X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dr Paśnik

Oceń ten wątek:
  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika S wrote:
    Dziewczyny,

    Mam wizytę u doc Paśnika na 29.04.2022 na godzinę 13 niestety muszę przełożyć czy któraś jest chętna na zamianę na czerwiec
    Hej :) a czy jest szansa żeby odstąpić termin? Niestety jeszcze nie jestem umówiona do dr Paśnika :/ czekam na wizytę u dr Malinowskiego aby zlecił skierowanie do dr Paśnika

  • Śnieżynka95 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Bez skutku próbuje umówić się do doktora Paśnika, 4 lata starań, endometrioza IV stopnia, histeroskopia, laparoskopia, 2xIUI (nie udane), pierwszy nie udany kriotransfer 😔 szukam pomocy już wszędzie. Wiem ze jest grupa na Fb gdzie dziewczyny wymieniają się terminami, będę wdzięczna za nazwę tej grupy

    Gabri lubi tę wiadomość

  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czapla123 wrote:
    Ja w lutym umawiałam się przez Salve Medica i miałam pierwsza, wstępna konsultacje u innego lekarza, który zrobił ze mną wywiad, zlecił kilka podstawowych badań i wypisał skierowanienie do dr.P. Później czekałam 3-4 tyg. na tel z rejestracji z datą teleporady na koniec maja.

    A czy pytałaś przy rejestracji o teleporadę? Do Warszawy mam kilkaset km i nie ukrywam że taka teleporada byłaby mi na rękę ☺️

  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżynka95 wrote:
    Cześć dziewczyny. Bez skutku próbuje umówić się do doktora Paśnika, 4 lata starań, endometrioza IV stopnia, histeroskopia, laparoskopia, 2xIUI (nie udane), pierwszy nie udany kriotransfer 😔 szukam pomocy już wszędzie. Wiem ze jest grupa na Fb gdzie dziewczyny wymieniają się terminami, będę wdzięczna za nazwę tej grupy

    https://www.facebook.com/groups/2207275246225702/?ref=share

    Daj znać czy Ci się wyświetla link :)

  • Śnieżynka95 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabri wrote:
    https://www.facebook.com/groups/2207275246225702/?ref=share

    Daj znać czy Ci się wyświetla link :)
    Bardzo dziękuję 💗😊
    Link działa

    Gabri lubi tę wiadomość

  • Nika S Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabri wrote:
    Hej :) a czy jest szansa żeby odstąpić termin? Niestety jeszcze nie jestem umówiona do dr Paśnika :/ czekam na wizytę u dr Malinowskiego aby zlecił skierowanie do dr Paśnika


    Kochana dam znać wieczorkiem ale jeśli będę odwoływać to przypiszemy na Ciebie

  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika S wrote:
    Kochana dam znać wieczorkiem ale jeśli będę odwoływać to przypiszemy na Ciebie

    Jasne, dziękuję Ci bardzo ❤️

  • Czapla123 Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabri wrote:
    A czy pytałaś przy rejestracji o teleporadę? Do Warszawy mam kilkaset km i nie ukrywam że taka teleporada byłaby mi na rękę ☺️

    Tak, to właśnie teleporada będzie.

    33 👩 36🧑
    Starania od 03.2019
    AMH 1,5; 0,86; 1,17
    Kir Bx, brak trzech implantacyjnych
    Lekko rozjechane cytokiny
    Obniżone parametry nasienia

    IUI 05.2020 c.b. 6 tydz. ❌️
    IUI 06.2020 ❌️

    I procedura
    IVF 08.2020 2BB ❌️
    II procedura
    IVF 12.2020 ❌️
    IVF 04.2021 2BB, Acard, c.p., usuniety jajowodów ❌️
    IVF 09.2021 2BB, heparyna, atosiban
    ❌️
    III procedura
    IVF 02.2021 5AA heparyna, atosiban ❌️
    IVF 05.2022 4AB heparyna, atosiban, encorton, accofil ❌️

    Mamy ❄️
  • DoraDot Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzeodziecku wrote:
    Cześć. Jestem po 3 nieudanym transferze (2 z zaleceniami doktora). Czy przy okazji wysłania ostatniej kontrolnej morfologii po accofilu zapytać o dalsze działania i zalecenia? Czy zapytać o to dopiero na wizycie, którą już mam zaplanowaną? Jak Wy robicie? Po wizycie stacjonarnej jesteście z doktorem już tylko w kontakcie mailowym czy umawiacie się na kolejne wizyty/teleporady? Do ilu transferów można podchodzić z accofilem? Kiedy zalecana jest przerwa?

    Jestem w podobnej sytuacji. 3 transfer, a 1 z zaleceniami docenta. Niestety znowu niedany.
    Została nam ostatnia próba. Robię ją pro forma. Bo szczerze nie wierzę w sukces.
    Zamierzam napisać maila, czy podtrzymuje zalecenia na następny transfer. Czy mam się umówić na tele, zeby omówić jakieś nowe zalecenie. Ja miałam zalecony accofil podskórnie. Mój ginekolog dziwił się, ze nie zalecił wlewu. Zamierzam o to zapytać, czy może wlew spróbować jeszcze, czy to nie ma znaczenia.

    2018- AMH 0,89 2018- po laparoskopiach AMH 0,21 Późna diagnoza endometriozy III/IV stopień Mąż - ok 2019- nieudane in vitro z wlasnej komorki 2021- 2 nieudane in vitro z DO Dwa zarodki czekaja w pogotowiu na to co immunolog powie.
  • DoraDot Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calistas1 wrote:
    Dzień dobry,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

    @calistas1

    Chętnie wspomogę ankietą, ale czy ta ankieta to prawidłowa wersja? Moim zdaniem ma liczne błędy w szablonie. Pozdrawiam.

    2018- AMH 0,89 2018- po laparoskopiach AMH 0,21 Późna diagnoza endometriozy III/IV stopień Mąż - ok 2019- nieudane in vitro z wlasnej komorki 2021- 2 nieudane in vitro z DO Dwa zarodki czekaja w pogotowiu na to co immunolog powie.
  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czapla123 wrote:
    Tak, to właśnie teleporada będzie.

    Dziwne, bo dziś przy rejestracji pytałam czy trzeba aby osobiście i Pani mi powiedziała że tak. Ale jeszcze jutro spróbuję zadzwonić i się upewnię :)

  • Kolorowa27 Autorytet
    Postów: 528 512

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza wizyta u Docenta musi odbyć się osobiście, kolejne są z możliwością teleporady 😊

  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowa27 wrote:
    Pierwsza wizyta u Docenta musi odbyć się osobiście, kolejne są z możliwością teleporady 😊[/QUOTE

    Rozumiem. Dziękuję za informację 🤗

  • Kkbb Koleżanka
    Postów: 75 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę acoffil 2 cykl. Po tym cyklu mam zrobić przerwę 3 mies. Czy przez te 3 mies jeszcze będzie działał acoffil? Czy przez te 3 mies zrobić sobie też przerwę od intensywnych stymulacji bo bez accofil i braku kirow implantacyjnych szanse są niewielkie

  • Nika S Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabri wrote:
    Jasne, dziękuję Ci bardzo ❤️


    Kochana znalazłam dziewczynę z terminem na zamianę bardzo Cię przepraszam ale chyba mnie rozumiesz.

    Trzymam kciuki aby jak najszybciej udało się Tobie umówić wizytę.
    Ja w styczniu napisałam maila i pielęgniarka odpisała

  • aleo_ Autorytet
    Postów: 666 615

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czapla123 wrote:
    aleo_ pisałam na poprzedniej stronie jak to było u mnie. Też nie leczę sie w Salve Medice. Umówiłam się na jedną teleporade do dr Malinowskiego i dostałam skierowanie do dr Paśnika.
    Spróbuję tak, jak mówisz, myślałam, że byłaś umówiona jako pacjentka kliniki :)
    Rozumiem, że podczas teleporady przedstawiałaś krótko historię swojego leczenia? Mówiłaś dr Malinowskiemu po prostu, że Twój gin zasugerował Ci konsultację u dr Paśnika i potrzebujesz skierowanie?

    age.png

    Starania od 2020
    Hormony ok, endometrioza I stopnia, IO, kariotypy ok, kir BX, On - ok
    10.2021 I IVF, krótki protokół pobrano 5 komórek, 4 się zapłodniły, 3 zarodki
    10.2021 ET - beta 0;
    01.2022 FET - beta 0;
    03.2022 FET - beta 0;
    07.2022 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny, endometrioza I stopnia, stan zapalny endometrium
    10.2022 II IVF, długi protokół: pobrano 4 komórki, 3 się zapłodniły, brak zarodków
    12.2022 zmiana lekarza, przygotowania do III IVF
    02.2023 naturals 🙀❤️
  • Czapla123 Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowa27 wrote:
    Pierwsza wizyta u Docenta musi odbyć się osobiście, kolejne są z możliwością teleporady 😊

    Ja mam maila od Salve Medica gdzie wyraźnie piszą o teleporadzie (pierwsza wizyta). Może coś się zmieniło.

    33 👩 36🧑
    Starania od 03.2019
    AMH 1,5; 0,86; 1,17
    Kir Bx, brak trzech implantacyjnych
    Lekko rozjechane cytokiny
    Obniżone parametry nasienia

    IUI 05.2020 c.b. 6 tydz. ❌️
    IUI 06.2020 ❌️

    I procedura
    IVF 08.2020 2BB ❌️
    II procedura
    IVF 12.2020 ❌️
    IVF 04.2021 2BB, Acard, c.p., usuniety jajowodów ❌️
    IVF 09.2021 2BB, heparyna, atosiban
    ❌️
    III procedura
    IVF 02.2021 5AA heparyna, atosiban ❌️
    IVF 05.2022 4AB heparyna, atosiban, encorton, accofil ❌️

    Mamy ❄️
  • Czapla123 Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    Spróbuję tak, jak mówisz, myślałam, że byłaś umówiona jako pacjentka kliniki :)
    Rozumiem, że podczas teleporady przedstawiałaś krótko historię swojego leczenia? Mówiłaś dr Malinowskiemu po prostu, że Twój gin zasugerował Ci konsultację u dr Paśnika i potrzebujesz skierowanie?

    Tak, dr M. przeprowaszil ze mna dosyc szczegolowy wywiad i uznal, ze wskazania do dalszej diagnostyki są, wiec wypisal skierowanie do dr P. i wskazal kilka pierwszych badań.
    Mój gin nic mi nie sugerował, sama uznałam, że chcę zbadać immuno po 5 nieudanych transferach. U Ciebie sam ginekolog uznał ze warto żebyś się skonsultowała z immuno?

    33 👩 36🧑
    Starania od 03.2019
    AMH 1,5; 0,86; 1,17
    Kir Bx, brak trzech implantacyjnych
    Lekko rozjechane cytokiny
    Obniżone parametry nasienia

    IUI 05.2020 c.b. 6 tydz. ❌️
    IUI 06.2020 ❌️

    I procedura
    IVF 08.2020 2BB ❌️
    II procedura
    IVF 12.2020 ❌️
    IVF 04.2021 2BB, Acard, c.p., usuniety jajowodów ❌️
    IVF 09.2021 2BB, heparyna, atosiban
    ❌️
    III procedura
    IVF 02.2021 5AA heparyna, atosiban ❌️
    IVF 05.2022 4AB heparyna, atosiban, encorton, accofil ❌️

    Mamy ❄️
  • Nika S Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]

    To adres mailowy na który napisałam błagającego maila o termin w styczniu i dostałam na 28 kwietnia

    Gabri lubi tę wiadomość

  • Nika S Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jutro miałam mieć pierwszą wizytę z docentem osobistą

    Gabri lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ