X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Eurofertil Ostrawa
Odpowiedz

Eurofertil Ostrawa

Oceń ten wątek:
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 2093 3810

    Wysłany: 13 listopada 2022, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oshin wrote:
    Ja kupowałam w sierpniu i wychodziło za opakowanie w zaokrągleniu 14 zł 😃
    Dziękuję!

    Oshin lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava
    ➡️7 dpt beta 72,18
    ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72
    ➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt mamy ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm Maleństwa ❤
    ➡️21+0 tc 03.03.23 USG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️26+4 tc 11.04.23 957g.
    ➡️30+4 tc 1432 g.
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g.
    ➡️34+4 tc 2411 g.
    ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    age.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 15 listopada 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy robiła któraś allo-mlr w diagnostyce i pamięta jak się u nich dokładnie nazywa to badanie lub zna kod badania?

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • GOOD LUCK Autorytet
    Postów: 404 166

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka86 wrote:
    Good Luck co za cudowna wiadomość 😃😃
    Trzymam mocno kciuki za piękne przyrosty i usg 😊
    U mnie juz prawie 17 tc, ciąża rozwija się prawidłowo i czekamy na synka 😊
    Hey Gabka,

    Co u was? Ja właśnie wczoraj wróciłam z 1wszych badań prenatalnych, i jak na razie to wszystko wygląda bardzo dobrze oprócz mojego samopoczucia :( Mega się nastawiłam na córeczkę a tu psikus życiowy i będzie syn. Wiem że powinnam się mega cieszyć że ładnie się rozwija, że ciąża książkowa, i że zdrowy ale podłapałam jakąś depreche i chodzę mega smutna, i nie potrafię się cieszyć. Wiem że płeć to loteria, ale jakoś szuję mega rozczarowanie. Nie wiem czy to tylko ze mną jest coś nie tak czy ty też tak może miałaś?

    KD Eurofertil Ostrava
    14.05.2021 - pierwsza wizyta
    11.08.2021 - 4 zarodki 🍀 klasy A
    1 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 03.09.2021
    2 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 07.10.2021
    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022

    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022
    8 dpt beta 46,6
    10 dpt beta 123
    12 dpt beta 290
    14 dpt beta 727
    17 dpt beta 2039
    21 dpt beta 6 482❤️

    Hashimoto - niedoczynność tarczycy
    Przedwczesne wygaśnięcie jajników
    AMH - 0,02
    PAI-1 4G hetero
    MTHFR_1298A hetero
    nasienie męża -super
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GOOD LUCK wrote:
    Hey Gabka,

    Co u was? Ja właśnie wczoraj wróciłam z 1wszych badań prenatalnych, i jak na razie to wszystko wygląda bardzo dobrze oprócz mojego samopoczucia :( Mega się nastawiłam na córeczkę a tu psikus życiowy i będzie syn. Wiem że powinnam się mega cieszyć że ładnie się rozwija, że ciąża książkowa, i że zdrowy ale podłapałam jakąś depreche i chodzę mega smutna, i nie potrafię się cieszyć. Wiem że płeć to loteria, ale jakoś szuję mega rozczarowanie. Nie wiem czy to tylko ze mną jest coś nie tak czy ty też tak może miałaś?

    Hej 😊 u nas dobrze, brzuszek razem z maluszkiem rosną 😀 Ja niedawno bylam na prenatalnych i okazało się, ze maluszek ma malutka torbielke w główce, ale lekarz powiedział zeby sie tym na razie nie martwić, bo do 28 tc powinna sie wchłonąć, mamy kontrolować...Ogólnie to ten miesiąc jest dla mnie wyjatkowo łaskawy, bardzo dobrze sie czuje. 😊
    U nas była podobna sytuacja, nawet nie będąc w ciazy mówiliśmy z mezem, ze bedzie dziewczynka. Po udanym transferze mąż mówił do brzuszka Zuzia, a ja oglądałam słodkie rozowe ciuszki dla dziewczynki ☺ Jak dowiedzieliśmy się, ze bedzie chłopak to widzialam w jego oczach rozczarowanie, mi tez bylo troche smutno ale nie trwało to długo. Po dwóch godzinach popatrzylismy sie na siebie i w tym samym czasie powiedzieliśmy, ze najwazniejsze aby maluszek byl zdrowy a płeć juz nie ma dla nas znaczenia.
    Myślę, ze potrzebujesz czasu. Jak poczujesz ruchy maluszka i pozniej go obejmiesz to rozczarowanie na pewno minie. 😊 Macie jeszcze zarodki to nastepnym razem moze okazac sie, ze synus będzie mial siostrzyczke😀

    Agata_midwife lubi tę wiadomość

  • GOOD LUCK Autorytet
    Postów: 404 166

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka86 wrote:
    Hej 😊 u nas dobrze, brzuszek razem z maluszkiem rosną 😀 Ja niedawno bylam na prenatalnych i okazało się, ze maluszek ma malutka torbielke w główce, ale lekarz powiedział zeby sie tym na razie nie martwić, bo do 28 tc powinna sie wchłonąć, mamy kontrolować...Ogólnie to ten miesiąc jest dla mnie wyjatkowo łaskawy, bardzo dobrze sie czuje. 😊
    U nas była podobna sytuacja, nawet nie będąc w ciazy mówiliśmy z mezem, ze bedzie dziewczynka. Po udanym transferze mąż mówił do brzuszka Zuzia, a ja oglądałam słodkie rozowe ciuszki dla dziewczynki ☺ Jak dowiedzieliśmy się, ze bedzie chłopak to widzialam w jego oczach rozczarowanie, mi tez bylo troche smutno ale nie trwało to długo. Po dwóch godzinach popatrzylismy sie na siebie i w tym samym czasie powiedzieliśmy, ze najwazniejsze aby maluszek byl zdrowy a płeć juz nie ma dla nas znaczenia.
    Myślę, ze potrzebujesz czasu. Jak poczujesz ruchy maluszka i pozniej go obejmiesz to rozczarowanie na pewno minie. 😊 Macie jeszcze zarodki to nastepnym razem moze okazac sie, ze synus będzie mial siostrzyczke😀
    Hey Gabka,

    No u mnie niby 12 +4tc ale po badaniach prenatalnych lekarz określił wiek ciąży o parę dni do przodu a to chyba ze względu że mały jest duży w 12+2tc miał 7.9 cm więc sporo :). Jeśli chodzi o mrożaczki to na zimowisku mamy ostatni zarodek, o ogólnie mieliśmy tylko 4 szt ale 2 pierwsze transfery się nie przyjęły, nie wiem nie badaliśmy. Tak cicho marzy mi się teraz że może nóż widelec a ten ostatni to płeć żeńska, i z jednej strony to myślę by po niego szybko powrócić, a z drugiej strony są obawy co będzie jeśli kolejny to też płeć męska haha. Ja ogólnie czuję się bardzo dobrze, choć od encortonu mam nadciśnienie i przyjmuje leki na zbicie ciśnienia i czasem doskwiera mi migrena 2-3 dniowa a tak poza tym to nie czuję prawie że jestem w ciąży bo żadnych objawów typu wymioty, zawroty głowy to nie miałam, poza płytkim oddechem i zmęczeniem przez pierwsze 2 msc. To teraz jest bardzo dobrze. Lekarz kazał mi wyłączyć głowę, nie stresować się i odpoczywać więc ze względu na to moje ciśnienie jestem od 2tyg już na L4 a ty? Wybraliście już imie dla syna? bo my w ciąż jeszcze debatujemy, miał być Mikołaj ale zastanawiamy się jeszcze nad innymi opcjami. Ściskam cię mocno i rośnijcie zdrowo. A torbielem się nie przejmuj one się wchłaniają. Na kiedy masz termin porodu? My na 14.06 teraz. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2022, 10:44

    KD Eurofertil Ostrava
    14.05.2021 - pierwsza wizyta
    11.08.2021 - 4 zarodki 🍀 klasy A
    1 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 03.09.2021
    2 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 07.10.2021
    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022

    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022
    8 dpt beta 46,6
    10 dpt beta 123
    12 dpt beta 290
    14 dpt beta 727
    17 dpt beta 2039
    21 dpt beta 6 482❤️

    Hashimoto - niedoczynność tarczycy
    Przedwczesne wygaśnięcie jajników
    AMH - 0,02
    PAI-1 4G hetero
    MTHFR_1298A hetero
    nasienie męża -super
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Dziewczyny, czy robiła któraś allo-mlr w diagnostyce i pamięta jak się u nich dokładnie nazywa to badanie lub zna kod badania?
    Robiłam w 2018 roku i wtedy nazywało się to P/c. blokujące – test MLR. Kodu badania nie mam niestety.

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    Robiłam w 2018 roku i wtedy nazywało się to P/c. blokujące – test MLR. Kodu badania nie mam niestety.
    Dalej się tak nazywa. Ja już po niestety wynik 0%

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GOOD LUCK wrote:
    Hey Gabka,

    No u mnie niby 12 +4tc ale po badaniach prenatalnych lekarz określił wiek ciąży o parę dni do przodu a to chyba ze względu że mały jest duży w 12+2tc miał 7.9 cm więc sporo :). Jeśli chodzi o mrożaczki to na zimowisku mamy ostatni zarodek, o ogólnie mieliśmy tylko 4 szt ale 2 pierwsze transfery się nie przyjęły, nie wiem nie badaliśmy. Tak cicho marzy mi się teraz że może nóż widelec a ten ostatni to płeć żeńska, i z jednej strony to myślę by po niego szybko powrócić, a z drugiej strony są obawy co będzie jeśli kolejny to też płeć męska haha. Ja ogólnie czuję się bardzo dobrze, choć od encortonu mam nadciśnienie i przyjmuje leki na zbicie ciśnienia i czasem doskwiera mi migrena 2-3 dniowa a tak poza tym to nie czuję prawie że jestem w ciąży bo żadnych objawów typu wymioty, zawroty głowy to nie miałam, poza płytkim oddechem i zmęczeniem przez pierwsze 2 msc. To teraz jest bardzo dobrze. Lekarz kazał mi wyłączyć głowę, nie stresować się i odpoczywać więc ze względu na to moje ciśnienie jestem od 2tyg już na L4 a ty? Wybraliście już imie dla syna? bo my w ciąż jeszcze debatujemy, miał być Mikołaj ale zastanawiamy się jeszcze nad innymi opcjami. Ściskam cię mocno i rośnijcie zdrowo. A torbielem się nie przejmuj one się wchłaniają. Na kiedy masz termin porodu? My na 14.06 teraz. :)

    Jeszcze wszystko sie moze zmienic, maluszek jest malutki wiec moze sie okazac, ze bedzie córeczka 😀😀 Moja kolezanka miala miec synka a pozniej sie okazalo, ze prawdopodobnie to byla pepowina i urodzila córeczkę 😆
    Super, ze dobrze sie czujesz i z maluszkiem wszystko ok 😊
    Ja bralam encorton do 12 tc, do kiedy Tobie lekarz zlecil? Na L4 jestem juz od ponad 1,5 m-ca i nie zaluje, bo na zwolnieniu mam wiecej kasy niz bym pracowała ( do podstawy wliczyły mi sie premie i nadgodziny) na poczatku mialam krwawienia i moja ginekolog od razu chciala mi wystawić zwolnienie, ale chcialam pokonczyc i przekazac swoje obowiazki.
    Termin porodu mam na 27.03, ale ostatnio tak szybko mi mijają dni, ze sie za niedlugo obudze i bede jechać do szpitala 🙈😆
    My wlasnie tez myslelismy o Mikolaju albo o Kacperku ale raczej bedzie Mikolaj 😃😃
    Duzo dobrego dla Was i rosnijcie zdrowo😘

  • GOOD LUCK Autorytet
    Postów: 404 166

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Dalej się tak nazywa. Ja już po niestety wynik 0%
    Hey,

    Nie łam się to nie wyrok, ja też mam Allo 0 i jestem aktualnie 13tc, wiec da się bez szczepień, lekarz da ci immunosupresję Prograf na brak odrzucenia zarodka i będzie dobrze.

    Sylza, gacka89 lubią tę wiadomość

    KD Eurofertil Ostrava
    14.05.2021 - pierwsza wizyta
    11.08.2021 - 4 zarodki 🍀 klasy A
    1 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 03.09.2021
    2 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 07.10.2021
    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022

    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022
    8 dpt beta 46,6
    10 dpt beta 123
    12 dpt beta 290
    14 dpt beta 727
    17 dpt beta 2039
    21 dpt beta 6 482❤️

    Hashimoto - niedoczynność tarczycy
    Przedwczesne wygaśnięcie jajników
    AMH - 0,02
    PAI-1 4G hetero
    MTHFR_1298A hetero
    nasienie męża -super
  • GOOD LUCK Autorytet
    Postów: 404 166

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabka86 wrote:
    Jeszcze wszystko sie moze zmienic, maluszek jest malutki wiec moze sie okazac, ze bedzie córeczka 😀😀 Moja kolezanka miala miec synka a pozniej sie okazalo, ze prawdopodobnie to byla pepowina i urodzila córeczkę 😆
    Super, ze dobrze sie czujesz i z maluszkiem wszystko ok 😊
    Ja bralam encorton do 12 tc, do kiedy Tobie lekarz zlecil? Na L4 jestem juz od ponad 1,5 m-ca i nie zaluje, bo na zwolnieniu mam wiecej kasy niz bym pracowała ( do podstawy wliczyły mi sie premie i nadgodziny) na poczatku mialam krwawienia i moja ginekolog od razu chciala mi wystawić zwolnienie, ale chcialam pokonczyc i przekazac swoje obowiazki.
    Termin porodu mam na 27.03, ale ostatnio tak szybko mi mijają dni, ze sie za niedlugo obudze i bede jechać do szpitala 🙈😆
    My wlasnie tez myslelismy o Mikolaju albo o Kacperku ale raczej bedzie Mikolaj 😃😃
    Duzo dobrego dla Was i rosnijcie zdrowo😘
    Hey,
    Ha a teraz mam zagwozdkę, otrzymałam dziś wyniki testu Nifty Pro i najważniejsze dzidziuś zdrowy ale zastanawiające jest jedno hmm w teście wyszła płeć żeńska:) A na usg 2och lekarzy widzą chłopca, no i w sumie ja tam też widzę jądra haha. Więc albo USG myli albo jestem w tym nielicznym ułamku % błędnej statystyki wyniku Nifty, co też jest całkiem możliwe. No nic za jakiś czas może USG rozchwieje wątpliwości płci. A propo mi immunolog zalecił branie encortonu aż do 20tc, ze względu na przeciwciała przeciwjądrowe ANA1, ale martwię się czy ten lek mi nie zaszkodzi jak tak długo go będę brała, lekarz twierdzi że nie wpływa negatywnie na rozwój dziecka, więc mu zaufałam, ale najchętniej już bym go odstawiła ponieważ skutkiem ubocznym jest moja twarz cała opuchnięta i zaokrąglona jak słoneczko :(
    Wybrałaś już wózek? Pokój, wyprawka gotowa? Ja mam jeszcze czas więc pewnie po nowym roku zacznę się rozglądać po woli :). Życzę ci dalszej spokojnej ciąży i szybkiego, bezbolesnego rozwiązania. Trzymajcie się cieplutko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2022, 11:03

    Gabka86 lubi tę wiadomość

    KD Eurofertil Ostrava
    14.05.2021 - pierwsza wizyta
    11.08.2021 - 4 zarodki 🍀 klasy A
    1 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 03.09.2021
    2 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 07.10.2021
    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022

    3 IVF crio, cykl sztuczny, Eurofertil 30.09.2022
    8 dpt beta 46,6
    10 dpt beta 123
    12 dpt beta 290
    14 dpt beta 727
    17 dpt beta 2039
    21 dpt beta 6 482❤️

    Hashimoto - niedoczynność tarczycy
    Przedwczesne wygaśnięcie jajników
    AMH - 0,02
    PAI-1 4G hetero
    MTHFR_1298A hetero
    nasienie męża -super
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GOOD LUCK wrote:
    Hey,
    Ha a teraz mam zagwozdkę, otrzymałam dziś wyniki testu Nifty Pro i najważniejsze dzidziuś zdrowy ale zastanawiające jest jedno hmm w teście wyszła płeć żeńska:) A na usg 2och lekarzy widzą chłopca, no i w sumie ja tam też widzę jądra haha. Więc albo USG myli albo jestem w tym nielicznym ułamku % błędnej statystyki wyniku Nifty, co też jest całkiem możliwe. No nic za jakiś czas może USG rozchwieje wątpliwości płci. A propo mi immunolog zalecił branie encortonu aż do 20tc, ze względu na przeciwciała przeciwjądrowe ANA1, ale martwię się czy ten lek mi nie zaszkodzi jak tak długo go będę brała, lekarz twierdzi że nie wpływa negatywnie na rozwój dziecka, więc mu zaufałam, ale najchętniej już bym go odstawiła ponieważ skutkiem ubocznym jest moja twarz cała opuchnięta i zaokrąglona jak słoneczko :(
    Wybrałaś już wózek? Pokój, wyprawka gotowa? Ja mam jeszcze czas więc pewnie po nowym roku zacznę się rozglądać po woli :). Życzę ci dalszej spokojnej ciąży i szybkiego, bezbolesnego rozwiązania. Trzymajcie się cieplutko.

    😆 Czyli do końca nie wiadomo, Nifty sa robione z DNA dziecka wiec powinny pokazać prawdlowy wynik, ale rzeczywiscie czas pokaże. Nie martw sie jezeli lekarz zalecil do 20 tc to nie powinno miec wplywu na dzieciatko, jak by dlugie przyjmowanie leku zle działało na maluszka kazalby odstawić. Ja brałam ten encorton tak jakby profilaktycznie, bo badań nie robilam, dlatego pewnie juz w 12 tc kazali odstawić. Na razie biore jeszcze luteine 200 mg, ale pewnie ginekolog na kolejnej wizycie bedzie kazala odstawic calkowicie.
    Cos Ty ja jeszcze nic nie mam, nawet nie wiem jak sie za to zabrać 🤭 mysle, ze po swietach i z nowym rokiem zaczne cos kompletowac😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Dalej się tak nazywa. Ja już po niestety wynik 0%
    Przykro mi bardzo:( I jaki plan na podniesienie allo?

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 12 grudnia 2022, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GOOD LUCK wrote:
    Hey,

    Nie łam się to nie wyrok, ja też mam Allo 0 i jestem aktualnie 13tc, wiec da się bez szczepień, lekarz da ci immunosupresję Prograf na brak odrzucenia zarodka i będzie dobrze.

    W to staram się wierzyć :) w końcu mam jakiś punkt zaczepienia, czekam na kontakt od doktora Sydora, ew mam zarezerwowana teleporade na koniec grudnia, więc liczę, że w styczniu ruszymy dalej.


    QUOTE=AgnieszkaH]
    Przykro mi bardzo:( I jaki plan na podniesienie allo?[/QUOTE
    Ogólnie to doktor już na wizycie zalecił mi intralipid, accofil, encorton, i jeszcze jeden lek nie pamiętam teraz. Ale nie wiem czy jeszcze nie będzie zlecał antybiotyku na cytokiny, bo jakiś stan zapalny mi wyszedł.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Ogólnie to doktor już na wizycie zalecił mi intralipid, accofil, encorton, i jeszcze jeden lek nie pamiętam teraz. Ale nie wiem czy jeszcze nie będzie zlecał antybiotyku na cytokiny, bo jakiś stan zapalny mi wyszedł.
    To bardzo skuteczny zestaw także z pewnością pomoże. Antybiotyk to też dobry pomysł skoro gdzieś jest stan zapalny.

  • monester Autorytet
    Postów: 3882 3590

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Czy dostaliście raport z hodowli zarodkow przy kd? Mi niestety nie chcą wydać i nie wiem jak to załatwić.
    Emily, a co odpisali ? Ja nie wiem czy oni mają tam jakieś tajemne dane na tym raporcie dawczyni, że Ci go nie chcą udostępnić ? Nawet jeśli taki raport z hodowli choćby skrócony powinni dać. Może dziewczyny co miały na swoich komórkach procedury coś podpowiedza czy dostawały raport i jak on się nazywał? A udało Ci się przenieść zarodek ?

    Emily0723 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Nie zgadzam się ze to dobry pomysł. U mnie był stan zapalny i też cuda wianki szczepienia, envortony, prograf a dietetyk kliniczny wreszcie wykrył u mnie helicobacter oraz candidę. Antybiotyk w ciemno to bardzo słabe rozwiązanie. Stan zapalny jednak z czegoś wynika.

    A duży wyszedł ci stan zapalny? Ja nie mam jakiegoś wysokiego wyniku. Tak jak dziewczyny mi pisały to może być nawet ząb, który nie dał się mi póki co jeszcze we znaki.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • monester Autorytet
    Postów: 3882 3590

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Dzieku za odpowiedź. Ja nie chce danych dawczyni tylko info kiedy padły zarodki. Po prostu trzy razy nie odpisali tak jakby udawali że nie dostali maila. Reprofit średnio chciał die podjąć przeniesienia wiec niestety nie. Moeili że sam transfer na sztucznym to oni sredno cos nowego wymyślą i wola robic nowa procedurę z pierwszym świeżym transferem. Już dwa razy nie mogłam podejść do transferu bo endo nie rośnie a lachvina nic nowego nie wymyślą tylko brać estrifem i tyle. Nawet myślę czy nie zacząć po prostu procedury od nowa w reprofit bo nie mam siły i czuje się bezradna wobec tej całej sytuacji.
    Bardzo mi przykro Emily... Już teraz z tego co kojarzę to klinika już chyba zamknięta na świeta? Bo ja pytałam o coś Lenki dzisiaj i kazała się kontaktować po nowym roku .tak jakby jej nie bylo już. Może po prostu zapytaj w której dobie odpadły zarodki i czy przestały się dzielić czy zdegenerowaly? A cykl naturalny u Ciebie wchodzi w grę ? To musi być bardzo frustrujące ...

    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3882 3590

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Pracują do 22 grudnia. Tak mi mówili. Wiesz kiedyś miałam spoko cykle naturalne ale właśnie od 3 cykli coś mi się totalnie rozjechali raz cykl 40 dni raz 15 no ale czego się spodziewać przy tak niskim amh po 4 procedurach. Planuję poprosić doktora z kliniki w Polsce, aby mnie przygotował i tylko jechać na transfer do Czech. Zobaczę czy będzie z tym ok.
    Ja też tak planuje właśnie zrobić żeby jechać przygotowana tylko na transfer. Patrz a mnie Lenka napisała dzisiaj proszę o kontakt po 2 stycznia. Ciekawe czemu tak.

    preg.png
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Czy dostaliście raport z hodowli zarodkow przy kd? Mi niestety nie chcą wydać i nie wiem jak to załatwić.

    Ja poprosiłam Lenke o raport z hodowli i na drugi dzien mi wysłała mailem.

  • Madilena12 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 17 grudnia 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika Eurofertil wypisała mi recepty i nigdzie nie mogę ich wykupić- Menopur i Elonva 150 czy ma ktoś może na sprzedaż? Albo wie gdzie mogę dostać te leki?
    Czy ktoś zna lekarza online lub osobiście który wypisze te leki na zniżkę?

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ