Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 18 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam bardzo, zapisałam się, ale dostałam potem telefon z Gamety, że pani będzie akurat na urlopie. Już sobie wtedy wmawiałam, że to zły znak, a jednak nie do końca... ;) Trzymam kciuki za dobręcie do końca leczenia z sukcesem! ;*

    Aśka32 lubi tę wiadomość

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 18 lipca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekamy w szpitalu na IP, dzisiaj będą ściągać szew. Od dzisiaj oficjalnie nasza dzidzia jest donoszona:)

    Aśka32, nick nieaktualny, Justyna87, nick nieaktualny, StaraczkaNika, Marysia90, Eszkilu, Lenonki, HanaMontana, kinga27.30, Lunitari, Malyprosiaczek, mokka, Pomi lubią tę wiadomość

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Koniczynka, wynudzisz się na śmierć, zanim Cię wezmą jutro. Jesteś już przyjęta na oddziale, czy czekasz na IP?

    Edit: wzięłaś chociaż jakąś książkę / gazetę?
    jestem na oddziale...tu w Tczewie na wejsciu od razu lozko...a potem papierologia...
    mam ksiazki...wykreslanki itp...ale i tak nic mi sie nie chce.

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 18 lipca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia90 wrote:
    Aśka, miałam relanium i jeszcze jakiś lek na "p" w dzień transferu, nie pamietam nazwy drugiego. I na drugi dzień jeszcze druga tabletka relanium. Kiedy masz transfer?
    Piroxicam

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 18 lipca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, oO, własnie to ;)

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widzę, że rozmawiacie o aku. Poszłam na wizytę anestezjologiczna i zaraz potem na aku. Ból straszny. Popłakałam się, zabieg przerwałam. Wcześniej już chodziłam na akupunkture i pierwsze wizyty to był ful relaks. Po kilkunastu wizytach zaczął się ból nie do wytrzymania. Krzyczałam z bólu. Teraz w Gamecie to samo. Podlamalo mnie to strasznie.
    A jak to u Was wygląda? ?

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3459

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Aku rowniez ch...mnie to bolało, a zreszta nie pomogło.. dla mnie to wyrzucone pieniądze.

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili kurcze współczuję! To mega dziwnie że tak Ci się zmieniło odczuwanie tego zabiegu, ale tak jak Ś mi kiedyś powiedział - w medycynie nie ma nic pewnego. U mnie akurat pełen relaks, byłam już sporo razy, na początku nie potrafiłam się skupić, różne myśli plątały się po głowie. Odkąd zaczęłam odmawiać w trakcie różaniec to zdecydowanie bardziej się wyciszam. Mój M był ze mną pewnie z 5 razy i za każdym razem słyszę swojskie chrapanie więc jemu tym bardziej zabieg odpowiada :P

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili - ja też byłam na jednej sesji aku. Jak wbili mi dwie igły w okolicy jajników, zrobiło mi się słabo, niedobrze i wyszły mi poty. To był pierwszy i ostatni raz. Więcej się nie zdecyduję.

    Za to mój mąż wniebowzięty - chodził regularnie na 10 sesji, wbijali mu igły w kostki, ręce, plecy, pachwiny. Chodził jak nowonarodzony.

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, ja Was podziwiam z tą akupunkturą. Siłą by mnie na to nie zaciągnęli. Ehh, ja sobie uszu nie dałam przebić, a co tu mówić o delikatniejszych kawałkach!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo najgorsze miejsce to małe palce u stóp :P

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leze na sali z Panią po poronieniu....druga miala hsg i wszystko ok...i jeszcze jedna kolo50tki na operacje..
    jajo tu zniose do jutra...nawet jesc mi sie nie chce nic...jadlam tylko banana

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani powiedziała, że miejsca wkluc się uwrazliwiaja. Pytałam ogólnie dr Ś. co sądzi o aku. Powiedział wymijajaco, że jeżeli kogoś to relaksuje to jest ok, a nic na siłę, nie powinno to stresować. Wydaje mi się, że chyba nie wierzy w działanie akupunktury ;)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Ś wierzy tylko w swoją moooooc :P :P :P

    Hałasianka, Justyna87, StaraczkaNika, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka32 wrote:
    Bo Ś wierzy tylko w swoją moooooc :P :P :P
    chyba lepiej bym tego nie ujęła ;) haha brawo

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja i tak go po cichu love :P :P :P

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się tylko że powiem mu to na punkcji :P

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka32 wrote:
    Boję się tylko że powiem mu to na punkcji :P


    Haha :D

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka32 wrote:
    Boję się tylko że powiem mu to na punkcji :P

    Ja mu powiem na jutrzejszej wizycie, że Aśka z Ovu to chyba Pana baaardzo lubi :P

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Aśka32 Autorytet
    Postów: 1931 2386

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Domi, nie będę musiała już z siebie robić wariatki w przyszłości :P

    Swoją drogą ciekawe czy to czyta - jakby coś to panie doktorze buziaki i uściski od najwierniejszej fanki :D :D :D

    Domili, Lenonki lubią tę wiadomość

    17u9wn156sojx8bm.png
    qdkkx1hpxlesbore.png
    starania od 09.2016 Gameta Gdynia
    18.07.2018 - 2 ICSI
    FET 05.10.2018 5dniowca - beteczki: 8dpt - 121,7; 10dpt - 299,4 ; 20dpt - 9491 <3
    FET 21.10.2020 - 9dpt 119 😍
‹‹ 454 455 456 457 458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ