X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • MaDi Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 13 marca 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinia80 wrote:
    Nie wiem, dla mnie te wszystkie zachowania tych doktorków są niedopuszczalne, że mają zmiany nastrojów, że raz są mili, innym razem nie. Jak tak można. Płacimy mnóstwo pieniędzy za leczenie, poświęcamy mnóstwo czasu, nerwów, żeby spełniać największe życiowe marzenia, a oni się zachowują jakby pracowali w medycynie estetycznej i jakby kobiety przychodziły sobie nos poprawiać czy usta powiększać.
    Zero empatii, zrozumienia.
    Ale jeszcze to bym przebolała, przyzwyczajona jestem.
    A na moich wizytach najbardziej brakuje mi konkretów, planu leczenia, kolejnych kroków, żeby było wiadomo jak zaplanować pracę i czas na wizyty.
    Ostatnio się okazało, że zapomniał powiedzieć, że muszę mieć kariotyp i w popłochu musiałam szukać placówki z możliwie szybkim terminem wykonania tego badania.
    Dziś źle wypisał mi receptę i musiałam kombinować w aptece.

    Mam bardzo podobne odczucia, tak jakby... ,, nie spodobaliśmy się " dr Cz i wszystkiego się czepiał. Dostalam ochrzan za to, że dr gin M, która też pracuje w Gamecie, zrobiła zły opis po HSG (odwrotnie opisane jajowody) Ktoś z lekarzy się pomylił, a pokrzyczał na mnie za to 😳
    Mąż powiedział, że jak mam się stresować przed każdą wizytą samym już spotkaniem z dr, to nie ma sensu. Jak czytam o Waszych przejściach, to jestem przerażona. Kurcze, ja w pracy muszę być miła dla każdego, niezależnie od nastroju, a tutaj za ciężkie pieniądze brak uprzejmego obejścia z pacjentem... dramat 😐

    Mamy taki problem, mąż dziś dowiedział się, że zaraz wyjeżdża na pół roku.. Jest jeszcze w trakcie leczenia clo.. Powiedzcie, jak to jest, jeśli okaże się, że wyniki choć trochę się poprawiły, to co mamy zrobić? Czy jest możliwość i sens np. zamrozić nasienie, czy tylko zarodki można mrozić? Procedury już chyba nie zdążymy, a nie chcę być sama w tym :( Jest mi tak przykro, chyba wszystko się przesunie praktycznie na koniec roku, gdy mąż wróci :( a ja będę o rok starsza.... ehh

  • Anys Autorytet
    Postów: 5239 5089

    Wysłany: 13 marca 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajóweczkA wrote:
    Anovi to przykre . Ja miałam tyle przykrych sytuacji z Ś że ostatnio bałam się zapytać o kilka mega waznych informacji bo bakam sie jego reakcji. Jest bardzo bezpośredni, ale zapomina co mowil wcześniej i podważa zarazem swoje własne zdanie. Nie raz widziałam go czerwinego jak burak i totalnie nie panującego nad swoim zdenerwiwaniem. Nie lubi zadawania pytań. Ale jest odpowiedzialny za mój cud i nie umiałabym z niego zrezygnować. Mam tylko wrażenie że traktujemy naszego lekarza trochę jak Boga" i ja też nie umiem powiedzieć stop tylko kulę sie jak mala dziewczynka , zamiast powiedzieć dosyć i powiedzieć co mnie boli i dotyka .
    :(

    Anys ja też mam teraz jakiś dziwny cykl. Plamie i krwawie na zmianę już tydzień. :( Robiłam amh i mam 1.48 , dwa lata temu miałam 2. Zobaczymy co Ś powie o tym wyniku.
    Bardzo ładne amh :)
    Co do cyklu może te wszystkie łykane hormony z zegarkiem w ręku z nas wychodzą..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2023, 21:11

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Anys Autorytet
    Postów: 5239 5089

    Wysłany: 13 marca 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDi wrote:
    Mam bardzo podobne odczucia, tak jakby... ,, nie spodobaliśmy się " dr Cz i wszystkiego się czepiał. Dostalam ochrzan za to, że dr gin M, która też pracuje w Gamecie, zrobiła zły opis po HSG (odwrotnie opisane jajowody) Ktoś z lekarzy się pomylił, a pokrzyczał na mnie za to 😳
    Mąż powiedział, że jak mam się stresować przed każdą wizytą samym już spotkaniem z dr, to nie ma sensu. Jak czytam o Waszych przejściach, to jestem przerażona. Kurcze, ja w pracy muszę być miła dla każdego, niezależnie od nastroju, a tutaj za ciężkie pieniądze brak uprzejmego obejścia z pacjentem... dramat 😐

    Mamy taki problem, mąż dziś dowiedział się, że zaraz wyjeżdża na pół roku.. Jest jeszcze w trakcie leczenia clo.. Powiedzcie, jak to jest, jeśli okaże się, że wyniki choć trochę się poprawiły, to co mamy zrobić? Czy jest możliwość i sens np. zamrozić nasienie, czy tylko zarodki można mrozić? Procedury już chyba nie zdążymy, a nie chcę być sama w tym :( Jest mi tak przykro, chyba wszystko się przesunie praktycznie na koniec roku, gdy mąż wróci :( a ja będę o rok starsza.... ehh
    Nasienie możesz zamrozic . Może porozmawiaj z lekarzem żeby mąż mógł podpisać dokumenty do ivf teraz zamrozicie nasienie przejdziesz punkcję i sama podejsdziesz do transferu bez męża bo trochę faktycznie dużo czasu stracicie .

    Trinity_Nea, Anovi lubią tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2066 2901

    Wysłany: 13 marca 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi wrote:
    No to fakt, mieliśmy.
    A z ciekawości - tobie też kazał dopiero po tygodniu badać HCG? Bo widzę że też badalas kilka razy jednak . Samowolka?

    Kazał mi zrobić po 10dniach (u mnie też właśnie była niedziela, to powiedział że po 9) i potem po tygodniu. Ta beta w środku to moja samowolka. Powiedziałam mu na wizycie, to spojrzał na mnie "po swojemu" i się uśmiechnął jakby chciał powiedzieć "potrzebne ci to było?"
    Ja mam o Ś jak najlepsze zdanie. U nas zawsze konkretnie, z planem i odpowiedziami na wszystkie pytania. No i zawsze z żartem...
    Ale nie wykluczam, że mogło się to zmienić. Szkoda by było... To świetny fachowiec (jak- z tego co słyszę- wszyscy w Gamecie) i żal, żeby się gburem zrobił...
    To samo dotyczy Cz. Na mnie, jak byłam na zastępstwie, nie zrobił dobrego wrażenia (z każdym pytaniem mnie zbywał), ale może po prostu nie chciał się wcinać?
    Gamecie (bo to przecież większy zespół, nie tylko lekarz) zawdzięczamy nasz Cud i nigdy im tego nie zapomnę 💖
    Zobaczymy jakie będę miała o nich zdanie jak za rok-dwa wrócę po rodzeństwo 🙃

    Dziewczyny, jeśli się stresujecie wizytami, to w mojej opinii są tylko dwie drogi: albo szczera rozmowa z lekarzem, albo zmiana lekarza/kliniki.
    To zbyt ważne. Stres nie pomaga...

    MajóweczkA, Ewa3bit, Sywi, Patka70, Juka2018_1 lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Anys Autorytet
    Postów: 5239 5089

    Wysłany: 13 marca 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam teraz o dr Ś I dr Cz to uważam że chwyciłam Pana Boga za nogi chodząc do dr S . Zawsze był konserwatywny , mało wylewny , trzymał się sztywno zasad ale z sercem na dloni ...
    Ostatnio wogole mnie zaskoczył pozytywnie , bo zaczął mówić o moich uczuciach , że to dla mnie trudne , ciężkie że na pewno psychicznie jestem wykonczona itp . Tak mnie zaskoczył bo nigdy na takie tematy nie wchodziliśmy że ja jak to ja mówię nie spoko jest luz gościu 🤦‍♀️ no totalnie mnie zatkało i siedzę taka rozpłakać się czy udawać że jest ok ? No wybrałam druga opcje jakoś mi łatwiej było.
    Także dr S ma duuuuuuzy plus u mnie kolejny z resztą za to że liczy się z moimi uczuciami , emocjami i wie ile mnie to kosztuje wszystko emocjonalnie a bynajmniej stara się to zrozumieć .

    Mała S lubi tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3063 3389

    Wysłany: 13 marca 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Kazał mi zrobić po 10dniach (u mnie też właśnie była niedziela, to powiedział że po 9) i potem po tygodniu. Ta beta w środku to moja samowolka. Powiedziałam mu na wizycie, to spojrzał na mnie "po swojemu" i się uśmiechnął jakby chciał powiedzieć "potrzebne ci to było?"
    Ja mam o Ś jak najlepsze zdanie. U nas zawsze konkretnie, z planem i odpowiedziami na wszystkie pytania. No i zawsze z żartem...
    Ale nie wykluczam, że mogło się to zmienić. Szkoda by było... To świetny fachowiec (jak- z tego co słyszę- wszyscy w Gamecie) i żal, żeby się gburem zrobił...
    To samo dotyczy Cz. Na mnie, jak byłam na zastępstwie, nie zrobił dobrego wrażenia (z każdym pytaniem mnie zbywał), ale może po prostu nie chciał się wcinać?
    Gamecie (bo to przecież większy zespół, nie tylko lekarz) zawdzięczamy nasz Cud i nigdy im tego nie zapomnę 💖
    Zobaczymy jakie będę miała o nich zdanie jak za rok-dwa wrócę po rodzeństwo 🙃

    Dziewczyny, jeśli się stresujecie wizytami, to w mojej opinii są tylko dwie drogi: albo szczera rozmowa z lekarzem, albo zmiana lekarza/kliniki.
    To zbyt ważne. Stres nie pomaga...
    Wiesz, ja też o ś miałam dość dobre zdanie mimo naszych relacji , też dzięki niemu i Gamecie mamy naszego cudownego synka, i naprawdę będę za to zawsze wdzięczna. Ale ja też jestem lekarzem, i to co on robi to naprawdę już przechodzi pojęcie. Ja też mam gorszy humor nieraz, a jednak nie burcze na pacjentów, nie wyśmkewam phtań zagubionych matek , bojących się o swoje dzieci.
    Można być super lekarzem, ale trzeba też być człowiekiem i mieć cień empatii. Brak empatii w naszym zawodzie to pierwszy objaw wypalenia ( o co rozumiem, że nie trudno w tak trudnej działce).
    Ale naprawdę mieć lekarza któremu boje się zadać proste pytania, a co dopiero z serii "głupich pytań " których podobno nie ma. Widzisz, na Ciebie spojrzał, i się uśmiechał, ciąża była ok, było miło, mnie zrugał i zostawił samą sobie... To nie jest profesjonalne zachowanie. A doskonale sobie na pewno zdaje sprawę, że ta ciąża nie ma szans. Jeśli nie chce mówić mi tego telefonicznie , to nie powinien odrzucić mojej wizyty i powiedzieć mi to wtedy. Może chciał się już pozbyć problemu, bo już nie ma pomysłu a nie chce się przyznać, nie wiem.
    Jestem zaiwedziona,bo jednak myślałam powtórzyć wsyAtko jeszcze raz w Gamecie, bo już bym wiedziała, co i jak. Eh

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 13 marca 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli nie pasuje Wam lekarz to go zmieńcie. Ja miałam nieprzyjemność z Ś. Na pewno nie takiego kalibru jak u Anovi czy innych dziewczyn ale szłam do niego na wizytę że stresem, miałam pytania ale ich nie zadawałam w nadziei że sam może do nich nawiąże. W końcu kiedy zapytałam o dietę Dąbrowskiej. Jak mi powiedział że na głowę mi po niej padnie to uznałam że czas się pożegnać. Uciekłam do Invicty ale tylko po to żeby przekonać się że Gameta to jest to ale z innym lekarzem. Dr S, choć mało wylewny, bardzo formalny nigdy nie dał mi do zrozumienia że nie znam się to lepiej żebym się nie wypowiadała. To ja poszłam do niego z planem na nas i dzięki naszej współpracy mam jedno dzieciątko, a drugie w drodze. Naprawę, nie bójcie się, to Wasze życie, Wasze marzenia i Wasza kasa

    MajóweczkA, Anovi, Fragola_95, Trinity_Nea, Sywi, aga12345 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • Pinia80 Koleżanka
    Postów: 36 12

    Wysłany: 13 marca 2023, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w Invicta byliśmy raz i nigdy więcej, tam to dopiero komercja i niekompetencja. Przy AMH 2,0 lekarz z Invicta powiedział, że to niemożliwe, żebym w wieku 43 lat miała taki wynik, że na pewno w laboratorium się pomylili (robiłam w akredytowanym laboratorium szpitala klinicznego). Potem stwierdził, że w jajnikach max 3 pęcherzyki są a ja już wyhodowałam po 7 w każdym, więc widzę jego niekompetencje. I jak tak można mówić i podważać wyniki.
    Na Gametę zdecydowałam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na różnych forach, ale nie spełniają moich wymagań co do prowadzenia tak ważnej sprawy jak procedura in vitro. Na samą myśl o kolejnej jutrzejszej wizycie już mi niedobrze, najchętniej bym zrezygnowała, ale jestem w trakcie stymulacji, więc chyba nie mogę przerwać.
    U nas problemem jest mąż, bo ma bardzo słabe parametry nasienia. Ja mimo wieku AMH 2,0, hormony wszystkie w normie, tarczyca zdrowa, żadnych chorób. A mąż 5 mln w ml, wszystkie parametry zaniżone i morfologia 0%. Nie pomogły suplementy. Staramy się od 3 lat miesiąc w miesiąc.

  • Anys Autorytet
    Postów: 5239 5089

    Wysłany: 14 marca 2023, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna87 wrote:
    Dziewczyny, jeśli nie pasuje Wam lekarz to go zmieńcie. Ja miałam nieprzyjemność z Ś. Na pewno nie takiego kalibru jak u Anovi czy innych dziewczyn ale szłam do niego na wizytę że stresem, miałam pytania ale ich nie zadawałam w nadziei że sam może do nich nawiąże. W końcu kiedy zapytałam o dietę Dąbrowskiej. Jak mi powiedział że na głowę mi po niej padnie to uznałam że czas się pożegnać. Uciekłam do Invicty ale tylko po to żeby przekonać się że Gameta to jest to ale z innym lekarzem. Dr S, choć mało wylewny, bardzo formalny nigdy nie dał mi do zrozumienia że nie znam się to lepiej żebym się nie wypowiadała. To ja poszłam do niego z planem na nas i dzięki naszej współpracy mam jedno dzieciątko, a drugie w drodze. Naprawę, nie bójcie się, to Wasze życie, Wasze marzenia i Wasza kasa
    Przypomniało mi się że jak kiedyś pytałam dr S o ananasa po transferze to zaczął się śmiać i powiedział że jeśli w to wierzę to mam jeść na pewno nie zaszkodzi 🤣

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2066 2901

    Wysłany: 14 marca 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi- nie wiem jaką jest przyczyna takiego zachowania (wypalenie? przepracowanie? jakieś problemy?), tak czy inaczej nie powinien przelewać tego na pacjentów. Nie sądzę, żeby nie chciał Cię na pacjentkę, bo uważa, że teraz nic nie wyszło. Już raz się udało, więc 👍
    Co do ciąży, to rozumiem, że wolisz się nastawić "na nie", że tak Ci łatwiej. Nie będę Ci tego burzyć, choć liczę na inny scenariusz 🙃
    Dawaj znać

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2066 2901

    Wysłany: 14 marca 2023, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinia80 wrote:
    My w Invicta byliśmy raz i nigdy więcej, tam to dopiero komercja i niekompetencja. Przy AMH 2,0 lekarz z Invicta powiedział, że to niemożliwe, żebym w wieku 43 lat miała taki wynik, że na pewno w laboratorium się pomylili (robiłam w akredytowanym laboratorium szpitala klinicznego). Potem stwierdził, że w jajnikach max 3 pęcherzyki są a ja już wyhodowałam po 7 w każdym, więc widzę jego niekompetencje. I jak tak można mówić i podważać wyniki.
    Na Gametę zdecydowałam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na różnych forach, ale nie spełniają moich wymagań co do prowadzenia tak ważnej sprawy jak procedura in vitro. Na samą myśl o kolejnej jutrzejszej wizycie już mi niedobrze, najchętniej bym zrezygnowała, ale jestem w trakcie stymulacji, więc chyba nie mogę przerwać.
    U nas problemem jest mąż, bo ma bardzo słabe parametry nasienia. Ja mimo wieku AMH 2,0, hormony wszystkie w normie, tarczyca zdrowa, żadnych chorób. A mąż 5 mln w ml, wszystkie parametry zaniżone i morfologia 0%. Nie pomogły suplementy. Staramy się od 3 lat miesiąc w miesiąc.

    Przerwać zawsze możesz. Pytanie tylko czy nie szkoda tego co zaczęłaś?
    Co Ci konkretnie nie pasuje w Gamecie?

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Alicja83* Autorytet
    Postów: 427 156

    Wysłany: 14 marca 2023, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei bardzo polecam dr Wójcika .
    Człowiek Anioł . Wcześniej 4 transfery nieudane w Łodzi.
    Dr zrobił wszystko co mógł i 1 transfer udany a obecnie 28 tydzień ciąży .
    Na każde moje pytania cierpliwie odpowiadał (a czasem trafiały się te z serii mniej mądrych 🤣).
    Nie mogę się doczekać kiedy go odwiedziny z naszym „małym cudem”).
    Jeśli chodzi o immunologow to polecam Paśnika i Malinowskiego z Łodzi .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2023, 08:49

    Annulllka, Patka70 lubią tę wiadomość

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/ciazowe]202306106847.png[/url]

    06.2020 Gameta Rzgów
    21.09.2020 ET blastocysty :(
    12.2020 FET :(
    04.2021 histeroskopia 💪
    05.2021 FET :(
    06.2021 FET :(
    02. 2022 start II procedura Gameta Gdynia
    11.3. punkcja
    19.09 transfer zarodka po badaniu PGT-a🍀 (intralipid ,Atosiban ,accofil,encorton, prograf , fraxiparina)
    29.09- 10 dpt Beta 268
    11.10 - 22 dpt- mamy <3
    22.11 Sanco - zdrowa dziewczynka 🥰🥰
    20.12 164 gram szczęścia ♥️
    11.01 314 gram szczęścia ♥️
    23.01 połówkowe - 448 gram szczęścia ♥️
    07.02- 598 gram szczęścia ♥️
    01.03- 947 gram szczęścia ♥️
    10.03- 1116 gram szczęścia ♥️
    22.03- 1426 gram szczęścia ♥️
    31.03- 1749 gram szczęścia ♥️
    14.04- 2041 gram szczęścia ♥️
    28.04- 2504 gram szczęścia ♥️
    22.05- 3076 gram szczęścia ♥️
    28.05- 3364 szczęścia z nami 🥰🥰🥰🥰
  • Kasia1202 Ekspertka
    Postów: 199 202

    Wysłany: 14 marca 2023, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinia80 wrote:
    My w Invicta byliśmy raz i nigdy więcej, tam to dopiero komercja i niekompetencja. Przy AMH 2,0 lekarz z Invicta powiedział, że to niemożliwe, żebym w wieku 43 lat miała taki wynik, że na pewno w laboratorium się pomylili (robiłam w akredytowanym laboratorium szpitala klinicznego). Potem stwierdził, że w jajnikach max 3 pęcherzyki są a ja już wyhodowałam po 7 w każdym, więc widzę jego niekompetencje. I jak tak można mówić i podważać wyniki.
    Na Gametę zdecydowałam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na różnych forach, ale nie spełniają moich wymagań co do prowadzenia tak ważnej sprawy jak procedura in vitro. Na samą myśl o kolejnej jutrzejszej wizycie już mi niedobrze, najchętniej bym zrezygnowała, ale jestem w trakcie stymulacji, więc chyba nie mogę przerwać.
    U nas problemem jest mąż, bo ma bardzo słabe parametry nasienia. Ja mimo wieku AMH 2,0, hormony wszystkie w normie, tarczyca zdrowa, żadnych chorób. A mąż 5 mln w ml, wszystkie parametry zaniżone i morfologia 0%. Nie pomogły suplementy. Staramy się od 3 lat miesiąc w miesiąc.
    Ja mimo wszystko gamety bym nie zamieniła na inna klinikę. Ś jest jaki jest ale mam dzięki niemu syna a teraz drugiego w drodze. Nie są mili ale wiedzą co robią. Jesteś u Cz? Może go "wymień" na innego.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

  • Anovi Autorytet
    Postów: 3063 3389

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Anovi- nie wiem jaką jest przyczyna takiego zachowania (wypalenie? przepracowanie? jakieś problemy?), tak czy inaczej nie powinien przelewać tego na pacjentów. Nie sądzę, żeby nie chciał Cię na pacjentkę, bo uważa, że teraz nic nie wyszło. Już raz się udało, więc 👍
    Co do ciąży, to rozumiem, że wolisz się nastawić "na nie", że tak Ci łatwiej. Nie będę Ci tego burzyć, choć liczę na inny scenariusz 🙃
    Dawaj znać
    Heh, podziwiam Twoje romantyczne pozytywne podejście :) ale przy wzroście Bhcg o 25 proc w ciągu 48h a następnie o 2 procent w ciągu 72h naprawdę rokuje tylko na jedno -na poronienie

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Anovi Autorytet
    Postów: 3063 3389

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie chciałam zmieniać kliniki dziewczyny, mam dzięki niej syna. Ale potem seria niepowodzeń, a co usłyszałam? Że nie widzi możliwości dalszej współpracy...bo zrobiłam HCG...i że mam nie przyjeżdżać. To jak byście się poczuły na moim mjejscu...
    Zobacz jaka różnica Trinty w traktowaniu..też zrobiłaś hcg, powiedziałas mu i tylko się uśmiechnął...bo nie było problemu. Nie zrugał Cię, nie zarzucił że się nie stosujesz, że po co, że nie chce cię już jako pacjentki bo robisz co chcesz... A u mnie..kiedy go proszę o wizytę - odmowa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2023, 09:21

    Starania od 09.20156cykli clo/letrozol 😕, 2 IUI 😕
    I ICSI : długi protokół start 30.09.18, XI 2018 punkcja
    3 ☃️ blastki - 1 z nami, ❄️❄️
    10.01.19 - FET - HCG 9dpt - 279mIu/ml; 11dpt - 779mIu/ml, 18dpt-11966,5; 25dpt - ❤️-synuś 🤰👶(09.2019)
    Od 10.2020 - 3x FET 😕😕😕
    06.2021 -II stymulacja- długi protokół, punkcja lipiec 2021, ❄️❄️❄️❄️
    09.2021 - FET - Bhcg 10dpt - 365,6 🙏
    Bhcg 12dpt - 924,1 🙏
    Bhcg 17dpt - 4150 🙏
    BCG 19dpt - 2171 💔
    09.12.2021 - FET nr 5. 😕
    12.01.2022 FET nr 6 HCG
    - 10dpt 454.8, 22 dpt - Bhcg 10840, mamy ❤️
    16 tydz. ciąży 💔 👼(megacystis u płodu)
    02.2023 - FET ostatniego ❄️ - 13dpt HCG 308, 15dpt 450, 17dpt 530 , 19dpt 680, 21dpt 200 :( 💔
    05.2023 zmiana kliniki
    06.2023 III ICSI ❄️❄️❄️❄️
    ET - 😓
    Lipiec 23' - FET 😓
    Sierpień 23 FET 👶córka
  • Justyna87 Autorytet
    Postów: 1502 2290

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi wrote:
    Też nie chciałam zmieniać kliniki dziewczyny, mam dzięki niej syna. Ale potem seria niepowodzeń, a co usłyszałam? Że nie widzi możliwości dalszej współpracy...bo zrobiłam HCG...i że mam nie przyjeżdżać. To jak byście się poczuły na moim mjejscu...
    Zobacz jaka różnica Trinty w traktowaniu..też zrobiłaś hcg, powiedziałas mu i tylko się uśmiechnął...bo nie było problemu. Nie zrugał Cię, nie zarzucił że się nie stosujesz, że po co, że nie chce cię już jako pacjentki bo robisz co chcesz... A u mnie..kiedy go proszę o wizytę - odmowa...

    Ja bym tam pisała skargę...

    MaDi, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, wysokie NK, mutacja ANXA5
    Ciąża bliźniacza- strata maj 2017
    Ciąża cud przed in vitro- strata luty 2020

    ug37p07w9ytcq454.png
  • Anys Autorytet
    Postów: 5239 5089

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi wrote:
    Też nie chciałam zmieniać kliniki dziewczyny, mam dzięki niej syna. Ale potem seria niepowodzeń, a co usłyszałam? Że nie widzi możliwości dalszej współpracy...bo zrobiłam HCG...i że mam nie przyjeżdżać. To jak byście się poczuły na moim mjejscu...
    Zobacz jaka różnica Trinty w traktowaniu..też zrobiłaś hcg, powiedziałas mu i tylko się uśmiechnął...bo nie było problemu. Nie zrugał Cię, nie zarzucił że się nie stosujesz, że po co, że nie chce cię już jako pacjentki bo robisz co chcesz... A u mnie..kiedy go proszę o wizytę - odmowa...
    Ja bym też już nie wróciła do takiego lekarza .

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    ✔29.03 Punkcja pobrano 22 k.
    Transfer odroczony - hiperka
    ✔30.04 transfer
    Prog w dniu transferu 17.367 ng/ml
    Podano jednen kropek 4 AA
    Ah+ Embrioglue
    7dpt beta 12.8 prg 9dpt beta 12.8
    ✔4.06 transfer 4AA
    Prg w dniu transferu 25.757 ng
    7dpt test II
    8dpt test II
    9dpt beta 128,9
    13dpt beta 1035
    22dpt ❤
    6tc [*]😥
    ☀️2020 zaczynamy od nowa 💪💪
    24.01 histeroskopia
    Endometrium w stanie nierownowagi hormonalnej.
    Komorki nk 20%
    25dc beta 30
    27 dc beta 111.4
    32dc beta 1013
    40dc beta 17140
    41 dc jest groszek i serduszko ❤
    29.04.22 transfer
    5dpt cień cienia II ; 6dp II kreski
    10 dpt Beta 319 prg 20.10
    23, 26, 29 dpt - brak akcji serca
    6 tydzień [*]
    28.06 ostatni transfer 2 zarodków AH ,embroglue i intralipid
    5dpt ⏸️
    9dpt beta 132.49
    12 dpt 263.47
    19 dpt jest sam pecherzyk 0.66mm
    8t4d 👼
    The end...
  • Katia29 Autorytet
    Postów: 877 631

    Wysłany: 14 marca 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anys wrote:
    Jak czytam teraz o dr Ś I dr Cz to uważam że chwyciłam Pana Boga za nogi chodząc do dr S . Zawsze był konserwatywny , mało wylewny , trzymał się sztywno zasad ale z sercem na dloni ...
    Ostatnio wogole mnie zaskoczył pozytywnie , bo zaczął mówić o moich uczuciach , że to dla mnie trudne , ciężkie że na pewno psychicznie jestem wykonczona itp . Tak mnie zaskoczył bo nigdy na takie tematy nie wchodziliśmy że ja jak to ja mówię nie spoko jest luz gościu 🤦‍♀️ no totalnie mnie zatkało i siedzę taka rozpłakać się czy udawać że jest ok ? No wybrałam druga opcje jakoś mi łatwiej było.
    Także dr S ma duuuuuuzy plus u mnie kolejny z resztą za to że liczy się z moimi uczuciami , emocjami i wie ile mnie to kosztuje wszystko emocjonalnie a bynajmniej stara się to zrozumieć .


    No chyba anovi nie masz wyjścia. Zmiana kliniki albo lekarza bo jednak do Ś bym nie wróciła.

    Anys muszę przyznać że faktycznie dr S ma serce na dłoni. My byliśmy u niego na zastępstwie więc nie musiał się wczuwać wiadomo. Podchodziliśmy do AID i o ile dr Cz robił te inseminację bo robił to dr S miał inne podejście. Tłumaczył mi że jak cykl dziwny lepiej odpuścić bo jest to drogie a nasze finanse też są ważne plus że niepowodzenia odbijają się na pewno na mnie..od dr Cz nigdy tego nie usłyszałam.... Zlecił mi też ponowne badanie prolaktyny bo mówił że podczas starań stresu lubi skakac i faktycznie była wysoka a dr Cz też w sumie nie kazał mi badać a jako początkująca nie do końca wiedziałam co powinnam co nie. Napisałam do niego w sensie S i od razu mi odp i wydstawil receptę. Mimo że w sumie jego pacjentka nie byłam. Także jak widzę ma najbardziej ludzkie podejście jeszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2023, 10:28

    Anovi, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Ona 30 On 31
    Starania od 2020
    Diagnoza: On -azoospermia , zespół Klinefeltera
    Ona -niby ok
    10.2020- zabieg Micro tese (brak plemników)
    01.2021- pierwsza wizyta w klinice
    03.2021-IUI🍷
    06.2021-IUI🍷
    09.2021- IUI 🍷

    23.10.2021-zaczynamy stymulację przed IVF, krótki protokół z antagonistą
    3.11.2021-punkcja,
    8.11.2021 - transfer ET (4AA) i mamy jeszcze ❄️❄️ (4AA i 3AA)
    7dpt- bhcg 73,7, 10dpt- 408,5, 12dpt -bhcg 950,6,19dpt-bhcg 11 122,77 , 31 dpt bhcg 58 182,91, 33 dpt mamy ❤️ 147/min ( czekamy na synka)

    4a419c701d.png
  • Katia29 Autorytet
    Postów: 877 631

    Wysłany: 14 marca 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja83* wrote:
    Ja z kolei bardzo polecam dr Wójcika .
    Człowiek Anioł . Wcześniej 4 transfery nieudane w Łodzi.
    Dr zrobił wszystko co mógł i 1 transfer udany a obecnie 28 tydzień ciąży .
    Na każde moje pytania cierpliwie odpowiadał (a czasem trafiały się te z serii mniej mądrych 🤣).
    Nie mogę się doczekać kiedy go odwiedziny z naszym „małym cudem”).
    Jeśli chodzi o immunologow to polecam Paśnika i Malinowskiego z Łodzi .

    Ciekawe jak teraz z zapisami do niego. Jak ja chciałam w 2020 roku do niego a to była pierwsza wizyta i pierwsza procedura to np nie mogłam go wybrać. Usłyszałam że on tylko skomplikowane przypadki i nowych nie przyjmuje ( tak mówiły panie w rejestracji). Bo androlog z gamety właśnie skierował nas do niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2023, 10:29

    Ona 30 On 31
    Starania od 2020
    Diagnoza: On -azoospermia , zespół Klinefeltera
    Ona -niby ok
    10.2020- zabieg Micro tese (brak plemników)
    01.2021- pierwsza wizyta w klinice
    03.2021-IUI🍷
    06.2021-IUI🍷
    09.2021- IUI 🍷

    23.10.2021-zaczynamy stymulację przed IVF, krótki protokół z antagonistą
    3.11.2021-punkcja,
    8.11.2021 - transfer ET (4AA) i mamy jeszcze ❄️❄️ (4AA i 3AA)
    7dpt- bhcg 73,7, 10dpt- 408,5, 12dpt -bhcg 950,6,19dpt-bhcg 11 122,77 , 31 dpt bhcg 58 182,91, 33 dpt mamy ❤️ 147/min ( czekamy na synka)

    4a419c701d.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2539 3400

    Wysłany: 14 marca 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anovi wrote:
    Też nie chciałam zmieniać kliniki dziewczyny, mam dzięki niej syna. Ale potem seria niepowodzeń, a co usłyszałam? Że nie widzi możliwości dalszej współpracy...bo zrobiłam HCG...i że mam nie przyjeżdżać. To jak byście się poczuły na moim mjejscu...
    Zobacz jaka różnica Trinty w traktowaniu..też zrobiłaś hcg, powiedziałas mu i tylko się uśmiechnął...bo nie było problemu. Nie zrugał Cię, nie zarzucił że się nie stosujesz, że po co, że nie chce cię już jako pacjentki bo robisz co chcesz... A u mnie..kiedy go proszę o wizytę - odmowa...

    Napisz skargę

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
‹‹ 3712 3713 3714 3715 3716 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ