X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dr Paśnik

Oceń ten wątek:
  • berberynka Koleżanka
    Postów: 137 10

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomylilam sie o dzien 23.08 ;)

    Andziorek lubi tę wiadomość

  • Aaannn Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chciałabyś zrezygnować/będziesz rezygnować z sierpniowego termin to ja jestem bardzo chętna, żeby go przyjąć. Próbuję się dostać do docenta z wynikami wszystkich zleconych badań, ale bezskutecznie. Na akceptację wysłanego zaproszenia do zamkniętej grupy czekam już bardzo długo także administrator jest chyba na urlopie😉

  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaann,
    Ja czekałam na akceptację do grupy około 2tyg, więc to normalne :-)
    Spójrz tez czy odpowiedziałaś na pytanie zawarte w formularzu z prośbą o dołączenie.

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 437 134

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaannn wrote:
    Jeżeli chciałabyś zrezygnować/będziesz rezygnować z sierpniowego termin to ja jestem bardzo chętna, żeby go przyjąć. Próbuję się dostać do docenta z wynikami wszystkich zleconych badań, ale bezskutecznie. Na akceptację wysłanego zaproszenia do zamkniętej grupy czekam już bardzo długo także administrator jest chyba na urlopie😉

    Jakie trzeba zrobić badania na pierwsza wizytę do dr Paśnik? :)

  • berberynka Koleżanka
    Postów: 137 10

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej :( rezygnowac nie chce,bo jestem w trakcie leczenia i tak naprawdę jeszcze nie wiadomo czy to podejscie przyniesie skutek.
    Bardzo proszę czy ktoś moglby wystawic posta w moim imieniu na grupie?? to chyba jedyne rozwiazanie :( bardzo prosze, bede bardzo bardzo wdzieczna. Chodzi o zamiane na pazdziernik/listopad/grudzien obojetnie co. Mail do mnie [email protected]

  • berberynka Koleżanka
    Postów: 137 10

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można by bylo podac bezpośrednio maila do mnie pod postem to by nie bylo uciazliwe dla osoby która by wystawila.

  • Leucyna Koleżanka
    Postów: 104 12

    Wysłany: 21 sierpnia 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy nadal jest aktualna zamiana wizyty u Pana docenta z 24 sierpnia. Ewentualnie czy ktoś może się ze mną zamienić na wizytę na wrzesień. Ja mam wyznaczono wizyte w październiku.

  • berberynka Koleżanka
    Postów: 137 10

    Wysłany: 22 sierpnia 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leucyna odezwij sie do mnie prosze bezposrednio na maila [email protected] :)

  • Leucyna Koleżanka
    Postów: 104 12

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się również czy węzły chłonne nie mają wpływu na niepowodzenia ciążowe. Kilka hyperchogennych pozapalnych węzłow chłonnych tak zostały już, niby są prawidłowe ale zastanawiam się czy nie wywołuje to jakieś odpowiedzi immunologicznej. Może któraś z was dziewczyny miała podobny przypadek. Poza tym co mogą oznaczać nocne poty i delikatne plamienie lekko różowe przed wynikiem testu ciążowego. Może miałyście podobne objawy. Co warto byłoby sprawdzić żeby stwierdzić czego wynikiem to może być.

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś ma może do odatapienia termin do dr Paśnika? Może komuś już nie potrzebny?
    Przygarnę każdy termin

  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede mną pierwsza wizyta u doc Paśnika. Czy lekarz komuś pomógł z drugą ciążą? Jakie zalecenia dostalyscie przy staraniu naturalnie? Czy jest szansa że pomoże?

  • Jaaaga Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An33 wrote:
    Przede mną pierwsza wizyta u doc Paśnika. Czy lekarz komuś pomógł z drugą ciążą? Jakie zalecenia dostalyscie przy staraniu naturalnie? Czy jest szansa że pomoże?
    Wszystko zależy od tego co Ci wyjdzie w badaniach, do tego jest dobierane leczenie. Ale schemat jest powtarzalny, albo immunosupresja albo szczepienia.

  • kluskaaa Autorytet
    Postów: 377 425

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktoś rozmawiał z Dr na temat szczepień covidowych? Chciałabym się zaszczepić, właśnie urodzilam Synka dzięki Dr, ale obawiam się że szczepienia namieszają mi w immunologii, która była przyczyną niepowodzeń u mnie..

    I procedura, II transfer, 18 listopada 2020 r. 💕age.png

    Naturalny cud❤️
    age.pngp
  • Jaaaga Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluskaaa wrote:
    Dziewczyny, czy ktoś rozmawiał z Dr na temat szczepień covidowych? Chciałabym się zaszczepić, właśnie urodzilam Synka dzięki Dr, ale obawiam się że szczepienia namieszają mi w immunologii, która była przyczyną niepowodzeń u mnie..

    Dr zaleca szczepienia najlepiej Moderną lub Pfizerem, najlepiej min 2 tygodnie przed leczeniem.

    kluskaaa lubi tę wiadomość

  • Granda4231 Koleżanka
    Postów: 77 13

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam wizytę u dr Pasnika 1.09 godz. 11 bardzo chętnie zamienię na jakiś termin koniec października, listopad lub grudzień

  • AnAnna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 29 sierpnia 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam również dr Sydora z Krakowa. Dzięki min. jego współpracy zaczynam teraz drugi trymestr ciąży.

  • agus Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakiego ginekologa polecacie z Łodzi, który akceptuje zalecenia docenta?

  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 5 września 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pomożecie w ocenie wyników testu IMK?
    Limfocyty T % 73,0 % 60,0 — 82,0
    Limfocyty B % 9,0 % 7,0 — 23,0
    Limfocyty helper CD3+/CD4+ % 43,0 % 30,0 — 51,0
    Limfocyty supresor CD3+/CD8+ % 26,0 % 19,0 — 39,0
    Współczynnik (h/s) CD4/CD8 1,7 ratio 0,8 — 2,5
    Komórki NK % (CD3-/CD16+56+) 18,0 % 7,0 — 24,0

    I cross match?
    Odsetek limfocytów T (CD3+) wiążących p/ciała p/limfocytom (CD3+/IgG+) ↓ 9,0 %

    Pozostałych wyników jeszcze nie mam

  • Natalia1993 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 września 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    moja historia wygląda tak, że w w mojej pierwszej i jak dotąd jedynej ciąży w 19 tc podczas rutynowej wizyty u ginekologa okazało się, że ok. 16 tc doszło do poronienia zatrzymanego. Jestem tydzień po wywołaniu porodu i zabiegu łyżeczkowania. Czytałam w internecie że badania immunologiczne najlepiej zrobić do 6 tygodni od poronienia. Tylko, że ja w temacie immunologii jestem zielona. Czy ktoś przeżył podobną sytuację? Czy mógłby mi podpowiedzieć jakie badania najlepiej zrobić i gdzie? Jestem z południa Polski, okolice Krakowa.
    Dotąd leczyłam się u ginekologa dr. Przybycienia i mam takie wyniki.
    Allo MLR - 43,5 %
    Wynik testu cytotoksycznego: W surowicy nie stwierdzono obecności przeciwciał cytotoksycznych przeciwko wyizolowanym limfocytom dawcy
    Genotyp Kir AA
    Wynik typowania HLA moje: C*07, *16 mąż: C*06, *--

    Będę wdzięczna za każdą wskazówkę jakie badania warto wykonać, żeby później nie było za późno.

  • Magdzik Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 10 września 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Poradzicie mi, jakie badania wykonać przed pierwszą wizytą? Co myślicie o takim zestawie? Pakiet KIR + HLA-C u kobiety oraz HLA-C u mężczyzny ?
    Czy może coś innego? Chodzi mi, by być przygotowana na pierwszą wizytę, ale też żeby nie robić niepotrzebnie badań.
    Jestem po dwóch nieudanych transferach.

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ