokladnym. Kazda wizyta w ciazy trwala ok 40-50min nie krocej. Od 35tc mialam robione regularnie KTG.

    Ja rodzilam w Salve i kazdy nastepny porod TYLKO tam! Zadne inne medeory czy gamety nie wchodza w gre dla mnie, jednak u nas w Polsce nadal tak jest jesli czlowiek zaplaci to jest traktowany tak jak powinien. Miałam wymarzony poród, nie odczuwalam bólu, wspomnienia mam wspaniałe moglabym rodzic codziennie.

    A jakie są koszta w salve?

    asiamar lubi tę wiadomość

  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam , ze niby są miejsca na NFZ w Salve ale pewnie słabo to widzę. Naturalny poród 3200zł a cc 3900zł popraw mnie Niecierpliwa21 jeśli coś przekręciłam :D

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam naturalnie wiec calkowity koszt 3200, ale w tej cenie wliczona jest szkoła rodzenia (400zł) wiec de facto sam porod kosztowal 2800. Na umowie jest napisane ze jest to usługa ponadstandardowa więc na NFZ nie da rady :)

    Ale polecam wszystkim, przy pierwszej ciąży, pierwszym porodzie nasz komfort psychiczny jest ogromnie ważny. We mnie nie było lęku, wiedzialam ze bede miala dobra opieke, wlasna polozna a nie taka ktora jednoczesnie bedzie latala po calym oddziale i odbierala 3 porody na raz, lekarz ktory kontrolowal przebieg porodu, tam nie maja parcia na porody naturalne jesli wystapi koniecznosc wykonania CC nikt sie nie zastanawia, sala jest przygotowana. Wszystkie te czynniki przyczynily sie do tego ze dla mnie porod to wspaniale i niezapomniane przezycie. Na sali porodowej spedzilam zaledwie 3h wiec express ;)

    asiamar lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa a jak z znieczuleniem przy naturalnym porodzie ?? Czy mówili Ci jak to wygląda gdybyś jednak nie cała rady urodzić naturalnie to zrobią cc z dopłatą ??

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 20 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby byla konieczna cesarka w trakcie porodu to robią natychmiast, a dopłata później na konto.
    W cenie jest ZZO do porodu jeśli nie ma przeciwwskazan.

    asiamar lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • koperkaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 października 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor Monika Tadros-Zins z ICZMP - polecam mocno! Wiem, że przyjmuje też prywatnie w przychodni CODE w Śródmieściu. Rewelacyjna osoba i specjalistka!

  • Monia_ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 listopada 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Nie jestem z Łodzi, ale tak się składa, że ostatnio tam byłam przypadkiem i na już potrzebowałam ginekologa, trafiłam do placówki ULTIMED na Zagajnikowej 24 - niestety nie pamiętam nazwiska lekarza, ale był bardzo miły, kompetentny i nie zdarł ze mnie milionów monet! Także polecam, w sumie mam tutaj na miejscu swojego, ale gdybym mieszkała w Łodzi to na pewno bym chodziła tam.

  • Monika75 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji wieku byłam już u wielu lekarzy ginekoloków jednak zawsze było coś nie tak. Podczas pobytu w szpitalu poznałam świetną Panią doktor. Po kilku wizytach u niej mogę szczerze polecić dr Marie Dresler. Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Prawdziwy lekarz.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ