Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1970 1059

    Wysłany: 22 listopada 2024, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie się czyta te historie, przytulam dziewczyny. Terapia nie działa, co to za tekst w ogóle. Totalnie żałosny.

    Niestety, dlatego uciekłam od tego lekarza i gamety. Mamy w życiu już tyle stresu, że naprawdę nie potrzebuje żeby każda wizyta tego stresu dokładała.

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    styczeń 2024 - start 1. procedury - 8 dojrzałych komórek, zapłodnionych 6, 1 ❄️ transfer nieudany 💔

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔

    21.12.2024 - start 3. procedury, 10 komórek, mamy 5 ❄️

    marzec 2025 - transfer nieudany ❌

    9.06.25 - transfer, 7dpt ⏸️ 8dpt - 69, 9 dpt - 119, 11 dpt - 283

    5.07.25 - jest ❤️


    15.02.2026 - na świecie nasz CUD 🎀
  • Żabka🐸 Autorytet
    Postów: 548 700

    Wysłany: 22 listopada 2024, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że jestem w szoku... Ja naprawdę jestem bardzo zadowolona z dr Ś. Zawsze wizyta przebiegała w miłej atmosferze, zawsze cierpliwie odpowiadał na pytania nawet te najgłupsze... serio jestem w szoku, czytając Wasze historie 😱 wydaje mi się jakbyśmy chodziły do zupełnie dwóch różnych lekarzy 🙈

    Kropka_93, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    👩93
    06.2024- AMH 5.56
    KIR BX
    🧑87
    Obniżone parametry nasienia
    🟢Kariotyp🟢AZF🟢CFTR

    Starania od 2018

    14.07.2024 rozpoczęcie IVF
    30.07 mamy ❄️❄️❄️🥹

    I FET (cn)
    04.10.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG 💔
    II FET (cs)
    04.11.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG
    8tc poronienie 💔

    20.03.2025 histeroskopia, przewlekłe zapalenie endometrium (Tarivid+Metronidazol), adenomioza

    III FET (cs) Maj 🌈
    13.05.2025 transfer, blastka 4.2.2 + EG+ (Prograf, Encorton, Neoparin, Accofil, Smoflipid)
    5dpt ⏸️🥹
    6dpt beta 26.9; 8dpt beta 51.71; 10dpt 89.2; 13dpt 253.6; 15dpt 589.6; 20dpt 2776; 24dpt 6513; 27dpt 11266 crl 0.61 i ❤️ 🥹🌈
    7+6tc crl 1,16 ♡169 bpm
    9+5tc crl 3,09 ♡171 bpm
    Rośnij mój tęczowy Kropku❤️🌈🌈
    preg.png
  • Chomik_mandżurski Autorytet
    Postów: 335 398

    Wysłany: 22 listopada 2024, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też tak bylo do czasu tej przykrej wizyty. Dlatego nie oceniam Go biorąc pod uwagę tylko to jedno wydarzenie. Żabko bety badasz na wlasną rękę czy Ś Ci zalecił? Zamierzasz mu je przekazać czy robisz dla siebie? Mi wtedy Ś mówił, że beta nie jest jedynym wyznacznikiem i że porównywanie statystyk bhcg to bzdura.

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    ♀️ 88 AMH 1.27 -> 0.93 maj 25, jajowody drożne, BMI 18.5, KIR AA, HLA-C C2, ANA 1:1000, PAI-1 5g/5g, cross match 25.9%, cd56 cd138 ok
    ♂️ 87 niedoczynność tarczycy, żylaki powrózka 3st, BMI 26.9, morfologia 2% -> 4%, HLA-C C1
    Kariotypy ok

    Starania od 2021
    05.23 Invicta Gdynia
    08.23 - zmiana na Gamete
    09.23 - 11.23 - 3 x IUI 👎
    12.23 - I IVF, długi protokół
    01.24 - punkcja 9 oocytów -> 1 ❄️ 4.1.2
    02.24 - FET beta 0

    07.24 II IVF, krótki protokół
    19.07 - punkcja, przedwczesna owulacja, z 20 pęcherzykow 7 oocytow -> 1 ❄️ 4.2.3
    13.08 FET 7tc 💔

    05.25 III IVF, krótki protokół
    21.05 - punkcja, 10 kumulusów -> 8 🥚 -> 1 ❄️ 3.1.1 PGTA + 🥰
    01.10.25 FET 🌈 (euthyrox, encorton, accofil, hcq, neoparin) 6dpt ⏸️😍 8dpt 87,9 10dpt 262,50 12dpt 691 14dpt 1728 20dpt 16591 26dpt ❤️ CRL 0.35cm
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka_93 wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie u innego lekarza. I na usg wszystko dobrze 🙈 Dzidzi ma 3cm, serduszko bije 180. Wszystko sie zgadza wedlug usg i miesiaczki to 9t5d. Rozplakalam sie w gabinecie bo myslalam ze po wszystkim, mam bol brzucha taki okresowy i plecow troche. Mam znowu malego krwiaka (mimo iż heparyny nie biorę od 2 tygodni). Plamienie ustalo. Bol brzucha jest nadal. Żadnych objawow ciazy od 2 tygodni.
    Także nie zawsze jakieś objawy (albo ich brak) zwiastują najgorsze.
    W poniedziałek mam wizytę i tak mysle nie powiem doktorowi ze bylam gdzies na kontroli ale powiem o objawach jakie byly, jestem ciekawa co mi powie.

    Nawet bym nie pomyslala, przykro sie to czyta bardzo nie na miejscu te słowa doktora.

    AgnieszkaW cieszę się że wszystko jest w porządku z maluszkiem u Ciebie 😊❤️
    Fantastyczne wieści! Moj czlowiek mial dzisiaj 3,14 cm co daje 10 tc+0 wiec tez idealnie z datą transferu. Mi dzisiaj S. mówił, że jak coś boli to brać nospe i się jej nie bać. Właśnie czasami skurcze macicy mogą uszkodzić jakieś naczynko krwionośne i stąd plamienia.
    Co do objawów to ja mam totalna loterie. Raz mam wrażenie że w ogóle ich nie ma, a za chwilę coś się tam dzieje, ale delikatnie.

    Kropka_93, Chomik_mandżurski, Trinity_Nea, MaDi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaDi wrote:
    Akurat nie, to były ciąże naturalne. Kurcze, a nie pomyślałam o tym szczerze mówiąc 🤔 Mój gin, jak odsyłał nas do Gamety, to mówił, że ` zaprasza jak będzie ,, pozytywny test " ` 🧐 Ale też w sumie nie wiem, czy prowadził ciąże z in vitro hmm
    Chyba jednak sprobuje się do niej umowic. Ma bardzo dobre opinie, pasuje mi miejsce przyjmowania i pracuje w szpitalu na Zaspie :). Zrobię jeszcze reaserch w weeken. Dzięki za polecenie :)

    MaDi lubi tę wiadomość

  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 410 442

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dzisiejsze wyniki : 9dpt :

    Pogesteron - 38,40
    Beta-H G - 108,00

    Wysłałam wyniki dr i czekam na odpowiedź.
    Co myślicie?

    Liliak, Chomik_mandżurski, nick nieaktualny, Trinity_Nea, MaDi, Tanowa, Lucy91 lubią tę wiadomość

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika ENDOMETRIOZA
    styczeń 2018- usunięta TARCZYCA (podejrzenie nowotworu)
    kwiecień 2018- IUI <3

    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3

    Styczeń 2023 puste jajo płodowe 😔
    17. 01.23 💔

    Październik 2024 start IVF
    28. 10.23 stymulacja
    08. 11.24 punkcja 5🥚
    13. 11.24 transfer bl. 3.2.2
    18.12.24 żegnaj słoneczko 7t4d 💔

    Marzec 2025 start 2 IVF
    Kwiecień 2025 😔

    Maj 2025 start 3 IVF
    05.06.25 punkcja 6🥚
    Mamy ❄️❄️
    08.07.25 transfer Bl. 5.1.1 nieudany
    20.10.2025 transfer Bl. 4.1.2 nieudany
    Koniec!!! 💔
  • Żabka🐸 Autorytet
    Postów: 548 700

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomik_mandżurski wrote:
    U mnie też tak bylo do czasu tej przykrej wizyty. Dlatego nie oceniam Go biorąc pod uwagę tylko to jedno wydarzenie. Żabko bety badasz na wlasną rękę czy Ś Ci zalecił? Zamierzasz mu je przekazać czy robisz dla siebie? Mi wtedy Ś mówił, że beta nie jest jedynym wyznacznikiem i że porównywanie statystyk bhcg to bzdura.

    W 10 dpt po wysłaniu wyniku bety, Ś do mnie oddzwonił i powiedział żebym powtórzyła bete w 14dpt. Tak zrobiłam ale nie dostałam info zwrotnego.. Więc powtórzyłam bete 16dpt i ponownie ją wysłałam ale ponownie odpowiedzi nie dostałam. Dzisiaj w 18 dpt po wysłaniu wyniku bety dostałam odpowiedź, że mam się umówić na USG 28.11 i tego dnia mam powtórzyć bete i proga. Bety z 8dpt i z 12 dpt nie przekazywałam.

    👩93
    06.2024- AMH 5.56
    KIR BX
    🧑87
    Obniżone parametry nasienia
    🟢Kariotyp🟢AZF🟢CFTR

    Starania od 2018

    14.07.2024 rozpoczęcie IVF
    30.07 mamy ❄️❄️❄️🥹

    I FET (cn)
    04.10.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG 💔
    II FET (cs)
    04.11.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG
    8tc poronienie 💔

    20.03.2025 histeroskopia, przewlekłe zapalenie endometrium (Tarivid+Metronidazol), adenomioza

    III FET (cs) Maj 🌈
    13.05.2025 transfer, blastka 4.2.2 + EG+ (Prograf, Encorton, Neoparin, Accofil, Smoflipid)
    5dpt ⏸️🥹
    6dpt beta 26.9; 8dpt beta 51.71; 10dpt 89.2; 13dpt 253.6; 15dpt 589.6; 20dpt 2776; 24dpt 6513; 27dpt 11266 crl 0.61 i ❤️ 🥹🌈
    7+6tc crl 1,16 ♡169 bpm
    9+5tc crl 3,09 ♡171 bpm
    Rośnij mój tęczowy Kropku❤️🌈🌈
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    Moje dzisiejsze wyniki : 9dpt :

    Pogesteron - 38,40
    Beta-H G - 108,00

    Wysłałam wyniki dr i czekam na odpowiedź.
    Co myślicie?
    Moim zdaniem bardzo dobrze :)

    taka_jedna, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 410 442

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr oddzwonił. Leki brać dalej i zadzwonić po receptę. Wizyta dopiero 9 grudzień. Dr mówił, że już nie muszę robić bety tylko przed wizytą progesteron i betę.
    Myślam, że szybciej będzie jakieś kontrolne usg.

    Żabka a czy Neoparin bierzecie dalej cały czas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 18:59

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika ENDOMETRIOZA
    styczeń 2018- usunięta TARCZYCA (podejrzenie nowotworu)
    kwiecień 2018- IUI <3

    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3

    Styczeń 2023 puste jajo płodowe 😔
    17. 01.23 💔

    Październik 2024 start IVF
    28. 10.23 stymulacja
    08. 11.24 punkcja 5🥚
    13. 11.24 transfer bl. 3.2.2
    18.12.24 żegnaj słoneczko 7t4d 💔

    Marzec 2025 start 2 IVF
    Kwiecień 2025 😔

    Maj 2025 start 3 IVF
    05.06.25 punkcja 6🥚
    Mamy ❄️❄️
    08.07.25 transfer Bl. 5.1.1 nieudany
    20.10.2025 transfer Bl. 4.1.2 nieudany
    Koniec!!! 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2024, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    Dr oddzwonił. Leki brać dalej i zadzwonić po receptę. Wizyta dopiero 9 grudzień. Dr mówił, że już nie muszę robić bety tylko przed wizytą progesteron i betę.
    Myślam, że szybciej będzie jakieś kontrolne usg.

    Żabka a czy Neoparin bierzecie dalej cały czas?
    A który to będzie dpt? Ja miałam pierwsza wizytę 18 dpt, ale ja mialam wtedy plamienia i może dlatego. Też będę w klinice 9.12:)
    Ja neoparin biore cały czas, ale też bylam na konsultacji z hematologiem (mam Pai 4G/5G)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 19:14

    taka_jedna lubi tę wiadomość

  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 22 listopada 2024, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka🐸 wrote:
    Powiem Wam, że jestem w szoku... Ja naprawdę jestem bardzo zadowolona z dr Ś. Zawsze wizyta przebiegała w miłej atmosferze, zawsze cierpliwie odpowiadał na pytania nawet te najgłupsze... serio jestem w szoku, czytając Wasze historie 😱 wydaje mi się jakbyśmy chodziły do zupełnie dwóch różnych lekarzy 🙈

    Mam tak samo jak Ty- aż nie do wiary, że to ten sam człowiek...
    O ile wiadomo- jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo mieć gorszy dzień, być zirytowany itp- to tekst o terapii jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie powinno to mieć miejsca.

    Żabka🐸 lubi tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2249 3101

    Wysłany: 22 listopada 2024, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    Moje dzisiejsze wyniki : 9dpt :

    Pogesteron - 38,40
    Beta-H G - 108,00

    Wysłałam wyniki dr i czekam na odpowiedź.
    Co myślicie?

    Dobre wyniki👍
    Na jakimś wątku Dziewczyny pisały, że najlepiej jak beta w 10dpt jest 3-cyfrowa, ale z niższych też na forum są zdrowe ciąże.
    Przyrosty od początku masz dobre i oby tak zostało 👍

    taka_jedna lubi tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już po 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Aga-de Koleżanka
    Postów: 58 45

    Wysłany: 22 listopada 2024, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliak wrote:

    Aga-de wysyłałaś już lekarzowi wynik? Co powiedział ?

    Wysłałam, ale nie mam informacji zwrotnej

  • Żabka🐸 Autorytet
    Postów: 548 700

    Wysłany: 22 listopada 2024, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    Dr oddzwonił. Leki brać dalej i zadzwonić po receptę. Wizyta dopiero 9 grudzień. Dr mówił, że już nie muszę robić bety tylko przed wizytą progesteron i betę.
    Myślam, że szybciej będzie jakieś kontrolne usg.

    Żabka a czy Neoparin bierzecie dalej cały czas?
    Tak, neoparin biorę cały czas.
    W międzyczasie dostałam wyniki na trombofilie i okazało się że mam mutacje MTHFR C677T.
    Dr Jarosz kazała zrobić badanie Antytrombina III w 10 tc żeby sprawdzić jaka dawka heparyny jest potrzebna. A dr Ziętkiewicz z góry dał zalecenie żeby brać heparyne do końca ciąży.
    Zobaczę jeszcze co dr Ś mi powie na wizycie, na razie kazał brać leki bez zmian.

    taka_jedna lubi tę wiadomość

    👩93
    06.2024- AMH 5.56
    KIR BX
    🧑87
    Obniżone parametry nasienia
    🟢Kariotyp🟢AZF🟢CFTR

    Starania od 2018

    14.07.2024 rozpoczęcie IVF
    30.07 mamy ❄️❄️❄️🥹

    I FET (cn)
    04.10.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG 💔
    II FET (cs)
    04.11.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG
    8tc poronienie 💔

    20.03.2025 histeroskopia, przewlekłe zapalenie endometrium (Tarivid+Metronidazol), adenomioza

    III FET (cs) Maj 🌈
    13.05.2025 transfer, blastka 4.2.2 + EG+ (Prograf, Encorton, Neoparin, Accofil, Smoflipid)
    5dpt ⏸️🥹
    6dpt beta 26.9; 8dpt beta 51.71; 10dpt 89.2; 13dpt 253.6; 15dpt 589.6; 20dpt 2776; 24dpt 6513; 27dpt 11266 crl 0.61 i ❤️ 🥹🌈
    7+6tc crl 1,16 ♡169 bpm
    9+5tc crl 3,09 ♡171 bpm
    Rośnij mój tęczowy Kropku❤️🌈🌈
    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 22 listopada 2024, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🤗,
    Przepraszam, że wbijam tak. Chciałam zadać Wam pytanie... Pisałyście, że trzeba mieć udokumentowany rok starań zanim się zgłosi do kliniki. My mamy dopiero 8cs, ale już powoli o tym myślę i niestety chyba nie miałabym, jak udowodnić od kiedy się staramy 🤷, dlatego będę wdzięczna o informację, co może być takim dowodem, żebym mogła chociaż teraz pójść i udokumentować obecny cykl 🫣. Będę wdzięczna za podpowiedzi 🤗.

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 410 442

    Wysłany: 22 listopada 2024, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie już 26dpt. Będę robić jeszcze betę, żeby zobaczyć przyrost.
    A czy te wizyty u hematologa i u tych innych lekarzy były spowodowane jakimiś objawami? Same chciałyście zrobić te badania?
    Te badania na trombofilie dlaczego?
    Przepraszam, że tak pytam ale nic o tym nie wiem.

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika ENDOMETRIOZA
    styczeń 2018- usunięta TARCZYCA (podejrzenie nowotworu)
    kwiecień 2018- IUI <3

    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3

    Styczeń 2023 puste jajo płodowe 😔
    17. 01.23 💔

    Październik 2024 start IVF
    28. 10.23 stymulacja
    08. 11.24 punkcja 5🥚
    13. 11.24 transfer bl. 3.2.2
    18.12.24 żegnaj słoneczko 7t4d 💔

    Marzec 2025 start 2 IVF
    Kwiecień 2025 😔

    Maj 2025 start 3 IVF
    05.06.25 punkcja 6🥚
    Mamy ❄️❄️
    08.07.25 transfer Bl. 5.1.1 nieudany
    20.10.2025 transfer Bl. 4.1.2 nieudany
    Koniec!!! 💔
  • MaDi Autorytet
    Postów: 612 375

    Wysłany: 23 listopada 2024, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Cześć dziewczyny 🤗,
    Przepraszam, że wbijam tak. Chciałam zadać Wam pytanie... Pisałyście, że trzeba mieć udokumentowany rok starań zanim się zgłosi do kliniki. My mamy dopiero 8cs, ale już powoli o tym myślę i niestety chyba nie miałabym, jak udowodnić od kiedy się staramy 🤷, dlatego będę wdzięczna o informację, co może być takim dowodem, żebym mogła chociaż teraz pójść i udokumentować obecny cykl 🫣. Będę wdzięczna za podpowiedzi 🤗.

    Hej :) w naszym przypadku dr poprosił o zaświadczenie od ginekologa, do którego uczęszczam. Gin wystawił bez problemu z peselem moim i męża, że leczymy się z powodu niepłodności od... 👍 No i czy macie jakieś badania porobione? Niektóre od razu dają wskazanie do IVF.

    Starania od 2020
    Diagnoza: wodniak jajowodu
    ♀️ KIR AA
    ♂️ HLA-C - C2

    Gameta Gdynia od 2024
    08.2024-> laparoskopia,
    obustronne usunięcie jajowodów 😢

    10.2024 -> IVF
    26.10: Stymulacja: gonal, mensinorm,
    orgalutran
    6.11-> Punkcja, 4 🥚
    11.11 🇵🇱 -> ET 4.1.1 ⛔️
    12.12 ✨️-> FET 4.1.2
    8dpt ⏸️ beta 78.11 ->11dpt beta 265.60 -> 16dpt beta 2 259
    02.01 usg GS 1.34 YS 0.79 CRL 0.2 🍀
    6+5 -> accofil
    7+6-> CRL 1.59, ❤️ 145 🍀
    38+3-> 👶🎀🎉
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2024, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    To będzie już 26dpt. Będę robić jeszcze betę, żeby zobaczyć przyrost.
    A czy te wizyty u hematologa i u tych innych lekarzy były spowodowane jakimiś objawami? Same chciałyście zrobić te badania?
    Te badania na trombofilie dlaczego?
    Przepraszam, że tak pytam ale nic o tym nie wiem.
    U mnie akurat, to były badania zlecone wcześniej w celu diagnostyki np. Zespół antyfofolipidowy (u mnie wyniki byl watpliwy). Jak poszliśmy do genetyka w celu dostania zgody na badanie zarodków to ona jeszcze zleciła kilka badan i z nich wyszło mi to Pai. Dr dal heparyne do transferu, ale prosił jeszcze żeby to skonsultować z hematologiem.

    taka_jedna lubi tę wiadomość

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 23 listopada 2024, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaW wrote:
    Kropka_93 trzymam kciuki!

    Ja po wizycie i mamy małego człowieka na pokładzie. Na ten moment wszystko wygląda dobrze. Serduszko bije jak dzwon ☺️. 9.12 mam prenatalne i ostatnia wizytę u S. Czy może macie do polecenia kogoś do prowadzenia ciazy, najlepiej z Gdańska?

    Liliak kiedy wizyta?
    Gratulacje:*
    Co do lekarza to polecam dr Kurkowskiego , przyjmuje na Jaskowej Dolinie:)

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • Żabka🐸 Autorytet
    Postów: 548 700

    Wysłany: 23 listopada 2024, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    To będzie już 26dpt. Będę robić jeszcze betę, żeby zobaczyć przyrost.
    A czy te wizyty u hematologa i u tych innych lekarzy były spowodowane jakimiś objawami? Same chciałyście zrobić te badania?
    Te badania na trombofilie dlaczego?
    Przepraszam, że tak pytam ale nic o tym nie wiem.
    Mnie do immunologa skierował dr Ś, po pierwszym nieudanym transferze. Myślę, że ze względu na to, że mieliśmy tylko 3 zarodki, a ja baaaardzo źle zniosłam punkcję. Dr chyba chciał zmaksymalizować szanse na powodzenie przy kolejnym transferze.. ale plany troszkę się zmieniły i stwierdziłam że chce spróbować jeszcze raz ale na cyklu sztucznym i dr się na to zgodził. Dołożył mi więcej leków niż za pierwszym razem na cyklu naturalnym i się udało.. tylko zobaczymy czy będzie szczęśliwe zakończenie 🤞✊️🍀🍀

    Edit. Badanie na trombofilie I kiry zrobiłam dlatego, ponieważ wiem że dr Jarosz często je zleca i na wizytę chciałam już cokolwiek mieć. A nie iść na wizytę, dostać listę badań do zrobienia i czekać na kolejną wizytę. Chciałam zrobić więcej badań ale że robiliśmy transfer to już nie zdążyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2024, 09:43

    taka_jedna lubi tę wiadomość

    👩93
    06.2024- AMH 5.56
    KIR BX
    🧑87
    Obniżone parametry nasienia
    🟢Kariotyp🟢AZF🟢CFTR

    Starania od 2018

    14.07.2024 rozpoczęcie IVF
    30.07 mamy ❄️❄️❄️🥹

    I FET (cn)
    04.10.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG 💔
    II FET (cs)
    04.11.2024 transfer, blastka 4.1.2 + EG
    8tc poronienie 💔

    20.03.2025 histeroskopia, przewlekłe zapalenie endometrium (Tarivid+Metronidazol), adenomioza

    III FET (cs) Maj 🌈
    13.05.2025 transfer, blastka 4.2.2 + EG+ (Prograf, Encorton, Neoparin, Accofil, Smoflipid)
    5dpt ⏸️🥹
    6dpt beta 26.9; 8dpt beta 51.71; 10dpt 89.2; 13dpt 253.6; 15dpt 589.6; 20dpt 2776; 24dpt 6513; 27dpt 11266 crl 0.61 i ❤️ 🥹🌈
    7+6tc crl 1,16 ♡169 bpm
    9+5tc crl 3,09 ♡171 bpm
    Rośnij mój tęczowy Kropku❤️🌈🌈
    preg.png
‹‹ 3889 3890 3891 3892 3893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ