Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 29 października 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mucha88, na wynik cytologii czeka się ok 2 tygodni, odbierasz go w rejestracji. Z maszyny nigdy nie korzystałam, sprawdzam w necie. Trzymam kciuki na IUI✊ zapowiada się emocjonujący listopad, też mam wizytę 9.

    Sywi, ja od paru tygodni praktycznie przez całą dobę czuję brzuch... Kłuje, ciągnie, albo mam takie jakby lekko okresowe skurcze🤦‍♀️ czyli ciążowa norma, tylko u mnie nasilona x2😅

    Mucha88, Sywi lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 29 października 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia pięknie 🥰 gratulacje 😊 Synkowie są super 😁

    Anovi przykro mi.

    Hej Mucha , wydaje mi się że czeka się okolo 2 tygdoni, ale może niech Dziewczyny potwierdza :) wystarczy zeskanować kod kreskowy i wyniki wylatują. Nic nie trzeba dotykać. Też się bałam trochę tej maszyny a jest taka prosta 😁

    Magnolia90, Mucha88 lubią tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 29 października 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa a o której masz 9 wizytę? Bo ja mam na 15.20 i narazie nie dzwonili dziś by przełożyć na inną godzinę. Może sama powinnam?

    Magnolia super że z maluszkiem wszystko dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 16:36

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 29 października 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 23:00

    Różaa lubi tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 29 października 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia, wspaniała wiadomość🤩🥳💝 dr P ma nosa do płci, więc pewnie już chłopak zostanie😉

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 29 października 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia tak będzie do końca ciąży że pomiary będą się różnić o kilka dni , zależy co ale zaczynamy się martwić jak są różnice 2 czy 3 tygodnie , chociaż i tak to nie musi oznaczać czegoś strasznego :) czasami to błąd pomiaru , uroda dziecka . Zawsze najlepiej słuchać lekarza i nie analizować bo zawsze znajdzie się powód do zmartwień 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 16:48

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 29 października 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinka, ja mam na 11:00

    Magnolia, absolutnie się tym nie przejmuj, różnice w wielkościach głowy, brzucha itd mogą się różnić o kilka dni. U mojej córki głowa albo brzuch zawsze wyprzedzały nogi😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 16:54

    Magnolia90 lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 29 października 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia, gratulacje 🥰🥰🥰

    Sywi, bóle podbrzusza jak na okres to norma. W pierwszej ciąży non stop je czułam, teraz znacznie rzadziej ale od czasu do czasu też się pojawiają.

    Magnolia90, Sywi lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 29 października 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, jutro 22 tc 😁 może zdjęcie z tej okazji?

    Niezapominajka 🍀, Jaksa lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Matylda123 Przyjaciółka
    Postów: 69 28

    Wysłany: 29 października 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    Matylda a obie procedury robione w Gamecie?
    Tak

  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 29 października 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas myślę, czy mogła być w tym jakąś Mona wina ? :( Leki nie brane co do godziny, tylko czasem 2-3 h później, mało snu, zero odpoczynku , bo dziecko ciągle w ruchu, stres z obecną sytuacją...raczej nie..ale jednak głową pracuje. :( A mąż " no co, liczyłem, że może się nie udać, to jednak proceduraedyczna "

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • AnnMari Autorytet
    Postów: 2125 3829

    Wysłany: 29 października 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyqada a u Ciebie już 18 :O :) jeju ten czas tak pędzi . Miałam pytać jak Twoje mdłości ? Bo mi wreszcie minęły wymioty , zostałam z okropna zgagą . Zdjęcie postaram się zrobić ☺️chętnie zobaczę Twój brzuszek i wogole wszystkie brzuszki 😊

    Niezapominajka 🍀, cyqada, Lenonki lubią tę wiadomość

    atdci09khi15hlgl.png

    l22n8ribh51eiidq.png


    Starania od 05.2015r.
    Gameta Gdynia od 09.2017r.
    2IUI - nieudane, 1IUI odwołane
    ICSI- wrzesień 2018
    22.09.2018 transfer - 9dpt - 93.37 , 11dpt 337 19dpt 6080
    17.06.2020 criotransfer - 10dpt - 337, 12dpt - 901.76, 22dpt -8000 23dpt - <3
  • Matylda123 Przyjaciółka
    Postów: 69 28

    Wysłany: 29 października 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi to nie jest Twoja wina .ja trzymałam się czasu i n8c nie wyszło ważne by je brać ja też co do godziny nie biorę 3crazy duphaston czyli jak wstanę później w południe i na wieczór. To wszystko niestety zależy od zarodeczka jaki miałaś ja teraz 3bb ...i tak to zależy jak co ma w środku. Dobrze ze jeszcze masz szansę moja to ostatnia n8c j7z nie mam ani kasy na kolejną procedure

    Anovi lubi tę wiadomość

  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 29 października 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi :/ przyko mi
    Wiem co czujesz po urodzeniu synka też miałam transfery nieudane:/to niestety trochę loteria...
    A jakiej klasy był zarodek?

    Anovi lubi tę wiadomość

  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 29 października 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2021, 23:01

    Anovi lubi tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • Matylda123 Przyjaciółka
    Postów: 69 28

    Wysłany: 29 października 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Twój wynik znaczy że coś drgnelo

  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 29 października 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda123 wrote:
    Ale Twój wynik znaczy że coś drgnelo
    Który wynik? 2.19? Niee, wg mnie to jest normalnie ujemny wynik

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 29 października 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż...może...no nie wiem, może poczekam i w sobotę dla pewności zrobię jeszcze raz,jak bez zmian to odstawkę leki w sobotę już

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 29 października 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda, trzymam kciuki, żeby się udało w końcu.

    Matylda123 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3067 3392

    Wysłany: 29 października 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie nasze blastki to 3bb :) jedna biega po salonie, drugą raczej odeszła, trzecia w Gdyni

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
‹‹ 2521 2522 2523 2524 2525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ