Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Zola89 Autorytet
    Postów: 2618 2758

    Wysłany: 9 września 2020, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darlaa, ogromne gratulacje! ♥️ Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Łucji 😘

    DarlAa lubi tę wiadomość

    atdc2n0aw7xo0u8z.png
    Starania od 11.2016r.
    PCOS, HSG - jajowody drożne
    07-12.2018 - clo/aromek+ovitrelle
    02.2019 - IUI - 8tc [*]
    07-09.2019 - 3x IUI - nieudane
    10.2019 - IVF krótki protokół
    04.12.2019 - FET blastki 4aa
    BetaHCG: 7dpt - 39,8 ; 9dpt - 82,6 ; 11dpt - 222,7 ; 13dpt - 599,3 ; 16dpt - 2240,1 ; ♥️+❄️❄️
  • tupciu Autorytet
    Postów: 1363 1745

    Wysłany: 9 września 2020, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla, wielkie gratulacje 🎉🥳🥰 bardzo się cieszę, że macie się dobrze 🤩

    DarlAa lubi tę wiadomość

    l22ntv73ws4bthxd.png

    IVF start kwiecień 2019, pick up maj = 4x❄️
    FET I: 04.06, 4.2.1 = beta<0.1, FET II: 09.07, 4.1.2 = beta<0.2, FET III: 17.12, 3.2.2 i 3.2.3 = beta 7dpt: 135, 10dpt: 555, 18dpt: 11962, 22dpt: ~33tys., 23dpt:❤️❤️

    2018: 4x IUI = 2x cb
    Starania od 2016
  • AgZa Autorytet
    Postów: 552 866

    Wysłany: 9 września 2020, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla serdeczne gratulacje:-):-):-).

    DarlAa lubi tę wiadomość

  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 9 września 2020, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla gratulacje ❤️Zdrówka dla Ciebie i malutkiej. I oczywiście czekamy na zdjęcie 🙂

    DarlAa lubi tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 9 września 2020, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darlaa, gratulacje! 🎉💐🎊 Teraz życzę samych szczęśliwych dni🤗 dużooo zdrowia dla Was.

    DarlAa lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • HanaMontana Autorytet
    Postów: 929 1468

    Wysłany: 9 września 2020, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla gratuluję!!! ❤❤❤

    DarlAa lubi tę wiadomość

    jox6uay3upmmwlxb.png

    f2w33e3komkrz3sv.png

    starania od 09.2015 r.
    Nasienie ok; HSG - niedrożność prawego jajowodu
    Gameta - od 03.2018 r. - niepłodność idiopatyczna
    I, II, III IUI - :(
    I IVF wrzesień 2018 - krótki protokół - 6 komórek, 4 zapłodniono, 1 zarodek
    ET 02.10.2018 -> 10dpt - 109; 13dpt - 479,1; 20 dpt - 3329; 23 dpt - ❤
    II IVF - czerwiec 2020 - długi protokół - 11 komórek, 6 zapłodniono, 4❄❄❄❄ 👏👏👏
    ET 11.07.2020 -> 10 dpt beta 0 😢
    FET 16.09.2020 -> 9dpt - 34,21; 12dpt - 214,9; 21dpt - 5208, 36 dpt-❤
  • Fragola_95 Autorytet
    Postów: 729 1749

    Wysłany: 9 września 2020, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla gratulacje!! 🥰

    DarlAa lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2018
    👩‍🦰27 lat
    👱29 lat
    Od września 2019 GAMETA GDYNIA
    1.02.2020 - IUI 😔
    29.02.2020 - IUI cb ☹️
    Maj 2020 - operacja ŻPN
    09.11.2020 - IUI 😔
    Grudzień 2020 - start IVF 🍀🍀🍀
    Marzec 2021 - FET ☹️☹️☹️
    Kwiecień 2021 - FET beta 7dpt - 74;10dpt - 266; 18dpt - 3139
    10 tc poronienie :(
    Styczeń 2022 - FET puste jajo 😔
    Maj 2022 zmiana lekarza i kliniki na medi-medic
    Lipiec 2022 - IUI ❤️
    Kwiecień 2023 - urodzenie synka ❤️
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 9 września 2020, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla gratulacje ❤️ ❤️ ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2020, 07:08

    DarlAa lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 9 września 2020, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darlaa gratulacje! Zdrówka dla Was 😘 i Łucja na pewno będzie fajną babeczką- zodiakalna panna! Poza tym piękna data- urodzinki mojej Mamci 🥰

    DarlAa lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 9 września 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla gratuluję serdecznie 😍😍

    DarlAa lubi tę wiadomość

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 9 września 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libby, Zola, Tupciu co za synchronizacja😉 po Waszych postach widać, że macie podobne pory karmienia😁

    Ewuszek, OlaaM do zobaczenia w Gamci. Powodzenia na wizytach✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2020, 08:15

    tupciu, libby7 lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 9 września 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla, gratuluję 💗 💗💗

    DarlAa lubi tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • Anys Autorytet
    Postów: 5240 5089

    Wysłany: 9 września 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla gratulacje ❤

    DarlAa lubi tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 9 września 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla gratulacje ☺️ dla Ciebie i dumnego Taty☺️
    Zdrowia i pięknego czasu jakim jest macierzyństwo 🥰

    DarlAa lubi tę wiadomość

  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 9 września 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla ogromniaste gratulacje ❤❤

    DarlAa lubi tę wiadomość

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2020, 20:26

    DarlAa lubi tę wiadomość

  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1280 3451

    Wysłany: 9 września 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla, super! Gratulacje 🙂

    DarlAa lubi tę wiadomość

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Różaa Ekspertka
    Postów: 213 1032

    Wysłany: 9 września 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤ gratulacje Darla❤🌷

    Dobrego dnia 🍀

    DarlAa lubi tę wiadomość

    84r
    Starania od 2015
    niepłodność idiopatyczna
    2019 r - 3 IUI
    2020 VI start IFV któtki protokół
    VII pick up 3MII - 3 ❄❄❄ 4.1.1 i 2x 3.2.2
    1 FET 1.09.20-> 6dpt- bhcg 39,87->17dpt- USG pęcherzyk ciążowy 6,1 mm-> 23dpt- beta 13554,96
    31dpt ❤
    05.2021 nasz skarb jest z nami 🩵
    2x3.2.2
    2 FET 01.2024-> 8dpt bhcg 73,9-> 10 dpt 193 ->17 dpt pęcherzyk ciążowy 8,4 mm-> 29dpt bhcg 26075
  • Anys Autorytet
    Postów: 5240 5089

    Wysłany: 9 września 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnMari wrote:
    Anys ja miałam ddimery prawie 1200 , i Ś. powiedział że wynik jest prawidlowy , że nie ma norm dla kobiet w ciąży i że nie mam czym się martwić. A czemu je badalaś?
    Badam z zalecenia dr Such.

    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. No mi się coś wydawało że dr Such mówiła że jeśli dimery są za wysokie to trzeba sprawdzac przepływy u dziecka ale może coś pokrecilam

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 9 września 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wrote:
    Libby, Zola, Tupciu co za synchronizacja😉 po Waszych postach widać, że macie podobne pory karmienia😁

    Ewuszek, OlaaM do zobaczenia w Gamci. Powodzenia na wizytach✊
    Przełożyli mi wizytę na 14;40 :)

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
‹‹ 2378 2379 2380 2381 2382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ