Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola, u mnie też takie zmęczenie występowało + ciągnięcia, ale przed samym porodem miałam bardzo dużo energii. Syndrom wicia gniazda odpalił na całego 😂 Z objawów w poniedziałek odszedł mi fragment czopa śluzowego, w środę skurcze B-h występowały z dużo większą częstotliwością i wiedziałam, że to JUŻ TO. Żeby poszło gładko i nie spędzić za dużo czasu na porodówce poszłam na spacer z psem (tempem szybszym niż żółwie😂 ) i balansowałam na piłce. W moim przypadku pomogło i tego dnia szybko urodziłam🎉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 22:51

    DarlAa, Zola89 lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola, pytałaś o ręcznik na porodówkę - ja bralam prysznic przed porodem więc bardzo mi się przydał. Drugi miałam na później.

    Zola89 lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 23 lipca 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dzisiaj wizytę u Ś (pierwszą) i wczoraj dostałam okres! Chociaż już nie miesiączkuję!
    Myślicie dziewczyny że mimo to będzie chciał robić usg?

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 23 lipca 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi, dr Ś w badaniu w trakcie okresu nie widzi żadnego problemu😉 Powodzenia! Daj znać po wizycie🙂

    Sywi lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 23 lipca 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Sywi, dr Ś w badaniu w trakcie okresu nie widzi żadnego problemu😉 Powodzenia! Daj znać po wizycie🙂
    Dzięki, pocieszylaś mnie, naczekałam się na tą wizytę😊
    Odezwę się po😊

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Zola, pytałaś o ręcznik na porodówkę - ja bralam prysznic przed porodem więc bardzo mi się przydał. Drugi miałam na później.


    Ja tez brałam chwilę przed porodem wiec recznik to obowiązkowo :)

  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 23 lipca 2020, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyqada, masz rację, położna mówiła tylko o smoczku calma, bo taki jest dołączony do mojego laktatora, ale jeśli mówicie, że w szpitalu będą butelki że smoczkami, to nie będę brała swoich na początek - dzięki za podpowiedzi!

    Marzenka, wydawało mi się, że w Gamecie unikają takich transferów, bo dr S bardzo dbał przy iui żeby nie przestymulować i mówił, że chciałby uniknąć ciąży mnogiej. A w invicie z kolei to lekarz pierwszy zaproponował transfer 2 zarodków. Tak czy inaczej, większość podwójnych transferów kończy się ciąża pojedynczą.

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • Ewcia13 Autorytet
    Postów: 406 739

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co brałyście na stymulację przed iui??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2020, 10:30

    1 iui wrzesień nie udana :(
    2 iui pazdzernik nie udane
    3iui.listopad 16 nie udane
    Przerwa w klinice
    Marzec rozpoczęcie długiego protokołu
    13 kwiecień rozpoczęcie stymulacji
    27 kwiecien punkcja
    26maj transfer - ciaza biochemiczna 😪😪😪
    Usunięty jajnik z jajowodem z powodu torbieli
    05.12- transfer ostatniej szansy 😭
    08.03.24 Transfer AD zarodka beta 0
    01.07.24 transfer AD
    10.07.24 beta 92
    31.07 24 ❤️
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola, poniżej moje listy do szpitala (bazowalam głównie na waszych 😅). No i dla dzieci pakuje podwójnie oczywiście, chociaż i tak nie biore chyba aż tak dużo tych ubranek.

    e8acac1938c3.jpg
    aa09a9bab836.jpg

    Zola89 lubi tę wiadomość

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 wrote:
    Co brałyście na stymulację przed iui??
    Na pewno miałam aromek raz albo dwa, a za pierwszym razem chyba clostilbegyt - za każdym razem miałam pęcherzyk/pęcherzyki, które wyglądały wystarczajaco dobrze, żeby przeprowadzić iui.

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 wrote:
    Co brałyście na stymulację przed iui??

    4 razy byłam stymulowana clostilbegytem, raz gonadrotopinami-Puregonem i raz letrozolem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2020, 10:44

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 23 lipca 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola, czekam niecierpliwie na to że opublikujesz tutaj efekty waszej sesji😁 swojej wymarzonej nie mam więc przynajmniej na wasze popatrzę 😀
    Dziś mi się nawet śniło, że prosiłam kolegę, który robi ładne zdjęcia żeby mi zrobił kilka bo z sesją już nie da rady, tylko że w tym śnie nie miałam brzucha ciążowego 😂

    Zola89 lubi tę wiadomość

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 23 lipca 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tupciu, to może zorganizujesz sobie jakąś mini sesję w domu? ☺️ A umówiłas się już na sesję noworodkową czy jednak nie chcesz?

    Ja też mam tą butelkę calma medeli i ją spakowałam. Ale mam też taką w zestawie i nie wiem po co ona jest? Może to ta zwykła i lepiej ją wziąć?
    8e567724c1bd.jpg

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • Ewcia13 Autorytet
    Postów: 406 739

    Wysłany: 23 lipca 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź 😀 ja od maja miałam trzy cykle na aromku na monitoringu pecherzyk jeden i dwa razy po dwa zastrzyk i nic nie wyszlo. Teraz lekarz zaproponował albo kontynuować aromek i monitorowanie albo inseminacja. Podjęliśmy decyzje o inseminacja może wkoncu spełni się upragnione marzenie

    1 iui wrzesień nie udana :(
    2 iui pazdzernik nie udane
    3iui.listopad 16 nie udane
    Przerwa w klinice
    Marzec rozpoczęcie długiego protokołu
    13 kwiecień rozpoczęcie stymulacji
    27 kwiecien punkcja
    26maj transfer - ciaza biochemiczna 😪😪😪
    Usunięty jajnik z jajowodem z powodu torbieli
    05.12- transfer ostatniej szansy 😭
    08.03.24 Transfer AD zarodka beta 0
    01.07.24 transfer AD
    10.07.24 beta 92
    31.07 24 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tupciu wrote:
    Zola, czekam niecierpliwie na to że opublikujesz tutaj efekty waszej sesji😁 swojej wymarzonej nie mam więc przynajmniej na wasze popatrzę 😀
    Dziś mi się nawet śniło, że prosiłam kolegę, który robi ładne zdjęcia żeby mi zrobił kilka bo z sesją już nie da rady, tylko że w tym śnie nie miałam brzucha ciążowego 😂

    Tupciu my mielismy sesje w łóżku:P jak chcesz podeślę Ci linka na prv tanio szybko i mysle ze dobrze:)

  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 23 lipca 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate ja poproszę o kontakt na priv na fotografa 😁

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 23 lipca 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola, wydaje mi się, że to butelka ze smoczkiem dla wcześniaków.

    Zola89 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnMari wrote:
    Kate ja poproszę o kontakt na priv na fotografa 😁


    Wyslalam zaproszenie :)

  • joasia Przyjaciółka
    Postów: 107 99

    Wysłany: 23 lipca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola-ten smoczek jest głównie dla dzieci z rozszczepem podniebienia, lepiej wziąć normalny 🙂 ja też się zastanawiam,czy brać butelkę, ale niby w Wejherowie dzieci karmi się strzykawką ☹️

    Zola89 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3vpchsw5b.png

    starania od 11.2016
    Gameta Gdynia 07.2018
    clo/pregnyl od 10.2018
    12.2018 - II kreski
    01.2019 - puste jajo płodowe ;(
    06.2019 - HSG - drożne
    07.2019 - clo/pregnyl - czekamy na cud
    Ja - niedoczynność tarczycy
    23.11.19 morfologia 1% :(
    10.12.2019 II kreski
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 23 lipca 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zola89 wrote:
    Tupciu, to może zorganizujesz sobie jakąś mini sesję w domu? ☺️ A umówiłas się już na sesję noworodkową czy jednak nie chcesz?

    Ja też mam tą butelkę calma medeli i ją spakowałam. Ale mam też taką w zestawie i nie wiem po co ona jest? Może to ta zwykła i lepiej ją wziąć?
    8e567724c1bd.jpg
    Niestety w domu żyjemy cały czas na granicy bałaganu, bo mój mąż nie jest perfekcyjną panią domu 🤦‍♀️ więc sesja ciążowa na miejscu raczej odpada, szczególnie, że nie mamy jakichś katalogowych wnętrz 😅 A co do sesji z dziećmi to nie zależy mi żeby to była noworodkowa, więc poczekam aż się urodzą i wtedy będę organiać.

    Ja nie widziałam wcześniej takiej butelki 🤔 ale jak bierzesz calme to możesz pilnować czy maluszkowi nie jest ciężko z niej jeść :) A w ogóle, to najlepiej żebyś nie musiała używać :)🤱

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
‹‹ 2246 2247 2248 2249 2250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ