X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wrote:
    a co potem?

    No właśnie co dalej? Bo ja mam swojego gina, ale chodzić prywatnie do dwóch i płacić u każdego te 150 zł to troszkę dużo. Chciałabym aby dr Czech ja poprowadził. Tez tak głupio 12 tyg byc u jednego i nagle iść do drugiego

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)
    Byłam wczoraj u Czecha...okazuje się, że poronienie ustało ale...sie nie skończyło. Mam mnóstwo krwi w jamie macicy i to powinno sie oczyścic. Mówi że mam brac gorące kąpiele i no- spe ( nie wiem co bedzie jak to sie nie oczysci....do szpitala?:) nie mowil w sumie kazal za tydzien przyjść
    Czy to musi byc takie....;((( eh...

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się że dr Ś prowadzi tez ciąże do końca.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Szukasz lekarza w swoim rejonie..ja w sumie wolalabym byc caly czas u niego, ale z drugiej str. lekarze "doprowadzaja" tam do ciazy, i pewnie taka staraja sie miec idee, chociaz widzialam tam nie raz kobiety z duzymi brzuchami...
    Powiem Wam szczerze, ze moim zdaniem ( mysle ze mozecie sie ze mna teraz nie zgodzic) ale chyba tak powinno byc..to nie jest mile, "dla oka i serca", jak starasz sie latami, jezdzisz, nie ma efektow, a czasem sie wydaje ze w klinice wszystkim sie udaje , tylko nie tobie.
    zgadzam się z Tobą w 100%. Ja mam to samo jak ide ulica i co chwilę widze ciężarna...a w ciągu dnia zazwyczaj kilka i mam wrażenie , ze ktos sobie ze mnie drwi i robi to na złość;(
    tak to jest...punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;))

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasi lekarze raczej tylko niepłodność leczą, inni lekarze przyjmują ciężarne z dużymi brzuchami. Ale moja opinia jest taka, że nie powinno być tam widocznych ciąż! Do Gamety przychodzą kobiety, naprawdę w złym stanie psychicznym, które zwyczajnie omijają kobiety w ciąży czy malutkie dzieci. A tu (o zgrozo) podsuwane są pod sam nos, w klinice niepłodności. Chociaż jakieś osobne piętra powinny być.

    Hałasianka, kinga27.30, Malyprosiaczek lubią tę wiadomość

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasowania mam nadzieję że za tydzień będzie Twoja macica oczyszczoną...myślałam że masz już wszystko za soba..a krwawisz cały czas slabo, mocno?

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! A jeszcze przychodzą z nosidełkami i malutkimi nowonadodzonymi niemowlakami..już niektóre zapomniały jak im było ciężko zajść :( ja po poronieniu nie mogłam wziąć mojej najlepszej przyjaciółki nowonarodzonej córki na ręce..rozpłakałam się i ryknelam że nie chce i nie mają mi jej wciskać na sile..ludzie nie będący w temacie nigdy tego nie zrozumieją..

    Hałasianka, Czara lubią tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Hałasowania mam nadzieję że za tydzień będzie Twoja macica oczyszczoną...myślałam że masz już wszystko za soba..a krwawisz cały czas slabo, mocno?
    włąśnie jestem w szoku....od wtorku nie krwawie wcale...nic....
    a on na usg widział wczoraj full krwi i sam zdziwiony
    masakra

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Dokładnie! A jeszcze przychodzą z nosidełkami i malutkimi nowonadodzonymi niemowlakami..już niektóre zapomniały jak im było ciężko zajść :( ja po poronieniu nie mogłam wziąć mojej najlepszej przyjaciółki nowonarodzonej córki na ręce..rozpłakałam się i ryknelam że nie chce i nie mają mi jej wciskać na sile..ludzie nie będący w temacie nigdy tego nie zrozumieją..
    ja mam problem z 2 latką mojej siostry;) masakra
    jak ona sie bawi i tuli a mnie rozrywa od środka
    Koleżanka chciała mnie odwiedzić teraz w wakacj a w czerwcu urodziła synka i jakoś sie wymigałam od tego...bo poroniłam bo cos tam i wymyslimam ze nie mozemy itd...
    nie udzwignęłabym tego;( smutne to ale uwazam ze ta druga strona chyba powinna to zrozumieć

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    ja mam problem z 2 latką mojej siostry;) masakra
    jak ona sie bawi i tuli a mnie rozrywa od środka
    Koleżanka chciała mnie odwiedzić teraz w wakacj a w czerwcu urodziła synka i jakoś sie wymigałam od tego...bo poroniłam bo cos tam i wymyslimam ze nie mozemy itd...
    nie udzwignęłabym tego;( smutne to ale uwazam ze ta druga strona chyba powinna to zrozumieć
    a co ja mam powiedzieć jak szwagierka urodziła tydzień temu i mieszkam teraz z 2 latka i tygodniowym chłopczykiem???masakra
    a najlepsze jest to ze gdybym w listopadzie nie poroniła to urodziłabym kilka dni przed nia....

    a np bratowa urodziła w marcu tez bym wtedy rodziła gdybym nie poroniła w lipcu...a i jeszcze siostra urodziła dziewczynke w czerwcu (będę jej matką chrzestna)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 11:20

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzy tygodnie zajmuje się siostrzeńcem. 1,5 roku ma. Cudowny chłopiec. I chyba dzięki temu mogłam choć na chwilę zapomnieć o tych smutnych wydarzeniach. Wczoraj wróciłam do Gdyni i znów wszystko wróciło... widocznie u mnie działa to na odwrót ;) choć co tydzień w sobotę dodaję sobie tydzień w którym byłabym będąc w ciąży

    kotek87 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wrote:
    Ja trzy tygodnie zajmuje się siostrzeńcem. 1,5 roku ma. Cudowny chłopiec. I chyba dzięki temu mogłam choć na chwilę zapomnieć o tych smutnych wydarzeniach. Wczoraj wróciłam do Gdyni i znów wszystko wróciło... widocznie u mnie działa to na odwrót ;) choć co tydzień w sobotę dodaję sobie tydzień w którym byłabym będąc w ciąży
    w sumie ja też tego tak nie okazuje a nawet nie czuje wielkiej zazdrośći, dzieci sa cudowne bawie się z nimi zajmuje itp.
    pocieszam się że przyjdzie czas i na mnie :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie czułam kiedyś..po pierwszym i drugim roku nie czułam również..ale jak minelo 5 lat starań i byłam po 2 poronieniach i wydanej fortunie na coś co innym przychodzi od tak. A do tego jak bliżej mi było do 40ki niż 30, to w głowie zaczęła się rodzić panika i poczucie beznadzieji i bezsilności.

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak sobie myslę....o tym moim krwawieniu i zatrzymanym poronieniu
    tydzień chodze z tym w środku i nic sie nei dzieje a kazął czekać kolejny tydzień
    czy ja nie powinnam jednak isc do szpitala? przecież tam sie chcyba moze zrobic stan zapalny jakis czy nie? a ponad 2 tyg chodzic z tym to juz słabo
    dzis jest 1.5 tyg od tegoo pierwszego krwawienia

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka a robił Ci usg dowcipne? Moze po tym sie ruszy, nospa tez powinna pomoc. A nie jestes zestresowana? Moze stres troche przyblokowal?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Hałasianka a robił Ci usg dowcipne? Moze po tym sie ruszy, nospa tez powinna pomoc. A nie jestes zestresowana? Moze stres troche przyblokowal?
    robił tydzień temu własnie jak byłam w 4 dniu krwawienia ( i zaraz po wizycie przestało az do dzisiaj;) haha dziwne
    nie wiem juz co....wezmę tą no-spe dzis
    czytałam tez żeby pić herbatkę z liści malin może to coś da ( kurde nie chce łyczeczkowania)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorace kapiele i nasiadowki tez cos moga pomoc. A moze kieliszek lub dwa czerwonego winka? Przyspieszy krazenie i od razu sie wszystko rozluzni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A beta hcg już 0 wynosi?

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    A beta hcg już 0 wynosi?
    no właśnie pójdę z rana sprawdzić

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Gorace kapiele i nasiadowki tez cos moga pomoc. A moze kieliszek lub dwa czerwonego winka? Przyspieszy krazenie i od razu sie wszystko rozluzni ;)
    no własnie winko słabo ..piłam w weekend ale nic;( musze chyba wszystko ona raz

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ