X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Fostimon

Oceń ten wątek:
  • Spidermenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz super ze nie masz problemu z owulacja tak jak ja. A jak sie czujesz po IUI robilas juz jakis test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja nie robię testów, czekam aż miesiączka przyjdzie, lub nie i wtedy zrobie test. Trochę bardziej jestem skupiona na tym, co się tam u dołu dzieje. Czasem coś mnie kłuje, czasem jakiś lekki ból jajników, ale staram się nie analizować. Zgodnie z zaleceniami lekarza wrzucam na luz i dbam o siebie :) Test miałam zalecony w 2 tygodnie po zabiegu.

    A problemy z owulacją jakies tam mam, bo ona niby jest, ale pęcherzyki same nie pękają i poziom hormonów do dupy w sumie na wszystkich etappach cyklu. Ponadto partner też nie ma dobrych wyników nasienia, więc generalnie to kolorowo nie jest ;)

    A jak u Ciebie?

  • Spidermenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 lutego 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie do d... 2 stymulacja lekami i zastrzykami i pecherzyk nie rośnie dzis lelarz powiedzial zebysmy z mezem pomysleli o in vitro a przeciez to dopiero 2 podejscie...... Chyba sie zalamalam..... Czy to nie zaszybka diagnoza?

  • kejt89 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 6 maja 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam Fostimon 75j 7 sztuk zastrzyków, termin ważności 02/2019.
    Zainteresowane osoby proszę o priv.

    Lena 89, Madzixon55555 lubią tę wiadomość

  • Lena 89 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 listopada 2018, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciał odkupić opakowania Fostimon 75 j m .

  • Madzixon55555 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 3 marca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM Kejt89 masz może jeszcze ten fostimon,to proszę odezwij się na email [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2019, 12:46

    Agatka28 lubi tę wiadomość

  • Kania288 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 6 listopada 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zainteresowana zakupem fostimonu.
    Czy ktoras z Was ma?

    Ewe1234, Agatka28 lubią tę wiadomość

  • Agatka28 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam do sprzedania lek Fostimon 3 opakowania 😊

    Kania288 lubi tę wiadomość

  • Staraczka2021 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sprzedam 3 zastrzyki fostimonu z data ważności do stycznia 2022 , wszystkie za 100zl z przesyłką . Niestety nie zdążę już ich wykorzystać z mężem.

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 27 marca 2022, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Joke Koleżanka
    Postów: 51 50

    Wysłany: 21 maja 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam do sprzedania lek Fostimon. Zaszłam w ciążę we wcześniejszym cyklu i nie dane było mi ich wykorzystać. Zapraszam na priv

    marcus lubi tę wiadomość

    5513179891.png
    2 lata starań
    32 lata
    AMH=0.86
    4 stymulacje letrozole
    drożność - 04.2022
    pozytywny test 08.05
    10.05 - betaHCG 476
    serduszko 19.05
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joke wrote:
    Cześć, mam do sprzedania lek Fostimon. Zaszłam w ciążę we wcześniejszym cyklu i nie dane było mi ich wykorzystać. Zapraszam na priv
    Hej, czy aktualne? :)

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 2 listopada 2022, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    pracuję nad pracą badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Liz Koleżanka
    Postów: 233 11

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka28 wrote:
    Witam, mam do sprzedania lek Fostimon 3 opakowania 😊

  • Liz Koleżanka
    Postów: 233 11

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joke wrote:
    Cześć, mam do sprzedania lek Fostimon. Zaszłam w ciążę we wcześniejszym cyklu i nie dane było mi ich wykorzystać. Zapraszam na priv

    Hej, moge odkupic jeszcze?

  • Liz Koleżanka
    Postów: 233 11

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka28 wrote:
    Witam, mam do sprzedania lek Fostimon 3 opakowania 😊

    Chetnie odkupie: [email protected]

  • Liz Koleżanka
    Postów: 233 11

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joke wrote:
    Cześć, mam do sprzedania lek Fostimon. Zaszłam w ciążę we wcześniejszym cyklu i nie dane było mi ich wykorzystać. Zapraszam na priv

    Hej, chetnie odkupie: [email protected]

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ