Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słyszałam, że ta kartka od Ś to właśnie skierowanie na badanie. Z tymże nie jest ono na NFZ tylko odpłatnie.
    A kiedy pierwszy raz w ciąży idzie się na to badanie?

    Kasia2602 lubi tę wiadomość

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja ja robiłam w Brussie , skierowanie nie było potrzebne , glukozę dostałam na miejscu. Trafiłam na pielęgniarkę, która kategorycznie zabroniła mi cytryny, rozpuściła zwykłą glukozę w ciepłej wodzie, ale na prawdę nie było tak źle ;) na koniec picia polizałam sobie plaster cytryny i jedynie miałam lekką zgagę, a tak to czułam się dobrze. Ale to pewnie zależy od organizmu. Co do drugiego pytania, to ja miałam wizyty co 4 tygodnie, pod koniec ciąży miałam wizytę 17maja, 31 maja i 13 czerwca , a termin miałam na 12.06 . Ale to też pewnie zależy jak przebiega ciąża, u nas wszystko było zawsze dobrze , oprócz nadciśnienia ciążowego.





    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola89 wrote:
    Ja też słyszałam, że ta kartka od Ś to właśnie skierowanie na badanie. Z tymże nie jest ono na NFZ tylko odpłatnie.
    A kiedy pierwszy raz w ciąży idzie się na to badanie?
    Miałam zacytować a polubiłam 🤦‍♀️
    Test obciążenia glukozy powinno wykonać się między 24 a 28 tc.Ja mam tylko takie skierowanie ale czy to wystarczy? 🤔
    https://zapodaj.net/35eec17b94326.jpg.html

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann

    Napisz mi proszę Wasz dzuen z jedzonkiem
    ..

    Czy kp?
    Co Twój synek je itd ..to rozszerzanie mnie przeraza😥..
    Izunia na piersi mi co 1h wisi waży 6300 jest w dolnej granicy siatki ....

  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, moja koleżanka, która prowadziła ciążę u Ś mówiła, że normalnie szła z ta kartką od niego do szpitala studenckiego i bez problemu robili jej badanie. Ale czy tak to skierowanie wyglądało to nie wiem 🤔 A jest tam pieczątka lekarza?

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola89 wrote:
    Kasia, moja koleżanka, która prowadziła ciążę u Ś mówiła, że normalnie szła z ta kartką od niego do szpitala studenckiego i bez problemu robili jej badanie. Ale czy tak to skierowanie wyglądało to nie wiem 🤔 A jest tam pieczątka lekarza?
    Tak pieczątka też jest więc może uznają.

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta kartka od Ś to skierowanie z jego pieczątka. Ja też robiłam w LM i miałam skierowanie od lekarza z LM. Cykada, u kogo prowadziłaś ciąże w LM?

    My dzisiaj mieliśmy szczepienie, Helenka waży 8300 i ma 72 cm 😃 pediatra mówi, że waga super, adekwatna do wagi urodzeniowej jak i wzrostu także jestem spokojna ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 16:57

    Zola89, alicjaaa_d, cyqada, nick nieaktualny, Kasia2602, Lenonki lubią tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Ta kartka od Ś to skierowanie z jego pieczątka. Ja też robiłam w LM i miałam skierowanie od lekarza z LM. Cykada, u kogo prowadziłaś ciąże w LM?

    My dzisiaj mieliśmy szczepienie, Helenka waży 8300 i ma 72 cm 😃 pediatra mówi, że waga super, adekwatna do wagi urodzeniowej jak i wzrostu także jestem spokojna ☺️
    A z jaką wagą urodziła się Hela?
    Jak zniosła szczepienie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 17:17

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky, ja nie karmię piersią, od samego początku mm.
    Ja zaczęłam rozrzeszać jak Wojtuś miał skończone 5 miesięcy, dawałam kleik ryżowy, i kukurydziano-ryżowy, 1-2 łyżeczki dziennie. Później warzywa, zaczęłam od marchewki, później ziemniaczek, brokuł, po kilku tygodniach dodałam jabłko , i później tak stopniowo nowe produkty.
    Teraz je :
    ok. 5-6 mleko 180ml
    ok. 11-12 kasza
    ok. 15-16 obiadek
    ok. 18-19 deserek
    ok. 21-22 mleko 180
    ok. 3-4 mleko 150ml

    Ostatnio byliśmy na szczepieniu to jest na 50 centylu i waży 8440 . Też raczej wysoki jest bo 74 rozmiar jest mu akurat, a niektóre ubranka nosi 9-12 i też pasują :O :)

    Marzenka jak u Was z rozszerzaniem diety ? Wojtek to takie jedzące dziecko... :D

    Hana jak u Ani ? Macie już jakieś ząbki ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 17:28

    nick nieaktualny, Lenonki lubią tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Ta kartka od Ś to skierowanie z jego pieczątka. Ja też robiłam w LM i miałam skierowanie od lekarza z LM. Cykada, u kogo prowadziłaś ciąże w LM?

    My dzisiaj mieliśmy szczepienie, Helenka waży 8300 i ma 72 cm 😃 pediatra mówi, że waga super, adekwatna do wagi urodzeniowej jak i wzrostu także jestem spokojna ☺️
    U dr Lewickiego, wtedy przyjmował tylko w Gdyni ale teraz już w Gdańsku. Jakby co baaaardzo polecam 🙂

    Marzenka85, Lenonki lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyqada wrote:
    U dr Lewickiego, wtedy przyjmował tylko w Gdyni ale teraz już w Gdańsku. Jakby co baaaardzo polecam 🙂
    Też u niego prowadziłam, Lenonki równiez :)

    cyqada, Lenonki lubią tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hana, Helcia ważyła 4260 także dosyć sporo i 60 cm długości. Po szczepieniu w porządku, spała długo po, prawie 3 h ale żadnej gorączki ani marudzenia także jest ok :) Ania ile już waży? Z tego co pamiętam, to też duża dziewczyna :) Jak u Was rozszerzanie diety?

    Ann, u nas powoli idzie rozszerzanie, bo Hela to alergik. Obecnie testujemy indyka, jesteśmy już na 3 dniu i mam nadzieję, że uczulenie nie wyjdzie 🙏 Z warzyw do tej pory odrzuciłam brokuła bo cała była w kropeczkach czerwonych. Z owoców narazie wcina tylko mango a śliwki i gruszki wysypka.. w przyszłym tygodniu chce spróbować jabłko ale strasznie się boję, bo mój M uczulony 🙄 na drugie śniadanie zawsze kaszka ryżowa albo jaglana z owocami. Jeśli teraz zaakceptuje indyka to dodatkowo będzie równiez obiadek :)

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Pini Autorytet
    Postów: 552 605

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hana, a dlaczego tak przejmujesz się tymi centylami? Izka spadła ze znacznie wyższego centyla? Może po prostu taka jej natura :) Staś w tej chwili waży 8400g, a jest starszy od Wojtka i Helenki którzy ważą praktycznie tyle samo. Każde dziecko inaczej, ważne że przybiera coś na wadze i rośnie. Twój kręgosłup na pewno jest wdzięczny za jej wagę hehe.

    Badanie glukozy robiłam w brusie i nie miałam nic, żadnej kartki z pieczątka, żadnego zlecenia od lekarza. Glukozę dostałam i mogłam wcisnąć cytrynę. Ewentualnie polecam pójść z kimś jesli ktoś ma insulinoopornosc bo ja padłam po badaniu. Po 2h od wypicia glukozy poziom cukru bardzo niski.

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    dqprqps6x517rzr2.png
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Też u niego prowadziłam, Lenonki równiez :)
    O to nie wiedziałam 🙂 mam nadzieję, że też jesteś zadowolona 🙂

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka a widzisz, nie pomyślałabym, że brokuł może uczulać , albo jabłko. Mało zorientowana jestem ;) Koleżance pediatra poleciła do rozszerzenia diety cukinię, próbowaliście ? Może Wam by posmakowało i nie uczuliło .

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyqada wrote:
    O to nie wiedziałam 🙂 mam nadzieję, że też jesteś zadowolona 🙂
    Byłam bardzo zadowolona, ale na sam koniec trochę mnie wkurzył ponieważ byłam u niego pod koniec czerwca na wizycie (termin miałam na 25 lipca) i powiedział, że mam się pojawić za tydzień czy za dwa - już nie pamiętam.. Po wyjściu z gabinetu poszłam do rejestracji umówić się na kolejny termin a babka mówi mi, że go nie ma od lipca do padziernika 🤨 i że jestem kolejną niepoinformowaną pacjentką.. nic mi 2 minuty wcześniej nie powiedział, że idzie na urlop, nie polecił innego lekarza... no nic! zostawił na sam koniec ciąży, także trochę przegiął pałe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 20:01

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnMari wrote:
    Marzenka a widzisz, nie pomyślałabym, że brokuł może uczulać , albo jabłko. Mało zorientowana jestem ;) Koleżance pediatra poleciła do rozszerzenia diety cukinię, próbowaliście ? Może Wam by posmakowało i nie uczuliło .
    Ooo nie pomyslalam o cukinii :) spróbujemy :)
    A jak u Was ząbki?

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mamy dwie dolne jedynki :) Pierwsza wyszła w Boże Narodzenie a drugą zauważyliśmy w minony weekend . A u Was jak z ząbkami?

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnMari wrote:
    A mamy dwie dolne jedynki :) Pierwsza wyszła w Boże Narodzenie a drugą zauważyliśmy w minony weekend . A u Was jak z ząbkami?
    U nas póki co nic. Czyli u Was miesiąc temu pierwszy się pojawił to może u nas na dniach też coś wyjdzie :)

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Byłam bardzo zadowolona, ale na sam koniec trochę mnie wkurzył ponieważ byłam u niego pod koniec czerwca na wizycie (termin miałam na 25 lipca) i powiedział, że mam się pojawić za tydzień czy za dwa - już nie pamiętam.. Po wyjściu z gabinetu poszłam do rejestracji umówić się na kolejny termin a babka mówi mi, że go nie ma od lipca do padziernika 🤨 i że jestem kolejną niepoinformowaną pacjentką.. nic mi 2 minuty wcześniej nie powiedział, że idzie na urlop, nie polecił innego lekarza... no nic! zostawił na sam koniec ciąży, także trochę przegiął pałe.
    To faktycznie bardzo niefajnie z jego strony ☹️ robił specjalizację i nie było go jakiś czas ale mógł Cię uprzedzić i odesłać do kogoś. U mnie na szczęście nie było niczego, co by mnie do niego zraziło. Wręcz odwrotnie - skierował mnie do szpitala na zaspie bo pojawiły się problemy z przepływami i mimo, że nie było go w tym czasie bo był na szkoleniu, to byłam z nim w ciągłym kontakcie sms. Po porodzie kilka razy przychodził do mnie do pokoju i się interesował mną i synkiem 🙂 Później też byłam z nim w kontakcie bo miałam problemy z blizną po cc.

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
‹‹ 1947 1948 1949 1950 1951 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ