X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną dofinansowanie dla slaska
Odpowiedz

dofinansowanie dla slaska

Oceń ten wątek:
  • Jeszczeniemama Ekspertka
    Postów: 135 217

    Wysłany: 25 kwietnia, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, ja dopiero teraz znalazłam trochę czasu by napisać co i jak... 🤭
    Wizyta się przeciągała przez co trochę spóźniłam się do pracy, i cały dzień na wariackich papierach.. 🤯

    Więc tak, Pani doktor obejrzała wyniki zrobiła USG i podjęła decyzję, że możemy startować 🤞
    Ponieważ ja już miałam 2 procedury z których nie było zbyt dobrych efektów. Pani doktor podjęła decyzję, że spróbujemy w trochę inny sposób podejść do stymulacji i zaproponowała ministim(cokolwiek to oznacza) nie wiem nie sprawdzałam/nie czytałam o co z tym chodzi, natomiast pani doktor wytłumaczyła że chodzi o zwiększenie "jakości".
    Do stymulacji będziemy stosować leki:
    Oxigravide
    Omnibiotic panda
    Agapurin
    Mestinon
    Clostribegyt
    Provera
    Menopur

    I jeszcze jedna ważna rzecz, że przez tą stymulację ministim nie będziemy mieli transferu świeżego tylko mrożony

    I to tyle na chwilę obecną u mnie..

    A jak reszta?

    Atopikowa, kasia lubią tę wiadomość

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 682 328

    Wysłany: 26 kwietnia, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Hejka dziewczyny, ja dopiero teraz znalazłam trochę czasu by napisać co i jak... 🤭
    Wizyta się przeciągała przez co trochę spóźniłam się do pracy, i cały dzień na wariackich papierach.. 🤯

    Więc tak, Pani doktor obejrzała wyniki zrobiła USG i podjęła decyzję, że możemy startować 🤞
    Ponieważ ja już miałam 2 procedury z których nie było zbyt dobrych efektów. Pani doktor podjęła decyzję, że spróbujemy w trochę inny sposób podejść do stymulacji i zaproponowała ministim(cokolwiek to oznacza) nie wiem nie sprawdzałam/nie czytałam o co z tym chodzi, natomiast pani doktor wytłumaczyła że chodzi o zwiększenie "jakości".
    Do stymulacji będziemy stosować leki:
    Oxigravide
    Omnibiotic panda
    Agapurin
    Mestinon
    Clostribegyt
    Provera
    Menopur

    I jeszcze jedna ważna rzecz, że przez tą stymulację ministim nie będziemy mieli transferu świeżego tylko mrożony

    I to tyle na chwilę obecną u mnie..

    A jak reszta?

    Super, że możecie startować 🤗 Ministim to nic innego jak mini stymulacja żeby uzyskać mniej komórek ale za to dobrych jakościowo, tak to rozumiem ☺️

    Powiek Wam w ramach ciekawostki robiłam ta powtórna cytologie i się bałam, że wynik nie przyjdzie do rozpoczęcia procedury.. a w sumie czekałam tylko tydzień 😂 Także super, jestem spokojniejsza, wszystko jest ok!

    Atopikowa - 🤞 za Ciebie dziś, czekamy na info!

    Mela - Przykro mi bardzo, że druga procedura również nie wyszła. To musiało być dla Ciebie ciężkie więc rozumiemy, że potrzebowałaś czasu. Myślę, że konsultacje w Czechach to słuszna decyzja. Podobno są dobrzy w takich przypadkach, także długo się nie zastanawiaj i umawiaj się na wizytę 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 09:07

    Jeszczeniemama, Mela, Atopikowa lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - I podgląd 🥚
    08.05.2024r - II podgląd 🥚
    10.05.2024r - III podgląd 🥚
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 68 27

    Wysłany: 26 kwietnia, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Hejka dziewczyny, ja dopiero teraz znalazłam trochę czasu by napisać co i jak... 🤭
    Wizyta się przeciągała przez co trochę spóźniłam się do pracy, i cały dzień na wariackich papierach.. 🤯

    Więc tak, Pani doktor obejrzała wyniki zrobiła USG i podjęła decyzję, że możemy startować 🤞
    Ponieważ ja już miałam 2 procedury z których nie było zbyt dobrych efektów. Pani doktor podjęła decyzję, że spróbujemy w trochę inny sposób podejść do stymulacji i zaproponowała ministim(cokolwiek to oznacza) nie wiem nie sprawdzałam/nie czytałam o co z tym chodzi, natomiast pani doktor wytłumaczyła że chodzi o zwiększenie "jakości".
    Do stymulacji będziemy stosować leki:
    Oxigravide
    Omnibiotic panda
    Agapurin
    Mestinon
    Clostribegyt
    Provera
    Menopur

    I jeszcze jedna ważna rzecz, że przez tą stymulację ministim nie będziemy mieli transferu świeżego tylko mrożony

    I to tyle na chwilę obecną u mnie..

    A jak reszta?

    To zapewne ministymulację będziesz mieć, słyszałam, że daje dobre efekty :) Ja mam klops, bo oczywiscie jak miesiaczka normalnie jest jak w zegarku to teraz jej ani widu ani słychu i już nie wiem sama co robić, poczekam przez weekend i zobacze czy nie trzeba wizyty umawiać, daja wtedy jakies leki na wywołanie? Czy to moze zaburzyć stymulacje?

    Jeszczeniemama, Atopikowa lubią tę wiadomość

  • Jeszczeniemama Ekspertka
    Postów: 135 217

    Wysłany: 26 kwietnia, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    To zapewne ministymulację będziesz mieć, słyszałam, że daje dobre efekty :) Ja mam klops, bo oczywiscie jak miesiaczka normalnie jest jak w zegarku to teraz jej ani widu ani słychu i już nie wiem sama co robić, poczekam przez weekend i zobacze czy nie trzeba wizyty umawiać, daja wtedy jakies leki na wywołanie? Czy to moze zaburzyć stymulacje?
    Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, może warto zadzwonić do invi i zapytać🙂

  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1193 605

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo laseczki. Ja po wizycie dostalam Menopur, zapłaciłam 500zl za recepte.
    Siedzialam u doktorka z godzine,nawet nie bylo za dużego opóźnienia nawet. Zaczynam 💉 od 2 dc ,wizyty mam miec co 2 dni i jak wszystko pójdzie ok to transfer pod koniec maja.

    #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 26 kwietnia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny witam się ;)

    ja również mam kwalifikację u dr Cygal :)
    kończyłyśmy poprzednią procedurę ostatni transfer ostatniego zarodka. ale w miedzy czasie zapisałam się na dofinansowanie. W poniedziałek beta wierzę w mojego kropka oczywiście ale 6dpt test biały :) wiem wiem że beta prawdę powie ale nie oszukujmy się większości już wtedy coś wychodziło.
    Chciałabym zacząć w maju stymulację bo mężowi wirusówki wyjdą w czerwcu :)

    Atopikowa, #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1193 605

    Wysłany: 26 kwietnia, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    hej dziewczyny witam się ;)

    ja również mam kwalifikację u dr Cygal :)
    kończyłyśmy poprzednią procedurę ostatni transfer ostatniego zarodka. ale w miedzy czasie zapisałam się na dofinansowanie. W poniedziałek beta wierzę w mojego kropka oczywiście ale 6dpt test biały :) wiem wiem że beta prawdę powie ale nie oszukujmy się większości już wtedy coś wychodziło.
    Chciałabym zacząć w maju stymulację bo mężowi wirusówki wyjdą w czerwcu :)
    Cześć MałaMi90 pamiętam Cię jeszcze z wcześniejszych "lat" z wątku invimed-katowice :)
    Fajnie ze dofinansowanie weszło, chodz mam nadzieję że Ci nie będzie potrzebne kciuki 🤞

    #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Cześć MałaMi90 pamiętam Cię jeszcze z wcześniejszych "lat" z wątku invimed-katowice :)
    Fajnie ze dofinansowanie weszło, chodz mam nadzieję że Ci nie będzie potrzebne kciuki 🤞

    Miło mi 😋🥰 ja Ciebie też pamiętam. :) cóż dalej walczę :)

    Atopikowa, #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Herbaciana Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Od jakiegoś czasu obserwuję wątki na forum, ale do tej pory się nie udzielałam 🙈
    Teraz zacznę bo potrzebuję wsparcia, byliśmy na pierwszej wizycie u dr. K. Musimy wykonać badania, pod koniec maja kolejna wizyta z wynikami i będziemy zaczynać stymulację do pierwszej procedury.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 20:37

    Atopikowa, #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

  • Gabrysia1992 Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 26 kwietnia, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając, beta z wczoraj 350 na usg u ginekologa nic nie widać kolejny raz słyszę że bardzo wysokie endometrium... Zdjęcie z testu ciążowego poniżej, sama już niewiem czy ta kreska powinna być wyraźna,mocna grubsza 🫣🫣Gino mówi żebym o tym nie myślała.. nierealne...

    https://images92.fotosik.pl/718/da38d52b49767ab2med.jpg

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1193 605

    Wysłany: 26 kwietnia, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia1992 wrote:
    Wracając, beta z wczoraj 350 na usg u ginekologa nic nie widać kolejny raz słyszę że bardzo wysokie endometrium... Zdjęcie z testu ciążowego poniżej, sama już niewiem czy ta kreska powinna być wyraźna,mocna grubsza 🫣🫣Gino mówi żebym o tym nie myślała.. nierealne...

    https://images92.fotosik.pl/718/da38d52b49767ab2med.jpg
    Hej. Beta wydaje mi się ok,chodz ja nie jestem znawcą w tym temacie. Żeby cos zobaczyć na usg jeszcze za wcześnie. Beta rosnie wiec bądź dobrej mysli 💗

    #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 682 328

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 - poczekaj przez weekend może się pojawi, jeśli nie to zadzwoń i dopytaj czy jest możliwość wywołania okresu żebyś nie musiała czekać w nieskończoność. a swoją drogą przepraszam, że pytam ale czy robiłaś test ciążowy? już nie takie akcje widziałam, więc lepiej się upewnić 😄

    Atopikowa - to sporo siedziałaś na tej wizycie 😄 Usg co 2 dni to chyba dosyć często, co nie? Kamień z serca po wizycie już masz, więc pozostaje czekać do startu 💉

    MałaMi90 - hej, ja Cię kojarzę też z wątku jak podczytywałam ale się nie udzielałam ;d ja też jestem u dr C
    wszystko jest możliwe, trzymamy kciuki 🤞

    Herbaciana - cześć fajnie, że dołączyłaś - nasz wątek się rozrasta :D

    Gabrysia1992 - zgadzam się ze słowami Atopikowej 🤞 nie pozostaje nic innego, jak obserwować rozwój sytuacji 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 20:27

    Jeszczeniemama, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - I podgląd 🥚
    08.05.2024r - II podgląd 🥚
    10.05.2024r - III podgląd 🥚
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1193 605

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    elaela10 - poczekaj przez weekend może się pojawi, jeśli nie to zadzwoń i dopytaj czy jest możliwość wywołania okresu żebyś nie musiała czekać w nieskończoność. a swoją drogą przepraszam, że pytam ale czy robiłaś test ciążowy? już nie takie akcje widziałam, więc lepiej się upewnić 😄

    Atopikowa - to sporo siedziałaś na tej wizycie 😄 Usg co 2 dni to chyba dosyć często, co nie? Kamień z serca po wizycie już masz, więc pozostaje czekać do startu 💉

    MałaMi90 - hej, ja Cię kojarzę też z wątku jak podczytywałam ale się nie udzielałam ;d ja też jestem u dr C
    wszystko jest możliwe, trzymamy kciuki 🤞

    Herbaciana - cześć fajnie, że dołączyłaś - nasz wątek się rozrasta :D

    Gabrysia1992 - zgadzam się ze słowami Atopikowej 🤞 nie pozostaje nic innego, jak obserwować rozwój sytuacji 🤞
    No co 2 dni to wydaje mi się przesadnie 😅 i mam nadzieję że tak nie będzie jednak bo niewiem jak to pogodzę. Kurde teraz sie stresuje tym 💉 menopur 😅 dawkę mam 450, rozrobienie tego wydało mi się skomplikowane jak dr to tłumaczył,muszę youtube obejrzeć 🤣🤭🙃🤔

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • kasia Autorytet
    Postów: 338 138

    Wysłany: 26 kwietnia, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    No co 2 dni to wydaje mi się przesadnie 😅 i mam nadzieję że tak nie będzie jednak bo niewiem jak to pogodzę. Kurde teraz sie stresuje tym 💉 menopur 😅 dawkę mam 450, rozrobienie tego wydało mi się skomplikowane jak dr to tłumaczył,muszę youtube obejrzeć 🤣🤭🙃🤔

    Ja dostałam rekovelle i menopur, zobaczymy jak to będzie :) 13 maja mam wizytę przed początkiem nowego cyklu żeby zobaczyć czy jajniki ok i czy możemy startować i wtedy zaczynam stymulację od 2 dnia cyklu. Mam podwyższone AMH I z pobudzeniem jajników problemów nie będzie ale martwię się jakością :< zobaczymy!

    Jeszczeniemama, #Aleksandra lubią tę wiadomość

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Jeszczeniemama Ekspertka
    Postów: 135 217

    Wysłany: 27 kwietnia, 03:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ja dostałam rekovelle i menopur, zobaczymy jak to będzie :) 13 maja mam wizytę przed początkiem nowego cyklu żeby zobaczyć czy jajniki ok i czy możemy startować i wtedy zaczynam stymulację od 2 dnia cyklu. Mam podwyższone AMH I z pobudzeniem jajników problemów nie będzie ale martwię się jakością :< zobaczymy!
    Trzeba wierzyć, że będzie dobrze🍀🤞

    Super, że jest nas tu coraz więcej. Wątek ten zaczyna bardziej życ😁 bo przez moment była tu taka cisza🙊🤫

    #Aleksandra, Herbaciana lubią tę wiadomość

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 682 328

    Wysłany: 27 kwietnia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No najgorzej te początki z tym rozdrabnianiem, później już nabierzesz wprawy aczkolwiek ja osobiście nie lubię tego sposobu, bo się zamartwiam później każda ulecioną kropelką, czy to dobrze, czy źle 😂💉

    Nie wiem dlaczego ale też mnie chyba najbardziej martwi jakość komórek, czy będzie co pobierać.. 🤷‍♀️ No ale nic się nie zrobi, będzie co będzie.

    Atopikowa, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    29.04.2024r - start 💉
    06.05.2024r - I podgląd 🥚
    08.05.2024r - II podgląd 🥚
    10.05.2024r - III podgląd 🥚
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1193 605

    Wysłany: 27 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tez tym sie stresuje ze zle rozrobie,ze wlasnie kropelki strace hahah
    Ja to i 🥚 sie martwie bo juz 38lat i nasieniem bo słabe no ale wpływu juz na to nie mamy.
    Oby nam wszystkim sie udało 🍀

    #Aleksandra, Jeszczeniemama lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 68 27

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    elaela10 - poczekaj przez weekend może się pojawi, jeśli nie to zadzwoń i dopytaj czy jest możliwość wywołania okresu żebyś nie musiała czekać w nieskończoność. a swoją drogą przepraszam, że pytam ale czy robiłaś test ciążowy? już nie takie akcje widziałam, więc lepiej się upewnić 😄

    Atopikowa - to sporo siedziałaś na tej wizycie 😄 Usg co 2 dni to chyba dosyć często, co nie? Kamień z serca po wizycie już masz, więc pozostaje czekać do startu 💉

    MałaMi90 - hej, ja Cię kojarzę też z wątku jak podczytywałam ale się nie udzielałam ;d ja też jestem u dr C
    wszystko jest możliwe, trzymamy kciuki 🤞

    Herbaciana - cześć fajnie, że dołączyłaś - nasz wątek się rozrasta :D

    Gabrysia1992 - zgadzam się ze słowami Atopikowej 🤞 nie pozostaje nic innego, jak obserwować rozwój sytuacji 🤞

    Dziękuję, właśnie później musze przedzwonić, bo dalej nic, a na tescie biel wizira. Juz sie martwie, ze moze to przez to ze ostatnio mialam sporo stresu i schudlam pare kilo. Ehhh

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 29 kwietnia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta negatywna. Czyli tak jak zauważyłam jak 6dpt nic nie ma na teście to beta później jest negatywna :) u mnie się to sprawdza. Czyli walczymy razem z dofinansowania

    Jeszczeniemama lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 29 kwietnia, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety pierwszy wolny termin to 14. 05. Pewnie nie zdaze z punkcja w tym miesiącu

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ