X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla ❤❤❤❤ przecudowna córeczka 🥰😍🥰😍

    DarlAa lubi tę wiadomość

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4087

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darla córeczka jest przecudna.❤Normalnie jak laleczka 😍

    DarlAa lubi tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3418

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka, powodzenia na badaniach prenatalnych✊🤞🍀 życzę tylko dobrych wiadomości i czekam na piękny suwaczek🤗

    Marzenka, niech się dzieje magia i powstają piękne zarodeczki✊✊✊

    Margot, Darlaa Wasze Córeczki są przeeepiękne🥰🥰

    One, oby już nic nie przeszkodziło Ci w transferowych planach🤗 za tydzień mam wizytę i dowiem się co u Dzidzików, od tego momentu wizytować będę co tydzień, w razie nieprawidłowości nawet częściej, więc mam nadzieję, że przy takim zagęszczeniu spotkań z dr, nie zdążę się nawet zestresować🤭

    Sywi, Marzenka85, Justyna87, DarlAa, cyqada, Mucha88 lubią tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • cyqada Autorytet
    Postów: 1452 2847

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, powodzenia! ✊✊✊

    Margot, Darlaa, śliczności 🥰🥰🥰

    Justyna87, DarlAa lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2015
    Niepłodność idiopatyczna, niskie amh, 3 x clo, 2 x IUI

    1 ICSI lipiec 2018 - syn ♥️
    30.01.2020 - FET ☹️
    2 ICSI lipiec 2020 - córka❤️

    qdkk4z17dyh9bvs3.png

    qdkkdf9h9quqj7ku.png
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margot, Darla piękne te Wasze córeczki😍
    Justynka zaciskam mocno kciuki i czekamy na relację🍀🍀✊✊😘

    Justyna87, DarlAa lubią tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka mocne kciuki ✊ czekamy na wieści ❤️

    Dzwonilam do labu, 4 komórki prawidłowe już zapłodnione także czekamy 🙂

    Aśka32, Jaksa, Madaa, cyqada, Niezapominajka 🍀, Sywi, Tinka1, AgZa, Kasia2602, Marysiaaa, Justyna87, Kuczka, AnnMari, Tajka, DarlAa, Fragola_95, Magnolia90, agm, Andromeda, One, Patka70, tupciu, Kosmamitka lubią tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka na to super :)

    Ja też zadzwoniłam bo po informacji sms od Pana dr że mam przyjść w 2-3dc z badaniami żeby przygotować crio byłam zaskoczona (zrozumiałam jak dzwoniłam tydz temu do lab że nic nie zostało zamrożone) i faktycznie jest tak jak ja zrozumiałam.
    Jestem zaskoczona że dr napisał w ciemno ...
    Coś się chyba w Gamecie popsuło:/

    Marzenka85 lubi tę wiadomość

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madaa wrote:
    Marzenka na to super :)

    Ja też zadzwoniłam bo po informacji sms od Pana dr że mam przyjść w 2-3dc z badaniami żeby przygotować crio byłam zaskoczona (zrozumiałam jak dzwoniłam tydz temu do lab że nic nie zostało zamrożone) i faktycznie jest tak jak ja zrozumiałam.
    Jestem zaskoczona że dr napisał w ciemno ...
    Coś się chyba w Gamecie popsuło:/
    Madaa dziwne.. Może dr pomylił Cię z inną pacjentką?

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Madaa dziwne.. Może dr pomylił Cię z inną pacjentką?

    Ale tak w ciemno pisać? Jak nie był pewny to mógł inaczej napisać:/ zła jestem i trochę rozczarowana. Pewnie mam żal bo nie wyszło bo był to najsłabszy program. Dr troche mnie namówił żeby nie czekać do następnego roku bo dofinansowania może nie byc itd ale czułam że zostałam tym razem potraktowana bardzo taśmowo. Nic nowego dr nie zaproponował :/ a ja nie drążyłam . Stresowałam się i pilnowałam żeby nie złapać covida, żeby dotrwać do końca, żeby snestezjolog był itd...
    Szkoda

  • Limoncia Autorytet
    Postów: 1279 3450

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madaa wrote:
    Ale tak w ciemno pisać? Jak nie był pewny to mógł inaczej napisać:/ zła jestem i trochę rozczarowana. Pewnie mam żal bo nie wyszło bo był to najsłabszy program. Dr troche mnie namówił żeby nie czekać do następnego roku bo dofinansowania może nie byc itd ale czułam że zostałam tym razem potraktowana bardzo taśmowo. Nic nowego dr nie zaproponował :/ a ja nie drążyłam . Stresowałam się i pilnowałam żeby nie złapać covida, żeby dotrwać do końca, żeby snestezjolog był itd...
    Szkoda
    Mada, a nie chcesz spróbować u innego lekarza w klinice?

    27.05 FET-> Mamy naszego Maluszka ❤️

    rfxggzu338ln1wxj.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2525 3384

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madaa wrote:
    Ale tak w ciemno pisać? Jak nie był pewny to mógł inaczej napisać:/ zła jestem i trochę rozczarowana. Pewnie mam żal bo nie wyszło bo był to najsłabszy program. Dr troche mnie namówił żeby nie czekać do następnego roku bo dofinansowania może nie byc itd ale czułam że zostałam tym razem potraktowana bardzo taśmowo. Nic nowego dr nie zaproponował :/ a ja nie drążyłam . Stresowałam się i pilnowałam żeby nie złapać covida, żeby dotrwać do końca, żeby snestezjolog był itd...
    Szkoda

    Madaa rozumiem Twoje rozczarowanie też czułam się tak po nieudanych procedurach w invikcie miałam poczucie że nie zrobiłam wszystkiego co mogłam szukałam we wszystkim i wszystkich także w sobie winny że lekarz potraktował mnie taśmowo że nie było zmian w kolejnej procedurze a jak na wizycie po nieudanym in vitro zasugerował dastwo to byłam wściekła jak on może przecież jesteśmy młodzi milion pytań na które nikt nie potrafił nam odpowiedzieć zmieniłam klinikę na Gamete kolejna procedura dużo zmian ale efekt ten sam.

    Teraz z perspektywy czasu mądrzejsza o doświadczenia wiem że in vitro to loteria albo wygrasz albo przegrasz ale jest jeszcze trzecia możliwość można pójść inną drogą ale nadal w tym samym kierunku - mam tu na myśli mój wybór dastwo.

    Sama nigdy nie lubiłam gdy ktoś mi mydlił oczy więc będę szczerą jeśli masz na to środki finansowe i jeszcze siły to zmień klinikę i próbuj dalej ale nie sądzę że w którejkolwiek innej klinice w Trójmieście Wam pomogą leczyłam się i w Gamecie i w Invikcie mają podobne schematy leczenia co najwyżej mogą Ci zmienić leki do stymulacji jeśli chcesz dużych jeszcze innowacyjnych zmian to polecani są dr Marta Paliga Angelius Katowice i dr Agnieszka Kuczyńska Kriobank Białystok te dwa nazwiska często się powtarzają na forach i mają swoje sukcesy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 11:34

    WalkaTrwa lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limoncia wrote:
    Mada, a nie chcesz spróbować u innego lekarza w klinice?

    Ale to ciągle Ci sami embriolodzy....

    Nie wiem dziewczyny pewnie nie będzie kolejnego podejścia -to miało być ostatnie.
    Ale po raz pierwszy żałuję że nie zmieniłam czegokolwiek przy tym podejściu :/

    Może coś mnie jeszcze natknie z tych Waszych opisów , podpowiedzi...

  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za kciuki😗
    Dziecię zdrowe, wszystkie parametry w normie, serduszko pięknie bije. Spało sobie na badaniach mimo że na siłę jadłam żelki z rana. Ale chociaż ładnie się ułożyło i badanie poszło sprawnie😁 Dr się śmiał że powinnam snickersa albo czekoladę a nie owsiankę i żelki. Ale jak się nie ma ochoty to cóż 🤷‍♀️ za 10 dni mam rozmowę z genetykiem ale dr mówił że nie mam co się martwić bo wyniki i pomiary są dokładnie wykonane i są perfekcyjne :D

    Co do samego badania to dr mało mówił. Ale skoro same babeczki z rejestracji mówiły że jest dokładny to mi tyle wystarczy. Zapytał jakie mam oczekiwania co do płci. Powiedzialam że nie mam, że dla mnie po dwóch stratach najważniejsze jest żeby było zdrowe. Więc mi nie zdradził tej wiadomości 😅 bo uznał że na tym etapie to jeszcze nic pewnego.

    Marzenka, super że komóreczki są ładne. Ja miałam tylko 6 z czego wyszły piękne dwie blastocysty, a jedna jest już ponad 6cm człowieczkiem :D

    Darlaa, Twoja mała to istny Aniołek 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 11:53

    Aśka32, Jaksa, Kuczka, Niezapominajka 🍀, Madaa, Sywi, cyqada, Różaa, Kasia2602, Marzenka85, Zola89, Tajka, DarlAa, AgZa, Magnolia90, Izula, Andromeda, Tinka1, Mucha88, Marysiaaa, tupciu, Kosmamitka, Lenonki lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna to cudnie!! Bardzo się cieszę, że wszystko wporządku!🤗 Ile czasu trwało badanie? Dostałaś zdjęcie maluszka?
    Wiec moze nie taki straszny ten doktor jak tu dziewczyny pisały😉
    Zazdroszczę Ci ze już jesteś po, ja jeszcze tydzień niepewności....
    Czekamy teraz na Twój suwaczek😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 12:28

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Madaa Ekspertka
    Postów: 242 128

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze mam pytanie odnośnie żyworódki ( Anys mi poleciła- dzięki) i tak czytam czytam i się zastanawiam czy polecany jest tylko przy in vitro? Wszędzie informacja o przyjmowaniu po transferze a w takich naturalnych staraniach? Jest sens?
    Jak długi go ewentualnie przyjmowac od owolucji do @? Może macie taką tajemnicza wiedzę...
    /dzięki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 13:36

    Asia2000 lubi tę wiadomość

  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margot dziewczynki są przeurocze 🥰

    Darla Łucja niezmiennie cudna 😍 13 grudnia jest też święto św. Łucji 😊

    Jaksa mam nadzieję, że częste wizyty dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa i z Maluszkami wszystko będzie w jak najlepszym porządku 😊

    Justyna wspaniała wiadomość! 😊

    Madaa ja też pozwolę sobie na szczerość. Tak już jest, że jak nam się nie udaje to tak jak już napisała Ewuszek, szukamy winnych. Zaczynamy od siebie, a przechodzimy dalej, na lekarza, klinikę, embriologów. Właściwie zawsze można było zrobić więcej. Co ciekawe, gdy nam się udaje to nie widzimy błędów, które same popełniłyśmy czy tych, które były po stronie osób trzecich, a czy każdy udany transfer udał się ponieważ wszystko dopilnowane było na 200% i nie było żadnych potknięć po drodze? Dziewczyny często piszą, że zapomniały o leku, że lekarz niczego nie zmienił, że nie zrobiły dodatkowych badań, a się udało. Oczywiście to nie jest zasada 0:1, ale daje do myślenia. IVF to jak los na loterii, medycyna nadal nie jest aż tak daleko posunięta żeby mieć odpowiedź na każde pytanie i problem. To co na pewno ma wpływ na skuteczność to wiek, im jesteśmy młodsze tym szanse na zdrową ciążę są wieksze. Podsyłam bardzo ciekawy artykuł z miesięcznego wątku IVF, który obrazuje te zależności: https://www.remembryo.com/embryo-grading/. Jeżeli zarodek przestaje się rozwijać w 1-2 dobie to prawdopodobnie odpowiedzialna jest za to komórka, w dalszych dobach winę ponosi plemnik/wady genetyczne zarodka. Jeśli chodzi o czynniki decydujące o zagnieżdżeniu i prawidłowym rozwoju są to: czynniki genetyczne diagnostyka przedimplantacyjna (60%), czynniki genetyczne zaburzenia mDNA (10-15%), czynniki immunologiczne (10-15%), czynniki maciczne (5-10%). Mamy tutaj dziewczyny, które są skarbnicą wiedzy i ogromnie dużo przeszły, na pewno z ich historii można wiele wyczytać. Oczywiście jeżeli straciłaś zaufanie do lekarza/kliniki/embriologów, zawiodłaś się to jednocześnie uważam, że to czas, w którym trzeba ich zmienić, bo bez tego zaufania zawsze coś nie będzie grało. Jeśli masz siłę i fundusze to zawsze warto walczyć, ale jeśli miałoby to być za wszelką cenę, kosztem siebie czy Waszej relacji to nie wiem czy mogę coś doradzić. Sami z mężem najlepiej wiecie w jakim jesteście stanie i jak ta walka jest dla Was ważna. Na szczęście macie już jedno szczęście 😊
    Niezmiennie życzę dużo siły również pozostałym dziewczynom, które mają za sobą nieudane próby i czują duży żal i rozgoryczenie. Czas starań wystawia nas na wiele prób. Mam nadzieję, że rok 2021 obdaruje każdą z nas zaległym szczęściem 🍀

    Jaksa, Ewuszek, cyqada, Magnolia90, agm, Andromeda, DarlAa, Marysiaaa, Kosmamitka, Lenonki lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Justyna to cudnie!! Bardzo się cieszę, że wszystko wporządku!🤗 Ile czasu trwało badanie? Dostałaś zdjęcie maluszka?
    Wiec moze nie taki straszny ten doktor jak tu dziewczyny pisały😉
    Zazdroszczę Ci ze już jesteś po, ja jeszcze tydzień niepewności....
    Czekamy teraz na Twój suwaczek😍

    Badanie trwało z 15 minut. W sensie samo usg, ale dr mówił że naprawdę super się ułożył. Dostałam kilka zdjęć plus płytkę z filmem chyba. Czekam na męża jak wróci to pewnie dopiero ją odpalimy.
    Sywi, nie jest źle. Też myślałam że będzie gorzej. Co prawda trochę naciskał na ten brzuch ale mówił że jak za mocno to krzyczeć. Pożartował nawet. Także ja jestem zadowolona😁 zobaczysz, szybko zleci :)
    Ja mam jeszcze w piątek dr S. :p

    Jak ogarnę jak to się robi to wstawię suwaczek 😅

    Jaksa, Sywi lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3418

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, dziewczyny jakie plany w tym tygodniu?

    Środa: Tajka bad. połówkowe u dr M✊
    Limoncia wizyta u dr S/omówienie planu działania✊

    Czwartek: Fragola, wizyta dot. IVF✊
    Mucha88 1.wizyta ciążowa✊

    Piątek: Marzenka transfer🙏✊🍀 Justyna wizyta ciążowa u dr S✊

    Mucha88, czy Ty nie wizytujesz w tym tygodniu😁?

    Podejrzałam listę ogólną i AnnMari jest teraz jako pierwsza w kolejce do rozpakowania😀🤰
    Zanabo, czy nas podczytujesz czasami, co u Ciebie? Twoje dzieciątko jest już pewnie po drugiej stronie brzucha🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 21:29

    Mucha88 lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wrote:
    Badanie trwało z 15 minut. W sensie samo usg, ale dr mówił że naprawdę super się ułożył. Dostałam kilka zdjęć plus płytkę z filmem chyba. Czekam na męża jak wróci to pewnie dopiero ją odpalimy.
    Sywi, nie jest źle. Też myślałam że będzie gorzej. Co prawda trochę naciskał na ten brzuch ale mówił że jak za mocno to krzyczeć. Pożartował nawet. Także ja jestem zadowolona😁 zobaczysz, szybko zleci :)
    Ja mam jeszcze w piątek dr S. :p

    Jak ogarnę jak to się robi to wstawię suwaczek 😅
    No to kamień z serca mi trochę spadł😊
    Może pochwalisz się zdjęciem?😊
    Ja już nogami przebieram, mam nadzieje, ze zleci szybko....
    Czekany na piękny suwaczek😍

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Fragola_95 Autorytet
    Postów: 724 1741

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa ja mam w czwartek wizytę. Na wizycie omówimy szczegóły dotyczące podejścia do IVF.

    Jaksa, Różaa, Patka70, Niezapominajka 🍀, Niezapominajka 🍀 lubią tę wiadomość

    Starania od stycznia 2018
    👩‍🦰27 lat
    👱29 lat
    Od września 2019 GAMETA GDYNIA
    1.02.2020 - IUI 😔
    29.02.2020 - IUI cb ☹️
    Maj 2020 - operacja ŻPN
    09.11.2020 - IUI 😔
    Grudzień 2020 - start IVF 🍀🍀🍀
    Marzec 2021 - FET ☹️☹️☹️
    Kwiecień 2021 - FET beta 7dpt - 74;10dpt - 266; 18dpt - 3139
    10 tc poronienie :(
    Styczeń 2022 - FET puste jajo 😔
    Maj 2022 zmiana lekarza i kliniki na medi-medic
    Lipiec 2022 - IUI ❤️
    Kwiecień 2023 - urodzenie synka ❤️
‹‹ 2623 2624 2625 2626 2627 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ