X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną dr. Paśnik - mail
Odpowiedz

dr. Paśnik - mail

Oceń ten wątek:
  • OnaiOn Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część. Czy ja też mogę prosić bezpośredni meila do Dr. Paśnika na który odpisuje😊 Dzwoniłam do APC i pytałam o to ale powiedziały że nic nie widzą o meilu do Doktora. Bardzo prosze bo mam wyniki badań

  • viki_31 Autorytet
    Postów: 268 332

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OnaiOn wrote:
    Część. Czy ja też mogę prosić bezpośredni meila do Dr. Paśnika na który odpisuje😊 Dzwoniłam do APC i pytałam o to ale powiedziały że nic nie widzą o meilu do Doktora. Bardzo prosze bo mam wyniki badań
    a z czego masz wyniki badań

    starania od 2014r Gyncentrum
    On-słabe nasienie 1%prawidłowych, HLA C1 C2
    Ona-problemy immunologiczne, MTHFR_1298A-C homozygotyczny, PAI-1 heterozygota, KIR AA,
    2IUI☹klinika Bocian,1IUI Accofil Invimed☹
    Start In-vitro kwiecień
    l07m0sk.png
  • OnaiOn Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocena cytokin i współczynnika th1 i th2, IMK, ANA...I lada dzień przyjdzie reszta. Staramy się z mężem o dziecko a mąż musiał wyjechać do pracy a Dr Paśnik mówił żebym z wynikami przyszła z mężem. Może meilowo da się porozmawiać o wynikach i jako plan działania jak nie ma męża

  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Docent daje maila pacjentkom na wizycie, bądź fair i umów się na wizytę, bez męża.

    Uda_się!, Sasanka55. lubią tę wiadomość

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • Agaaaa Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 12 października 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy jest tu ktoś kto może podać mi maila do dr Pasnika, będąc na wizycie zapomniałam poprosi i chyba nie pomyślałam ze będę go tak szybko potrzebować, wyszły mi bardzo podwyższone limfocyty T w teście IMK i nie wiem czy mam się martwić 😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2020, 22:01

    15.11 I IUI 🙁
    9.12 II IUI ... ?
  • Justa1258 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 14 października 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Czy mogę od Was uzyskać e mail od doktora Paśnika bo chcę zapytać czy badanie allo MRL trzeba wykonać w odpowiednim dniu cyklu i czy mogę go wykonać od razu po poronieniu?

  • kama19 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 października 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa1258 wrote:
    Witam, Czy mogę od Was uzyskać e mail od doktora Paśnika bo chcę zapytać czy badanie allo MRL trzeba wykonać w odpowiednim dniu cyklu i czy mogę go wykonać od razu po poronieniu?

    Badanie allo MLR jest niezależnie od cyklu ale trzeba odczekać po poronieniu. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do APC analizy medyczne.

  • kama19 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 października 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, czy jest tu ktoś kto może podać mi maila do dr Pasnika, będąc na wizycie zapomniałam poprosi i chyba nie pomyślałam ze będę go tak szybko potrzebować, wyszły mi bardzo podwyższone limfocyty T w teście IMK i nie wiem czy mam się martwić 😕
    Docent zawsze omawia wyniki na umówionej wizycie a dopiero później daje kolejne badania lub podaje maila.

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 14 października 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama19 wrote:
    Docent zawsze omawia wyniki na umówionej wizycie a dopiero później daje kolejne badania lub podaje maila.
    Niestety na odpowiedz ba maila czeka się ok 3 tygodni. Od razu ma ustawiona zwrotkę, ze to tyle może potrwać. Ja już miałam 2 wizyty j teraz jesteśmy „na mailu”. Teraz czekam od tygodnia na odpowiedz 🧐

  • kama19 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 października 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Niestety na odpowiedz ba maila czeka się ok 3 tygodni. Od razu ma ustawiona zwrotkę, ze to tyle może potrwać. Ja już miałam 2 wizyty j teraz jesteśmy „na mailu”. Teraz czekam od tygodnia na odpowiedz 🧐
    Niestety jak chce się nie płacić za wizytę i nie jechać to trzeba czekać na odpowiedź. Jestem pacjentka Pasnika od 4 lat na odpowiedź na ostatniego maila czekałam 5 tygodni pomimo formułki że trzeba poczekac 3 tygodnie. Czasem odpowiada na drugi dzień a czasem trzeba czekać znacznie dłużej. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu.

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 15 października 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama19 wrote:
    Niestety jak chce się nie płacić za wizytę i nie jechać to trzeba czekać na odpowiedź. Jestem pacjentka Pasnika od 4 lat na odpowiedź na ostatniego maila czekałam 5 tygodni pomimo formułki że trzeba poczekac 3 tygodnie. Czasem odpowiada na drugi dzień a czasem trzeba czekać znacznie dłużej. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu.
    Dobrze, ze z in vitro startujemy dopiero na koniec listopada 😆 to do tego czasu chyba zdążę dostać recepty :D
    Oczywiście lekarz z kliniki odmówił wspolpracy z immunologiem i podjęliśmy decyzje, ze dodatkowo na własna rękę będziemy leczyć się u Pasnika. Natomiast mam obawy teraz co do tego. Bo mówił na starcie, ze będzie trzeba robić morfologię co 4 dni i z nim konsultować. Ale patrząc na ten kontakt mailowy to tego nie widzę... a lekarz gin nie chce z nim współpracować.
    Jak to w takim razie działa wtedy ??? On jakoś szybciej odpisuje na ta morfologię czy to każe u gina konsultować???

  • kama19 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 16 października 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Dobrze, ze z in vitro startujemy dopiero na koniec listopada 😆 to do tego czasu chyba zdążę dostać recepty :D
    Oczywiście lekarz z kliniki odmówił wspolpracy z immunologiem i podjęliśmy decyzje, ze dodatkowo na własna rękę będziemy leczyć się u Pasnika. Natomiast mam obawy teraz co do tego. Bo mówił na starcie, ze będzie trzeba robić morfologię co 4 dni i z nim konsultować. Ale patrząc na ten kontakt mailowy to tego nie widzę... a lekarz gin nie chce z nim współpracować.
    Jak to w takim razie działa wtedy ??? On jakoś szybciej odpisuje na ta morfologię czy to każe u gina konsultować???
    Opisz Pasnikowi całą sytuację kiedy startujecie,i jak to będzie wyglądać to pewnie będzie szybciej odpisywał. Ginekolog wcale się w tym nie rozumie, oni tylko polegają na immunologu. ja miałam same szczepienia limfocytami partnera, to Pasnik umawiał szczepienia przed transferem. A transfer z mrożonych. Leczyłam się immunologicznie a zrobiłam PGD i okazało się że wszystkie zarodki chore. I wszystkie które poronilam też były chore. Jeśli to twoje pierwsze podejście do in vitro to podejdź bez immunologa.

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 16 października 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama19 wrote:
    Opisz Pasnikowi całą sytuację kiedy startujecie,i jak to będzie wyglądać to pewnie będzie szybciej odpisywał. Ginekolog wcale się w tym nie rozumie, oni tylko polegają na immunologu. ja miałam same szczepienia limfocytami partnera, to Pasnik umawiał szczepienia przed transferem. A transfer z mrożonych. Leczyłam się immunologicznie a zrobiłam PGD i okazało się że wszystkie zarodki chore. I wszystkie które poronilam też były chore. Jeśli to twoje pierwsze podejście do in vitro to podejdź bez immunologa.
    Oo współczuje Kochana. :/
    Tak to moje pierwsze podejście do ivf, ale bez leków od Pasnika nie podejdę. JeStem po 5 inseminacjach z nasieniem dawcy. W obu klinikach twierdzą, ze jestem zdrowa, płodna, książkowe owulacje... no jednak gdzieś problem musi być.
    Mój facet jest po 3 pełnych procedurach in vitro z była żona. Dlatego nie podchodziliśmy do in vitro, bo nie był gotowy psychicznie, a jego nasienie nie kwalifikowało się do inseminacji. Teraz podchodzimy do in vitro z jego nasieniem i w miarę możliwości chce stworzyć „idealne” warunki.
    Jestem zdecydowana by brać acofil. Tylko tez nie chce sobie zrobić krzywy jeśli się okaże, ze nie ma mi kto tej morfologii kontrolować. Opisałam Pasnkkowi, ze lekarz się nie zgadza, ale ja chce na własna rękę zgodnie z jego zaleceniami, wiec pewnie odpisze czy to jest możliwe i co robić

  • kama19 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 18 października 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Oo współczuje Kochana. :/
    Tak to moje pierwsze podejście do ivf, ale bez leków od Pasnika nie podejdę. JeStem po 5 inseminacjach z nasieniem dawcy. W obu klinikach twierdzą, ze jestem zdrowa, płodna, książkowe owulacje... no jednak gdzieś problem musi być.
    Mój facet jest po 3 pełnych procedurach in vitro z była żona. Dlatego nie podchodziliśmy do in vitro, bo nie był gotowy psychicznie, a jego nasienie nie kwalifikowało się do inseminacji. Teraz podchodzimy do in vitro z jego nasieniem i w miarę możliwości chce stworzyć „idealne” warunki.
    Jestem zdecydowana by brać acofil. Tylko tez nie chce sobie zrobić krzywy jeśli się okaże, ze nie ma mi kto tej morfologii kontrolować. Opisałam Pasnkkowi, ze lekarz się nie zgadza, ale ja chce na własna rękę zgodnie z jego zaleceniami, wiec pewnie odpisze czy to jest możliwe i co robić
    Życzę powodzenia, mój lekarz akurat był zwolennikiem Pasnika i twierdził że to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie ( innych dwóch lekarzy z innych klinik też byli zwolennikami Pasnika) tylko Bocian Białystok nie uznawał immunologii.

  • kz Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza Mia wrote:
    napisałam na PW
    Dziewczyny moge prosić o e-mail do dr Pasnika

  • mt30 Autorytet
    Postów: 2410 770

    Wysłany: 5 lutego 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kz wrote:
    Dziewczyny moge prosić o e-mail do dr Pasnika
    Doktor daje e-maila na wizycie jeżeli będzie potrzeba. Musisz się zapisać na wizytę. Każda czeka 3-4miesiące na wizytę...
    Napisz co chcesz wiedzieć, to może podpowiemy.

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

  • Megi1053 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    Może któraś z was mi doradzi jak się umówić na 1 wizytę do doktora Paśnika w Warszawie.
    Niestety chyba przyjmuje tylko w 2 soboty w 1 miejscu-
    grafik jest już zapełniony na kwiecień. Z tego co się dowiedziałam, nie przyjmują zapisów telefonicznie ttlko za pośrednictwem strony znany lekarz, 😥
    Może któraś z Was jest zapisana i nie będzie mogła przyjść na umówioną wizytę?
    Z chęcią bym poszła na 1 wizytę.
    W Novum po 4 nieudanych transferach rozkładają ręce co może być przyczyną, iż transfery się nie udają.
    Nie tracę jeszcze nadziei . 🙏
    Mam ostatni zarodek jeszcze w Klinice.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 20:09

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi1053 wrote:
    Witam dziewczyny,
    Może któraś z was mi doradzi jak się umówić na 1 wizytę do doktora Paśnika w Warszawie.
    Niestety chyba przyjmuje tylko w 2 soboty w 1 miejscu-
    grafik jest już zapełniony na kwiecień. Z tego co się dowiedziałam, nie przyjmują zapisów telefonicznie ttlko za pośrednictwem strony znany lekarz, 😥
    Może któraś z Was jest zapisana i nie będzie mogła przyjść na umówioną wizytę?
    Z chęcią bym poszła na 1 wizytę.
    W Novum po 4 nieudanych transferach rozkładają ręce co może być przyczyną, iż transfery się nie udają.
    Nie tracę jeszcze nadziei . 🙏
    Mam ostatni zarodek jeszcze w Klinice.
    W Warszawie sa tylko teleporady, nie ma wozyy stacjonarnych. Zapisanie sie graniczy z cudem. Zapisy sa na znanym lekarzu

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • magda_jaw8 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 28 października 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mogę prosić o maila do Doktora? Jestem juz po pierwszej wizycie - maila nie dostałam a mam ważne pytanie.

    2019 rok - początek starań
    03.2020 poronienie 7tc
    04.2020 operacja brzuszna usunięcia mięśniaków
    09.2020 oligoasthenoteratozoospermia
    09.2021 Gameta Rzgów
    11.2021 ICSI
  • AnkaBdg Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 29 listopada 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam 39 lat, więc muszę szybko działać. Właśnie mam wyniki przeciwciała przeciwplemnikowe miano 1:40 pani dr Kłyszejko skierowała mnie do doktora Paśnika. Niestety terminy są zajęte do końca maja - a ja niestety nie mogę tyle czekać :( nie mam 30 lat. Czy któraś ma maila do doktora bądź wie jak mogę się umówić na szybszy termin?

    A drugie pytanie czy przed wizytą u doktora zrobić jeszcze jakieś badania?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ